USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку сироти отримали власне житло

19 Грудня 2014 14:11
У День Святого Миколая двоє лучанок-сирот отримали власне житло. Вручення ордерів на квартиру у будинку, що на вулиці Набережній, 2, відбулось сьогодні, 19 грудня, - інформує «Слово Волині».

Дві студентки Східноєвропейського національного університету – Марія Лакомкіна та Вікторія Васильєва сьогодні отримали однокімнатну квартиру площею 40,5 квадратних метра.

Луцький міський голова Микола Романюк розповів, що житло придбали на умовах співфінансування

за кошти міського та обласного бюджетів. Також дівчатам придбали меблі, пральну машину, холодильник та газову плиту.

«Завжди в українців так велось, що батьки, рідні, близькі клали діткам під подушки подарунки. Обласна і міська влада вирішили, що саме в цей день ми теж зробимо для наших дівчат маленький, перший подарунок. Це перший крок в їхньому майбутньому самостійному житті, щоб вони мали якусь базу, могли відчути себе десь господарями, щоб в майбутньому в цьому приміщенні вони мали можливість класти подарунки під подушки своїм дітям», - зазначив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

Очільник Луцька підкреслив, що документи на квартиру заздалегідь планували вручити саме у День Святого Миколая, тому і квапили забудовників, аби ті встигли завершити всі роботи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 57
245 Показати IP 19 Грудня 2014 14:28
Видно добре попрацювали)))
Хлоп до 245 Показати IP 19 Грудня 2014 14:46
Забув ще розповісти, хто скільки на лапу від сиріт отримав?
123 Показати IP 19 Грудня 2014 14:49
Хтось щось будує, а хтось, на вищому рівні, взвгалі золото у держави пі...тирить! "Національний банк України підтвердив інформацію про розкрадання декількох кілограмів золота в його Одеському територіальному управлінні. За даними ЗМІ, в листопаді золото в сховищах Одеського управління підмінили на свинець, а загальна сума зниклого дорогоцінного металу становить близько 5 млн грн. Нагадаємо, обсяг золота в міжнародних резервах Національного банку з кінця вересня по кінець жовтня скоротився на третину - з 40 тонн до менш ніж 26-ти." І хтось, щось робить???
Анонім Показати IP 19 Грудня 2014 15:23
Двом сиротам повезло отримати квартири. А яка доля інших дітей-сиріт ???
Інна Показати IP 19 Грудня 2014 15:24
Не ЗАЗДРІТЬ))).ЦЕ ПОГАНООООО
Лакомкина М. до Інна Показати IP 19 Грудня 2014 16:38
Шкода, що Ви такі злі!
Інна до Лакомкіноі до Лакомкина М. Показати IP 19 Грудня 2014 17:05
Маша це не до тебе, я пишу людям ті хто тут пише не хороше в вашу сторону.Вони нехай не заздрять. А тебе я знаю ;-)
1 Показати IP 19 Грудня 2014 15:29
цікаво хто вони такі. Точно не земні сироти.....бо остальним квартири не виділили..
Я до 1 Показати IP 19 Грудня 2014 18:40
ні,якраз земні сироти, оскільки я навчаюся з однією з них...
хмммм Показати IP 19 Грудня 2014 15:32
коментар було видалено
Хлоп до хмммм Показати IP 19 Грудня 2014 15:41
Ну то стань для неі тим мужиком і заздрити не будеш))
месник Показати IP 19 Грудня 2014 16:15
Да!!! Квартири там точно не з дешевих!!!!! Да і вдягнуті не з секонду!
Інна до месник до месник Показати IP 19 Грудня 2014 17:07
На секонді ще покруче можна вдітись ніж там де ти ходиш,як інкубатори пфффф
Вже до Інна до месник Показати IP 19 Грудня 2014 17:29
краще , як інкубатори, але в новому, ніким не ношеному, чим з того секонду, що може з якихось покійників - б-р.р.!
Інна до Вже Показати IP 19 Грудня 2014 22:40
Ой можна подумати в тебе всі речі нові,тіпа на секонді ніколи не купляв.ой бла бла бла...Якшо ти на секонді порпаєшся в лахмотті по 5 грн.,ніхто тобі не лікар.Треба вміти вибирати речі нові а не з покійників
Титушко до месник Показати IP 19 Грудня 2014 19:10
коментар було видалено
месник до Титушко Показати IP 20 Грудня 2014 01:07
А Вас шановний Титушко, прошу трішки стримуватися від різких висловів!!! Не підтверджуйте свій псевдонім!!!!
