USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У монастир на Волині приїде митрополит Онуфрій

14 Січня 2017 14:59
Очільник Української православної церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій завітає на Волинь, йдеться на офіційному сайті Волинської єпархії УПЦ.

Так, митрополит очолить богослужіння у Зимненському Свято-Успенському ставропігіальному монастирі.

14 січня о 17:00 годині митрополит Онуфрій відслужить Всенічну.

Уже завтра, 15 січня, о 9:00 у Зимненському монастирі він проведе урочисту літургію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Релігія Показати IP 14 Січня 2017 15:41
Будуть молитися за здоров'я КИРИЛА, 0нуфрія...?
Олег до Релігія Показати IP 14 Січня 2017 17:19
у вас нікнейм неправильний, зазвичай з такою риторикою то має бути або "політика", або до прикладу "Свобода" це я до того що у храмі моляться Богові зазвичай хоча можливо в розколі Денисенко встановив якісь свої нові правила.
Олег Показати IP 14 Січня 2017 15:48
Шановні модератори, вам що, на кожну помилку вказувати? ."...Очільник Української православної церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій..." Немає в Україні, не існує Української православної церкви Московського патріархату. Є УПЦ і УПЦ КП. Читайте матчасть і не позорте свій ресурс.
олегу Показати IP 14 Січня 2017 17:16
В Україні діють підпільна КГБшная структура, яка таємно займається активною антиукраїнською діяльністю в тилу країни. Йдеться про Московському патріархаті, який фінансується російськими спецслужбами і за допомогою релігії веде антиукраїнську пропаганду.
просвіта до олегу Показати IP 14 Січня 2017 18:14
Все вірно вони написали. Їх московські патрони завбачливо прибрали слова Московський Патріархат.
Анонім до олегу Показати IP 14 Січня 2017 21:23
Скільки років ходжу в різні храми (і не тільки в Луцьку), а про антиукраїнську пропаганду чую тільки від таких коментаторів, як Ви. Навіщо сіяти розбрат серед людей?
Микола Показати IP 14 Січня 2017 17:39
Правильно цю церкву називати руська православна церква , якою вона по своїй суті і по своїх діях. До українців в яких коротка пам'ять - оцей священник Онуфрій , 24 серпня 2015 року не підняв своєї д...., коли у Верховній Раді вшановували пам'ять загиблих Героїв України.
Олег Показати IP 14 Січня 2017 20:12
У мене таке враження що писаки в основному або ще ті совєтскі атеїсти або нові оці перефарбовані горе патріоти, які до церкви ходять аби попіаритись або на Пасху яйця посвятити, саме яйця. Нічого спільного з вірою до Бога ваша поведінка немає.
феном до Олег Показати IP 15 Січня 2017 21:43
:) тільки ти один тут істінно вєрующій в істінно правільной церквє на стараславянском язикє. І канєшна же, масковская церкавь самая правільная ва всьом мірє :)
Сергій до Олег Показати IP 15 Січня 2017 22:36
Ок, поясни паралелі між вірою в Бога і приналежністю до певного патріархату. Поясни упоротість батюшек московського патріархату на рахунок типу, якщо пара не вінчана в московській церкві, то ця пара не благословенна і т.п.
Наталя Показати IP 16 Січня 2017 19:23
Я просто не розумію хто може ходити в руско-московську церкву? Вам що Української не вистачає,схаменіться люди!!!