USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ДУК у Луцьку отримав приміщення

4 Березня 2015 12:44
Нежитлове приміщення більше 200 квадратних метрів дозволили орендувати Добровольчому українському корпусу Правий сектора. Приміщення дають на 4 роки.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради сьогодні, 4-го березня.

Пропонований проект рішення передбачає приміщення за адресою місто Луцьк, вулиця Червоного Хреста, 16.

Договір щодо оренди укладено між комунальним підприємством «Луцьктепло» і ДУКом з 04.03.2015 року до 28.02.2018 року, площа - 202,2 метра квадратного.

Члени виконкому поцікавилися, навіщо громадським активістам потрібно таке велике приміщення.

З цього приводу начальник відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко зауважила, що це приміщення неможливо розділити якимось перегородками, тому надали його цілком.

«Це одне велике приміщення. Правий сектор пояснює його необхідність тим, мовляв, там збирається багато людей і проводять зустрічі», - розповідає Грабко.

Більшість підтримала проект рішення.

Зауважимо, що ДУК буде сплачувати в рік 3% від визначеної експертним шляхом вартості нежитлового приміщення, тобто щомісяця це - 2 тисячі 25,99 гривні.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
пр Показати IP 4 Березня 2015 12:55
сейчас немного привилегий ДУКу и завтра они свергнут Порошенко и Ко. Будем посмотреть :)))
Андрій до пр Показати IP 4 Березня 2015 13:40
Бідкайся за путлера.
Анонім до пр Показати IP 4 Березня 2015 20:06
Давно вже пора поросьонка....того... далой....., бо скоро півукраїни виб є на сході своїми перемир ями. хай менше чаю з путіним п є.
мюллер Показати IP 4 Березня 2015 13:43
Я-я. Не дольго оставайс до того время.
Анонім Показати IP 4 Березня 2015 14:34
А де ж таки ціни взяли?
Хлоп Показати IP 4 Березня 2015 14:51
І чого Данильчук на кожному скандалі в Луцьктеплі був присутній?)) Тепер вже не буде))
Комбат ДУК Показати IP 4 Березня 2015 17:15
дякую членам виконкому які підтримали. Слава Україні!
патріот до Комбат ДУК Показати IP 4 Березня 2015 18:11
Працювати йди ДУК пля...! Що ти у тому приміщенні виробляти будеш, робочі місця створиш? Нероби-бандити епрст...!!!
Лісова Пісня до патріот Показати IP 4 Березня 2015 20:07
Патріот, якщо ти дійсно патріот, а ще й націоналіст ласкаво просимо до лав батальйону) Як надумаєш-звертайся за адресою м. Луцьк, Червоного хреста 16, пройдеш навчання і на передову. Слава Україні!
лісовичок до Лісова Пісня Показати IP 5 Березня 2015 08:35
А коли для вас передовою стане підприємство, завод, фабрика...?!
День Показати IP 4 Березня 2015 19:35
Данильчук не голова ПС і ДУК є окрема організація!!!
123 Показати IP 5 Березня 2015 08:30
А почему АК на шевроне? Уж тогда намалюйте МР 40.
Левый фронт Показати IP 5 Березня 2015 11:58