Вікторія Показати IP 19 Грудня 2014 16:55
шкода шо ви так думаєте. заздрити не добре!!і кожен свою думку (негативну)хай тримає при собі,!!влада допомогла мені з Машою і їм дуже дякую. а на рахунок " на лапу" ми нікому не давали!!я бажаю щоб всі сироти отримали власне житло і надіюсь, що це збудиться!!Велике дякую всі хто нам допоміг!!
титушко до Вікторія Показати IP 19 Грудня 2014 19:00
Не обращайте внимание ,Бог есть на свете.не надо сегодня вам читать комменты, чтоб не разуверится в людях..и самое главное -что б ваши дети жили в полной семье и Мире на этой земле.
Санта Показати IP 19 Грудня 2014 18:06
Ну да, знаю одну із цих сиріт особисто і скажу що не з простих вона то точно. Просто одним держава дає все а в інших заради того щоб заробити собі авторитет просто - ЗАБЕРАЄ.
Справедливий критик Показати IP 19 Грудня 2014 18:11
Дівчатка, можна і по скромніше одягнутись би було, а то за державні ( халявні) гроші кожен геройствувати може. І це не заздрість а просто думка я думаю більшості свідомих лучан. А в свою чергу владі "-2" оскільки при такій складній ситуаці в крані де бійцям харчів і боєприпасів не вистачає , робити такі дорогі подарунки не доцільно я думаю!
Титушко до Справедливий критик Показати IP 19 Грудня 2014 19:17
Назви критерии скромного:куфайка(ватник) и резиновые сандали., чи лодочки в навозе под Адидас
Анонім до Титушко Показати IP 19 Грудня 2014 20:01
Я вдіваюсь так як подобається мені. а твоя думка мені неважлива!
печалька до Анонім Показати IP 19 Грудня 2014 21:31
та будь ласка,ти кому ,шкода такi, шо логiку хрущов школотi вiдминив
Лакомкина М. Показати IP 19 Грудня 2014 20:03
Мне льстит, что Вы считаете, мои вещи не скромными. Да, государство выплачивает мне не малые деньги, но учтите 1 вещь, у меня нет мамы и папы, которые меня одели. Цените своих родителей и нервы)
месник до Лакомкина М. Показати IP 20 Грудня 2014 00:49
А хіба можна батька і матір компенсувати грошима????? Якось Ви невдало висловилися, чи ви і дійсно вважаэте, що сирітство маэ компенсуватися еликими грошима!!!
знаючий до Лакомкина М. Показати IP 20 Грудня 2014 20:38
зате у вас є чоловік,який обезпечує вас і ваших дітей,і судячи по вашому способу "життя на широку ногу" обезпечує більше,ніж достатньо!А ще у вас є квартира і баба) І дуже говіркі сусіди,які повідали нам про далеко не серіцький ваш спосіб життя О-о!
міша Показати IP 19 Грудня 2014 21:19
от і прилізла для українців траційна зеленюща жаба! бридко читати це від вас, земляки, стидоба таке писати про сиріт, НЕ БАЖАЮ всім заздрісникам їх долі...
до михайла до міша Показати IP 19 Грудня 2014 22:36
з такою державою в переважної більшості укараїнців доля далеко "не фонтан"...і на помічь ніхто вже давно не надіється,тільки самі на себе... що стосовно даної теми,то це звичайне шахрайство,подане як благодійність,через трохи часу не бобачите ви в тій квартирі не тих підставних дівиць,ні тієї квартири,оскільки,там з"явиться новий господар)
месник до до михайла Показати IP 20 Грудня 2014 01:02
Да тут і гадати не потрібно, зайшов на фейсбуківську сторінку ціэї пані, і серед цілої купи молодесенькіх дівчаток і хлопців, у друзях випадково засвітився Микола Ярославович!!! Ось і дивина!! А сумнів одразу пішов!!! В мене знайомий досі тулиться в гуртожитку після інституту!! Скільки не писав на міську раду, що законом положено, а їм пофігу. Кажуть нема!!!
месник до міша Показати IP 20 Грудня 2014 01:15
Ляшко теж сирота!!! То шо нам тепер про нього тільки хороше казати, коли воно чмо!!! А за дівчат я нічого немаю проти, тільки дивно якось!!!! Вони кричать про дифіцит бюджету, нікому, нічого не виділяють, а тут трах , бах як грім серед ясного неба знайшли кошти!!!! Шановна Маріэ а ви в черзі на квартиру були чи так??
