USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Багатоповерхівку Луцька, яку руйнує будівництво, рятуватимуть бюджетом

11 Січня 2017 19:44
Багатостраждальний будинок на проспекті Соборності у Луцьку, який почав руйнуватися після будівництва ЖК «Егоїст», вчергове став темою для обговорення в Луцькій міській раді.

Під час засідання бюджетної комісії 11 січня депутат Сергій Була попросив колег підтримати пропозицію виділити кошти на ремонт теплотраси та двору згаданого будинку. З його слів, після експертизи стало відомо, що будинок руйнується з двох причин. Перша – будівництво на прилеглій земельній ділянці ЖК «Егоїст». До слова, 9-поверхівку будують на приватній ділянці. Власником ділянки є підприємство, до якого має стосунок той же депутат міської ради Сергій Була.

Є й друга причина руйнування, каже депутат, це – просідання ґрунту і потреба заміни теплотраси з боку вулиці Кравчука. Він переконує, що є документи, які це підтрверджують. З його слів, на ДКП «Луцьктепло» про цю проблему знають. Щоправда, першому заступнику міського голови Тарасові Яковлеву про ці експертні висновки наразі невідомо, однак він запропонував включити згадані роботи в перелік ремонту дворів.

Ці 740 тисяч в бюджеті Луцька пропонують знайти за рахунок збільшення доходів від адмінпослуг. Згадані зміни члени бюджетної комісії підтримали і рекомендують сесії їх затвердити.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Наталія Показати IP 11 Січня 2017 20:09
Дуже грамотно . Хтось получив не маленькі кошти як дозволив . Тепер і податківці заплатять з бюджету . Прекрасно.
Знаючий до Наталія Показати IP 12 Січня 2017 06:10
ТАК ЦЕ ТОЙ БУЛА Й БУДУЄ 100%
Професор Показати IP 11 Січня 2017 20:15
Оце круто точно як остап бендер
Булька Показати IP 11 Січня 2017 20:38
Цікаво чи той депутат Була хотів би , щоб у нього під носом розпочали будувати "будиночок" і бажано навпроти його вікон???
Місто Показати IP 11 Січня 2017 21:02
Якщо є такі експертні висновки, першою ж ініціативою депутата повинні були б стати вимоги негайного припинення будівництва, розроблення забудовником відповідного проекту та проведення за свій кошт робіт по укріпленю прилеглого будинку. Що ж робить захисник народу? Пропонує народу втертися від плювка в очі та за свої гроші профінансувати усунення шкоди яку наніс забудовник. Вершина цинізму і популізму.
33-й Показати IP 11 Січня 2017 21:08
Не голосуйте більше за таких.
абвер Показати IP 11 Січня 2017 21:19
За такі діяння навіть у Нікарагуа Була сидів би у в*язниці, а в Луцьку будь-ласка отримайте 740000 людських грошей. Браво владо!
Пипл Показати IP 11 Січня 2017 21:28
Супермен.Суперменеджер. Печально всё это.
Що? Показати IP 11 Січня 2017 21:50
Що творить міська рада .це якийсь абсурд. І здорового пояснення цьому немає . Щоб припинити будівництво вона виділяє кошти з платників податків . Чого ж далі чекати ? Будуть людей з домівок висиляти, дуже прикро таке читати . І розуміючи що депутати відстоюють тільки свої інтереси ,а не людей . В яку ми європу ідем?
Патріот до Що? Показати IP 11 Січня 2017 23:41
Найгірше це те, що руйнується будинок, де прості люди є ВЛАСНИКАМИ квартир за нелегко зароблені гроші... а коли, прости Господи, будуть руйнуватися ті квартири, ті чинуші тільки руками будуть розводити.... ЛЮДИ НЕ ЗАБУВАЙТЕ, - ВОНИ ТАКІ САМІ ЯК І МИ З ВАМИ!!!! ЗА 40 років не пам'ятаю такої деградації влади!! Були "унікуми", та було кому поставити на місце, а це як епідемія......... ҐВАЛТ!!!!! Народе, з цим потрібно щось робити... нас гірше нищать ніж при дибільному янику.....
Що? до Патріот Показати IP 12 Січня 2017 08:14
Людям тільки доходить . Так над народом ще ніхто не знущовся як ця влада . І в всіх сферах . Кому потрібно дякувати за це все?
жінка до Патріот Показати IP 12 Січня 2017 11:59
Єдина надія на справедливість - суд божий. Сподіваюсь, він для нього настане тут - на землі.
Лучанин Показати IP 11 Січня 2017 22:13
Всех с*кк, которые давали добро на строительство и кто строит этот горе-дом, НА НАРЫ с полной конфискацией "непосильно нажитого имущества" !!!
Живіть добре Показати IP 11 Січня 2017 22:28
Люди,люди що ж ви вибираєте собі таких захисників, які вас продають?
Оленка Показати IP 11 Січня 2017 22:55
А чому за міський бюджет?до чого тут всі платники міста якщо пару дурнів дали дозволи на будівництво.Нехай всі причетні чиновники і забудовник ремонтує!!!!
Бабаян Показати IP 11 Січня 2017 23:15
