USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На колінах: Беркут в центрі міста вибачається перед лучанами

23 Лютого 2014 16:01
На Театральній площі Луцька зібралися люди.

Зі сценти представники "Беркуту" вибачаються у лучан за виконання злочинних наказів.

ФОТО: ЯК ЛУЦЬКИЙ БЕРКУТ ПРОСИТЬ ВИБАЧЕННЯ У НАРОДУ
17:46 Кошти, заплачені луцьким військовикам у Києві, а це, зі слів спецпризначенців - 5, 10, 15 тисяч гривень, які вони отримали за час перебування у столиці як заохочення, вони готові віддати сім'ям постраждалих.
17:00 Стосовно того, чи мали бажання спецпризначенці в столиці під час революційних подій писати заяви на звільнення, один із військовиків заявив, що не було такої можливості. Чи хотіли - змовчав.
16:50 Також попри чутки луцькі спецпризначенці наголошують, що російських силовиків у Києві не було.
16:36 Зазначимо, як стало відомо, снайпери серед луцького "Беркуту" є, але вони переконують: вогнепальної зброї не отримували. До слова, один із спецпризначенців зявив, що грошей щодня вони не отримували - лише кошти на харчування. За весь час, зізнався один із військовиків, він отримав 15 тисяч гривень.

16:25 Спецпризначенці стають на коліна. Керівник "Правого Сектору" Павло Данильчук оголошує людям, що військовики стають на коліна у тому випадку, якщо вони цього хочуть.
Щодо подій біля управління МВС в Луцьку один із представників "Беркуту" заявив, що виконував накази очільника обласної міліції Олександра Терещука та його заступника Володимира Поліщука.

16:15 На сцені організовують стіл із ручками та чистими листками, де військовики мають писати заяви про звільнення із правоохоронних органів. Представники "Беркуту" погоджуються із вимогами. "Так, звичайно, напишу", - коментують чоловіки.

Ті військовики, які вже виступили, переконують, що у кровопролитті участі не брали. Однак сказати певно, що активістів не били і не застосовували зброї проти них, вони не можуть. Усе, що робили, - захищалися.

Люди обурені. Закликають ставати військовиків на коліна.

Представникам "Беркуту" пропонують текст, у якому вони просять прощення у людей та обіцяють бути чесними.
Live streaming video by Ustream
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 149
спостерігаю Показати IP 23 Лютого 2014 16:25
1933 рік Берлін... Адольф Гітлер прийшов до влади...
справедливість до спостерігаю Показати IP 23 Лютого 2014 16:47
100% погоджуюсь!!! Люди схеменіться!!! Ну хто ви такі, що чините судилище??? В Біблії є слова, яким судом судите, тим і самі засуджені будете!!! Готуйтесь "данильчуки" скоро вас звичайні лучани будуть ставити на коліна за ваші безчинства!!!!
Анонім до справедливість Показати IP 23 Лютого 2014 17:11
За несправедливі дії його накажуть прості люди, при цьому не будуть казати за що. Накажуть і дуже сильно, втихаря. За всі злі справи відповість сповна і не по Законах України...
справедливість до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 17:31
І чим ти кращий за тих, хто вбивав людей на майдані??? Та ви ж чините самосуд, не розбираючись!!! Будуть і над вами чинити!!! Закон бумерангу повернеться!!
Анонім до справедливість Показати IP 23 Лютого 2014 19:03
У тебе там хтось є (в беркуті), що так захищаєш. Та їх потрібно вбити покидьків. сподіваюсь, що люди їм цього на залишать. Хвали бога, що в тебе ніхто з рідних не загинув від цих налюдів. Сука!!!
Анонім до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 20:15
Беркут - це єдині хто захищав Україну до останнього. Частина людей на майдані - теж справжні патріоти, які хочуть жити в своїй країні. Решьа - добровільно здала країну в окупацію США! Факт! Якщо ще хтось хоче виправитися, то ще не пізно. ворюг вже погнали. пора тепер з бандитами розбиратися.
Anonim до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 23:40
???? Беркут захищав? хлопче іди но полікуйся! та таких "захисників" треба в Магадан вивозить, скотів зрадників! ненавиджу Беркут!
справедливість до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 21:08
Мені тебе реально шкода, не вмієш глибоко мислити, а лише примітивно!!! Давай один одного повбиваємо і будемо "тіпа -європейці"???? до речі, останнє слово в коменті, то твоє ім"я???
лучанин Показати IP 23 Лютого 2014 16:27
правий сектор! познімайте свої маски! не ховайте обличчя! Чого вам боятись?!
лучанин Показати IP 23 Лютого 2014 16:29
То Жуковська? Шо ти там писульки суєш?!
Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 16:45
Офіцери, прапорщики, сержанти! Не провокуйте агресивний натовп! В них бошки заболванені! Вони не хочуть нічого чути! Побережіть свої сім'ї! Вам життя ці фашисти не дадуть!!!
ЙЙЙЙ до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 16:51
ТИ мразь .Ти бачив загиблих?І ти про заболванені бошки?Щоб ти падло сказало коли хтось з твоєї рідні загинув?
ХУ до ЙЙЙЙ Показати IP 23 Лютого 2014 16:58
Ті що загинули, земля їм пухом! Співчуття сім'ям загиблих волинян! А тебе Мразь породила в криївці!!! Ніхто з волинського беркуту не приймав в участі ні в одній антинародній акції! Це розуміли у владі, бо вони б відмовились застосовувати проти своїх земляків із Західної України! Їх ставили для охорони структур кабміну і ВРУ. Луганський і Кримські спецзагони виставили для відстрілу мітингувальників! В яких немає родичів західняків!
Ольга до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 16:58
Всі дурні, тільки ви розумний?Можливо вам повезе пережити смерть комусь з молодих в вашій рідні((((
Авакум Показати IP 23 Лютого 2014 16:49
Силові структури потрохи розпускаються, як під час революції 1917. Скроро буде діло за грабежем держаних будівель, домівок багатих, вбивствами осіб не згідних з "новим порядком". Назріває релігійний конфлікт... Скоро Україна втопиться в морі крові. А хто буде першим ? та забере собі більший шматок на той світ!