пусть Показати IP 19 Грудня 2014 22:12
братья грим раскажут сколько украли прежде чем подарить
Лакомкина М. Показати IP 20 Грудня 2014 01:26
Мне Вас (извините, повторяюсь)искренне жаль, я Вам благодарна за все комментарии плохие и хорошие! Желаю Вам окстится, ибо не суди и не судим будеш! Тем более в такой праздник! Николай - защитник всех нуждающихся..откуда у Вас столько ненависти? И еще никакие деньги не заменят родителей, я имела в виду, что эти деньги далеко не на халяву..легко говорить, когда есть родители, которые заботятся и любят Вас. Если бы было возможно обменять эту квартиру на живых, любящих родителей - то это было бы намного лучше. Вряд ли Вы меня поймете, но я искренне желаю Вашим родителям здоровья и долголетия. Также научитесь верить в добро и оно к Вам обязательно придёт! Счастья Вам!
Лакомкина М. Показати IP 20 Грудня 2014 01:27
Спасибо, Миша!!))
казанская сиротка до Лакомкина М. Показати IP 20 Грудня 2014 11:15
за "спасибо" в наш кризовий час квартири не получають)))
поха Показати IP 20 Грудня 2014 12:23
щоб в майбутньому в цьому приміщенні вони мали можливість класти подарунки під подушки своїм дітям», - зазначив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.ото ляпнув так ляпнув !
Лакомкина М. Показати IP 20 Грудня 2014 13:28
Да, 8 лет ждала! Полностью с Вами согласна о том, что это чудо в такое время. И говорила об этом в каждом интервью!
ЗМІ до Лакомкина М. Показати IP 20 Грудня 2014 15:11
ого! то ви в нас не проста пересічна особа виявляється-"И говорила об этом в каждом интервью!"- а звідки така попередня зацікавленість вами і вашими проблемами ЗМІ,і де ці "інтервью можна переглянути?) А ви знаєте скільки у нас в місті і справді дуже нужденних і обділених? жодного "інтервью" ми з ними не бачили... А ще у нас в доступному режимі є перегляд черг на квартири (Позачергова черга та Пільговий список) де найбільш нужденні люди ще з 80-их років до цих пір не отримали законне житло від держави! Доречі не Лакомкіної не Васильєвої в тих чергах абсолютно не значаться і в помині!))) Знову чергова АФЕРА за яку прийдеться нести відповідальність перд громадою і вам і вашим спільникам які це шахрайство організували (а нам всім вони добре відомі) ###
месник до ЗМІ Показати IP 20 Грудня 2014 19:13
Да також сьогодні передивився , в вписках не значиться!! Питання???????? Да і в переліку коштів на купівлю цього житла також нічого немаэ!!! Пан романюк заявив про те що кошти виділені з Області і Міської Ради! Так де цей кошторис? Скільки з бюджету пішло на цю квартиру!!! Ау, хто з міської Ради читаэ коменти, напишіть будь ласка де знайти кошторисну документацію на цю благочинність!!!
віщун до месник Показати IP 20 Грудня 2014 19:22
це сама звичайна шахрайська афера місцевих високопосадовців,а на афери які можуть бути документації)))
Лакомкина М. Показати IP 20 Грудня 2014 17:31
Ну так нам выдали жилье и соответсвенно сняли с списка, всех желающих убедится в верности моих слов..приглашаю в гости на новоселье. Вы о мне столько знаете, что связаться со мной, для Вас не станет большой проблемой! P.S. Интервью для ВТ и Аверс! Найдете, скиньте мне)))
ЗМІ до Лакомкина М. Показати IP 20 Грудня 2014 19:15
МАрина а ви нам розкажите про свою сім*ю,про вашого чоловіка,ваших дітей,про вашу бабушку,про вашу квартиру на вул. ЧЕРНЯХОВСЬКОГО 1?І як ви маєте разом з Вікторією там мешкати в однокімнатній квартирі разом зі своєю сімєю)) Виявляється що ви не така вже і сирота)) Да і ваш мажорний спосіб життя далеко не відповідає сиріцькому) І про пільговий список ви також нахабно обманюєте),і ніхто вас з віддти не знімав,оскільки вас туди взагалі не було внесено) А в гості до себе звичайно чекайте і не одне ЗМІ,а і відповіді органи в додачу))
Лакомкина М. до ЗМІ Показати IP 20 Грудня 2014 19:40
Во-первых, я Мария! Приходите мне нечего скрывать! Я в шоке..у меня нет мужа и детей. Мне 19 лет! Вы настолько верите своим домыслам, что еденственный способ доказать правду - сделать экскурс. Прямо сейчас можете приехать по адресу, как Вы выразились, "..вашу квартиру..". И хоть все службы собирайте! Я привыкла к тому, что меня вечно подозревают. Все документы будут предоставленны! Жду Вашего звонка или смс.
