USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Святкова фура Coca-Cola з запізненням прибула до Луцька

8 Січня 2017 16:29
Автомобіль дістався міста з запізненням. Раніше планувалося, що він прибуде в обласний центр 7 січня, однак через технічні несправності фура приїхала сьогодні, 8 січня.

Станом на 16:00 вона була розташована на Театральному майдані, проте о 16:20 вже поїхала, пише ВолиньPost.

Планується також заїзд поблизу ТРЦ "ПортCity" та біля РАЦСУ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
127 Показати IP 8 Січня 2017 16:58
місту яка радість від приїзду фури, та ще й святкової?
Лучанка Показати IP 8 Січня 2017 17:29
і що?
Ганьба! Показати IP 8 Січня 2017 17:47
Кока-кола визнала Крим російським! Бойкот кока-колі!
при мені Показати IP 8 Січня 2017 18:38
американець спробував випити нашоі кока-коли то чуть не р*гнув
Лучанин до при мені Показати IP 8 Січня 2017 23:52
Влітку регулярно вживав холодну кока-колу, за день випивав 2-3 літри. Наприкінці вересня помітив висипи по тілу, з наслідками алергії борюся по цей день. Люди, цінуйте своє здоров'я, не пийте ту гидоту, краще робіть компоти, пийте чай.
Анонім до Лучанин Показати IP 9 Січня 2017 18:38
треба пити по 10 літрів аверсовського квасу, то на голові колоски виростуть
Анонім до при мені Показати IP 9 Січня 2017 18:39
він же ж звик з віскі пити
Джек до при мені Показати IP 9 Січня 2017 18:56
Неодноразово відвідуючи америку,можу твердо сказати,що американська кока кола,так як і їхні біг маки-моча з водою і бумага з лайном.і хай там не лапшить твій американець
Ольга Показати IP 8 Січня 2017 22:38
Не зрозуміла ціль її приїзду???
Богдан до Ольга Показати IP 9 Січня 2017 15:06
Щоб діток порадувати )
Петро Показати IP 10 Січня 2017 04:39
КАКА-КОЛА