USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Клімчук написав заяву про звільнення

24 Січня 2014 13:48
Борис Клімчук таки підписав заяву про відставку. Наразі триває процедура реєстрації документу.

Під кабінетом очільника області чекають виходу, власне, Бориса Клімчука.

Поки що про те, що губернатор підписав заяву, оголосили опозиційні депутати.

Згідно з процедурою документ направлять до Адміністрації Президента.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
1 Показати IP 24 Січня 2014 14:18
На палю зрадника країни
ап Показати IP 24 Січня 2014 14:28
Дарма....
Лучанка Показати IP 24 Січня 2014 14:28
у будь-якому разі це його вчинок, а от щодо псевдолідерів гузі, шиби і бондаря, то величезна купа моїх знайомих і я також з гидотою відзиваємося про цих недоумків. тільки через них протестувальників не у 10 разів більше. просто біля такого г...... і стояти поруч бридко. а клімчук просто не у тому човні плив.
Лісник Показати IP 24 Січня 2014 14:30
Ура! Перемога! Вітання! Відтепер обов*язки голови Волиннської ОДА буде виконувати Башкаленко................, а може "Груздь"? Лісників лише не зачіпайте, вони ж бо люди порядні. А у лісі так гарно, так затишно.......
віталій Показати IP 24 Січня 2014 14:33
нічого все буде добре!!! назвіть мені хоть одного хто зробив для нашої області більше ніж він
я Показати IP 24 Січня 2014 14:33
І хто сяде в крісло? Не бачу достойних. А Клімчук, хоч і далеко не ідеал, але працював і для області, і, звичайно ж, і для себе. А хто себе забуде, чи обділить? Я таких не знаю, навіть серед абсолютних ідеалів. Так що аби не гірше, а може бути набагато гірше.
erh Показати IP 24 Січня 2014 14:42
Ось і запануєм браття .на своій сторонціЗ чим .вас . "мудрі"волиняни і вітаю. І бажаю вам всього того. що ви заслуговуєте..
лученин Показати IP 24 Січня 2014 14:43
Да Клімчук перед купкою людей гідно написав заяву, щоб на Волині був скопій і мир. Але чи підпише Київ цю заяву. І хто буде керувати областтю. Цей придурок гусь чи бондар, який уже був у кріслі, і що люди мали - нічого!!! Не дадуть вам завтра зарплат і пенсій, побачимо як ви тоді заспіваєте.
Галина Федорівна до лученин Показати IP 24 Січня 2014 18:41
якщо влада перестане виплачувати бюджетникам і пенсіонерам гроші тоді дійсно підніметься вся Україна
дідо Показати IP 24 Січня 2014 15:05
Працівникам облдержадміністрації пора проситися на другу роботу. У колгосп до Шумського або на будову до Чорнухи.
Зацепа Показати IP 24 Січня 2014 16:32
Вже краще хай би був Климчук, ніж тепер буде Башкаленко. Поміняли шило на ригівськ-кацапське мило.