USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Вітер будуватиме квартири для Волиньради в Луцьку

25 Січня 2015 16:11
Обласна рада прийняла проект рішення, згідно з яким голова Валентин Вітер уповноважений вчиняти всі юридично значимі дії, які пов’язані з будівництвом багатоквартирного житлового будинку на вулиці Набережній, 4а у Луцьку.

Про це йшлося під час позачергової 32-ї сесії обласної ради 23-го січня.

Повноваження передали, посилаючись на закони України. Як йдеться в документі, цей крок вжили задля прискорення здійснення будівництва багатоквартирного житлового будинку на вулиці Набережній, 4а у Луцьку. Замовником його є Волинська обласна рада.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що Луцька міська рада виставляла на продаж лот № 4 – земельну ділянку на вулиці Набережна, 4а. Її площа - 0,57 гектара. У документі було зазначено, що цільове призначення - будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Тоді Луцькрада визначила стартову ціну у 2 мільйона 42 тисячі 925,37 гривні, не враховуючи ПДВ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
медик Показати IP 25 Січня 2015 16:15
Коли колишній лікар Вітер перестане кришувати КОРУПЦІЮ в МЕДИЦИНІ? Хто його про ЦЕ спитає?
будівельник до медик Показати IP 25 Січня 2015 17:48
Краще замовником була б міська рада , а інвестор безкоштовно надав би певну кількість квартир сімям загиблим війсковослужбовців, а так Вітер роздасть квартири своєму оточенню.
дідо Показати IP 25 Січня 2015 16:16
Це не функція Волиньради будувати будинки. Завжди буде корупція.якщо чинуші розподілятимуть квартири.
фельдшер Показати IP 25 Січня 2015 16:59
Коли мова йде про те, що вітер щось буде робити чи вирішувати, то (впевнений), що читача від таких повідомлень нападає діарея. Вітер знає, що це за хвороба.
Клізма до фельдшер Показати IP 25 Січня 2015 17:11
Точно!
хай будуе Показати IP 25 Січня 2015 17:24
а жити там будуть родини загинувших в бойні на донбасі.а глитаям покришку на голову
1234 Показати IP 25 Січня 2015 17:28
Чому його досі не люстрували
А до 1234 Показати IP 25 Січня 2015 17:44
А бо ним люстрували попереднього люстрованого (Войтовича), то якщо ще цього люструвати, то в нас буде перелюстрована рада.
ботанік Показати IP 25 Січня 2015 17:29
Не буде коли будувати. До виборів залишилось 8 місяців, а можуть відбутись і раніше. Вітер не залишиться головою при жодних розкладах і обставинах - як по партійній належності, так і за власними людськими якостями. Кишка тонка. Собачу будку може збудувати чи нужник на одне очко. Вітер з точки зору теорії ймовірностей і математичної статистики (я вивчав такий предмет) - чиста і непростима випадковість. Отруйна квіточка блекота (ботанічна назва - Hyoscyamus albus).
бригадир до ботанік Показати IP 25 Січня 2015 18:43
Класс!!!!!!
123 до ботанік Показати IP 25 Січня 2015 20:56
Вітер достойний голова облради!От людські якості в нього набагато кращі як в попередників.Вітер буде головою облради.
321 до 123 Показати IP 25 Січня 2015 22:14
Хіба що ти створиш свою область під назвою "123". А щодо попередників... йому далеко братись і коли буде братись то єдине, що зможе, то вс*ратись!
1234 Показати IP 25 Січня 2015 17:34
ваіпмівап Показати IP 25 Січня 2015 18:23
да я бачу, ви тут за квартири бєтеся, за посади. Вам головне було жопи свої всадити на посади, а на людей вам насрать..... які сидять без зарплат навіть мізерних
МРЕО Показати IP 25 Січня 2015 19:18
Вітера за його "професоналізм"як медика поза очі знаете як називають? " Хорошист",ну той що кнурам дещо відрізае....так само і збудуе..))))))))))))))))
Igork12 Показати IP 25 Січня 2015 19:33
Валентин Вітер, як лікар і як людина хороший, завжди по закону допомагає. і на мою думку він квартири дасть тим, кому треба, а не друзям своїм
волинянка до Igork12 Показати IP 25 Січня 2015 19:54
оч одна нормальна думка- Валентин Вітер хороша людина. Всіх би люстрували, тільки не тих кого треба....
Коршівець Показати IP 26 Січня 2015 08:43
А коли люструють злодія Собуцького М.Т.?, який обікрав власний колгосп!!!та вчиняє й надалі злочинні дії.
облрада Показати IP 26 Січня 2015 09:23
Ще за чотири роки Вітер ніколи нічого не довів до кінця - не дано людині це богом. Так буде ще і з Касардою - гроші взяв та ще й немалі, а залишить з носом.
Ківерці Показати IP 26 Січня 2015 10:00
Як! Соратники і однопартійці вже тепер не з Касардою! Оце так! А думала буде і далі бютівців відпасати за людські кошти! Нарешті, може воцарить справедливість!
бакси Показати IP 26 Січня 2015 10:05
нічого собі а скільки дала валіку