USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани власноруч розбирали прибудову до багатоповерхівки

28 Травня 2015 10:00
Мешканці будинку №24 по проспекту Соборності розбирають прибудову до багатоповерхівки.

28 травня вони вийшли о 9:00 на своєрідний суботник, аби ліквідувати прибудову, яка, з їхніх слів, загрожує їхньому будинку, - інформує Волинське агентство розслідувань.

Нагадаємо, вчора, 27 травня, під час сесії Луцької міськради мешканці будинку по проспекту Соборності, 24 прийшли на сесію, вимагаючи знести незаконне будівництво. Розлючені люди чекали годину, поки депутати сформують порядок денний. По тому вони не витримали і кількадесят городян зайшли з вигуками до сесійної зали.

Відтак, депутати створили спеціальну комісію, яка б обстежила об’єкт по проспекту Соборності, 24.

До складу комісії включили і мешканців будинків, в чиїх дворах будуються скандальні об’єкти. Також домовилися подати до суду на забудовника і знести незаконну забудову.

Сьогодні ж, коли лучани почали розбирати будову, з неї вийшло до десяти чоловіків спортивної статури, які намагалися заблокувати роботу мешканців 24-го будинку.

До “блокувальників” підійшли депутати Луцької міської ради Євгеній Ткачук, Богдан Шиба, Павло Данильчук. Останній пояснив – 27 травня сесія міськради вирішиа, що прибудову треба знести. Представник забудовника відповів, що таке рішення може ухвалити тільки суд. Зав’язалася суперечка.

Також на місці події – заступник міського голови Лариса Соколовська, міліція та працівники ДСНС.

За станом на 9:22 люди розбирали прибудову, а депутати розмовляли з представником забудовника.

