USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

ЗМІ «джинсують» про луцького кандидата в депутати

24 Жовтня 2014 14:55
Зловживання так званою джинсою закидають кандидату у народні депутати від Луцька Роману Іванюку, - про це пишуть в прес-службі Громадянської мережі Опора.

«Джинса» - це проплачена прихована реклама в засобах масової інформації, продубльована у декількох виданнях. “Джинса” вигідна перш за все замовникам, адже матеріали не позначаються як реклама, а публікуються під виглядом звичайних журналістських матеріалів.

Так, Громадянська мережа Опора опублікувала дослідження, де вказує наступні факти:

Спецвипуск газети “Відомості.інфо” за 21 жовтня присвячений загалом кандидату в народні депутати, який балотується по одномандатному виборчому округу № 22 від Блоку Петра Порошенка Роману Іванюку.

Біля жодного матеріалу в газеті про Романа Іванюка не має позначки «політична реклама», або «передвиборна агітація» чи «матеріал передвиборної агітації».

Відповідно до Закону України «Про рекламу», реклама має бути чітко відокремлена від іншої інформації, незалежно від форм чи способів розповсюдження, таким чином, щоб її можна було ідентифікувати як рекламу.

Аналогічним прикладом порушення є спецвипуск міської комунальної газети «Луцький замок», засновником якої є Луцька міська рада. Спецвипуск за 15 жовтня повністю присвячений агітації за кандидата у 22 окрузі Романа Іванюка. Але в друкованому виданні не має позначки про платну політичну рекламу та не має інформації про друк газети за кошти виборчого фонду.

Відповідно до ч. 7 ст. 73 Закону України «Про вибори народних депутатів України», матеріали передвиборчої агітації публікуються на підставі угоди, що укладається між розпорядником виборчого фонду партії чи кандидата та редакцією (видавцем) друкованого засобу масової інформації. Однак у обох випадках не було зазначено про політичну рекламу.

