USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Янукович-молодший повернувся у Донецьк, - ЗМІ

27 Грудня 2014 21:00
Російський олігарх Олександр Янукович, син екс-президента України Віктора Януковича, приїхав до Донецька декілька днів тому. Про це в інтерв’ю «Онлайн.ТВ» заявив відомий російський журналіст, член ради з прав людини при президенті РФ Максим Шевченко, - повідомляють Патріоти України з посиланням на “Російський Діалог”.

З його слів, члени «сім’ї» досі мають вплив на Донбас.

«На Донбасі відбувається громадянська війна, якій намагаються надати риси міждержавного конфлікту, міжолігархічного. Є складові всього цього. Є конфронтації між Москвою і Києвом, між Москвою та Євросоюзом. Між Євросоюзом та Києвом теж не все просто, ми це бачимо. Є конфронтації всередині України: Коломойський проти Порошенка. Ми ж читаємо інтернет і бачимо, яка там війна ведеться. Є конфронтація між Ахметовим і Коломойським, хоча разом Порошенко і Коломойський задавили в Донецьку всіх. Є позиція Януковича і сина Януковича, який повернувся, до речі, в Донецьк в минулі дні», – сказав Шевченко.

Про подробиці перебування Януковича-молодшого на Донбасі поки що невідомо. Скоріш за все, приїзд пов’язаний з бізнес-питаннями.

Нагадаємо, раніше Олександр Янукович заявляв, що в Україні відбувається повномасштабна громадянська війна.

У розумінні Олександра Януковича, «Новоросія» - це народ Донбасу, який своєю важкою працею на благо України заслужив право, щоб з ним не розмовляли мовою гармат і «Градів».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Йухан Показати IP 27 Грудня 2014 21:22
А син Порошенка у Верховну Раду!
алік Показати IP 27 Грудня 2014 21:49
а дочка тимошенко сьогодні заміж виходить і весілля розігнались на мільйон доларів а то й більше !! а наші діти в ато а інші люди передають і збирають необхідні речі для воїнів. Пора вже всіх змивати таких або нехай
волинянин до алік Показати IP 28 Грудня 2014 13:50
коментар було видалено
алік Показати IP 27 Грудня 2014 21:51
або нехай самі забираються геть з нашої славної України вони набрались вже грошисьок і в такий час ще бенкети такі влаштовують сором сором тимошенко як і іншим що тільки піаряться . Гнати їх треба. Хлопці молоді життя поклили за Україну а в них -депутатів чиновників олігархів проблема одна -гроші вже тими грошима будуть ка--ка-----ти
Що всім було сладень Показати IP 27 Грудня 2014 21:58
За Ляшко в міністр освіти і науки, молоді та спорту і культури України! Що всім було сладенько.
лена власюк Показати IP 27 Грудня 2014 22:20
нічого не змінилось !
страшна правда?! до лена власюк Показати IP 28 Грудня 2014 01:35
Нічого? Разбомбили Донбасс, вывезли весь золотой запас в сша, поставили иностранные министры итд итп. Это нічого, а?
Анонім Показати IP 28 Грудня 2014 08:55
Витька, вертайсь!
Mik (галицька миша) до Анонім Показати IP 28 Грудня 2014 09:00
Нi, Вiтьок вже не прийде. У него скорочується неврове кiльце анусу.
Йухан до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Грудня 2014 11:40
коментар було видалено
Mik (галицька миша) до Йухан Показати IP 28 Грудня 2014 12:37
Що ж за такi коментарi, що модер їх видаляє? Навiть цiкаво стає...
Mik (галицька миша) Показати IP 28 Грудня 2014 08:59
Най ПП призначить Янука-молодшого главою ОДА в Донецьку. (Звичайно, якщо вiн обiцяє пiдпорядковуватися українськiй владi i дотримуватися українських законiв.) Може, молодий Янукович заспокоїть Пiвденний Схiд? А очiльник силовикiв (МВС) най буде з Галичини, або з Волинi.
Анонім до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Грудня 2014 10:11
коментар було видалено
Анонім до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Грудня 2014 11:12
Най галичане сидять та не пі_дять...
Mik (галицька миша) до Анонім Показати IP 28 Грудня 2014 12:34
Звiдки таке ставлення до галичан? Мiж нами й вами (волинянами), взагалi, piзницi майже немає.
Дончанин до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Грудня 2014 11:12
А ты до сих пор веришь в ПП?
Mik (галицька миша) до Дончанин Показати IP 28 Грудня 2014 12:31
Вiриш - не вiриш... Кого цiкавить бодай моя, бодай твоя вiра, або її вiдсутнiсть? Вiн є законним, обраним народом главою держави. Отже, якщо йдеться про призначення на важливi посади, доводиться згадувати саме його.
ВІн самозванець до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Грудня 2014 13:01
коментар було видалено
Дончанин до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Грудня 2014 13:02
коментар було видалено
Всезнайко до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Грудня 2014 21:01
І Янукович був обраний народом, а не з Марсу прилетів...
Віриш не віриш, но.. до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Грудня 2014 23:57
коментар було видалено
не удаляйте! до Віриш не віриш, но.. Показати IP 29 Грудня 2014 00:39
коментар було видалено
??? до не удаляйте! Показати IP 29 Грудня 2014 00:39
Кто дал приказ на штурм 22го лютого? Кто заказал снайперов на майдане? Кто они були? Що було в Одесі, 02 травня? Почему послали боинг на другой курс? Кто сбил? Почему нет прозорого расследования?
Mik (галицька миша) до ??? Показати IP 29 Грудня 2014 07:29
Може, у ХХII сторiччi нашi нащадки з'ясують...