USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Уже завтра в Луцьку виступить «Океан Ельзи»

22 Травня 2017 17:07
Легендарний український гурт «Океан Ельзи» відіграє концерт у Луцьку в рамках «Світового туру».

Як ідеться на офіційній сторінці гурту «Вконтакте», виступ в обласному центрі Волині відбудеться уже завтра, 23 травня. Концерт відбудеться на стадіоні «Авангард».

Нагадаємо, з метою забезпечення порядку та з підвищеними заходами безпеки, вхід на стадіон буде закритим.

Музиканти представлять слухачам свою останню платівку «Без меж», випущену у 2016 році.
Квитки можна купити тут.

Українська частина туру:

21 травня - Рівне

23 травня - Луцьк

24 травня - Тернопіль

26 травня - Кам'янець-Подільський

28 травня Чернівці

30 травня Івано-Франківськ

7 червня - Полтава

11 червня - Кривий Ріг

13 червня - Херсон

15 червня - Біла Церква

17 червня - Львів
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
ку-ку Показати IP 21 Січня 2017 11:01
луцьк не назбирає стадіон! хіба що буде вільний вхід або будуть наливати безкоштовно і до вс...ки!
Анонім до ку-ку Показати IP 1 Лютого 2017 00:10
Для склерозних нагадую ..океани вже були у нас двічі, і двічі було купа людей...так що не парся
ое до Анонім Показати IP 22 Травня 2017 19:02
купа не повний
дідо Показати IP 21 Січня 2017 12:29
Cовкам,яких багато в Луцьку, більше подобається російська попса Лепс, Сердючка,Лабада,Анілорак...
Анонім до дідо Показати IP 21 Січня 2017 12:57
Тобі зовсім погано, да?
Sieger до дідо Показати IP 21 Січня 2017 14:05
Краще Лепс з його шикарним роковим вокалом, ніж козляче мекання вакарчука під три блатні акорди.
дідо до Sieger Показати IP 21 Січня 2017 14:19
Який вокал? ... Тюремно-гомосексуальний писк.
Sieger до дідо Показати IP 21 Січня 2017 14:58
Йди до бабо, тобі вже казали. Де ти в нього тюремну "творчість" чув? Якщо кілька пісень блатних написав і заспівав, так це для таких як ти, щоб бути "тіпа в струє".
Лучанин Показати IP 21 Січня 2017 13:31
Це серйозно? 350 грн щоб подивитись на півня в лосинах?))))
Андрій до Лучанин Показати IP 21 Січня 2017 13:48
Пітух символ 2017, всі пітухи в цьому році мусять збрити каси по максимуму
Юрій до Лучанин Показати IP 23 Січня 2017 11:00
Ти зкажи, хто з просторів колишнього СРСР, на сьогодні збирає найбільшу кількість глядачів (включно за межами)??? Чи тобі наплювати на людей, що приходять на концерти О.Е.??? Бо бачу великий знавець культури... Вакарчук вже ввійшов в історію України і в подальшому його пісні буде переспівувати не одне покоління
777 до Юрій Показати IP 23 Травня 2017 11:06
Да, многие соберут. Я не касаюсь стилей и манер исполнения - каждый работает со своей публикой, но это точно - Ленинград, Гарик Сукачёв и Неприкасаемые, Ария, Алиса, Киркоров, Лепс, Валерия, Би-2, Стас Михайлов, Баста и много кто ещё. Посмотри концерт Басты в Олимпийском за этот год - в "крытке" польше 35 тысяч человек, например))) Другой вопрос в том, что на российский рынок более богат и платёжеспособен, и им нет НУЖДЫ постоянно пылесосить "мировыми турами" как Вакарчуку.
Анонім до Лучанин Показати IP 1 Лютого 2017 00:11
Ти нездоровий. ...лікуйся
мітріч до Лучанин Показати IP 23 Травня 2017 05:13
Ну ось ти напевно не в лосінах, але те що ти півень то 100%
Олександр Показати IP 21 Січня 2017 21:00
А мені подобається візьму квитки по 350
не фанат до Олександр Показати IP 22 Травня 2017 19:10
я у Львові брав квитки на О.Е. у фанзону в два рази дорожче, і ні секунди не пожалкував!!! О.Е. в Україні, D.M. (Depeche Mode) в Європі!! Писати подібного роду дурнички, пакості, та ганебності, може тільки людина, яка ніколи не була на таких концертах(я не конкретно про О.Е.), і дозволити собі такого ніколи не зможе..., оскільки дуже брудна і лінива душею..... так, так, саме ДУШЕЮ
Німкеня Показати IP 22 Травня 2017 20:50
Панове.) Порівнювати ОЕ з Depeche Mode - це значить зневажати останніх. ОЕ має одну велику вражаючу і неймовірну смішну річ , чи то пак "талант" - "ОН ЖИВЕТ НА КИЕВСКОЙ, А ТОТ ЖИВЕТ НА КИЕВСКОЙ. - Что на одной улице??? Да нет же один на - КИЕВСКОЙ, а другой на - КИЕВСКОЙ ". Згадають і зрозуміють звичайно не всі, але суть для інших проста Depeche Mode вимовляють всі букви алфавіту))) і мають шикарні голоси.... Вам подобається слухайте, а вислови що це музика тисячоліття чи щось наприклад цього залиште при собі і не порівнюйте з співаками чи гуртами ,які дійсно є корифеями і легендами. Час розсудить ....
777 до Німкеня Показати IP 23 Травня 2017 10:56
коментар було видалено
м-дяяяя... Показати IP 23 Травня 2017 00:16
коментар було видалено
вікторія Показати IP 23 Травня 2017 11:13
продам білeт за 250грн в пeршу фан зону
Оля до вікторія Показати IP 23 Травня 2017 11:30
Дайтн номер, будь ласка
м-дяяяя... Показати IP 23 Травня 2017 16:34
я так розумію модери - фанати вакарчука :)