Волинянин до Авакум Показати IP 23 Лютого 2014 17:01
Ми не за Януковича, а проти фашистів, а особливо проти нової заяви очільника КП філарета про вимогу приєднання церков всіх конфесій до КП. Краще померти в своїй вірі!
Ха до Волинянин Показати IP 23 Лютого 2014 17:05
Ваша віра вчора через бандюків ікони з Лаври крала.Не МП, а якийсь Бандитський Патріархат)))))))))
Анонім до Ха Показати IP 23 Лютого 2014 17:43
Ти тільки ХА (хакати)вмієш та красти. Мозгів не на копійку. Почекай трохи, хай твої наберуться, а потім і тобі може шматок припаде! І ти нажерешся як Янукоивич!
Джулія до Волинянин Показати IP 24 Лютого 2014 12:06
Стільки галасу. Хто Вам заважає? Та хоч обрізання собі зробіть та іудеєм назвіться! А от те, що священники МОСКОВСЬКОГО патріархату відмовлялись приймати подання "за упокій" загиблих на Майдані-ФАКТ.
Я до Авакум Показати IP 23 Лютого 2014 18:07
Ну хватит уж истеричить! Как бабы на привозе! Вы мне напоминаете одного моего знакомого, который в недавнюю ночь в Киеве (когда было обещано ЧП и была массовая истерия в магазинах и на заправках), выключил свет во всей квартире и залез под одеяло с головой. К слову, живет он на 11(!) этаже и напротив нет ничего на километр))))))))))))))) Люди, оставайтесь при своем уме! Мужики - будьте мужиками!!! П.С. А по поводу видео: не вижу ничего страшного в том, что те, кто защищал бандитов, просят прощения у людей. А когда вы смотрели кадры с пытками и изувеченных земляков - какие были чувства??? А тут на колени они стали, а вы орете что над ними издеваются? Лицемеры!
Лора до Я Показати IP 24 Лютого 2014 11:13
Вірно. Хай ще подякують, що їх під охороною привели, не дали їм нічого пошкодити, зберегли здоров’я і дали можливість покаятися. Мало такого каяття, звичайно. Мало. Матерям вбитих хлопців їх каяття не поможе НІЯК.
Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 16:51
Геть фашистів від влади!
Гниді до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 16:52
Фашисти з України втікають
Анонім до Гниді Показати IP 23 Лютого 2014 17:06
З України тікає злодійська влада, яку давно пора було прогнати, а фашисти під шумок "майдану" пролазять до влади. І тепер будуть наводити порядок, як колись "КОБА" в СССР.
Игорь до Гниді Показати IP 24 Лютого 2014 01:15
Не втiкають, а ПРИШЛИ
Аноніму до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 19:16
А ти троляка з кучою плюсів не думаєш що тебе вираховують і припруть на майдан..якщо дойдеш?
Гімлер до Аноніму Показати IP 24 Лютого 2014 09:10
Це ти троляка недороблений сам собі пишеш??
Рома Показати IP 23 Лютого 2014 16:57
Жалко простых украинцев, сейчас начнется передел власти и страдать будет народ. Нет сейчас в Украине достойного руководителя. А всякая националистическая с в о л о ч ь недобитая Сталиным примазалась к майдану!
Іван Показати IP 23 Лютого 2014 17:03
Ой не радій Рома у нас власть-це ми з тобою.Ми самі наведемо порядок і не допустимо безчинства. Ми самі будемо держати порядок і контролювати і не давати таким, як ти тітушкам громити і вбивати.Самі зловимо і казнимою Не радій. Все буде добре.Тільки треба все від цих багатіїв позибрати.А поставити на посади нових молодих,розумних дітей. Подивися,хто загинув.Усі працювали на гарних роботах, всі вчилися в інститутах,нема ні одного тупого. Все буде добре,бо з нами Бог
Рома до Іван Показати IP 23 Лютого 2014 17:07
Бога нет. Есть только Сталин
Все буде гуд до Іван Показати IP 23 Лютого 2014 17:15
Будемо казнити без суда і слідства, на місці, з пістолета або гвинтівки до потилиці, як в революційні часи царську сімю в 1917!
район до Все буде гуд Показати IP 25 Лютого 2014 15:20
класно сказав як царську сімю розстріляли і прийшли більшовики (комуністи) думай хоч трохи що пишеш
Олег Показати IP 23 Лютого 2014 17:11
Поважаю правий сектор!!!! Їм люди більше довіряють ніж міліції!!!
Пяний Башкаленко до Олег Показати IP 23 Лютого 2014 17:16
Міліції довіряють тількі їх родичі))))))
Анонім до Пяний Башкаленко Показати IP 23 Лютого 2014 17:23
тупості людській нема меж!!! тіпа дотепний??? Їдь в Київ розумахо!!!
Пяний Башкаленко до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 17:29
Я в Одмуртію краще))))
лучанин до Олег Показати IP 23 Лютого 2014 17:16
Хай маски знімає правий сектор!!! Якщо їм немає чого боятись чи втаювати!!!
Півнику до лучанин Показати IP 23 Лютого 2014 17:21
Ти також зізнайся хто пише під ніком Лучанин))))))))
лачанин, той же луча до Півнику Показати IP 23 Лютого 2014 17:43
1. підписатись цим ніком може будь хто не зареєстрований.) 2. Напевно це остання моя "безпека" бути невідомим для доброжелатєлєй і інших правого сектора!))) Мої сили в інтернеті! Я згоден! Тому що боюсь за безпеку своєї родини! І я не вихожу туди і не кричу за чи проти бо бачу що там чинять на тій- СЦЕНІ-ЕШАФОТІ!!! Нехай Господь допоможе сім'ям загиблих полегшити горе утрати! Земля пухом тим молодим людям що віддали своє життя в боях проти корупці, ницості, і вседозволеності продажного режиму яника!
