USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У бійців добровольчих батальйонів увірвався терпець. Протест біля Кабміну

3 Липня 2015 20:57
Представники добровольчих батальйонів зібрались на «правий» марш у Києві. Серед них - і бійці ДУК ПС Волинь. Основні вимоги – скасування «горезвісних» Мінських угод та оголошення війни країні-агресору – Росії.

Про це повідомляє кореспондент Інформаційного агентства Волинські Новини у Києві.

Серед присутніх на марші можна помітити представників«ОУН», «Правого сектору», «Айдару» тощо. Добровольці хочуть, аби влада відмовилася від Мінських домовленостей і оголосила війну проти Росії до звільнення усіх захоплених територій. Окрім того, воїни вимагають звільнення політв’язнів, націоналізації російського бізнесу, вироків соратникам Януковича та кадрових змін в Міноборони.
«Ми, праві добровольці, вимагаємо від влади офіційно визнати факт війни в Україні на світовому рівні. Відмова від Мінських домовленостей! Розірвати усі міжурядові відносини з Російською Федерацією, надати ВСІМ добровольчим формуванням гідне озброєння! А також належні права і соціальне забезпечення!», — заявили українські патріоти-націоналісти. Також добровольці вимагають активізувати інформаційну роботу в суспільстві щодо загрози ситуації на Донбасі, негайних кадрових змін в Міністерстві оборони та армії. Для злочинців часів Януковича «ОУН», «ПС» та «Айдар» хочуть «справедливої та негайної кари».

Крім того, владу закликають розпочати реальну та переможну боротьбу з корупцією. Ще однією серйозною заявою є вимога націоналізувати російський бізнес в Україні для використання його ресурсів у стабілізації української економіки.

«…Розпочати повномасштабний наступ на окупантів до повного відновлення єдності території України! Окремо вимагаємо: звільнити негайно усіх політв’язнів! Якщо вже зараз уряд не розпочне виконання цих вимог, не почне адекватно реагувати на загрози Українській державності, він впаде надзвичайно швидко», — погрожують військові.

До слова, марш приурочили до перемоги князя Святослава над Хозарським каганатом. На думку активістів, нині триває схожа війна за володіння Степом – українці відвойовують власний життєвий простір на Донбасі.

«Слід нагадати, що ми маємо ворога не лише на сході, але й усередині країни. Сьогодні з упевненістю можна говорити, що, незважаючи на Майдан, Україна продовжує перебувати під гнітом новітньої Хазарії – злочинної олігархічної системи. Ця система не лише утримує українську націю в стані фактичної бездержавності, обкрадає населення і веде нашу країну у прірву занепаду, але й зараз, під час військової агресії, своїми «мирними планами» допомагає Москві відновити контроль над Україною. Якби не збереження олігархічної системи, якби не влада порошенків, турчинових, яценюків, гройсманів, ми б уже звільнили Донбас і готувалися до звільнення Криму», - кажуть патріоти.

За станом на 19:30 більше трьох тисяч учасників мітингу прибули до приміщення Кабміну, прихопивши із собою шини та піротехніку.

