USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Змінилися рейтинги лідерів президентської гонки. ВИБОРИ-2014

23 Квітня 2014 14:55
Петро Порошенко продовжує нарощувати перевагу над іншими кандидатами на посаду Президента України.

Принамні про це свідчать результати опитувань проведених спільно СОЦИСом, КМІСом, "Рейтингом" та Центром Разумкова, - інформує Українська правда.

Згідно з ними, українці демонструють дуже високий рівень електоральної активності: близько 85% виборців готові чи скоріше готові взяти участь у виборах.

При цьому тих, хто не хоче йти на вибори – 11%.

Петра Порошенка готові підтримати 32,9% опитаних респондентів (+8% у порівнянні з березнем).

Другу позицію посідає Юлія Тимошенко9,5% (+1,3%), а третю Сергій Тігіпко – 5,1% (-2,2%).

Михайла Добкіна підтримують 4,2% виборців, лідера КПУ Петра Симоненка - 4% (+0,4%), Анатолія Гриценка – 3,4% (+0,2%), Олега Ляшка3,2% (-0,3%).


Решта кандидатів можуть розраховувати менш як на 3% голосів.

Близько 22% виборців заявляють, що поки не знають за кого віддати свій голос або не підуть на вибори.

Цікаво, що серед тих, хто має намір прийти на дільниці та визначився з вибором, Порошенка підтримають аж 48,4%, Тимошенко - 14%.

Тігіпко отримав би 7,4% голосів тих, хто визначився, Добкін та Симоненко - 6% та 5,6% відповідно.

Таким чином, твердять соціологи, впевнено можна сказати про участь у другому турі виборів Порошенка.

Тому голосування у другому турі виглядає так:

Порошенко і Тимошенко49,3% проти 12,5%;

Порошенко і Тігіпко54,3% проти 13,5%;

Порошенко і Добкін – 57,5% проти 10,8%.

Опитування проведене з 9 по 16 квітня серед населення України віком від 18 років і старше. Опитано 6200 респондентів в усіх регіонах України (без врахування населення АР Крим).

Статистична похибка - не більше 0,8%.

Опитування проводилось на замовлення Комітету виборців України. Як відомо, одну із фірм, яка проводила опитування, "СОЦИС", контролює теперішній голова штабу Порошенка Ігор Гринів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
настя Показати IP 23 Квітня 2014 15:00
за Порошенка нетреба це брех---------
за Порошенка Показати IP 23 Квітня 2014 15:02
коментар було видалено
Ольга до за Порошенка Показати IP 23 Квітня 2014 15:04
якась неправильна в тебе агітаційна програма)))) від того , що ти будеш ображати інших кандидат не виграє на виборах)))
Ластівка Показати IP 23 Квітня 2014 15:02
Маячня... це просто неможливо і скільки вже можна брехні стосовно цих рейтингів . І взагалі будуть вибори побачимо
Народ Показати IP 23 Квітня 2014 15:24
Голос за порошенка - це плювок на могили полеглих Героїв Небесної Сотні.
народна до Народ Показати IP 23 Квітня 2014 16:51
А хто Майдан фінансував? Може досить прикидатись...
Анонім Показати IP 23 Квітня 2014 15:29
порошенко. асоціації (Автозавод, борги по зарплаті, команда пчоловода, співзасновник Партії Регіонів.... лапша лапша лапша"
Дмитро Показати IP 23 Квітня 2014 15:40
невже так багато людей, яким начхати на героїв небесної сотні??? за що ж тоді на майдані люди поклали свої душі??? якщо очолювіати країну буде знов представник партії регіонів
Лучанин до Дмитро Показати IP 23 Квітня 2014 16:22
Якщо вам не подобається кандидатура Порошенко, тоді хто?- може Тимошенко? Якщо ВОНА то краще вже Добкін!
ДмитрУ до Дмитро Показати IP 23 Квітня 2014 18:51
Досить вже куди треба і не треба героїв ліпити!!!
Полішук Показати IP 23 Квітня 2014 15:48
На Волині районні виборчі штаби "Рошен" очолюють колишні працівники державних адміністрацій, які ще вчора були активістами партії регіоналів
екскурсовод до Полішук Показати IP 23 Квітня 2014 19:54
Клімчук уже агітує за Порошенка! Кєпка в другу сторону!
))) Показати IP 23 Квітня 2014 16:27
да не будет выборов. никаких вообще. по рейтингу но коммент, лажа полная.
Вибір 2014 Показати IP 23 Квітня 2014 16:39
Голосуй-не голосуй, всерівно получимо ...
Анонім Показати IP 23 Квітня 2014 16:41
Порошенко=Ющенко -> революція гідності = помаранчева революція -> повне розчарування народу хто хоче, щоб так було, проголосує за пороха
ROSHEN RULES! Показати IP 23 Квітня 2014 16:47
Я "ЗА"!
соціологІЯ Показати IP 23 Квітня 2014 16:48
Ще трохи і результати будуть як на референдумі у Криму!:)))
UA Показати IP 23 Квітня 2014 16:58
Бл*..., я .уєю, хто в нашій країні голосує ще за Тігіпка та Добкіна!?!?!?!?!
Анонім до UA Показати IP 23 Квітня 2014 17:32
По-моєму нормальні кандидати, чого тут дивуватись.
Анонім до UA Показати IP 23 Квітня 2014 17:33
А тобі б я порадив навчитись нормально спілкуватись і не говорити від всієї країни, наговорились вже.
Анонім Показати IP 23 Квітня 2014 21:52
хоч колишній прихильник ПР за Добкіна не проголосую!!! за тигіпрка побачу яка команда на Волині від нього йде.....
штаб до Анонім Показати IP 24 Квітня 2014 09:19
Яка команда від нього?:) Він кандидат ОДИН!!! А тут люди за гроші пропагують того чи іншого кандидата, хто встиг вскочити до "гаманця" або мав контакти і знайомства - той і представник! Що ви як діти малі, перші вибори проходять?:)))
а123 до штаб Показати IP 24 Квітня 2014 18:35
Царя робить свита... а свита в тигіпка недобитки регіоналів... Башкаленко курилюк і ко....
леонід Показати IP 25 Квітня 2014 14:07
Господи, врятуй Україну від Порошенка! Наступаємо на ті ж Ющенко- регіональські граблі!
Василь Показати IP 26 Квітня 2014 16:21
Населення всієї України: Слава УКРАЇНІ!-Героям Слава! Якщо ми дійсно патріоти України і не зрадники Майдагу і Небесної Сотні, яка загинула за всіх нас!!! Добре подумаймо хто є тою людиною, яка дійсно може подолати корупцію і захистити Україну від ворога. Цим кандидатом є Анатолій Степанович Гриценко! Адже, як всі інші можуть подолати корупцію, якщо самі нібито долають "законами", а хабарі як були так і є. За Гриценка голосуй вся моя ненько Україно, я в тебе вірю, цього разу вже не можна помилитися! ГРИЦЕНКО НАШ ПРЕЗИДЕНТ!!! Доля України- у ваших руках! Патріот України.
Юра Показати IP 14 Травня 2014 21:15
Брехливі рейтинги, що викладені тут!!! Насправді Ляшко Олег у лідерах!!!!