Анонім до Олег Показати IP 23 Лютого 2014 17:19
Ну-ну поважай!!! Завтра прийдуть і тебе і твоїх рідних будуть ставити на коліна!!! Побачимо, яку пісню заспіваєш!!! Правий-сектор-це вандали, недалекоглядні людиська, які призначили себе божками на землі!!! А з божками, як вчить історія розбираються швидко!!! Ніяку вони користь для України не несуть, тільки сіють ненависть і ворожнечу!!!
333 Показати IP 23 Лютого 2014 17:14
ОБЩАК ПР - Луцький "ЗАХІДІНКОМБАНК" (м. Луцьк, пр-кт Перемоги,15) фінансував "беркут" та "тітушек", які вбивали людей. Керівник ОБЩАКА - Галина Скиба також винна в смертях Героїв Майдана. Необхідно покінчити з цим ОБЩАКОМ ублюдків ПР.
Селянин Показати IP 23 Лютого 2014 17:22
Нас тисячі і мільйони і поки дивимось на це все зі сльозами на очах! Але тільки, ви не виправдаєте нашу сіподівання, ваш рябий дрібязок посадимо на вила та сокири! Маски тут не поможуть. Терпіння такого, як до минулої влади, не буде.
=!1!= Показати IP 23 Лютого 2014 17:27
продалась верхушка Украинской власти Евросоюзу за пару милиардов.сегодня в новостях сказали что европа готова помоч Украине баблом! вот только куда пойдет бабло ?тяжело смотреть на братский народ как он убивает друг друга непонятно за какие то идеи?!за какие идеи сами то знают?
Комсомол до =!1!= Показати IP 23 Лютого 2014 17:32
Евросоюзци фошисты, они нашим дедам всегда в спину стреляли
Совість та честь Показати IP 23 Лютого 2014 17:30
Кожен нормальний громадянин який бажає добра Україні має дотримуватися порядку. Ніякого мародерства і бесчинства. Людиною треба бути. Я тако ж не навиджу Беркут. Сам би їх перевішав. І дитині своїй потім з гордістю розповідав би як з виродками розправлялися. Але судити їх треба маючи честь, якої вони на жаль не мають. А ще офіцери називаються. Зараз треба розбиратися не з Беркутом (вони вже нікуди не дінуться, нехай до кінця життя виконують найбруднішу роботу за мінімальну платню, ноги шахтарів нехай цілують, а відловити оплот, і тітушок які досі руйнують південний-схід України
Печаль до Совість та честь Показати IP 23 Лютого 2014 17:35
Башкаленко себя тоже офицером называл, а на самом деле кто?
маха Показати IP 23 Лютого 2014 17:36
в мене виникає питання до керівництва. як можна видавати гроші без відомості (розпису) чи у вас всім так видають ???? і що це за гроші ???
я Показати IP 23 Лютого 2014 17:38
Волинський беркут був на передовій 18.02.....хай правду кажуть!!!
Рай до я Показати IP 23 Лютого 2014 21:33
Якби вони були на передовій 18.02., то явно б лишились сліди! Там же місево було! В будь-якому випадку синці б так швидко не посходили.
маха Показати IP 23 Лютого 2014 17:39
і ще цікаво хто видавав гроші ???
Ярик Показати IP 23 Лютого 2014 17:39
Беркут скотився до рівня ППСників.
Інга Петрівна до Ярик Показати IP 23 Лютого 2014 19:50
А це і є ППСники - тільки у масках. У них такі же завдання як у пепесів - тільки З/п більша і діють вони толпою
Freedom Показати IP 23 Лютого 2014 17:42
Всіх нах*й в тюрму, які вибачення!!!
просто я Показати IP 23 Лютого 2014 17:45
камінням їх закидати
Анонім до просто я Показати IP 23 Лютого 2014 17:55
твою сім'ю, твоїх дітей! Тебе! все до чого ти торкався! закидати!!!
Аноніму до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 18:00
Регіональне би..ло до чого ви скотилось.На дітей язик піднявся.ЖАХ
Аноним до Аноніму Показати IP 23 Лютого 2014 18:43
Быдло эти те кто памятники уничтожали и срачь в Киеве устроили! Неужто вы думаете что сделали лучше? Кого вы поставите на место сбежавших воров? Такую же воровку Тимошенко?! Или боксёра с отбитой головой??? Я не поддерживаю нынешнего воровского правительства и не имею ничего против Западной Украины, ибо прекрасно понимаю до чего довели эти мрази за годы правительства. Но то что было устроено в Киеве и других городах, весь этот вандализм "во славу Украины" - это, простите пожалуйста, но никакого оправдания не имеет. С Вами нет поддержки большинства из-за ваших действий. И максимум на что вы можете надеяться со своими воплями "о всех расстрелять и забросать камнями, отобрать у богатых (даже честно заработавших)" и так далее, это на то, что против вас уже будет следующая революция. "Всякий кто меч подымет от меча и погибнет". Одумайтесь пока не поздно.
Лора до Аноним Показати IP 24 Лютого 2014 11:54
Ви плачете за понищений Київ ? Вірно. плакати треба. Але чому ніхто з вас не згадає, як понищені наші ліси, через які в час повеней нищаться будинки людей, запотлюють їх майно і змиває повністю ? Чому ви не говорите про забурянені поля. які люди не можуть обробити, бо немають чим, не мають грошей купити більш менш нормальну польську техніку, а шукають китайське дєрьмо ? Чому ви не говорите про смердючі підїзди і зламані ліфти ? Чому ви не говорите про недобудовані школи і холодні класи, де під страхом обвалення вчаться діти ? Чому ви не говорите про злиті від асфальту дороги ? Чому ви не говорите про діряві дахи будинків ? Чому ви мовчите по пожежні машини, які не мають навіть шлангів щоб тушити пожежі ? Чому ви мовчите про постійну відсутність шприців, вати, ліків в лікарнях ? Чому, чому, чому ? Те, що зараз в Києві - пряма мультиплікація того, що відбувається поза його межами. Руїна скрізь...І зворотні процеси, породжені Майданом (самоорганізація, медицина, громадська допомога і т.д.) - це теж повністю згодом відібється на місцях. Це очервидно, але це не за день робиться.
