USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Чому у Луцьку не працюють банкомати ПриватБанку

5 Квітня 2016 17:29
​ПриватБанк завершує впровадження нового програмного забезпечення своєї банкоматної мережі по Україні і, зокрема, в Луцьку.

Як повідомили в банку, 5 квітня до 13:00 нова система була встановлена на понад 300 банкоматах мережі, що працюють та обслуговують клієнтів у нормальному режимі. До кінця дня 5 квітня банк завершить переобладнання всіх банкоматiв по Україні.

Де можна зняти готівку

Клієнти ПриватБанку, яким потрібно зняти готівку, можуть у цей період зняти гроші у касах відділень ПриватБанку або ж банкоматі будь-якого українського банку, комісія не знімається.

«На жаль, у процесі переобладнання програмного забезпечення процесингу банку 4 та 5 квітня ряд наших клієнтів стикнувся з технічними проблемами під час обслуговування в банкоматній мережі й оплати картками покупок у магазинах, – зазначає прес-служба ПриватБанку. – Ми перепрошуємо за технічні проблеми. Отримати готівку з карток вільно можна в касах відділень, у яких забезпечено необхідну кількість готівки».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Просто лучанин Показати IP 5 Квітня 2016 17:32
Брехня. Ждіть повідомлення про ліквідацію через тижден два
Лучанин до Просто лучанин Показати IP 5 Квітня 2016 19:07
Посани! Завтра ГРЕЧА по 100 гривень!!!!!! ААААААААА!! На закупи!!!!!!!!
Марина до Просто лучанин Показати IP 5 Квітня 2016 19:25
Не будьте панікором , будьте оптимістом...
Просто лучанин Показати IP 5 Квітня 2016 17:34
ФОрум банк і Хрещатик тоже так казали) ждемо ліквідацію через тиждень - місяць.
Валютчик Василь Показати IP 5 Квітня 2016 18:20
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 5 Квітня 2016 18:55
Не починайте наганяти дурну паніку,все буде добре.Ніякої ліквідації не буде.
Просто лучанин до Лучанин Показати IP 5 Квітня 2016 19:30
Все буде добре, що аж в газеті пишуть??? Не сміши. З карток кошти зняти не можна.... Що далі? Валюти не буде в касі... А потім " завтра треба буде підійти бо програма не працює", а на наступний день вже й пролонгація піде - розірвання зі штрафом!!!
Лучанин до Просто лучанин Показати IP 5 Квітня 2016 19:55
Ну і бовдур же ти, як я бачу.. Краще помовчи - розумнішим будеш здаватись... Щойно знімав гроші - ніяких проблем!
Просто лучанин до Лучанин Показати IP 5 Квітня 2016 20:07
За свої 100 грн купи собі пива! Ти тисячу зніми чи дві! Фінансові установи, які блокують операції - це іде перерозподіл капіталу. Видно в якоїсь фірми чи бізнесменів закінчився депозит на круглу суму, а повертати то немає чим)))!!! Який банк про свої технічні проблеми пише!? Ти десь чув чи бачив щоб писало " ощадбанк. Не ходіть бо черги" ? Сховай свою кредитку до батьківського кошелька і не показуй нікому.
ОЩАДБАНК - САМИЙ СТА Показати IP 5 Квітня 2016 22:22
Отримуйте заробітну плату в ОЩАДІ !!! І ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ !!!
волинь Показати IP 5 Квітня 2016 22:31
Вони перепрошують.....а кому легше.краще за незручностi всiм клi ентам по гривнi дали.
схвильовано Показати IP 6 Квітня 2016 09:43
сьогодні вже 6 квітня і банкомати не працюють - а мали ще 5 в обід працювати,
заходив Показати IP 6 Квітня 2016 10:16
5.04.2016 зайшов у відділення у луцьку по молоді 14, запитати чому не працюють банкомати по місту, дівчина за стійкою сказала що з 10 години все буде працювати, сьогодні 6.04.2016 банкомати не працюють. скажіть чи можна довіряти банку в якому працівники говорять клієнту неправду знаючи що вони брехуни. чому дівчина не сказала що програму заміняють, а тому що ваша стаття також брехня для заспокоювання людей.
клієнт Показати IP 6 Квітня 2016 13:37
напевно там вже нічого не міняють - час іти в Ощадбанк ,чому нема розяснень клієнтам - до відділення нема коли іти бо на роботі а в інших банкоматах теж не дало кошти ,от і ходи без грошей але з картою
Ната Показати IP 6 Квітня 2016 14:08
Чому до цього часу не працюють банкомати? Щодня "годують"....завтра...
Просто лучанин до Ната Показати IP 7 Квітня 2016 17:57
Прочитай коментарі мої вище і все зрозумієш.
Коля Показати IP 6 Квітня 2016 22:13
Потерпіти, в офшори все перевели, а то справа непроста, бо працюють сліпі трасти
Просто лучанин Показати IP 7 Квітня 2016 07:16
Ну ну))) ждіть ждіть дочекаєтесь)
Іван Показати IP 7 Квітня 2016 12:19
12.00 - банкомати не працюють. В касах страшенні черги.