месник до Лакомкина М. Показати IP 20 Грудня 2014 21:12
Вы извините Мария, просто обьясните, чегото нестыковочка выходит! Вы сказали что 8 лет стоите в очереди на жилье, так Вам всего 19???????
месник до месник Показати IP 20 Грудня 2014 21:34
І до речі!!! На квартирний облік Ви стали у 2012 році!!! За які 8 років Ви кажете!!!
совість до Лакомкина М. Показати IP 20 Грудня 2014 21:32
Заради аферної квартири ви навіть зараз публічно відмовилися від своїх дітей і чоловіка,який обезпечує ваше далеко не бідне життя???
Лакомкина М. до ЗМІ Показати IP 20 Грудня 2014 19:47
А Вы сможете все это повторить в лицо? Хватит ли у Вас совести?
ЗМІ до Лакомкина М. Показати IP 20 Грудня 2014 19:56
Для викриття таких,як ви та ваші корупційні спільники держпосадовці, що задіяні в цій афері в нас совісті білше,ніж потрібно,і не тільки...є ще факти,аргументи, можливості і мотиваціяяяя))
до змі до ЗМІ Показати IP 20 Грудня 2014 21:59
Які діти ???який чоловік ???Шо ви мелете?навіть якщо і є кохана людина, що забезпечує,то це вас явно не має хвилювати)))
знаючий до до змі Показати IP 20 Грудня 2014 22:30
Це не нам потрібно хвилюватися,а вам) Оскільки,державне житло(за кошти платників податків) ви отримали в незаконний спосіб!Тим більше чому це громада має вас запезпечувати за свій кошт,коли у вас є ті,що вас обезпечують! Ви ж не інвалід,а повнолітня цілкомдоросла людина,яка має уже своїх дітей! А те житло мали получити ті кому воно належить за правом.
ЗМі Показати IP 20 Грудня 2014 19:41
Потрібно негайно повідомити і запросити опиративну групу телевезійників із ТБ "Наші гроші",вони такими питаннями займаються швидко і професійно)) Хотіли романюк,гунчик і чернуха собі піар-спектакль влаштувати то нехай і отримають,давно їх пора на чисту воду вивести! А то що це за такий піар-театр,що тільки місцеві знають,нехай вся Україна побачить та почує!А там є що показати)))
месник до ЗМі Показати IP 20 Грудня 2014 21:28
Знайшов Лакомкіну у старих списках станом на 01.03.2014 Лакомкіна Марія Эвгеніївна знаходилася 122 у черзі на позачергове житло!!! Микола Ярославович??? Поясніть нам !!! Ви 122 людини вже поселили за один рік???? Вже на сирітках махінації проводите з Гунчиком???
знаючий до месник Показати IP 20 Грудня 2014 21:37
то їх вже заднім числом туди внесли)) в нас є зкопійований попередній документ цього списку) вона там не числеться!!!
месник до знаючий Показати IP 20 Грудня 2014 21:50
Та вже і так зрозуміло що мутка ще та!!!! Мудаки одним словом!!!! Як тепер вірити цим уродам з міськ Ради? Треба писати листа на виконком!! Збирати тих людей які у черзі а їх десь 100 з лишнім і хай розкаже Романюк, за якими критеріями видаються позачергові квартири!!!! Та і цікава ціна ціэї квартири? Скільки Чорнуха Романюком поділили. Да Микола Ярославович!! Час відповідати за свої вчинки!!!
Лакомкина М. до месник Показати IP 21 Грудня 2014 18:52
Пишу последний раз! Жду Вас в гости со всеми службами и ЗМИ!
бонд 007 Показати IP 22 Грудня 2014 22:25
я знаю теж одну з них, і ніколи б не подумала,що вона потребує у грошах чи у чомусь взагалі матеріальному..завжди дорого вдіта, гуляє по клубам, хлопця має..в нього машина і т.д. дорогий телефон, постійно має гроші а тут аж здиввалась. ні разу не заздрю,якщо дійсно у вас така трагічна ситуація то вітаю, але не скажеш з боку,що ви бідні і нещасні