Анонім до просто я Показати IP 23 Лютого 2014 21:16
Відкрий Біблію, якщо знаєш, що це таке!!! І найди слова, кидати камінь, може той, хто не має за собою гріха!!!! випадково ти не Ісус Христос???? ГЛИБОКО СУМНІВАЮСЬ!!!!
Рай до просто я Показати IP 23 Лютого 2014 21:46
У Вас є докази, що ці люди застусовували силу до майданівців? Чи будемо усіх беркутівців "мочити" лише за те що вони були в Києві і відносяться до беркута? Є Вищі сили, які знайдуть винного і тоді буде розплата по заслугам. А ми всьогонавсього люди.... і судити нікого не маємо права.... хоча дуже хочеться.... Якщо навіть хтось з цих людей на фото і застусовував силу - їм з цим тягарем жити все життя.... а це набагато важче, ніж Ви один раз закидаєте камінням. Співчуваю родинам загиблих хлопців, нехай земля їм буде пухом.
Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 17:50
В тюрмі за дарма сузарі гризтимуть... нехай працюють як полонені раби в древні часи. Хоч якусь користь за своє життя принесуть, довбні тупорилі. Їм навіть школу важкувато закінчити було
Марія Показати IP 23 Лютого 2014 17:53
Скоріш за все рятують свої дупи
Katya Показати IP 23 Лютого 2014 17:54
Загиблих не вернеш, проте вшанувати пам'ять, безумовно, потрібно. Знаєте, мамо, пишайтеся сином Не дарма його душа відійшла Ми з ним боролись, за вашу свободу Й ми планували стоять до кінця Та доля по-іншому розкинула карти Ми втратили в цій запеклій війні Чудово хлопця, бійця за свободу Сина вашого, згубили в смертельній пітьмі Він боровся за рідний куточок Йому україна-понад усе землі єдиній якій славу пророчив Віддав він останнє своє коротке слівце Я був біля нього, я бачив обличчя Героя народу, справжнє лице Мій побратим, відійшов в потойбіччя й Востаннє промовив :мамо, прости Він вибачався, що зарано поліг Адже ще не кінець Він хотів перемоги, для всіх тих людей Та сили зійшли нанівець Він прийде до вас, уві сні й на яву Вітерцем відчиниться хвіртка Слово прощальне промовить: люблю Й впаде на підлогу ваша хустинка Ви не почуєте слів тих прощальних Лиш протяг відчує та сивина Ваші руки ще більше ослабнуть Й віднині залишитесь назавжди сама... Я розумію як це жахливо Дитину, кровинку свою Яка з вами не давно ще говорила Класти назавжди в холодну труну...
1 Показати IP 23 Лютого 2014 17:58
тттттттт
небайдужий Показати IP 23 Лютого 2014 18:00
Це все якось не правильно... Чим тепер правий сектор відрізняється від більшовиків?
М до небайдужий Показати IP 23 Лютого 2014 21:49
Нічим! Один в один! Якраз переглядалось мною це визначення і це досить таки небезпечні люди з нестійкою психікою...
Оксана Показати IP 23 Лютого 2014 18:06
НЕХАЙ СКАЖУТЬ ЯКІ ПІДРОЗДІЛИ БУЛИ БІЛЯ НИХ!
просто жах Показати IP 23 Лютого 2014 18:18
молодий нацист данільчук здурів від безнаказаності та хоче залякати громадян.кіно собаче сердце відпочивае.хлопці не падайте нижче плінтуса
Ссиклу до просто жах Показати IP 23 Лютого 2014 18:24
Хто кого хоче залякати.Треба було вийти на меморіал сьогодні і вихваляти сволот з Беркута. Побачив би що з тебе було херой компютерний
Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 18:19
Народ, какое право вы имеете вершить правосудие над правоохранительными органами?! Они выполняли приказ! Они не действовали сами! Подумайте, сколько мужчин из Беркута погибло из-за глупых людей! Из-за восстанцев. Я считаю, что вы не имеете права осуждать их.
Аким до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 18:27
Народ має право його і на частки розірвати.А якщо в тебе хтось з рідні знаходиться в рядах тих скотів, то краще піди за них свічку в церкві постав, щоб довго в пеклі не горіли
Anonim до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 23:37
точно так само ти не маєш права їх захищати! взагалі не розумію хто ще може захищати Беркут? їх просили не стріляти, перейти на бік народу! вони забули кому давали присягу служити? Захарченку чи народу??продажні тварі! жінки на коліна ставали і просили не йти, не вбивати своїх же земляків, а ви скоти плювалися на людей? ви мразі! на коліна стали? та ви в пеклі будете горіти сволочі
Совість та честь Показати IP 23 Лютого 2014 18:25
А нехрен выполнять приказ против своего народа. Это был мирный митинг граждан украины. Свобода слова. А Беркут везде и всегда первый ничинал драку. Видно же что это не беспридельщики. А люди выражают своё право на нормальную жизнь. Так за что их убивать. Только глупцы и слепни думают что народ стоял за опозицию. Да на хуй они никому не упали. Они ничерта ни сделали за всю революцию. Только пиздели подмазавшись к народу
1 до Совість та честь Показати IP 23 Лютого 2014 18:29
100%
Николя до Совість та честь Показати IP 23 Лютого 2014 18:39
Мирный митинг? =) Это когда камни и коктейли молотова летели? Или когда стрелять в открытую начали после призывов. А захват стратегических и режимных объектов это тоже по вашему "мирные" митинги? Да за такие митинги на западе уже расстреляли бы давно, поражаюсь как у нас только допустили до такого...
