USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Автівки під виглядом запчастин: нелегальний бізнес на Волині

24 Липня 2014 16:23
У Волинській області товариство з обмеженою відповідальністю у 2013-2014 роках завозило автомобілі до України під виглядом автозапчастин - у розібраному вигляді. Про це повідомили у прес-службі Міністерства доходів і зборів України сьогодні, 24 липня.

Автомобілі на митній території України збиралися і відправлялися на продаж. Таким чином, фірма завдала державі шкоди на 3,5 мільйона гривень.

Щодо посадових осіб підприємства порушено кримінальне провадження за частиною 3 статті212 Кримінального кодексу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
НІНА ЛОГІКА Показати IP 24 Липня 2014 16:57
Фірма забула табличку ділення певно. Бо чогось тільки 1 взяли, а в нас на волині таких фірм штук 300.
Пилип Показати IP 24 Липня 2014 17:25
Ото новина - волинякам на сміх) та половина волинських бариг автогонщиків таким ділом гріється.
СБУ Показати IP 24 Липня 2014 18:37
фамілію хто порушив ,в студію !!! це що прикол?
Беня с Малой Арнаутс Показати IP 24 Липня 2014 19:32
Как говорят у нас в Одессе" не смешите мне яйца" какие там 3 с половой лимона!!??? Там по любе в сто раз больше!!!!!!
Андрій до пилипа Показати IP 25 Липня 2014 00:57
коментар було видалено
Тарас Показати IP 25 Липня 2014 09:06
А як ще придбати машину за кордоном якщо у нас розмитнення в ціну машини коштує?! Нахіба взагалі це тут писати!
ОК. ДЛБ. ПНХ, РПТ? Ч Показати IP 25 Липня 2014 10:27
Перший пішов, і це ще тільки початок літа, а де взяти гроші, поруч з Януковичовою Дачкою в Межигір'ї є невеличка хатинка, мо там і батона знайти можна а бо паляницю.