USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У луцьких школярів не буде весняних та осінніх канікул

15 Серпня 2014 13:22
Канікули луцьких школярів можуть затягнутися аж на два місяці, у той час, коли осінні та весняні скасують.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк.

Так, з його слів, через нестачу енергоносіїв, у Луцьку можливі проблеми з опалюванням приміщень. Тож, з метою економії узимку канікулярний період розпочнеться з 6 грудня і триватиме до 1 лютого. Нагадаємо, раніше зимові канікули у школах обласного центру тривали з 29 грудня до 19 січня.

Натомість, учнів позбавлять весняних та осінніх канікул. Знання школярики здобуватимуть 6 днів на тиждень, тоді як раніше у школах Луцька була «п’ятиденка».

А от чутки, про те, що навчання розпочнеться 25 серпня, головний освітянин Луцька спростував й наголосив, що «перший раз у перший клас» школярики підуть таки традиційно – 1 вересня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
лучани Показати IP 15 Серпня 2014 13:24
Чергова показушна економія.
йося до лучани Показати IP 15 Серпня 2014 13:33
шо ти плітеш, яка економія? нема газу, ясно.
Анонім до йося Показати IP 15 Серпня 2014 13:43
К пшекам обратитесь. Они там сейчас свои яблоки жрут тоннами, газов у них будет чуть более, чем дох..я. Обогреют укропистан легко.
Andrij до Анонім Показати IP 16 Серпня 2014 00:02
V xyj sebe dyn nedolypok.....
Анонім до йося Показати IP 15 Серпня 2014 14:00
Юльці своїй подякуй за газ.
Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 13:26
коментар було видалено
Андрей Воронов до Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 13:30
Не чем
дід Свидригайло Показати IP 15 Серпня 2014 13:28
Чує моє серце, що вчителів можуть на ці 2 місяці в неоплачувану відпустку відправити. Щоб ще більше зекономити
Анонім до дід Свидригайло Показати IP 15 Серпня 2014 13:34
коментар було видалено
юг до Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 13:36
ти справді такий недалекий чи прикидуєшся?
Анонім до юг Показати IP 15 Серпня 2014 13:40
А что не так? В то время, как наши герои доблестно проливают кровь, какие-то паршивые интеллигентишки будут 2 месяца булки расслаблять?!! Всех в броники и на передовую! Пусть своим примером детишек потом воспитывают!
юг до Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 13:45
Только после тебя
Анонім до юг Показати IP 15 Серпня 2014 13:49
коментар було видалено
серж до Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 16:05
Ти є боягузливий засранець, якщо навіть нік не можеш підібрати. Чому ти вчителів називаєш "інтєлєгєнтішками?№ Тебе, барана, хреновато вчили? То є до"бо"оби, яких не научиш. Ти якраз такий.
луцкий Показати IP 15 Серпня 2014 13:28
пусть учебные часы сократят, если экономить хотят! детям надо отдыхать, куда смотрят медики
Озеро до луцкий Показати IP 15 Серпня 2014 13:32
Не можна. По-перше, буде невиконання навчальних програм. А по-друге, чому вчителі мають без грошей лишитися?
Учитель Показати IP 15 Серпня 2014 13:58
Якість знань постраждає однозначно!
Мама Показати IP 15 Серпня 2014 14:09
Діти і так перевтомлюються через складну програму, то ви в них ще й вихідний заберіть. А потім будуть дивуватися, чому діти свідомість втрачають і помирають на уроках фізкультури.
викладач Показати IP 15 Серпня 2014 14:13
а чому 6 днів, може відразу 7 днів на тиждень вчитись, щоб діти зовсім нічого не сприймали
лучанка до викладач Показати IP 15 Серпня 2014 14:42
ми завжди вчились 6 днів і нічого. перебільшуйте...