А чоловіки, які сиділи в прибудові, повернулися в неї. Перед тим вони спробували блокувати людей, які розбирали прибудову, але спроба була невдалою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Вася Показати IP 28 Травня 2015 10:11
Ніх*ра не понятно - шо це за прибудова, чия, і куди її діли. Куча буков, толку ноль.
Анонім до Вася Показати IP 28 Травня 2015 10:15
почитайте http://www.volynnews.com/news/society/u-lutsku-ryiut-kotlovan-pid-bahatopoverkhivkoiu-uzhe-pishly-trishchyny/ http://www.volynnews.com/news/society/rozliucheni-luchany-vymahaly-v-deputativ-znesty-nezakonnu-zabudovu/
Вася до Анонім Показати IP 28 Травня 2015 10:26
Тепер ясно, дякую.
опа Показати IP 28 Травня 2015 10:40
Перед тим як будете заливати яму бетоном, посадіть туди кушніручку!
Анонім Показати IP 28 Травня 2015 10:59
ще не розібрали?
Анонім Показати IP 28 Травня 2015 11:29
А я б ще впаяла цій забудовниці штраф за незаконне будівництво і хай би оплатила роботи по розбору своїх будівництв.
Mik (галицька миша) Показати IP 28 Травня 2015 11:37
"Чоловiки спортивної статури" - то не охоронцi й не служба безпеки, а х@@ня. Чого вони очiкували? Чому не завдали ляпасiв руйнувачам? Нiхто не має права руйнувати будiвлю, поки немає вiдповiдного рiшення суду, яке набрало чиннiсть.
ввв до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Травня 2015 11:51
а це не будівля, адже на цей сарай немає ніяких документів. то купа мусору, яку мешканці вирішили прибрати.
Mik (галицька миша) до ввв Показати IP 28 Травня 2015 12:32
Ось най СУД i ухвалить, що це купа смiття i її слiд лiквiдувати. А позасудовi руйнацiї - це та ж сама анархiя. До речi, забудовник теж має право звернутися до суду з позовом про визнання свого права на незакiнчену будiвлю, або споруду.
Анонім до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Травня 2015 12:39
"Депутати прийняли рішення (27,05,2015р.) доручити департаменту ЖКГ до 28 травня знести металеву конструкцію по Соборності, 24, - і нехай забудовник судиться з міськрадою." - то нехай подає в суд.
Mik (галицька миша) до Анонім Показати IP 28 Травня 2015 12:48
Депутати мiськради вiдверто вийшли за межi своїх повноважень. Будь-яка будiвля (споруда) є об'єктом чиєгось цивiльного права. А припиняти iснування суб'єктивного права може лише суд.
А ндрій до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Травня 2015 13:43
А як в такому випадку бути з незаконним набуттям права?Може в забудовника є постанова суду про самозахват території?
Mik (галицька миша) до А ндрій Показати IP 29 Травня 2015 13:16
"Незаконно набути право" не можливо, бо незаконно набуте право є нiкчемним правом.
***** Показати IP 28 Травня 2015 12:08
Мешканців будинку жаба давить, що хтось будується, а не вони...
Анонім до ***** Показати IP 28 Травня 2015 12:14
я б подивився як би почувалась ваша жаба, коли б хтось почав рити котлован впритик біля вашої хати
Mik (галицька миша) до Анонім Показати IP 28 Травня 2015 12:35
А що вiдчували б Ви, якщо б Ви збудували будiвлю, а такi собi "активнi сусiди", навiть не звернувшися до суду, розпочали її зруйнування?
Анонім до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Травня 2015 12:43
напевно для початку потрібно запитати сусідів чи вони не проти таких робіт? розробити проект, подумати про цілісність всього будинку. чи ви зразу почнете копати котлован і щось там шабашити з піноблоків замісь нормального фундаменту? адже потім бабло все порішає
Mik (галицька миша) до Анонім Показати IP 28 Травня 2015 12:51
"Бабло перемагає зло!" (Цитата галицької мишi позаминулого сторiччя.)
Хлоп до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Травня 2015 12:45
А Ви також починаєте будівлю без погодженого пакету документів та дозволів?
Mik (галицька миша) до Хлоп Показати IP 28 Травня 2015 12:50
Особисто я не починаю будувати такi будiвлi. Я ж не людина, я миша. А збудувати нiрку можна й без бюрократичних дозволiв.
Хлоп до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Травня 2015 13:47
Так, якщо кіт погодить Вам))
Mik (галицька миша) до Хлоп Показати IP 29 Травня 2015 13:18
А Ви уважнiше читайте нiк! Миша не абияка, а галицька! Галицькi мишi iгнорують котiв.
03322 до Mik (галицька миша) Показати IP 28 Травня 2015 14:12
А це нічого що під час так званого будівництва були пошкоджені фундаментні блоки? Товщину яких було зменшено в половину?
Mik (галицька миша) до 03322 Показати IP 29 Травня 2015 13:20
Не уявляю собi, яким чином, ставлячи ПРИБУДОВУ, можна зменшити товщину фундаментних блокiв ПОЧАТКОВОЇ будiвлi?
Віктор Показати IP 28 Травня 2015 12:20
Тут 2 варіанти. Або люди самі розносять незаконне будівництво, або буде як з "буратіном" - на яке було рішення суду про знесення, але чомусь і досі воно там...
Анонім Показати IP 28 Травня 2015 12:35
шановна редакція, відправте когось на місце демонтажу (Соборності 24, за Салютом), не всі ж новини копіювати у колег. ми чекаємо на оновлення
Герман Показати IP 28 Травня 2015 13:09
Можно нові світлини з місця події? Розібрали до кінці і засипали піском чи ні?
Анонім Показати IP 28 Травня 2015 13:33
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 28 Травня 2015 14:00
вид з вікна то одне, а підкопаний фундамент - трохи інше... власник того сарая обявився?
Соборності житель Показати IP 28 Травня 2015 20:18
Шпига П П Дякуємо за дії міліції Кушнір звертайтесь до суду.....