USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Янукович і Тимошенко мали таємну домовленість на 20 років. ДОКУМЕНТИ

24 Квітня 2014 11:00
Віктор Янукович і Юлія Тимошенко збиралися укласти договір про політичне співробітництво на 20 років. Домовленості передбачали повний поділ влади між Януковичем і Тимошенко до 2029 року, участь у виборах єдиним списком Партії регіонів та "Батьківщини", а також внесення змін до Конституції для обрання президента в парламенті та проголошення імпічменту президенту Віктору Ющенку.

Про це пише журналіст Української правди Сергій Лещенко.

"За декілька місяців до початку виборчої кампанії 2009-го року вони узгоджували таємний договір про широку коаліцію, яка передбачала розподіл влади на двох – починаючи з посад президента і прем'єр-міністра і закінчуючи районними радами у найвіддаленіших місцях України", - йдеться у повідомленні.

Повний пакет доказів змови Янукович зберігав у резиденції Межигір'я.

Змова з Януковичем гарантувала Тимошенко прем'єрство. Посада президента після змін до Конституції бронювалася для лідера регіоналів.

Згідно документом, спочатку два терміни президентом мав бути Янукович, а потім два терміни - Тимошенко. На вибори до парламенту вони б йшли єдиним списком. Всі посади в країні ділилися на дві сили. Причому, як видно з документів, вони торгувалися за кожен портфель, - зазначив Лещенко.

