USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Як Луцьк святкуватиме День Незалежності України. АФІША

23 Серпня 2016 18:14
Луцьк гостинно запрошує відзначити День Незалежності України. Про це повідомляють у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

День Незалежності України 24 серпня розпочнеться о 10.00 трансляцією урочистостей та військового параду у Києві. Лучани та гості міста зможуть побачити дійство зі столиці з розміщеного на Театральному майдані екрану.

10:00 – відкритий кубок міста з паркового волейболу 4х4 серед аматорських команд (стадіон СНУ імені Лесі Українки)

12:00 – урочисті заходи з нагоди 25-ої річниці Незалежності України. Виступи голови обласної державної адміністрації, голови обласної ради, Луцького міського голови. Вручення державних нагород (Театральний майдан)

12:00-22:00 – святкові заходи до Дня Незалежності України (представлення громадських організацій виступи музичних гуртів та виконавців, дитячі розваги, конкурси, виступи молодіжних колективів) (Центральний парк культури та відпочинку імені Лесі Українки)

13:00 – святкова концертна програма «Україна. Народжені вільними!» (Театральний майдан)

13:30 – конкурс малюнка на асфальті «Моя країна – Україна» (Театральний майдан, площа Героїв Майдану)

14:00 – громадська акція «Українська вишиванка» (Театральний майдан)

14:15 – мистецька акція «Кобзарське віче». Концерт капели бандуристів «Карпати» (Театральний майдан)

16:00 – святковий концерт «Моя земля – це незалежна Україна» (Будинок культури мікрорайону Вересневе)

16:00 – фестивальна мозаїка учасників фестивалю «Поліське літо з фольклором» (Театральний майдан)

17:00 – літературно-музична година «Тобі, Україно, пісні солов’їні» (Теремнівський будинок культури)

17:30 – матчева зустріч з боксу між збірними командами міста Луцька та Івано-Франківської області, проспект Волі (майданчик за фонтанами)

18:00 – святкова хода учасників фестивалю «Поліське літо з фольклором» (Театральний майдан – вуиця Винниченка – проспект Василя Мойсея – стадіон «Авангард»)

19:00 – урочисте закриття XIV Міжнародного фестивалю «Поліське літо з фольклором» (стадіон «Авангард»)

Протягом дня:

– дегустаційна виставка хлібобулочних виробів та різноманітної випічки (Театральний майдан)

– ярмарок виробів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, творчі презентації в рамках проекту «Мистецька вулиця» (Театральний майдан, вулиця Лесі Українки)

– книжковий ярмарок (проспект Волі (біля магазину «Освіта»)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Васьок Показати IP 3 Серпня 2016 22:39
Я так розум голяк, от Тоби и дата, як завжди адекватни поидуть за мисто або на Свитязь. Для кого ця дебильна прграма, краини 25 а по пограми як 70 не меньше.
Ахванасій до Васьок Показати IP 4 Серпня 2016 06:03
Яка країна - така й програма.
Лучанин до Ахванасій Показати IP 4 Серпня 2016 08:42
Д*біли, не подобаєтбся жити в Україні, пакуйте валізи і в*обуйте на всі чотири сторони, краще в расею, там мозги бистро вправлять, а то вмієте тільки обс*рати.
ВОВК до Лучанин Показати IP 4 Серпня 2016 18:32
а ти імбіцил шо святкуватимеш гарні тарифи чи проср*ний жидками Крим? Полішукам хоч війна хоч потоп а свято дай. Шоб РИЛО ЗАЛИТИ бурячанкою і погорлати пісень. Слава Україні.
Ольга! до ВОВК Показати IP 22 Серпня 2016 09:51
Ну то давайте всі сядемо і будемо плакати поки не стане в нас все добре! Можна подумати ти сидиш дома, нікуди не виходиш і все чекаєш, коли ж в нашій країні все налогодиться! Не подобаються свята, то знайди підробіток на такий день, а зароблені гроші віддай хворим дітям, якщо вже такий весь правильний!!
Олег до Ольга! Показати IP 24 Серпня 2016 08:42
Все правильно Вовк сказал, полиського быка включил Лучанин,а по такому быку нас и характеризуют. Воспитанник колхоза.
небайдужий до Лучанин Показати IP 23 Серпня 2016 19:04
Лучанин сам ти дибіл. Порошеннко перший президент при якому найнижчий рівень життя за 25 років "незалежності". Чим він може пишатися? Подальшим грабуванням україни? У цій країні тільки злодіям живеться нормально! Можливо ти один з них?
небайдужий до Лучанин Показати IP 23 Серпня 2016 19:09
придурку сам ти дебіл. За 25 років - найнижчий рівень життя, чому радуєшся? Радуєшся незалежності слуг народа від народу?Крали і раніше але за цих правителів це жах! Очнись недоумку, тверезо подивись!
Лучанин до Васьок Показати IP 21 Серпня 2016 16:07
А ти реально васьок, як так можна написати щоб в кожному слові помилку зробити?!?
ззз Показати IP 4 Серпня 2016 11:21
А де ж свято квітів? Як же бюджетників не напряжуть?Не вірю!!!
Б Показати IP 19 Серпня 2016 19:31
Свято це було в 1992 свято. Бомжів менше було. А тепер і люди не ті і світ не той, кінець місяця =( від зарплати спогади залишились. Скупі якісь часи. Все і вправду по жидівськи. Хоча дякую і за таку програму. Не забуду як в 2008 по агітації за Юлію Тимошенко після гучного концерту в центрі міста з Лорак і Каменских хлопці просили в шофера маршрутки підвести без оплати бо всі гроші на пиво потратили. Зате як весело було. Тут нема що коментувати. Але зараз ще скрутніше.
Драиьжсвжга Показати IP 20 Серпня 2016 05:32
Нічого цікавого(( як завжди.
добряк Показати IP 20 Серпня 2016 10:01
Все буде добре
ОЕ до добряк Показати IP 23 Серпня 2016 19:55
Для кожного з нас?
Андрій Показати IP 20 Серпня 2016 10:56
Хотів би я подивитись на ту людину, яка придумує назви всім цим "дійствам".... А потім, ви дивуєтесь, чого виїзджають з міста і т.д. А що ж в тому місті робити? Із захопленням і трепетом в серці бігти на "Благовіст Волині", "Колесо здоров'я", "Слався, мій Луцьку, в віках", "Князівський бенкет" - що це за туфта!!!??? Воно, можливо, і цікаво, і урочисто і весело, але з такими їхніми назвами, навіть з дому виходити не хочеться... Людей треба зацікавлювати приходити і брати участь, а не відлякувати нудотиною....Таке враження, що організатори просто хочуть "відбути номер" і поскоріше загребти бабло своє за проведення цього всього "неймовірно яскравого" дійства, на яке, впевнений, виділили чималу "котлету", яку мусово "освоїти"... І це не лише на День міста, День Незалежності - це на абсолютне кожне без вийнятку свято...
111 Показати IP 20 Серпня 2016 11:14
От скотиняки, обманули. Лицарі в замку Любарта, а не на еподромі
222 до 111 Показати IP 23 Серпня 2016 19:58
Ніякого обману! Все правильно, коні на іподромі а лицарі у замку.
місцевий Показати IP 23 Серпня 2016 19:23
А що дівного? Областю і містом керують комуно-комсомольці от і назви заходів і самі заходи! :)
Лучанка Показати IP 24 Серпня 2016 12:06
Фігня, а не програма.
Аслан Показати IP 24 Серпня 2016 19:01
Буде салют?