USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.98

Активісти ЦК «АЗОВ» Волинь продовжують полювання на педофілів

25 Травня 2015 00:30
Активісти Цивільного корпусу «АЗОВ» Волинь впіймали 36-річного чоловіка, який прийшов на зустріч до 14-річної дівчинки. Про це йдеться на сторінці Цивільного корпусу «АЗОВ» Волинь у мережі Вконтакте.

Так, 24 травня у Луцьку активісти запідозрили у розбещенні неповнолітніх 36-річного чоловіка, який прийшов на зустріч до 14-річної дівчинки.

Нагадаємо, 4 травня група хлопців впіймали чоловіка, який прийшов на інтимну зустріч з «15-річним підлітком». 10 травня вони ж впіймали іншого чоловіка, який прийшов на зустріч з неповнолітньою дівчиною.

Згодом Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що працівники міліції затримали активістів ЦК «Азов» Волині, які влаштували облаву на розбещувачів підлітків у Луцьку.

Цього разу підозрюваний чоловік на ім'я Вадим намагався довести, що він нічого не знає про переписку, але після перевірки його телефону стало зрозуміло, що це його сторінка на сайті знайомств і це саме він розмовляв по телефону з «жертвою», - повідомляють активісти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
klk Показати IP 25 Травня 2015 02:06
А вони не бояться що він їм ноги потім поламає?)))
Лучанин до klk Показати IP 25 Травня 2015 09:50
Дякую хлопцям, виправляють те, що натворили з нами попередні "похітливі політики". Раніше там був ПАЛАЦ ПІОНЕРІВ... Варто "дати" так щоб іншим була НАУКА. Сьогодні маємо чекаючого втіх від неповнолітніх, вгодованого СКОТА або СВОТОТИ! До ми всі чого прийшли?
123 до klk Показати IP 25 Травня 2015 11:07
Жага легкої "слави" виправдовує ризик...В 14 років є такі соски, що ще самі того "педофіла" розбестять.
Як розводняк Показати IP 25 Травня 2015 05:21
Пацанчик-бугай спочатку на них кидався, а потім обм`як, почав лопотіти що попало. Він не міг злякатись молокососів.
Анонім Показати IP 25 Травня 2015 06:45
З жиру бісяться, к...ли, неповеолітніх ім хочетьсч! На війну йди, там адреналін хавай повним ротом!!!!!!!
мати Показати IP 25 Травня 2015 08:10
Хлопці, молодці, вибачте за грубість, але піз... цих мразів бо за дітей своїх страшно, розвелося їх, як собак не різаних.
Аврам Показати IP 25 Травня 2015 08:27
Краще б сепарів ловили, а не фігньою займались.Зараз такі неповнолітні, що від них треба захищатись, а не навпаки.
лучани Показати IP 25 Травня 2015 08:33
Молодці хлопці. Вони роблять роботу лінивої міліції. Це є 100% кримінал для педофілів.
хлоп Показати IP 25 Травня 2015 08:36
якщо такі ініціативні, то йдіть у міліцію працювати і обличчя тоді не треба ховати... буде цікаво, як хтось з них на малолетках попалиться ...
лучани Показати IP 25 Травня 2015 08:39
Підказка для хлопців. Для повного закриття педофілів потрібно засняти дівчину, яка приходить на зустріч і починають говорити про певні речі. От тоді це буде повний фарш для суда. Знайдіть повнолітню,яка схожа на малалетку.
Пацанчик до лучани Показати IP 25 Травня 2015 09:41
Пердонувся? Це називаеться фальсифiкацiя!
лучани до Пацанчик Показати IP 25 Травня 2015 09:51
А ти попробуй?
Лол Показати IP 25 Травня 2015 08:56
Поясни, що означає "пасивіст"??? ))))))))) "ржу нИмАгу")))))))))
Анонім Показати IP 25 Травня 2015 09:12
На мою думку, в цих хлопців явно простежуються приховані проблеми з психікою. А-у, батьки! За ширмою благочинності ваші діти реалізовують своє насильництво. І поки що в режимі тренувань. Що з ними буде далі?
аяяй Показати IP 25 Травня 2015 12:06
Пусть семья если есть посмотрит и сделает выводы,Луцк должен знать своих "героев" педофилов в лицо!
Анонім до аяяй Показати IP 25 Травня 2015 12:50
Хлопці молодці., хороші батьки вас виховали та видно і люди ви хороші. Так тримати, цю нечисть за вуха та дати добре в улюбленні їхні місця для їхнього ж задоволення та у військомат та ще копня під зад, щоб до дверей бистріше летіли.
коля Показати IP 25 Травня 2015 13:43
і знову питання-"Де мама і тато??? " Виходить, що батьки цієї дівчинки зовсім не цікавляться її життям, не контролюють її поведінку, не цікавляться її дозвіллям!!! А може це дівчинка запросила дядю на зустріч.... колись така історія була ( проста схема заробляння грошей)!!!
аяяй до коля Показати IP 25 Травня 2015 18:25
ну певно що дівчину попросили піти на віртуальний контакт з дорослим а як інакше ловити любителів малолітніх
ваня Показати IP 26 Травня 2015 18:02
на сайтах реєстрація з 18 а етім йолупам парень пояснив що прийшов до повіі.А кто не зраджував дружині хай кіне в мене камінь
Антон до ваня Показати IP 31 Травня 2015 00:01
Я не зраджував! Де тебе найти шоб камінь кинути!?
саня до Антон Показати IP 12 Липня 2015 00:04
ти хоч сісю бачив?