Совість та честь до Николя Показати IP 23 Лютого 2014 19:12
Ну началось все когда беркут разогнал 400 мирно митингующих студентов на европейской площади. Били даже женщин... так кто первый начал? На грушевского у меня товарищ был. Ч с ним общался он говорил что они вообще к ради шли митинговать. А беркут на них навалился. Если бы не правый сектор то жертв было бы больше... так что нехрен говорить что народ первый начал... и был не мирный...
Корець Показати IP 23 Лютого 2014 18:31
Тварини мусарські.Ні совісті ні честі
Ріта Показати IP 23 Лютого 2014 18:31
Я теж так думаю,що своєї голови вони не мали,а перед очима тисячі. От Терещука той що давав слово офіцера і казав ,що наш Беркут на Київ він не посилав, то за це хай відповідає.
777 Показати IP 23 Лютого 2014 18:34
Люди ви подуріли. Ви своїми діями веде країну у хаос. Коли вас будуть грабувати, гвалтувати, до кого ви звернетесь?! А в нас скоро міліції не буде, бо ви своїми діями доведети всіх міліціонерів написати рапорти на звільнення.
Рома 2 Показати IP 23 Лютого 2014 18:35
Якщо мислити такими критеріями, то так далеко не зайдемо. Усі ми поважаємо воїнів афганців, які не шкодуючи власного життя та здоров я виконували свій інтернаціональний обовязок. І саме цей обовязок змушував їх брати до рук зброю. Однак, якщо використовуючи логіку "данильчуків і правосекторівців", то це ніщо не інше, як використання сили проти мирних жителів Афганістану. Хтось може сказати, що протистояння було мирним , але бійці ВВ та беркуту померли не від "сили слова". А тому всі розумні - вчорашнім днем розмірковувати, як би повинен був чинити беркут. Щось не пригадується мені щоб газети Волині рясніли заголовками про дезиртирство та складання зброї в збройних силах з мотивів відмови служити тому чи іншому президенту, владі, режиму. А тому, щоб розібратись як би потрібно було діяти беркуту то потрібно поставити себе на їх місце. Але саме страшніше в цьому те, що загинули прості люди, (бо щось не бачив у списках померлих жодного з політиків,як міцевого так і державного рівня) які беззаперечно є Героями для нас , для народу. Але для політиків, це трамплін на свої посади, бо не встигши відспівати Героїв, добросовісно приступили до розподілу "теплих" посад .
Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 18:39
п
Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 18:41
я в шоці, невже в нас в країні залишились такі розумово відсталі люди,що можуть захищати беркут після цього всього...
123 Показати IP 23 Лютого 2014 18:47
Я не думаю, що "Беркут" прийшов на Майдан силою. Те, що вони вибачились - це справа честі, А керівники повинні бути покарані.
віта Показати IP 23 Лютого 2014 18:49
хотілось би дізнатись, де під час штурму силових структур були "рупори революції"? щось під час штурму УМВС їх не видно в перших рядах. на мою думку, одночасно треба судити тих, хто давав вказівку людям йти з "голими" руками на озброєних до зубів міліціонерів, знаючи , що останні під час штурму адмінбудівлімають право використовувати зброю.
андрій Показати IP 23 Лютого 2014 18:49
Люди не робіть хлопців винними, вони виконували наказ. Треба покарати міністра мвс який віддав смертельний наказ.
Катя до андрій Показати IP 23 Лютого 2014 23:55
як це не винні?вони вчинили злочин проти земляків свідомо! народ, якому беркут давав присягу просив кинути зброю і стати на бік народу! а вони у відповідь плювались на людей! невинні такі? а хто давав їм приказ роздягати і виводити на вулицю Гаврилюка? та працівники беркута в сто разів гірше педофілів! це нелюди і сволота бездушна
Лучанка до Катя Показати IP 26 Лютого 2014 11:02
Треба час від часу дивитись телевізор - Гаврилюка роздягав не Беркут. І не треба все, що сталося в Києві, списувати тільки на Беркут - там були і інші підрозділи
Я Показати IP 23 Лютого 2014 18:59
Про яку Європу йдеться? Це ж прямі репресії проти людей, які приймали присягу! Нам до Європи - як до неба рачки! Дії на майдані рівняються діям дикунів племен Азії, а не Європейцям!
Алла Григорівна Показати IP 23 Лютого 2014 19:01
Фашизм прийшов на Волинь!Не з того починає нова влада,Виплатіть мері пенсію,подумайте про простих людей нарешті!!!!
Щоб вам мову відняло до Алла Григорівна Показати IP 23 Лютого 2014 19:39
Дибілізм прийшов вам в голову. В Польщі в 90х теж фашизм був? А в інших країнах, Європи, які виборювали справедливість і демократію теж фашизм? Ви прожили життя, але що таке фашизм ви не знали і знати не будете. Ви не нарікайте на владу якої ще толком і не має, а думайте як допомогти створити правильну, кращу, покажіть громадянську позицію, лише разом ми зможемо заставити владу працювати на себе. Продаєтесь за гречку а потім горланите про малі пенсії.
Рай до Щоб вам мову відняло Показати IP 23 Лютого 2014 21:58
Що тут думати, треба в першу чергу з СЕБЕ почати!
Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 19:06
Поубивати нахуй всіх!!! Немає їм прощення!!!
Алла Григорівна до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 19:57
Хочу сказати,що в мене немала пенсія.But you are a wickedarrogant and silly person
666 до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 21:52
З тебе треба починати!
інна до Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 21:54
Тільки хвора людина таке буде писати.
Ненавиджу беркут до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 00:00
Підтримую!!!!!! і таких як ти мільйони а цих сволот мало але ж скоти ще сидять собі плюсики тут ставлять! самі собі! бо ніхто з нормально мислячих людей їх би тут не підтримував! наш беркут це позоріще! знайте шо мільйони васвже прокляли і шо в Бога вам прощення не буде!
В Показати IP 23 Лютого 2014 19:10
Звільнити всіх з органів Немає їм прощення!!!
x до В Показати IP 23 Лютого 2014 21:51
коли злодії нападуть на тебе чи твоїх рідних, куди будеш бігти за допомогою?! В міліцію. Бо ніхто тобі більше не допоможе.