рек до лучанка Показати IP 15 Серпня 2014 14:48
Є різниця, вчитися 6 днів, маючи 5-6 уроків і вчитися 6 днів, маючи 8 уроків
Businka до лучанка Показати IP 15 Серпня 2014 15:36
Так вчились. І я вчилась. Але у старших класах максимум було по 6 уроків , а в суботу-4-ри (два з них паця чи навчально-виробнича практика). Але не так як зараз. У восьмому класі є і по 7 уроків серед тиждня , а в суботу від 5-ти до 6ти уроків ( н-д : дві історії, географія, зарубіжна літ, біологія). Коли дітям відпочивати?!!!. А в неділю, у ЄДИНИЙ вихідний - виконання дом. завдання на тиждень вперед. У моєї сім"ї ВИХІДНИЙ НЕДІЛЯ- ЧОРНИЙ ДЕНЬ В КАЛЕНДАРІ!!!! Скорочуйте програму на та третину, навчальні плани,і тд., а тоді робіть шестиденку без канікул. Тільки при умові шести уроків на день , а всуботу- праця, фізкультура, і т.д.
Просто мама до лучанка Показати IP 16 Серпня 2014 08:53
У нас в радянські часи програма легша була. А зараз моя дитина приходить зі школи близько 15 години ( коли 7 уроків близько 16) бистренько обідає і за книжками сидить до першої години ночі. Не відвідує ніяких секцій та гуртків. А коли готують домашнє діти, які ходять у спорт чи художню школу я не уявляю. Про прогулянки і мова не йде.
Батько Показати IP 15 Серпня 2014 14:18
Це повна хня, яку придумали ідіоти з міської ради. 6 днів на тиждень діти не потягнуть, вони й так замучуються, коли у 8-11 класах по 8 (!) уроків на день. А ще домашні завдання, які діти змушені будуть робити в неділю, тобто реально вихідних у них не буде. Кому потрібні 2-х місячні канікули посеред зими? Чим зайняти дітей в цей час? За два місяці канікул вони повністю забудуть, що вчили і прийдеться знову місяць надолужувати раніше пройдене.
да-да до Батько Показати IP 15 Серпня 2014 14:22
Якщо ви не знаєте, чим зайняти свою дитину, то викликає сумнів ваша роль як батька
А до да-да Показати IP 15 Серпня 2014 14:29
нічого що батьки працюють повний робочий день, а не плюють в стелю? В мене молодшій дванадцять і то спокійніше, коли дитина півдня в школі, а потім вчить уроки, а що вже казати батькам першо-третьокласників - малюки два місяці залишатимуться цілими днями самі.
Батько до да-да Показати IP 15 Серпня 2014 14:38
Ви зі своєю роллю розберіться у ваших рольових іграх. Нікому нафіг не потрібні 2-х місячні зимові канікули. Навчальний процес має бути збалансований. Я бачу, як дитина втомлюється за 5-ти денку при 8-ми уроках на день. Приходить о 15-30, потім ще виконання домашніх завдань, вільного часу практично немає. Субота також іде на виконання домашніх завдань, єдиним вихідним була неділя, а тут і цього вихідного не буде.
досвід до Батько Показати IP 15 Серпня 2014 14:25
це роблять для так званої економії.....хоча на чому економлять і як невідомо. Маю досвід у вищому навчальному закладі....викладачі ходять на роботу(температура в приміщеннях дещо нижча, але не критично). Тому це повний брєд такої економії!!! І справді після довгих зимових канікул діти приходять як після літніх....довго приходиться їм знову звикати і згадувати.....
доцент до досвід Показати IP 15 Серпня 2014 14:37
для багатьох викладачі вузів фраза "ходять на роботу" - саме те, що описує усю суть їхньої діяльності
досвід до доцент Показати IP 15 Серпня 2014 15:17
кожен судить по собі....
Ідіотам Показати IP 15 Серпня 2014 14:25
не забирайте у дітей вихідний день !!!!!! Не доходить дебілам, що ще багато дітей крім звичайної школи відвідують спортивну, музичну, басей, танці і т.д., і як правило, субота і так зайнята.
Повним Ідіотам!!! Показати IP 15 Серпня 2014 15:16
Вже не знають як тих бідолашних дітей дебілами повними зробити, а батькам щоб голови не могли підняти голови, і побачити ОСНОВНИХ економічні проблеми в країні, ну да кому потрібне адекватне молоде покоління, треба роботів...!!