За станом на 20:30 біля стадіону «Динамо» активісти запалили шини. Наразі у центрі Києва стоїть дим. Людям безкоштовно роздають медичні маски. Акція протесту триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 58
Перехожий Показати IP 3 Липня 2015 21:51
Як ви вже заї**ли! Коли ж вам спокійно жити схочеться?
Петро до Перехожий Показати IP 3 Липня 2015 22:18
Коли ВІЙНА закінчиться - тоді будеш спокійно жити!
Анонім до Петро Показати IP 3 Липня 2015 22:37
А вона закінчиться тоді, коли щезнуть ті, про кого пишеться і цій статті.
каратель до Анонім Показати IP 4 Липня 2015 17:57
Якщо вони щезнуть ти здохнеш від голоду, Петька тебе так обкраде
Анонім до каратель Показати IP 4 Липня 2015 21:46
А с петькой в этом случае мы и без вашей помощи разберемся. Или жители западной Украины будут против?
Перехожий до Петро Показати IP 3 Липня 2015 22:42
І що далі? Війна - привід майданити по поводу і без повода?
Народний до Перехожий Показати IP 4 Липня 2015 18:01
Без повода?. Ти вважаєш що ті хлопці які гинуть від перемиря це не привід? Те що крадуть в тебе з під носа це не привід? Ти сліпий і глухий певно...
Екскурсовод до Петро Показати IP 4 Липня 2015 00:11
А заводік то в Ліпецьку!!!
ПетрУ до Петро Показати IP 4 Липня 2015 08:48
От ти Петро і ті всі що на фото - вперед, покажіть що і до чого, а то лише марширувати, воювати, руйнувати...Діти серед тої товпи що там роБлять?!
Анонім до Перехожий Показати IP 3 Липня 2015 23:21
Сашко Белый был прав. Того прокурора, которого он избивал прошлой весной в знаменитом ролике поймали http://4vlada.com/rivne/43925 на взятке - https://www.youtube.com/watch?v=Q-mLTUyIj1M
Штефан, Луцьк до Перехожий Показати IP 4 Липня 2015 09:29
Тоді й будемо жити спокійно, коли житимемо добре. Спокійне життя у рабстві? Ні! Хай ті, хто хоче такого, їдуть до Росії. Там вони віднайдуть і рабовласника і кріпацтво. А ми самі наведемо лад у Неньці.
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 4 Липня 2015 12:01
А скільки твоїх земляків зараз живуть в "рабстві"? І чому вони поїхали на заробітки в Росі, розбудовувати її?
Штефан, Луцьк до Анонім Показати IP 4 Липня 2015 14:44
Раб той, хто не вважає себе вільною людиною. Вільним можна бути навіть у тюрмі. Хто поневолить ваші думки і переконання? Грат для справжніх українців не існує. Хто змусить мене думати і діяти проти моєї волі? Хіба Ісус Христос не помер на хресті за правду - нескореним? Чи він піддався гнобителям і брехунам? А Степан Бандера? Я не можу відповідати за псевдоукраїнців, котрі ховаються у Москві. Як і не можу відповісти, чому вони підлабузнюються до московитів. Це, скоріше до вас, "Аноніме" потрібно адресувати це запитання.
Вася до Штефан, Луцьк Показати IP 4 Липня 2015 14:17
А ти пiз..й в Польщу, там твоя ненька!!!
Анатоль Показати IP 3 Липня 2015 21:55
Не густо! Схоже, що час добровольців минув безповоротно! Популярність у простих людей в них нульова!
Перехожий до Анатоль Показати IP 3 Липня 2015 22:04
Вони бунтують, бо їм не дають деребанити і розбійнічати!
Слухай сюди до Перехожий Показати IP 4 Липня 2015 18:04
Вони бунтують щоб ти і твої діти жили нормально.
АнатольЮ до Анатоль Показати IP 4 Липня 2015 08:49
Популярність чого? Погромів, маршів, безладу, війни...?!
Анонім Показати IP 3 Липня 2015 22:00
коментар було видалено
анонімка до Анонім Показати IP 4 Липня 2015 07:20
то давайте поховаємося по своїх коморах і будемо чекати коли до нас сєпари дойдуть.Правий намагається хоч якось зрушити ту кляту систему з місця,а шо зробили ви для поліпшення стану в своїй державі?!
оля до анонімка Показати IP 4 Липня 2015 12:44
А вони ті сєпари до нас не дійдуть бо ми їм на х.... потрібні-голі,,босі,
анонімка до оля Показати IP 4 Липня 2015 16:12
ми біля них багаті люди,перш за все багаті патріотичною душею,намаганням змінити Україну до благополуччя її народу,нас з вами
Штемп до оля Показати IP 4 Липня 2015 18:06
А хто нас такими зробив?
Анонім Показати IP 3 Липня 2015 22:05
Влада працює неєфективно, на носі дефолт. Я підтримую мітингуючих. І ще питання, чому вам рік тому спокійно жити не хотілось, а зараз, коли все в жахливому стані, спокою захотілось.?
Анонім до Анонім Показати IP 3 Липня 2015 22:22
що ти верзеш? Прийди і поспілкуйся з хлопцями і зкажи їм це у очі ,а то пі..диш тут .
факти до Анонім Показати IP 4 Липня 2015 08:51