проснись до x Показати IP 24 Лютого 2014 00:07
а в нас міліція дуже захищала когось? особливо в крадіжках! мою хату 2 рази грабували, років 10-15 тому! і вони до цих піршукають злодіїв. та нашо така міліція взагалі? крім хабарництва і прєдатєльства та міліція ніякої функціі не виконує взагалі! а ну правда ще функція клоунів, які веселять людей на ютубі! наша мліція - позор. фу гамасятіна!
Львів'яни Показати IP 23 Лютого 2014 19:11
Волинь, молодці!!! Треба у Львові "беркутню" прижати
11 Показати IP 23 Лютого 2014 19:12
Ну й чим тоді нові революціонери кращі за старих, більшовицьких? Знову ревтрибунали, приниження, люстрації? А потім масові вишукування ворогів народу? Схаменіться, люди. А міліціонерам, які за те, що виконували накази, будучи обмануті, чи ні і стали на коліна перед натовпом - не схвально, зганьбили погони. А втім, що з них візьмеш, доказали гнилу ментовську сущність, та й за сім"ї, мабуть бояться.
Не БЮТмен до 11 Показати IP 23 Лютого 2014 21:59
Таке враження, що режисери цього заходу - Шаріков і Швондер тільки з новими прізвищами .....
В Показати IP 23 Лютого 2014 19:21
Звільнити всіх з органів Немає їм прощення!!! ОСТАВИТИ БЕЗ МУСОРСЬКОІ ПЕНСІІ
тетяна Показати IP 23 Лютого 2014 19:26
по місту ходять малолітні діти в масках з бітама, для яких це все забавка:( хто ними керує і що від них можна очікувати, вважаю це треба припинити
Рай до тетяна Показати IP 23 Лютого 2014 22:01
До того ж озброєні діти!
трибунал винним Показати IP 23 Лютого 2014 19:29
Сам з Рівного. Читаю ваші коментарі і не віриться, що тут більшість з Волині. Не паплюжте пам'ять ваших співгромадян, які життя віддали, щоб був шанс для нової, благополучної України. В "пєтухів" був вибір і не обманюйтесь словами "накази"! Кому присягу давали? Владі? Унітазнику? Чи "камандіру"? Передивіться раз та другий відео як луплять голови і стріляють по мітингуючих! Вони зробили свій вибір і вертіли вони на одному місці честь і людяність...вони бабло зрубували на гюдських головах! Ми такі добрі, святенькі українці, які всіх зрозуміють, все вони стерплять, все знівелюють. От і дія приказки "моя хата з краю", віддали наказ йти проти народу - пиши заяву на звільнення, йди класти цеглу, або займайся іншим, приклад показало декілька людей, але ж ні, заплатять то добре, не так як вчителю чи лікарю, ще пообіцяють "цукерочок" різних. Попридумували вони псів режиму під назвою беркут. Та вони всі аж пищали так хотіли їхати в Київ, адже люди блокували, можна було не сіпатись так по-піонерські, але ж ні.... Стріляли в медиків, які тіла хотіли забрати. Не буде прощення цим нелюдам. І пам'ятайте, що вина в цій трагедії на кожному з нас! На кожному! Бо не допомогли ближньому, не підтримали, не приїхали, не захищали, а як пацюки ховалися по хатах і відсижувались, коли дітей вбивали. Були б на вулицях сотні тисяч, мільйон, наказ на вбивства ніхто б не віддав. Але пиздіти біля телевізора куди сміливіше ніж вийти на майдан. Самосуд, це коли вивели, визнали винним і пристрелили. А вибачення це прояв каяття не знаю, правда, на скільки щирого. Ми в Рівному, нажаль, лояльніше зустріли їх...але ще не вечір, таке не забувається все життя.
рома до трибунал винним Показати IP 23 Лютого 2014 19:44
Не переймайтесь-це місцевий троль.Насправді люди готові на шматки рвати владу.
до всіх.... до трибунал винним Показати IP 23 Лютого 2014 20:45
Молодець підтримую тебе . Пам*ятайте у кожно є вибір !! і кожен відовідає за це сам і перед собою і перед людьми і перед Богом!
Анонім Показати IP 23 Лютого 2014 19:30
Не знаю у нас на оболони люди организовались в дружину. Работают лучше и оперативнее милиции. А когда я вызывал милицию что бы они угомонили только вышедшего с зоны зека орущего у меня под окнами и пытающегося вскарабааться по моему балкону(первый этаж) на 2 или 3 этаж к своей бывшей пизде, никто не приехал. А мне или выйди убей его и сядь. Или дай пизды так потом он с дружками мою жину с ребенком выципит возле дома. А в соседнем доме мусора крышуют барыг. Друга моего хотели повязать типа он нарк и там тарится. Повезло что свои неподалеку были. Так бобик за своими через минуточку приехал и забрал. Я понимаю что у них зарплата херня. А у шазтеров что больше. Так они всеравно работают на совесть
юрец Показати IP 23 Лютого 2014 19:30
Позор Правому сектору і Данильчуку. так не можна творити. чим він відрізняється від тих тварей які вбивали народ. А ще просять що їм потрібні кошти на існування!!! Данильчук сам такий депутат міської ради і сам був чинивником. А тепер чинить самосуд. На шибеницю його
Хороводець до юрец Показати IP 23 Лютого 2014 19:58
2 місяці мирного майдану лише змусили януческу сміятися і "аплодувати майдану". Я б мирно танцював рік аби ніхто не був вбитий і влада б почула. Скажіть, Юра, коли до тебе на вулиці підійде "браток" і влупить тобі по щоці, ти підставиш другу? Ні ти мабуть схочеш порозмовляти і переконати завести його у відділок, щоб відповів за скоєне? Чи всеж будеш мужиком і захищатимеш свою гідність? Ви знаєте хоч зось про наші теперішні суди?) Ваше щастя що на вас не повісили чужого злочину і ви не за гратами. А від цього не застраховані. Більшість не застрахована. Була б прозора і чесна система суддівства - був би і суд. На разі ж народний суд має право на існування. Не подобається, йдіть в епіцентри подій і діліться своїм баченням. А бракує сміливості, то маємо те що маємо.
