USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Парубій сперечався з членами луцької ОВК. ВІДЕО

30 Жовтня 2014 09:13
Під час роботи членів ОВК №22 28-ого жовтня ввечері до приміщення зайшов екс-голова Ради Національної безпеки України Андрій Парубій. Сказав, що хоче познайомитися, реєструватися відмовився, як наслідок виникла суперечка.

Це відбулося 28-го жовтня, о 19.30 годині.

Так, у приміщення ОВК №22, яке знаходиться в будівлі Луцької міської ради, зайшов Андрій Парубій й сказав, що хоче познайомитися з членами ОВК. Його одразу попросили зареєструватися, аби мати законні підстави перебувати в приміщенні. Так, політик підійшов до секретаря й представився, у нього попросили документи, але Парубій їх не представив, відтак реєстрацію не пройшов.

Це викликало емоційну реакцію у присутніх й секретар ОВК сказала, мовляв, коли він принесе документи, тоді його і зареєструють.
Парубій пішов у «наступ» - почав дорікати, що члени ОВК зробили перерву на відпочинок.

На це йому відповіли, що як би роботу членів ОВК не блокували, то вони б усе це зробили на добу швидше.

Після словесних перепалок Парубій таки покинув приміщення, так і не зареєструвавшись. Вже на вулиці він зібрав однодумців, емоційно їх у чомусь переконуючи.

Зауважимо, що останні уточнений протокол із ДВК привезли вчора, 28-го жовтня із 45-ї дільниці.
Потому оголосили офіційні результати виборів у Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Всезнайко Показати IP 30 Жовтня 2014 09:17
Парубій - Ху*ло заслинене!!!
Анонім до Всезнайко Показати IP 30 Жовтня 2014 09:28
веде себе як бидло
Анонім до Анонім Показати IP 30 Жовтня 2014 09:51
А воно і є справжнє бидло як і його Гузь з Лапіним!!!
СБУ до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2014 12:37
Гірше бидла і подлюки як ти, ононізм, напевно не знайдеш в цілому світі.
війсковий пенсіонер до Всезнайко Показати IP 30 Жовтня 2014 11:27
Боєць 32 посту НГУ: "Мене шокувало те, що вони дотримались свого слова", – додав він. За словами бійця із позивним "Добрий", виявилось, що бойовики – "люди слова" більше, аніж деякі генерали ЗСУ. Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/1002987-biytsi-32-go-blokpostu-boyoviki-viyavilis-bilshimi-lyudmi-slova-anij-nashi-generali-video.html От такі як Парубій і генерали
Анонім Показати IP 30 Жовтня 2014 09:18
Ось це і є лице нової влади яка вважає що закони їй не писані.... ЦЯ ВЛАДА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ЯНУКОВИЧА ЛИШЕ ТИМ, ЩО ЯНУКОВИЧ НАКРАВ А ВОНИ ЩЕ ПРАЦЮЮТЬ...
Анонім до Анонім Показати IP 30 Жовтня 2014 09:33
В цивілізованій країні любого чинушу за втручання в рободу виборчої комісії позбавили б посади та можливості працювати в органах влади років на 10сять.... а в україно-зімбабві можна все....
СБУ до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2014 12:49
Твоя влада ЧМО, відійшла у вічність і більше ніколи не повернеться, А тобі раджу фільтрувати базар, троляка хр*нов.
Лучанин Показати IP 30 Жовтня 2014 09:20
Вже докерувався бездарь. Зараз знову почнуть спорити за крісла, а Україну просирають, одні поразки через таких губошльопів
Анонім Показати IP 30 Жовтня 2014 09:22
Нормальному мужику треба поводитися ДОСТОЙНО!!! Пора вже змиритися Парубію, що ПТНХ фрукт ти закарпатський!!! розкажи простим людям як живеш на 900 грн в рік і чого жовта довідка гуляє інтернетом
111 Показати IP 30 Жовтня 2014 09:31
Парубій - КЛОУН)
лучанин Показати IP 30 Жовтня 2014 09:35
такі дії Парубія підпадають під кримінальну відповідальність
Андрій Показати IP 30 Жовтня 2014 09:42
Такі б.. керували майданом. Результат на лиці цього .інтелигента.
патріот Показати IP 30 Жовтня 2014 09:50
Не представив документи по закону... І це вони при владі в державі, а самі діють по безладу?! То про що ми говоримо?! Поки такі нероби при владі і туди рвуться - так і будуть продовжувати рвати Україну!!!
Правдоруб Показати IP 30 Жовтня 2014 09:57
Парубію Ганьба. А чому працівники міліції в тому числі заступник міністра не припиняли неправомірні дії Парубія. Порушити кримінальне провадження відносно зафіксованих на відео міліціонерів та притягти їх до відповідальності з подальшою детальною люстрацією.
вас Показати IP 30 Жовтня 2014 10:28
члени ОВК ще чогось там панькаються і заграють. треба було ввічливо але твердо питання руба ставити: документ і реєструйся. те саме стосується і заступника міністра. а може ще хтось би прийшов і заявив що він заступник якогось міністра. то я теж міг би піти знайомитися. "познайомитися з жіночками" вони прийшли. слухати гидко. п...дів би так на Майдані, то перший би на нього плюнув. яник порушував закони - погано, парубій порушує - добре? ганьба. нова влада ніяк не в"їде, що люди змінилися. і вони тільки слуги. будуть і далі так ви..буватися, то дождуться кривавої розправи. комусь проломлять череп, когось на гілляку повісять. декого разом з кріслом викинуть з вікна кабінету. дивно, що нема жодного комента на захист парубія. гірко за таких керівників. і соромно.
Луцьк Показати IP 30 Жовтня 2014 11:00
Ще раз приїде, буде в сміттєвому баку! Там де і є його місце, Шаріков..
Ммм Показати IP 30 Жовтня 2014 11:48
Це воно...
шило Показати IP 30 Жовтня 2014 12:35
Ось вам представник нової "європейської " влади:))) А на деяких дільницях явно щось "намутили в пользу "побратима" Парубія - Лапіна. Мабуть Парубій організував.:))
Анонім до шило Показати IP 30 Жовтня 2014 13:26
Вже давно всім відомо - де з'являється Парубій - чекай негараздів, провокацій, безладів...!!!
lutchanka Показати IP 30 Жовтня 2014 19:15
Господи, як ви дістали!!! Отямтеся вже! Рицко щось мутить, Лапін, взагалі. як ніндзя-черепашка(при всій повазі до його заслуг в АТО) - складається враження. що "хлопчики загрались". Парубій - ху@ло без"язике, для якого не існує закон! Хлопці. від вас вже хочеться блювати, ви споганюєте все. до чого стосуєтесь...
Анонім Показати IP 30 Жовтня 2014 23:17
А що Рицко мутить? Він воював, а Лапін не відомо в якій зоні був... І порівняйте їх по зовнішньому вигляду.. Рицкомолодець! Розкрив очі всім нам на порушення, які відбувалися! Скільки можна! Я не розумію наших людей... Ну хто ж за той фронт іїх представників неволі з Яценюком голосували... Це ж доведуть нашу країну до ще більшої бідності! Яценюк згадайте як кричав на майдані поля в лобі сам втікав...
Алекс Показати IP 31 Жовтня 2014 14:38
Молодца Лучане - гнать его в шею! Закон один для всех!!!
Жора Показати IP 31 Жовтня 2014 18:39
Це чМ*о Парубій не мало права вриватися на засідання комісії, як і заступник Міністра МВС. Це обличчя влади! Їх потрібно притягнути до відповідальності за порушення Закону!