11 Показати IP 15 Серпня 2014 15:27
я вчився в 1 школі і в мене завжди булу уроки з понедлка по субота. Ніочго живий і час відпочивати та вчитись був.
12 до 11 Показати IP 15 Серпня 2014 16:29
Нічого хорошого в цьому нема. В мене счтарший син ходив в 1 школу з робочими суботами, а менша дочка ходить в 3 -тю школу, де до цього часу суботи були вихідними - краще і здоровіше для дитини мати два вихідних. "Нічого живий" то воно звичайно, але для чого оте "нічого", коли можна обійтись і без ідіотських непотрібних жертв? Батькам, які так виступають за робочі дитячі суботи - уявіть що ваші суботи теж робочі - весело правда?
педагог Показати IP 15 Серпня 2014 15:30
ЄДИНА ПРАВИЛЬНА ДУМКА ТУТ - це та, що потрібно переглянути програми - скоротити. Надто багато в МОН хочуть (чи самі те все знають), а чим БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ, ТИМ ГІРШИЙ РЕЗУЛЬТАТ кінцевий. І це факт.
серж Показати IP 15 Серпня 2014 16:12
Якщо не міняти програми, а продовжувати "нагружати" учнів і вчителів безглуздими конкурсами(більше200!!!! на рік), то нікому не потрібне таке МОН і таке навчання і така економія
Дончанин Показати IP 15 Серпня 2014 16:38
Школа - это ваще полная х**ня! что мне дали 9 класов школы? Ничего! Работы нет. Вот, зарабатываю тем, что пишу коменты под вашими греб**ными новостями:-(
Мама до Дончанин Показати IP 15 Серпня 2014 18:02
!!От и попался :"зарабатываю тем, что пишу коменты" !! Было б не 9 классов, а высшее образование и работа была б нормальная. Хорошее образование вещь нужнач.
Анонім Показати IP 15 Серпня 2014 21:44
А куди на 2 місяці подіти першаків?!!! На роботі канікул немає! хтось про це подумав?
жодної Показати IP 15 Серпня 2014 22:45
копійки в цьому році на школу не дам. задовбали.
цікаво Показати IP 15 Серпня 2014 23:05
а хіба не можна перенести навчання на червень, щоб суботи були вільні....хоча б для початкової школи.....
луцьк Показати IP 16 Серпня 2014 00:23
А цікаво за вчителів хтось подумав... за копійки до ночі зошити перевіряти і ще й не мати вихідних то де вони будуть мати сили гарно і спокійно вчити наших діток я мовчу за старші класи коли ще треба готовитись до уроків а саме цікаве коли дітям батьки будуть мати час саме головне навчати доброти любові розуміння ..... цінностям... .
луцьк Показати IP 16 Серпня 2014 00:35
Ще забула на рахунок економії там на горі написали, якби не крали не треба б було і економити, не такі то і великі витрати якщо підійти правильно до питання. Крепко там біля корита народ ... економить, смішно , така Країна гарна, багата, з добрими людьми, і так не везе з тими конюхами.
лучанка Показати IP 16 Серпня 2014 14:33
Повні придурки! Хочаб запитали думку суспільства. А то тільки мова - громадянське суспільство! А насправді якийсь дебіл все придумав і всі мовчки виконують. Де директори шкіл всі мовчать і бояться як завжди! Чого не порадились з батьками, вчителями і не прийняли розумного рішення!!!
мама Показати IP 16 Серпня 2014 14:37
Директори луцьких шкіл - сраколизи перед мерією, ніхто не сміє перечтти! як вони можуть відстоювати інтереси дітей і вчителів!!!
Лучанин Показати IP 16 Серпня 2014 15:39
Я 2012-го року випуску, вчились 6 днів, щодня по 6-7 уроків.....нічого вижили, зараз в універі простіше...і на гуртки встигав, і погуляти.....хто хоче знайти час для себе, завжди знайде
Лучанин Показати IP 17 Серпня 2014 14:11
Коли це в школярів були канікули з 29 грудня по 19 січня? Я вчився до 31 грудня включно і виходив на навчання 11-13 січня.