Юрец до Хороводець до Хороводець Показати IP 23 Лютого 2014 20:08
Самосуд чинити немає права дибілко Данильчук. Треба все мирно вирішувати. а не з дубинками ходять по городу і народ пугають. Йому владу в Луцьку ніхто недавав, а творить казна що. а ще депутат міської ради
Вася Показати IP 23 Лютого 2014 19:35
А Що це за клоун на сцені керує ?Напевно з своєю бригадою кібернетичних героїв під час революції трощив наше місто !!! Їм порядної міліції не треба...... ! Тепер команда ігрових комп'ютерних спеціалістів буде захищати наших людей від бандитів ! ЦИРК однако ....!
Пяний Башкаленко до Вася Показати IP 23 Лютого 2014 19:46
Василий уе....вай ,а то фашисти скушают.
Юрец до Пяний Башкаленко Показати IP 23 Лютого 2014 20:10
Дивіться не подавіться фашисти!! Вас ще поставлять на своє місце.
1234 Показати IP 23 Лютого 2014 19:35
Гітлер так само прийшов до влади. І чим закінчилось, всі знають.
4321 до 1234 Показати IP 23 Лютого 2014 19:45
Ви ще Наполеонів позгадуйте. Хоча, Гітлера як Януковича, спочатку дуже навіть чекали, що наведе порядок і приведе до чогось хорошого. А дійсно кінець що там, що там - вбивства. Між іншим закінчилось в Німеччині все не так то давно! Німеччина пройшла дуже складний шлях від низів до провідної Європейської країни. Задумайтесь. Об'єднуйтесь. Тільки разом ми сила. Ми Захід повинен бути монолітний і міцний, тоді і Схід і Південь потягнеться за нами.
шкода Показати IP 23 Лютого 2014 19:43
що тількі неофашисти намагаются відкрити людям очі.але грош ціна данильчуку якщо він завтра буде просувати до влади бувших правильних для його ментів пенсіонерів при якіх катували затриманих а зараз починають з ним хороводити .але всі ми смертні тож поживем побачим
Вологий Башкаленко Показати IP 23 Лютого 2014 19:51
Мусорам нема пощади
Марина Показати IP 23 Лютого 2014 20:02
Это не Беркут! Это - ряженые!!!!!! Боль и недоумение от всего происходящего на Украине.До какой степени надо быть одурманенными злобой,ненавистью ,неудовлетворением от жизни,чтобы всем скопом ,как бараны,разрушать свой мир .Трудно даже подыскать какие-либо аналогии в истории такого массового помешательства.Такое можно увидеть только в голливудском кино в жанре про космических пришельцев.Но ведь сказал же много веков назад Бульба:"Что ,сынку,помогли тебе твои ляхи?"Ляхи,заполонившие славянскую страну ,создавшие тысячи неправительственных организаций,потративших миллиарды долларов,чтобы полностью изменить нравственную матрицу народа.Только ,обязательно,где-то глубоко внутри каждого украинца это немой укор их славного предка не даст спать спокойно.Потомучто им,предающим генетическую память,уготована роль быть в Европах кому-то мясом в борделях,кому-то уборщиком в туалете Макдональдса.Быть людьми второго сорта. За предательство придется расплачиваться.Эти депутаты Рады,предавшие Беркут,они на что надеются?Беркутовцы,последние рыцари духа,о них еще будут слагать песни.Убитые озверевшими бандеровцами,что они думают сейчас на небесах? Удивляет коровья покорность обывателей.Стоят в очередях в супермаркетах,за бензином,у банкоматов.Потребители.В 1941 ,в июне ,в военкоматах стояли очереди добровольцев.Как же вас всех такими сделали?Подносили камни на Майдан и бензин для коктейлей.Эти камни вас потом будут давить на ваших могилах. Сумерки Богов сегодня на Украине.Бесчинства мародеров постепенно сойдут на нет.Откроются лавки и бутики.Но из жизни уйдет мечта о будущем на многие годы,а будет жалкое прозябание на задворках издыхающей от содомии Европы.
твой Витя... до Марина Показати IP 23 Лютого 2014 20:37
а это не ты сматывалась с маленькой собачкой и Витей )))???
таня Показати IP 23 Лютого 2014 21:06
Данильчук тобі ніхто не давав права судити людей .Зупинись бо завтра сам можеж буди на колінах .Сьогодні я була похоронах я бумала ти герой.А ти хто .Я затра щось сказу тобі не сподобається а ти будеш брати мене за груди.Таких як ти до власті не треба повинен бути закон а ти не закон
Р до таня Показати IP 23 Лютого 2014 22:07
100%!
Таня Показати IP 23 Лютого 2014 21:23
Правий сектор тобі позор і ганьба. Данильчук я проста людина з народу яле самосуд ти не маєш права чинити .Даже беркут має право на своє виправдання.А ти будеш ходити по вулиці і оглядатись тобі це потрібно.Ми цивілізована краіна .Я знайду тобі заняття якщо не маєш роботи піди почисти бізнес
Олена Показати IP 23 Лютого 2014 21:52
Таке враження що сюди дружини беркутівців дописують, бо їм аби чоловік гроші приносив, а те що вони у крові значення не має. Зате будуть шуби і інші цяцьки. Перед подружками похизуються які вони круті.
Рай до Олена Показати IP 23 Лютого 2014 22:11
Просто більшість людей засліпила агресія, образа, зацепила несправедливість і адекватно оцінювати дану ситуацію складно таким. А є частина людей, які аналізують що сталось і роблять відповідні правильні висновки.
