USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

На луцькій автостанції під покровом ночі зносили кіоски

28 Жовтня 2016 08:31
Луцькі муніципали в ніч з 27 на 28 жовтня розпочали демонтаж кількох кіосків, що розміщенні на території автостанції №1. Проте довести справу до кінця їм завадила прикрість – під час робіт зламався кран-маніпулятор.

Як розповідають самі муніципали, нічний період вибраний не випадково, адже в цей час такі роботи, з їх слів, не заважають роботі автовокзалу, - пише Волинь24.

«Не демонтують лише кіоски, які мали документи на право власності до 2000 року і продовжують займатися підприємницькою діяльністю. Демонтують лише ті, які встановленні після вказаного періоду, та ті, де вже підприємці припинили свою діяльність», - розповіла головна муніципалка Юлія Сиротинська.

Загалом під демонтаж мали потрапити 22 МАФи. З них - один підприємець забрав самотужки. Шість - залишиться.

Решту кіосків працюватимуть до кінця року. Після цього періоду міська влада знову вирішуватиме їхню долю.

«Люди мали довгострокові договори з автостанцією. Проте якимось чином у 2014 році їх анулювали. Нас повідомили із запізненням. Ми ходили до Романюка, він запевнив, що демонтовувати не будуть, бо в нас є договори. А тут серед ночі отаке», - розповіли підприємці.

«Усіх підприємців повідомили завчасно ще влітку. Усе законно, згідно із Рішенням міськвиконкому», - запевнила Сиротинська.
«Мій кіоск взагалі не мають права демонтовувати, бо зараз триває судовий процес. А інших не чіпають, бо вони «порєшали» - так люди кажуть», - розповів у коментарі підприємець Віталій.

Зазначимо, що одному із власників кіосків стало зле через нерви, тож для нього довелось викликати швидку.

Проте довести справу до кінця, муніципалам завадив технічний момент - під час демонтажу кіосків зламався кран-маніпулятор. Відтак, роботи призупинили.
Зазначимо, що сьогодні представники муніципальної поліції планували демонтувати 9 МАФів із 21 запланованого.

"Хотіли більше, але кіоски між собою зварені. Техніка не витримала", - розповіли муніципали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Петро Показати IP 28 Жовтня 2016 08:46
Це покарання лучанам, в т.ч. підприємцям, за відсутність мізків підчас виборів міського голови, Хотіли Романюка М.Я. - то майте такий результат!
Вася до Петро Показати IP 28 Жовтня 2016 11:36
Проблема присутствия мозга не обошла и вас, Петьа. Выбирают не столько люди, выбирают скорее деньги.
Юрко до Петро Показати IP 28 Жовтня 2016 15:27
З двох зол вибирають менше …
Генделик Показати IP 28 Жовтня 2016 08:50
"Все!Кіна не буде,електричество закінчилось".А як же запах "любимих" чебуреків з пиріжками на машинному маслі.
р Показати IP 28 Жовтня 2016 08:53
ей..куди гарячі періжки забрали?
t Показати IP 28 Жовтня 2016 08:59
Причина дій посадовців зрозуміла. у 2001 році у жовтні місяці вступив в дію Земельний кодекс. згідно якого, ті люди які протягом 15 років відкрито користувалися (навіть незаконно) земельною ділянкою, можуть через суд узаконити своє право (на властіність і користування) земельною ділянкою. тобто ті людини які 15 років останні відкрито користувалися ділянкою мають право вставити у судовому порядку про визнання права власності на ділянку. 15 років уже якраз і пройшли(закінучуються)
12345 Показати IP 28 Жовтня 2016 09:10
Цікаво, чому всі кіоски зносять вночі, а не в день?????
Andrew до 12345 Показати IP 28 Жовтня 2016 10:44
Ти статтю читав? Чи аби щось ляпнути?
67890 до 12345 Показати IP 28 Жовтня 2016 11:37
Крысы с нор тоже по ночам вылазят
віктор Показати IP 28 Жовтня 2016 09:23
коментар було видалено
777 Показати IP 28 Жовтня 2016 09:59
Розчищають місця для магазинів сина депутата та його друзів
Руслан Показати IP 28 Жовтня 2016 10:02
Потрібно вже давно навести лад на автовокзалі.Бо по генплану- це має бути супер автостанція,але заважають ті кіоски і гінделики.
Укроп Показати IP 28 Жовтня 2016 10:17
А у ткачука кипить робота. Треба швидко захапати. А беззахистних підприємців мають як хочуть!
Лучанка Показати IP 28 Жовтня 2016 10:39
Логічно ж, то ж треба таке "втіхарца" робити, інакше люди не дали б. Найприкріше бачити представників Самооборони, видно, що її представники не на боці простих людей. І кран недаремно зламався, Бог все бачить.
я до Лучанка Показати IP 28 Жовтня 2016 12:58
У цивілізованих країнах так і роблять вночі, щоб звичайним людям не створювати дискомфорт, навіть асфальт кладуть. Лучанка окрім негативу нічого більше не бачить, сама привикла втіхарця сусідам бяку робити от і всіх судить під себе. і причому тут Бог ...
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2016 11:23
Ще б циганів повивозили.
мер Показати IP 28 Жовтня 2016 11:54
Тепер буде порядок ми ж Європа б*я...
Застереження Показати IP 28 Жовтня 2016 12:16
Лучани, рекомендую задуматись, під виглядом наведення порядку відбувається зачистка територій для нових власників. Ткачук-Козюра підсилені Поліщуком - жах та загроза для всього міста!!!
Микола Показати IP 28 Жовтня 2016 12:50
Правильно роблять треба прибирати ті лачуги примітивні де суцільна антисанітарія, робити місто чистішим. А то не автостанція а бомжатник з циганами
Такер Показати IP 28 Жовтня 2016 13:07
пересічним олюдям всеодно чи то там Козюра з Ткачуком буде чи той самий дядько що і був, головне щоб порядок був в тих магазинах, якість якась була ну і вигляд
мешканець Показати IP 28 Жовтня 2016 14:50
Шановний: -------Руслан Сьогодні 10:02 Потрібно вже давно навести лад на автовокзалі.Бо по генплану- це має бути супер автостанція,але заважають ті кіоски і гінделики.--------- Ви певно ляпаєте що попало..... так як по генплані має бути зелена захисна зона. Хоча на місці кіосків міська рада просуває торговий центр одного з підприємців якого лобіює пан Козюра. А Автостанції вже зеленої захисної зони не треба хоча така передбачена генеральним планом забудови кварталу та законодавством України а АС є обєктом 3 рівня шкідливості(а люди нехай вдихають кілотонни вихлопних газів і травляться, доречі з АС№1 щодня відправляється від 600 до 1200 автобусів) а треба вирубати все і зробити дядькам бізнес щоб заробили на черговий лексус чи мерседес преміум класу....А в реконструкцію Автостанції міська рада не гривні не вклала...
Смотрящий Показати IP 29 Жовтня 2016 01:31
Ого, і в Котищука є тут свій інтерес. Хто б міг подумати...
Микола Показати IP 29 Жовтня 2016 14:39
Хай пані Сиротинська свій контейнер демонтуює, на ринку північний Relax Avto, чи в нас посадовцям дозволено займатись підпр. діяльністю?
Harvester Показати IP 29 Жовтня 2016 19:34
Найбільш нагайна проблем в країні, виявляється, відсутність естетики :( А те, що кожен кіоск - це зруйноване життя, нікого не хвилює :( Якийсь сферичний закон у нас :(