USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Ні секунди без телефону: що заважає працювати волинським посадовцям

10 Квітня 2015 13:44
Окремі волинські обранці громади та посадовці не уявляють ані хвилини власного життя без такого блага цивілізації, як мобільний телефон. Тож, навіть під час сесійних засідань, у перерві між телефонними балачками, не можуть й «ока відірвати» від дисплеїв своїх кишенькових друзів.

Зрозуміло, депутати – люди зайняті, а невідкладні й нагальні справи не можуть зачекати до закінчення сесії. До прикладу, 34-ту сесії за два засідання так і не вдалось закрити, тож, обранці громади «з нетерпінням» очікують спроби номер три. А можливо, якби «високі світу цього» не приділяли стільки уваги іграм та телефонним розмовам замість сумлінної праці, то й прийняття проектів рішень відбувалося б жвавіше?

Народний депутат України Ігор Гузь
Начальник УМВС у Волинській області Петро Шпига
Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Кудрявцев
Екс-регіонал, депутат Волинської обласної ради Роман Микитюк
Голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» у Волинській обласній раді Роман Карпюк
Колишній нардеп від Волині Анатолій Вітів
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Трикаш рома Показати IP 10 Квітня 2015 13:51
ужас
Виборець Показати IP 10 Квітня 2015 14:30
Тепер все ясно(((
Віктор Показати IP 10 Квітня 2015 14:42
Мені здається, те що народні обранці клацаються телефонами чи не найменьша проблема влади...
Вчителька Показати IP 10 Квітня 2015 15:03
Перед тим,як іти на якісь засідання потрібно здати свої телефони в камеру схову,т атоді щось слухати на тих засіданнях і вирішувати, а не робити бурну діяльність по телефону, всерівно нічорта не вирішуєте шановні колеги.
Бокоч Показати IP 10 Квітня 2015 15:29
Гузю за охоронця чи щоб шмарклі підтирати?????
Андрій Показати IP 10 Квітня 2015 17:20
Телефон - то наркотик. Спробуйте день-два не взяти з собою - у Вас по-любому буде ломка.
нардеп Показати IP 10 Квітня 2015 18:24
Вітів аж язика висунув. А що йому ще робити? Екс-нардеп, партії немає. Чим би дитя не бавилось, аби не чмудило горілку.
Лучанин Показати IP 10 Квітня 2015 19:20
Це коли життево необхідні питання потрибно виришувати,а мозгив не вистачае,то хапае мобилу и робить розумного писка!
Льока Показати IP 10 Квітня 2015 20:00
Важко їм буде у гевропі
Корінний лучанин Показати IP 10 Квітня 2015 21:06
АЛЛО, НАРОД - ДОПИСУВАЧІ ! Це ж ми всі такі, чого ви строчите такі коменти! Тепер дітвора, беручи приклад із дорослих ТЬОТЬ та ДЯДЬ , не може обійтись без цього "ТАМАГОЧІ" ані хвилини. МОБІЛА здоровя не додає і навіть ШКІДЛИВА ,особливо для дітей і про це говорять вже ДАВНО спеціалісти та лікарі.