А хто цей жахливий стан зробив - не ті кого у владу привели і поставили керувати країною?:)
Петро Показати IP 3 Липня 2015 22:16
Молодці хлопці! Так тримати !!!
Анонім до Петро Показати IP 3 Липня 2015 22:39
коментар було видалено
ПетрУ до Петро Показати IP 4 Липня 2015 08:55
Давайте, добивайте все до ручки...!!! Конгресмени-бізнесмени з США все ніяк не можуть впарити Україні зброю, так збурюють націоналістів, щоб не мир був, а війна і руйнування в Україні, чиїми руками вони це все і роблять!
Анонім Показати IP 3 Липня 2015 22:25
Сорі ...цей комент (що ти верзеш? Прийди і поспілкуйся з хлопцями і зкажи їм це у очі ,а то пі..диш тут .) адресувалося Перехожий до Анатоль
Перехожий до Анонім Показати IP 3 Липня 2015 22:45
З ким спілкуватись? З "Устимом", на якого справ більше, як а собаці бліх? Чи може з данильчуком, який Маруіполь і Дольськ охороняв? Чи може з тими, хто на Гряді елітну базу розібрав до фундамента? Чи з тими, хто бурштин по лісах миє? Не думайте, що ви тут найрозумніші в світі! Я поважаю тих, хто чесно і віддано віддав і віддає свій борг Батьківщині, а цих бандюків не маю за що поважати!
Анонім до Перехожий Показати IP 3 Липня 2015 23:05
Ви хочете зказати що вони не відають свій борг Батьківщині? І хочете зказати що всі вони бандюки? І що серед них не має норомальних хлопців? , Данильчук вже втік ,а з Устимом також найдуть що з ним робити... серед своїх завжди найдеться криса і не хороша людина , але час покаже хто є хто і їх відсіють ( а може і жошче поступлять )... Слава Україні !!!
Перехожий до Анонім Показати IP 4 Липня 2015 00:02
Героям Слава! Але не цим, а справжнім!
123 до Анонім Показати IP 4 Липня 2015 08:57
Так вони вами керують! Про що з вами говорити... Наведіть лад спочатку у своїх лавах, а потім поговоримо!
Устим до Перехожий Показати IP 4 Липня 2015 00:04
Слабо? писака
білий Показати IP 3 Липня 2015 22:26
молодці! шкода що ми на фронті. але думками ми з вами. давно пора вже їх гнати в шию.
Перехожий до білий Показати IP 3 Липня 2015 22:49
Я вже бачу людину на фронті з інетом... З тих, кого я знаю, то їм і пос*ати часу не було, не те що в інеті сидіти.
Серий до Перехожий Показати IP 3 Липня 2015 23:12
Є хлопці які мають вільну хвилину і на фронті встигають не то що писати в інеті, а і в вк фотки закидати, їм також цікаво що тут пишуть і як ми тут і що робимо - коли вони за нас заднє місце рвуть.
Перехожий до Серий Показати IP 4 Липня 2015 00:03
Добре, якщо так. Бажано б, щоб їм як найшвидше не з фронту писати, а з дому вже.
1 до Перехожий Показати IP 4 Липня 2015 07:24
ти поїдь і подивись,що там хлопці роблять,а то сидять умнікі всі перед екраном
Анонім Показати IP 3 Липня 2015 22:36
"Участники митинга правых сил расходятся, шины догорели — милиция Киева" ПУУУУ****!!!
А до Анонім Показати IP 3 Липня 2015 23:41
А вже навіть не міліція, а поліція згідно новоприйнятого закону. А толку так само немає.
Анонім до А Показати IP 3 Липня 2015 23:57
А вы как не садитесь, все равно в музыканты не годитесь. это по поводу милиция - полиция.
аяяй Показати IP 3 Липня 2015 23:08
Не сможем мы сами противостоять такой супер державе как Россия.Народ уже устал и обнищал из-за этой войны.Все хотят мира и блага,но выхода на данный момент нет.Имхо.
ой до аяяй Показати IP 4 Липня 2015 09:00
Вихід є! Політики вже давно могли б домовитись і щось вирішити але давлять "сектора", "ДУКи"... різні на владу, а ті бояться щоб в кріслах всидіти от і триває це все і не видно кінця цьому всьому!
Червоно-чорний до ой Показати IP 4 Липня 2015 17:43
А гроші красти і хабарі брати теж ДУКи давлять?А товстозадим генералам здавати позиції наших хлопців теж , як ти кажеш, сектора? Може, якби не ДУК ти б вже голий сидів.
держава Показати IP 3 Липня 2015 23:24
Як так ?! Тільки в Україні добре владі красти , брехати, хабарі брати, вбивати, а віддихати, лікуватись, машини і квартири купляти в розвинутих цивілізованих країнах. Всіх злочинців з країни повипускали і самі літаки наготували ?
Сергій Б. Показати IP 3 Липня 2015 23:26
Все ж важливо, щоб толковий "народ" керував країною і слідкував за успішністю дій влади. Крок вліво-вправо - і все: то корупція, то байдужість влади до рівня життя народу, хаос і обман.
ку Показати IP 3 Липня 2015 23:52
Як жеш з.....ли ці хороводи.
Всезнайко до ку Показати IP 4 Липня 2015 09:00
І м*рди свої бандитські балаклавами позакривали...