У Волинському інформаційному порталі є інтерв'ю з кандидатом в народні депутати Романом Іванюком без позначки, що це - політична реклама. Матеріал починається з заголову «Йду до Верховної Ради в команді Петра Порошенка, щоб Луцьк і Україна змінилися. Такий матеріал має ознаки “джинси”. - резюмує Опора.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
оп-па Показати IP 24 Жовтня 2014 15:05
всі - падлєци і мразі, а канстанкевічь лідер і матір божа !
лучанин до оп-па Показати IP 24 Жовтня 2014 16:32
Тут стаття суто про пана Іванюка, а не про всіх, пробували перечитувати перед тим як коментувати?
Андрій до лучанин Показати IP 24 Жовтня 2014 16:35
Та там в штаб Ромкі беруть мох-болото, що ти від них очікуєш?? Думаєш читати вміють? В них набір рендомних камєнтів, завчасно написаних, відкривають статтю і постять, постять, постять.
штабістт до Андрій Показати IP 24 Жовтня 2014 16:37
Ва всьом вінавата Канстанкєвіч!!!11!
Роман до оп-па Показати IP 24 Жовтня 2014 16:40
Не розумію, чому ви захищаєте цього нікому невідомого мажорчика. Чисто за гроші? І в такий то час... Нічого не змінилося
патріарх до оп-па Показати IP 24 Жовтня 2014 17:42
Истину глаголеш син мой, пресвятая во всех ипостасях иже херувими .Аминь
По факту до оп-па Показати IP 25 Жовтня 2014 10:50
Ви абсолютно праві! "Я тучи разведу руками...." (рос.) - це про неї, а ще "Наш пострел везде поспел" (рос.)...отже все, як ви і сказали...
свідок Показати IP 24 Жовтня 2014 15:08
... а ще вона чесна, порядна і підмита, хоча на рахунок останього не впевнений)
Анонім до свідок Показати IP 24 Жовтня 2014 15:17
Попросиналися Іванюкові тролі
аяяй до Анонім Показати IP 24 Жовтня 2014 15:27
на пані працюєте
пф до аяяй Показати IP 24 Жовтня 2014 16:29
На Ромку працюєте? Їжі дали нарешті, то вже з радості попросинались?
Ей до свідок Показати IP 24 Жовтня 2014 16:57
Ромчік, хіба можна так на жінку?
рома-рома... до Ей Показати IP 24 Жовтня 2014 17:04
Та Ромка вже втратив совість, гідність і всі якості, якими він міг спочатку похизуватись, доки його не взнали.
леся Показати IP 24 Жовтня 2014 15:18
бред всеодно змін немае на краще сьогодні пішла на ринок купила дітям одяг потратила 2300 грн тепер думаю як дожити до кінця місяця а їм що агіітації білборди і так далі
штабіст Іванюка до леся Показати IP 24 Жовтня 2014 17:45
Ну так бізнесмен же ж успішний, може собі дозволити. Не те що ви, ніщєброди.
ванга до леся Показати IP 24 Жовтня 2014 17:51
Ти багато не думай, бо не доживеш
Закон один для всіх? Показати IP 24 Жовтня 2014 15:31
Нехай зніме Порох свого мажора з виборів після таких порушень.
Катя Показати IP 24 Жовтня 2014 15:35
всі погані одна Іра святоша... аж смішно читати ВН
віто Показати IP 24 Жовтня 2014 15:55
І як я жив раніше, не знаючи про Іванюка?! Але точно знаю, що гірше жити не буду без Іванюка-депутата. А от він якщо стане, точно буде жите краще.
ліл до віто Показати IP 24 Жовтня 2014 16:47
Він то точно заживе, хоча куди вже краще. Мажорчик собі і так ні в чому не відмовляє...
знавець до віто Показати IP 24 Жовтня 2014 17:45
Та хіба ти живеш. Подумай тверезо.
Корінний лучанин Показати IP 24 Жовтня 2014 15:56
На мене Іванюк справив враження нормальної , активної людини в бізнесі. Знає свою справу. Працює по залученню інвесторів в Україну , розробляючи бізнес-проекти і на цьому заробляє. Без діла не сидить. Для себе МОЛОДЕЦЬ!!! А яким він буде, коли стане депутатом, то це питання. Загалом мислить правильно , на перспективу. Але , його мало хто знає- ТЕМНА КОНЯЧКА. Живе в Києві. Не думаю, що він буде перейматись проблемами Луцька та ВОЛИНІ!!!
вартість до Корінний лучанин Показати IP 24 Жовтня 2014 16:02
А як вам за коменти платять: поштучно, чи за кожну тисячу символів?
Корінний лучанин до вартість Показати IP 24 Жовтня 2014 16:31
Я маю свою думку, зрозуміло!!! Був на зустрічі із ним, коли він приїжджав на підприємство. Чув про його наміри . І ваші дурні коменти не до чого. Про нього у мене не віртуальне враження!!! На початку 2000-х я познайомився із білорусом, який теж займався подібним бізнесом. Він(білорус) знав ТРИ МОВИ:англійську, італійську,польську. А що Іванюк , він знає англійську добре, орієнтується в бізнесі, економіці. Мені такі активні люди імпонують , бо сам без діла стараюсь не сидіти.
Корінному до Корінний лучанин Показати IP 26 Жовтня 2014 08:35
Козлику, а ти хоч розумієш, що аргументи на кшталт "розумний", "знає мови", "орієнтується в бізнесі" зовсім не гарантують того, що він не корупціонер, злодій, має простий люд за рабів для одноразового використання тощо. А ти хоч розумієш, що саме олігархи з такими от мажорчиками довели України до такого стану, до війни, до руїни? Якщо не розумієш, то не лізь зі своїми коментами сюди, а поговори з розумними людьми. А якщо розумієш і лізеш, то подумай про гріх і про те, що рано чи пізно воздасться.
Гониш? до вартість Показати IP 24 Жовтня 2014 16:58
За кожен символ по 100 баксів:)
лучанин до Корінний лучанин Показати IP 24 Жовтня 2014 16:51
Загалом - погоджуюсь. Але якраз в цьому і проблема, що якщо він стане депутатом, то на Луцьк йому буде начхати. А ми ж стараємося обрати людину, яка буде представляти Луцьк, яка знає про потреби регіону, людей, які тут живуть.
допитливий до лучанин Показати IP 24 Жовтня 2014 17:47
Ну назвіть вже того кандидата, що не чхає
розум до допитливий Показати IP 25 Жовтня 2014 00:18
Ірина Констанкевич
Корінний лучанин до лучанин Показати IP 24 Жовтня 2014 18:36
Так от в мене такі ж сумніви!
Жучка Показати IP 24 Жовтня 2014 16:05
А те, що на першій шапальті тих "Відомостей" рейтинги надруковані, хоча це і незаконно чомусь не вказано. Бо ж не можна в пресі висвітлювати рейтинги пізніше ніж за 10 днів до виборів...
Солід до Жучка Показати IP 24 Жовтня 2014 16:06
І я щось таке чув. І правда ж газетка то від 21 жовтня. Ну не настільки ж він поганий математик, щоб не вміти до 10 рахувати...
+ до Жучка Показати IP 24 Жовтня 2014 16:52
І справді, штабу Іванюка варто перечитати закон про вибори.
Іванюк ханжа до Жучка Показати IP 24 Жовтня 2014 17:01
І цю газету проплатив той, хто кілька днів тому з піною з рота говорив про те, що інші кандидати ведуть нечесну кампанію.
Ковельчанин Показати IP 24 Жовтня 2014 16:32
За Іванюка яось і не помню щоб читав а Констанкевич принамні на цьому сайті пару раз в день згадується
Олег до Ковельчанин Показати IP 24 Жовтня 2014 16:54
Так, багато Констанкевич згадується. Але і про Іванюка останнім часом багатенько і про інших.
аяяй до Олег Показати IP 24 Жовтня 2014 17:00
тільки чомусь один негатив
Влад до аяяй Показати IP 24 Жовтня 2014 17:07
А хіба є якийсь позитив від Іванюка?!!
прокурор до Влад Показати IP 24 Жовтня 2014 17:49
То зайди до нього, може налье, і буде тобі позитив до вечора
Про до Ковельчанин Показати IP 24 Жовтня 2014 16:59
То вона на сайті, а вони на білбордах. Навєрно, в інтернеті падєшевлє будіт. Не подумали?
Шаноооовні Показати IP 24 Жовтня 2014 17:40
Ооо, ткнули мені цю газетку кілька днів тому. З неї можна цілий джинсовий костюм пошити, а то й кілька.
пСИХОЛОГ Показати IP 24 Жовтня 2014 20:31
ЛУЦЬКУ НЕ ПОВЕЗЛО ОДНЕ ГАМНО ПОВИЛАЗИЛО НА СВІТ БОЖИЙ, А НЕ КАНДИДАТИ.....
Читач Показати IP 25 Жовтня 2014 10:47
Хто б писав про про чорний піар та про джинсу, тільки не ВН !!!