Ну що?-погванділи/посокрушалися, "дивані прокурори"? Перш за все самі мешканці зруйнованого будинку хай хоч якогось бульдозера чи крана спалять, заблокують в'їзд бетоновозів - тоді і лучани підтягнуться. А так - хохли хохлами - стогнуть, ниють і НІФІГА не роблять!
333 до Бабаян Показати IP 13 Січня 2017 13:46
А їм це навіщо? Їм за наші гроші усе відремонтують.
Мыкола Показати IP 11 Січня 2017 23:25
Очманіти можна! Накосячив забудовник, а платити мають прості люди, яеі не мають ніякого відношення до того будинку!
добрый Показати IP 11 Січня 2017 23:47
Дiтям в школi на харчування немае грошей, а на чиiсь косяки так вистачае, чому мешканцi сусiднього будинку нiчого не роблять, чекають на повторення Рiвненськоi?
777 Показати IP 12 Січня 2017 06:59
Підтримую попередника. Нехай збереться ініціативна група з мешканців будинку. Зроблять експертизи руйнування, якщо таких немає. І на вулицю, зупиняти будівництво, а там і люд підтягнеться. А як ви хотіли...? За вас ніхто нічого відстоювати не буде.
Петро до 777 Показати IP 12 Січня 2017 19:59
Ти, 777 будеш керівником ініціативної групи. пиши адресу чи телефон.Відчуваю, що любиш керувати.
777 Показати IP 12 Січня 2017 07:01
Соборну в районі будівництва перекрити і результат не забариться. Перехід пішоходний є, 20 чоловік для ходи туди сюди найдеться і от вам все в рамках закону. З ними потрібно тільки так.
Бабаян до 777 Показати IP 12 Січня 2017 08:58
+1000 ! Тільки ходити потрібно до повного вирішення проблеми. Бо в нас як - приїдуть, понаобіцяють, напругу знімуть - і далі все як було... Ми мусимо допомогти, але хай мешканці щось почнуть робити
Месник Показати IP 12 Січня 2017 09:51
Булкін все розрулить і депутати підтримають,більшість в долі.І саме смішно,що проголосують за таких депутатів вкотре.Мешканці будинку (там ОСББ)повинні самі боротись за свої права і ніхто їм не допоможе.Почнете-підтримаємо однозначно,але є великі сумніви.Тисніть на правління будинку і голову ОСББ,бо робота з ними вже ведеться такими булкінами.
ВВ Показати IP 12 Січня 2017 11:00
Чомусь до будівництва будинок не руйнувався. А тут почалося просідання грундту, що чомусь стає більшою причиною ніж будівництво Егоїста. Бкмагу написали, щоб було все законно от і зашибісь. Якщо вже так хєрня робиться, то має платити егоїст, а не Я! Мешканці будинку, Ви що ди..іли повністю? Чому мовчите???. Збирайте людей, а ми підтянемся...
777 до ВВ Показати IP 12 Січня 2017 11:33
коментар було видалено
ХХХ до ВВ Показати IP 12 Січня 2017 13:02
Шановні редакція ВН і коментатори! Для чого ви свідомо чи по своїй "наївності" намагаєтесь ввести читачів даної статті в оману! Адже даний будинок (Соборності 20) почав "руйнуватися" ще на початку 90-х за багато років до початку будівництва Егоїста. До того ж не потрібно порівнювати завал під їзду на Рівненській з даним будинком. Оскільки на Рівненській було просідання фундаменту безпосередньо під самим під їздом який завалився. А на Соборності 20 утворились тріщени між під їздами, а вони по суті є окремими спорудами. До прикладу на Гордіюк коли будували схожий будинок то там не робили загальну кладку на весь будинок, а між кожним підїздом є "технологічний проміжок" оскільки будинок як і "проблемний" не стоїть на рівнині. Тому проблема тут не в Егоїсті а в тих хто даний будинок збудував і прийняв в експлуатацію.
Атавіст Показати IP 12 Січня 2017 11:16
Активісти дали добро. Хай з бюджету віділяють.
Зр Показати IP 12 Січня 2017 11:34
Здирають з людей останю шкуру . І наліво і направо бюджет розкрадають .
Анонім Показати IP 12 Січня 2017 13:19
треба подивитись, хто з депутатів проголосує за таке ганебне рішення і влаштувати флеш-моби біля їхніх помешкань
Мешканець Показати IP 12 Січня 2017 13:46
А ви бачили вживу цей егоїст,то підійдіть впритул і добре роздивіться.Там все порушено,що тільки можна,ніякі норми будівництва не виконані,і як ці мешканці дозволили будувати цей монстр,тепер сьорбайте і насолоджуйтесь,бо його добудують і вас не будуть питати.А потім парковка ,майданчики....потрібно буде перенести проспект-перенесуть,мовчіть далі.
Олег Показати IP 12 Січня 2017 18:12
Будинок руйнувався і ДО "Егоїста", чому тільки зараз мешканці почали про це говорити??? Де ви були раніше, спокійно жили в будинку із тріщинами, а зараз шукаєте крайніх. Так, можливо і будівництво вплинуло на виникнення нових тріщин, але все ж проблема була давно! тому давайте дивитись правді у очі.
Лучанин Показати IP 12 Січня 2017 22:16
причому ЕГОЇСТ фундамент свайний був зроблений за СОВЄТІВ ,а зараз будують коробку і закриємо цю спекулятивну тему хватить це розкручувати.