USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

16 бійців 51 ОМБ повернулися додому

4 Вересня 2014 14:05
Бійці 51 бригади повернулися додому сьогодні, 4 вересня. Про це написали в мережі Фейсбук.

Додому повернулися 16 бійців-героїв. Волиняни зустрічали хлопців, яких під тиском нарешті відпустили у довгоочікувану відпустку.

Зустрічати волинських бійців прийшли рідні, друзі та усі небайдужі городяни.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
--- Показати IP 4 Вересня 2014 14:13
коментар було видалено
поліщук до --- Показати IP 4 Вересня 2014 14:16
Напевно, щоб це зрозуміти, треба побувати там, на Сході.
Patrik до --- Показати IP 4 Вересня 2014 14:24
То что бойцы 51 бригады герои нет никаких сомнений... Они настоящие патриоты... Обьяснить, в чем заключается героизм этих ребят невозможно, наверное это у них в крови, это наследственное... Точно так же, как у тебя несчастный - дэбилизм.
Дончанин до Patrik Показати IP 4 Вересня 2014 16:26
коментар було видалено
... до Дончанин Показати IP 4 Вересня 2014 16:31
ти полудурок! герої, бо воювали за свою державу. це у вас прийнято президенту сраку лизати і за нього вмирати.
Patrik до Дончанин Показати IP 4 Вересня 2014 16:48
Ты у них спрашивал? Спроси... Хотя очевидно тебе не понять... Не за Порошенка наши ребята воюют и погибают, за землю родную, за детей своих, за жен, за матерей, за будущее Украины, за счастливое будущее... Они, в отличии от тебя, свободные люди... Свободные! Да, дончанин, не понять тебе, на Донбасе всегда имел место вождизм, вот и с колокольни Донбаса ты пишешь, прости, бред полнейший... Прости, но ты не прав... Надо менятся.
123 Показати IP 4 Вересня 2014 14:17
Лишайтеся хлопці дома...
Наташа Показати IP 4 Вересня 2014 14:22
Дякувати Богові, що хлопці повернулись живими!!!
ліля Показати IP 4 Вересня 2014 14:30
коментар було видалено
болить... до ліля Показати IP 4 Вересня 2014 14:43
зробили і роблять понад людські можливості....в тебе, мабуть, ніхто не знаходиться в тому пеклі...не соромно чекати, щоб за тебе хтось щось робив? вони герої України...дякую долі, що хоть хтось повернувся....
спостерігала Показати IP 4 Вересня 2014 14:47
а романюк "відсунув" машиною зустрічаючих, і поїхав...от така в нас влада "перефарбована"
спостерігала Показати IP 4 Вересня 2014 14:50
і з "білого дому" ніхто навіть не вийшов, не помітили, мабуть, страшно ,видно, хлопцям в очі дивитись - сказати нічого
имя Показати IP 4 Вересня 2014 14:55
коментар було видалено
Patrik до имя Показати IP 4 Вересня 2014 15:19
Это с вами лично Обама разговаривает? Наверно часто это у вас происходит, но, кажется мне, что с путлером вы общаетесь намного чаще, фактически постоянно.
Анонім Показати IP 4 Вересня 2014 15:26
Герої з великої букви!!!!!Да націоналісти, але їх ніхто і непитав, бо мій чоловік там же, забрали на 3 дня ,а вже 5 місяців!!!!Падлів депутатівв ТУДИ, щоб не хизувалися годинниками, машинами!!!Пожилиб хоть один день тим життям!
мама Показати IP 4 Вересня 2014 15:34
не їдьте хлопці туди більше.......ви нам тут потрібні оберігайте тих хто любить вас і шанує.....а нелюди нехай самі справляються там...на сході.
Стопроцентно до мама Показати IP 4 Вересня 2014 19:30
ПОГОДЖУЮСЬ!!!!
Спостерігач Показати IP 4 Вересня 2014 16:30
Хлопці СПРАВЖНІ ГЕРОЇ!!! Сумно, що наша влада цього не цінує! От мер міста Романюк нахабно проїхав повз людей, без докорів сумління пересів в дорогу автівку та навіть не виявив бажання запитати, як в хлопців справи! Отаку ми маємо гнилу "владу", яка тільки ховається за спинами хоробрих бійців та боїться глянути їм в очі. З подпткової та ОДА теж нікого не було, коли ж врешті-решт проснеться народ???!!! Дуже шкода, що найкращих посилають на війну, а зажерливі особи відсиджуються в шкіряних стільчиках.
Зате до Спостерігач Показати IP 4 Вересня 2014 19:38
До Світязя зігнали примусово дітей, зробили такий пафос, аж гидко дивитися. Вчителиці там стояли теж. А 51-шу зустрічали всі рідні і ті, кого НЕ ПРИГНАЛИ (різницю відчуваєте?), хто має совість і знає, що 51-ша ВОЮЄ ВЖЕ 4 місяці в тому пеклі, і вони, як ніхто інший заслуговують на захист держави. А сьогодні стало відомо, що Світязь нагородять і підвищать у званнях, ось так .Щоб потім мали стимул вбивати демонстрантів, як раптом щось. ГАНЬБА!
Спостерігач 1 Показати IP 4 Вересня 2014 16:59
Складається враження ніби "влада" не помічає,що взагалі відбувається, як це так-це ж обличчя міста,хлопці ризикуючи своїм життям водночас захищають і їхні життя, а тут така невдячність і нерозуміння, ховаючись , тікати ніби криса з тонучого судна-сісти в авто і забратись.....
Лучанка Показати IP 4 Вересня 2014 19:14
Вчора для батальйону "Світязь", які повернулися через 3 тижні ,майже парад зробили в Луцьку, а сьогодні , для СПРАВЖНІХ ГЕРОЇВ 51-ї бригади, які пробули там 5 місяців ,І ПРОЙШЛИ ПЕКЛО, так ,суто рідні зібралися, А ДЕ ПРЕДСТАВНИКИ ВЛАДИ????????????????????????????????????????ДЕ ВАША ДЯКА СПРАВЖНІМ ГЕРОЯМ,ЇХНІМ МАТЕРЯМ,ДРУЖИНАМ?????????????????????????????????СОВІСТЬ ХОЧ БИ ЯКУСЬ МАЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
123 Показати IP 4 Вересня 2014 20:50
ганьба новим очильникам ода!!!! хоча що тут дивуватись їм немає ніякого діла до 51 бригади, так же недавно заявив новий губернатор!! ім немає часу -треба хапати побільше поки є можливість. ці хлопці (більшість примусові мобілізовані "добровольці")які дивом вижили, так точно д и в о м , бо їх послали як м'ясо на передову заслуговують на людський прийом, а не такий як це зробили діючі очильники!!! певно злякались глянути їм в очі !!!! немає в них ніякої совісті!!!! вони тільки на похоронах речі толкати і піаритись на чужому горі г е р о ї !!! їх всіх туда на схід без амуніції , води і їжи, а не сидять і вартують свої теплі кабінети!!!!
777 Показати IP 4 Вересня 2014 21:41
молодці хлопці!!!честь вам і хвала !!!!