Цікавим є те, як Янукович і Тимошенко ділили владу в областях. За основу бралося не кількість заводів на території, не доходи бюджету, а населення. А наприкінці писали: під Януковича йде 23 мільйони душ, під Тимошенко - 22 мільйони.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
лор Показати IP 24 Квітня 2014 11:14
Дешевий вкид пАрАшенко. Боротьба за президентство методами бандюковича.
хірург до лор Показати IP 24 Квітня 2014 11:17
навряд чи. Порошенко і без цього перемагає по всіх рейтингах
я до хірург Показати IP 24 Квітня 2014 11:50
рейтинги, за якими Порошенко на сьогодні має до 70% голосів "за", є абсолютно абсурдними та намальованими зі стелі. Для всіх очевидно, що різноманітні рейтингові агентства за гроші напишуть будь-що. А робиться це для того, щоб таким, як Ви, закласти необхідно до голови.З грішми Порошенка ще й не такі цифри можливі.
Лучанин до лор Показати IP 24 Квітня 2014 11:25
Скотобаза, до влади любим способом, а ти дурню вір в її лапшу.
політологоанатом Показати IP 24 Квітня 2014 11:15
Тимошенко відправити на політичну пенсію, поки взагалі країну не розграбила і не розвалила!!!
a Показати IP 24 Квітня 2014 11:15
коментар було видалено
ххл Показати IP 24 Квітня 2014 12:05
Не вибори, а битва "титанів" !
Анонім Показати IP 24 Квітня 2014 12:07
для того ,щоб спаклюжити репутацію , йдуть на таке ... документи малююєте!!! Лад в країні наводьте!! Маячня якась !
Оксана Показати IP 24 Квітня 2014 12:25
Вже набрид цей чорний піар! Ми не за таке боролись!
Дід Панас Показати IP 24 Квітня 2014 12:26
Я проти всіх, але ось ці напади на Тимошенко це щось, комусь вона заважає, ще ж до недавна була месією українського народу, а тут така шалена атака в змі. Думайте народ
Волинянин Показати IP 24 Квітня 2014 12:59
Молодці журналісти в Українській Правді! Лещенко перший дослідив і написав про Лазаренка. Тепер Тимошенко. Важливо виводити на чисту воду таких. За це загинула Небесна Сотня. Ганьба тепер лежатиме на Лазаренку і Тимошенко.
БЮТу ганьба Показати IP 24 Квітня 2014 13:07
Юля відкриває таємницю: подібні угоди ніколи не укладаються письмово. Бо треба бути абсолютно ненормальним, щоб викладати такі речі на папері. Такі правила української політики, де будь-які договори живуть в кращому випадку 20 хвилин, а не 20 років. Розкажу, як було насправді. Я абсолютно відверто вважала, що, коли Янукович стане президентом самостійно, країну чекає лихо. Як показав час, я не помилилася. На жаль. Я хотіла обмежити його президентство формальними повноваженнями на рівні протоколу. Я вважала, що йому буде достатньо грати в гольф, ходити на полювання, стрибати по пеньках і зовсім не втручатися в управління країною... Якою виявилася цинічно-брехливою особою ця Юля. Такі ж її ставленики на Волині!!! Ганьба їм!
ага Показати IP 24 Квітня 2014 13:14
молодець журналіст буде , коли будуть розгромні статті на всіх кандидатів . а то скидається на особисту неприязнь до Тимошенко. Вона не дурна , щоб такі докази проти себе залишати.
мир Показати IP 24 Квітня 2014 13:18
ой , хто з ним тільки не домовлявся : і Кличко ,і Ярош , і руки тріїця тисла ,і китайці,... а Махніцький і зараз від ригіонів медальки отримує ...
виборець Показати IP 24 Квітня 2014 14:46
Пліткарі з цього видання не друкують нічого крім бруду та придуманої інформації . Це сайт шизофреніків , які бажають всіх зробити шизоїдами.
справедливість Показати IP 24 Квітня 2014 14:49
Моя думка що і без цієї бумагі про Тимошенко все і так ясно банда тільки трішкі з другого міста.А про Порошенка єдиний кандидат для мене на сьогодні всі інші вже були при власті,можна дати йому шанс тим більше йому е що втрачати в Україні і всі знають чим він володіє.
СВОБОДА Показати IP 24 Квітня 2014 15:14
ПОРОШЕНКО ТЕЖ БУВ ПРИ ВЛАДІ !!!!!!!! НЕ ТЕ ПОКОЛІННЯ ХОЧЕ ВЛАДИ , НЕ ТА СВІДОМІСТЬ, !!!
демократ Показати IP 24 Квітня 2014 15:46
коментар було видалено
демократ Показати IP 24 Квітня 2014 16:09
коментар було видалено
демократ Показати IP 24 Квітня 2014 16:10
коментар було видалено
демократ Показати IP 24 Квітня 2014 16:10
коментар було видалено
Юрій Показати IP 24 Квітня 2014 20:56
Усе цікаве починається. Фірташ з Порошенком хоче переділ олігархічних кланів . Юля з Коломойським не здаються. Багатосерійне шоу попереду
Захід Показати IP 24 Квітня 2014 21:07
На кого розраховано? На лохів? НАРОД не лох. Нас не проведеш. Хватить чорного піару Пороха.Мені за нього стидно. Юля ми їм не вірим. Риги під прапором Пороха хочуть реваншу, не пройде.
Простий хлопець Показати IP 24 Квітня 2014 22:03
Була велика довіра до Тимошенко, а тепер в черговий раз доведено, що вона велика брехлива мерзотниця, яка тепер викручується. Заради влади і грошей безбожно брехала і бреше. Не хочеться не тільки бачити, але й її слухати. Гидота.
artyshuk Показати IP 25 Квітня 2014 09:12
Такі документи без єдиного підпису можна малювати скільки завгодно, в хід ідуть всі "брудні" технології. Що стосується, Петра Порошенко: вважаю, довіряти йому не можна. Такий собі пристосуванець, який працював при всіх урядах і злочинному Азарова також. Та і добрячий шмат бізнесу в Росії має. Тимошенко ж ніколи не втікала з країни і не боялась переслідквань з боку злочинної влади, на відміну від інших.
Афанасій Показати IP 25 Квітня 2014 09:51
Петя ти краще розповідай про твої домовленоситі. Заради чого ти пішов працювати в уряд Азарова під керівництвом Янека. Чи може тобі недостаньо твоїх міліоніві і ти вирішив доповнити власний бюджет декількома тисячами, чи може пішов в уряд лобіювати свої бізнесові інтереси, а Юля в цей час незламною була, хоча б , якби вона захотіла то Янек її б дав посаду не ту. яку отримав ти, а наві Крісло віце прем"єра. Так ,що люди думайте при голосуваннні, хто очолює штаби Пєті і входить в їх склад. А ті брехливі документи це дуже низько для рівня такого політика .
БЮТівським гавкунам Показати IP 25 Квітня 2014 19:14
Повинна бути коаліція спільних цінностей, а не поділ пирога: "Це - тобі міністерство, це - мені міністерство, і давай красти разом". Ні БРЕХНІ.
Жека Показати IP 23 Травня 2014 09:24
Шо це за туалетний папір? На ньому немає ніяких підписів і печаток, висновок: Лабуз самий справжній... Я теж можу написати все що завгодно...