Хрєн собачий Показати IP 4 Липня 2015 01:06
Світ зійшов з розуму...Ніхто не хоче працювати, всі хочуть тільки воювати...І це стосується не лише України...Мабуть таки кінець світу близько. :(
Їм рос. дітей Показати IP 4 Липня 2015 08:07
Перехожий , те що ти тут п****ш нічим не доведено . Статті, що написані про Устима, були написані на замовлення з метою дискредитування організації. Сиди далі біля екрану, чеши яйця і чекай поки влада тебе обдере до трусів.
Перехожий до Їм рос. дітей Показати IP 4 Липня 2015 12:13
Я кажу про статті в органах, а не на сайтах.
їм рос. дітей до Перехожий Показати IP 4 Липня 2015 17:54
На це було написано опровергнення. Ти не знаєш Устима особисто, і не був свідком такого. А отже достовірною інформацією не володієш і просто навязуєш свою думку народу. Попрошу тримати її прт собі
ЗУПИНІТЬ ДУРНУ ВІЙНУ Показати IP 4 Липня 2015 09:35
5 грудня 1994 року Україна уклала міжнародний договір, у якому обговорювалися умови відмови України від ядерної зброї в обмін гарантій її суверенітету та безпеки. Даний меморандум був підписаний у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї. Згідно з Будапештським меморандумом, Україна добровільно позбулася третього у світі ядерного потенціалу та стала без'ядерною країною.У підписання угоди брали участь США, Великобританія, Північна Ірландія та Росія. Згідно з Меморандумом, США, РФ та Великобританія зобов'язалися: поважати незалежність, суверенітет та існуючі кордони України; утримуватися від загрози силою та її застосування проти територіальної цілісності та політичної незалежності України; ніяка їхня зброя ніколи не буде використовуватися проти неї, крім цілей самооборони або будь-яким іншим чином згідно зі статутом ООН; утримуватися від економічного тиску, спрямованого на те, щоб підкорити своїм власним інтересам здійснення Україною прав, притаманних її суверенітету. домагатися негайних дій Ради Безпеки ООН з метою надання допомоги Україні, якщо вона стане жертвою акту агресії або об'єктом погрози агресії з застосуванням ядерної зброї; Не застосовувати ядерну зброю проти України, крім випадку нападу на них, їх і підопічні території, збройні сили, їх союзників; Проводити консультації у випадку виникнення ситуації, що зачіпає питання стосовно цих зобов'язань. Від війни ,а не від АТО вмирають щоденно українці, поранені, без житла, харчів і води. Світова спільнота тільки співчуває і вшановує ! Обмануті і кинуті люди на призволяще всіма горе-політиками світу ! ГОРЕ-ПРЕЗИДЕНТИ І ГОРЕ-ПОЛІТИКИ РОСІЇ І УКРАЇНИ ЗУПИНІТЬ ДУРНУ ВІЙНУ !!! І РОСІЙСЬКИЙ І УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ВАМ ЦЬОГО НЕ ПРОСТИТЬ !!! ПОНАВИБИРАЛИ ВЛАДУ І В РОСІЇ І В УКРАЇНІ, ЯкІ ЗА ГРОШІ РОЗВ'ЯЗАЛИ ВІЙНУ ДЛЯ ПРОСТОГО НАРОДУ !
Досить співчуття сві Показати IP 4 Липня 2015 11:49
Найбільше людей обурює не сама мобілізація, а те, що проводиться вона незаконно та без оголошення військового стану. Війна в Україні з ким? Коли було офіційне оголошення про військову агресію та введення військового стану? В РНБО і Генштабі нам кажуть, що ніякої війни немає, а з питань повісток порекомендують звертатися до військкомату! Чому вас посміють закликати на якесь АТО (яким повинні займатися виключно спецслужби)...Досить грати життями наших хлопців! Нехай оголошують військове становище, тоді й мобілізацію проводять! А під шумок АТО вони розкрадають країну і тисячами «кладуть» наших хлопців! Порошенко, Турчинова стосується. У держави немає законних підстав проводити мобілізацію, так як в країні війни немає! Одна справа — призов в армію, інше — мобілізація! ГОРЕ-ПОЛІТИКИ РОСІЇ І УКРАЇНИ ЗУПИНІТЬ ВІЙНУ ДВОХ НАРОДІВ !!! НА СМЕРТЯХ І ГОРІ ПРОСТОГО НАРОДУ УКРАЇНИ І РОСІЇ ЩАСТЯ І СПОКОЮ ВАМ НЕ БУДЕ І ВАШИМ ДІТЯМ СКІЛЬКИ БУДЕТЕ ЖИТИ !!! ВСЕ МИНАЄ, ГРІХ ЗОСТАЄТЬСЯ !!! НАРОД-СВЯТИНЯ, ХТО ПІШОВ ПРОТИ НАРОДУ- ПРОПАЩА ЛЮДИНА, НЕ КАЗНА СКАРБ, А НАРОД !
МЕНІ Показати IP 4 Липня 2015 13:17
найбільше сподобалась фраза : ПОРОШЕНКО, ВІДЧАЛЮЙ НА РОСТОВ....ПО_ХОРОШОМУ.Але по-хорошому, на жаль, не вийде. Порошенко дограється, а цих хлопців люди підтримають, щоб там не піз...ли в коментарях різні підхалуї і розуму позбавлені окремі хахолики-ід**ти.
Анонім Показати IP 4 Липня 2015 14:55
Я не сумніваюсь, що Януковичу і його синам , виплачують заробітні плати з казни України до сьогоднішнього дня !