USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку - КВН: другий тур ліги «Волинь»

26 Листопада 2014 09:16
Друга гра сезону Всеукраїнської ліги КВН «Волинь» відбудеться 29 листопада, о 18:00, у Палаці учнівської молоді Луцьку.

За путівки у півфінал позмагаються:

- "Збірна бувших" Рівне
- "Жигулі" Луцьк
- "Наш формат" Кам'янець-Подільський
- "Збірна ТНЕУ" Тернопіль
- "Сирень" Житомир
- "Сосєдка Дмітрій" Рівне
- "Бонус" Тернопіль
- "Педагоги теж люди" Хмельницький
- "Кабмін" Тернопіль
- "Безна" Вінниця

Квитки на гру можна замовити за номерами:
- (066) 435 67 88
- (0332) 72-54-60
Вартість квитків - 50 гривень.
Квитки в касі Драмтеатру
(ВТ- НД, 13:00-19:00)

Зауважимо, частина коштів буде передана на закупівлю теплих речей для волинських бійців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
"Геть від Москви!". Показати IP 18 Листопада 2014 16:07
Все так печально - живем в контексте совка...
Анонім Показати IP 18 Листопада 2014 16:15
мда...коли люди гинуть... а тут другий тур КВН... військомат ви де ??? буде кому вручати повістки приходьте, побачите " справжніх" захисників вітчизни(((
... до Анонім Показати IP 18 Листопада 2014 19:56
від повісток ніхто не уникає і не ухиляється... волинський КВН допомагає військовим як може, що було показано на минулій грі 150 аптечок , тепловізор, теплі речі, а що зробили ви окрім писанини??
Пересічний до Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 16:10
Ваше повідомлення в стилі: "Ви що схаменіться, який КВН, на сході України війна, всіх на фронт терміново!!! Як Вам не соромно" і т.д. і т.п. А чому не можна за допомогою КВН збирати кошти для хлопців на у зоні АТО? А чому хлопці, які лікуються у луцькому шпиталі і можуть нормально пересуватися не можуть прийти на той же КВН і посміятися, розвіятися відпочити (це для них інколи навіть краща реабілітація ніж робота з психологом)? Чи нам всім потрібно сидіти в журбі, носити все чорне і постійно лити сльози? НІ!!! Тому що цього ворог і хоче - деморалізувати нас і посіяти паніку. Звісно певні обмеження у розважальних заходах треба робити, але КВН нічого поганого не робить, а навпаки це ще один спосіб зібрати допомогу бійцям. Окрім того, можна трохи розвіятися. Я, наприклад, купив 2 квитки на концерт Мірзояна, але віддав їх одному з військових, який лікується після поранення. Він був дуже вдячний і сказав, що відвідування концерту це набагато краще ніж всі терапії...
Іра Показати IP 19 Листопада 2014 04:20
хоч щось проводять в місті нормальне, ми завжди ходимо цілою компашкою і всім подобається
Ольга Показати IP 26 Листопада 2014 09:23
Люблю КВН, а коли буде сільська збірна???
Читач Сергій до Ольга Показати IP 26 Листопада 2014 09:36
Щовечора на каналі "ТЕТ"))). А в Луцьку Тарас був минулої гри. Якщо щоразу запрошувати, то не буде за що купувати речі військовим
Вітя Показати IP 26 Листопада 2014 19:47
Повна хр*нь
Ігор до Вітя Показати IP 27 Листопада 2014 08:51
коментар було видалено
вася Показати IP 27 Листопада 2014 09:38
команди повний отстой, з кожною грою все гірше і гірше, невже не можна когось нормального запросити?
Андрій до вася Показати IP 27 Листопада 2014 09:52
кого наприклад ви б хотіли бачити?
Масляков Показати IP 27 Листопада 2014 13:56
Шановний вася.... команди такі , які зараз є...пройшов час Набли , ВІП, Торнадо, і так далі зараз підростають молоді команди і з часом вони будуть зірками дайте їм шанс