до до Олена Показати IP 23 Лютого 2014 23:59
Ти емоції свої в сторону. І подумай хто тебе спасе чи злочин розкриє, коли малолітні діти з правого сектора гвалтуватимуть тебе чи мобілку в тебе забирати. Чи тизгідна і таким жертвувати в ім'я правого сектора? Що стосується Волинських новин та їх адміністораторів, то будь-ласка хватить стирати повідомлення в кометарях, бо такими діями ви нагадуєте ТК Інтер
Не БЮТмен Показати IP 23 Лютого 2014 22:05
Таке враження, що режисери цього заходу - Шаріков і Швондер тільки з новими прізвищами .....
1 Показати IP 23 Лютого 2014 22:58
Терещука у відставку!!!
АФГАН Показати IP 23 Лютого 2014 23:46
Особисто я вважаю хлопцІв з =Беркуту= справжнІми героями,яких підло зрадив Янукович,а бойовиків-відморозків в масках з бітами- бандитами-відморозками .Так думають не лише я,а й тисячі волинян. На майдані в Києві десятки беркутівців були поранені так званими =мирними= демонстрантами ,а то й вбиті ,саме із вогнепальної зброї .Це достовірний факт, засвідчений київськими медиками. Вдморозки з= правого сектору= повинні зрозуміти,якщо ще не усвідомили,що вчинене сьогодні на Театральному майдані не геройський вчинок,а самосуд та кримінальний злочин.Таке враження,що цілеспрямовано залякують лучан .Фюрери із =правого сектору ,мабуть ,повірили,що захопили владу в Україні на 100 років.Думаю,що якщо навіть показово почнете вішати людей на майдані ,це вам не допоможе,а лише прискорить вашу політичну,а то й фізичну смерть. Можете,доречі, піти до вашого владики з УПЦ-КП, або УГКЦ і поцікавитись,чи по християнські ви дієте. Тай сам владика ,якщо він такий розумний та праведний, міг би підійти і припинити цю беззаконну екзекуцію.
Украинец Показати IP 23 Лютого 2014 23:50
НЕ ЗА ТО СТОЯЛИ...(ИЗ ГРУППЫ МАЙДАНА) ЛЮДИ, ПО ОБЕ СТОРОНЫ БАРРИКАД, ВОСТОК И ЗАПАД, "ДОНЕЦКИЕ" И МАЙДАНОВЦЫ ! НАРОД НЕ БЫДЛО! НАЧНИТЕ НАКОНЕЦ АНАЛИЗИРОВАТЬ СИТУАЦИЮ! ПРЕКРАТИМ БРАТОУБИЙСТВЕННЫЙ КОНФЛИКТ, ПОКА ОН НЕ ПРЕКРАТИЛ НАС! НАШИ НАСТОЯЩИЕ ВРАГИ ОДИНАКОВО НАС НЕНАВИДЯТ, И НЕ ВАЛИТЕ ВСЕ НА 1-У СТРАНУ - РОССИЮ, ХОТЯ БЫ. ПОМНИТЕ СЕРБИЮ, АНГЛО-САКСЫ НЕНАВИДЯТ НАС, СЛАВЯН. "РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАСТВУЙ" - ЭТИМ ПРИНЦИПОМ ОНИ НАС ВСЕХ ПОДЧИНЯЮТ СЕБЕ.
просто Показати IP 24 Лютого 2014 00:12
Бред!! Кошмар!!! Люди немного не понимают что такое служба!!!! Что вы без милиции делать будете? А ну да правый сектор вас защищать будет) ну ну.... Вы все офигеете
вірянин Показати IP 24 Лютого 2014 00:23
може владика Міхаіл завтра офіційно прокоментуе це дике дійство яке відбулося під вікнами собору під керуванням його колеги по наглядовий ради над лучанами при сбу неонацистом данильчуком
думка Показати IP 24 Лютого 2014 08:41
Юнкерів і біфлогвардійців вважали зрадниками - зараз їм памятники ставлять. Беркутята, не журіться, переживемо ми це бидло, чи наші діти, але історія все поставить на свої місця.
генерал Показати IP 24 Лютого 2014 08:45
ну блин вы и даете
ДДДД Показати IP 24 Лютого 2014 08:59
Данильчук не має права цього робити, він же фашист Закону не дотримується. Довго Данильчуку не жити бойовик.
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 10:08
Данильчук, ти що відчуваєш себе богом, чи суддею? Ти скотина неграмотна, Геть з Волині на РІвненщину!!! Ти скільки раз нам обіцяв що спецзасоби міліції та ВВ ти направиш всю до Києва до побратимів. Ти скільки раз обіцяв привселюдно, що ти сам їдиш до Києва до наших побратимів. Але ти так і щити та бронежилети з дубинками і не передав, сам боягуз до Києва жодного разу не приїхав!!! Динильчук -ПОЗОР,. ЗРАДНИК!!! Сам є депутатом міськради, значитить ти також причетний до донецької системи царька. Скільки ти сам разів партії міняв?. Автомайдан, Народна самооборона -МОЛОДЦІ! Правий сектор Луцька на чолі Данильчука - позор, та зрадники наших героїв. НАЦИСТ ТИ.
Олена Показати IP 24 Лютого 2014 11:41
Історія нікого нічому не вчить! Люстрація влади - це не тільки Поліщук на колінах, який "кришував бізнес", але і ВСІ депутати міської та обласної ради, де посади ще дорожчі ніж в силовиків! Не чіпайте це бидло, Нова влада сама їх "зіллє", для Європи вони потрібні білі та пухнасті, а відео з силовиками на колінах, це ще гірше для репутації "нових українських можновладців", ніж відео з проститутками в банях!
Андрій_Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 12:07
Це вже занадто.Так вони виконували злочинні накази.Але я впевнений на сто відсотків що якби кожному з нас запропонували квартиру ні хто не відмовився би.Ніхто з них не думав коли їхав на Київ що влада віддасть наказ на розстріл свого народу.Бог їм суддя а не ми.І першим ділом треба судити владу.
Андрій_Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 12:18
Покажіть мені хоть одного Беркутьонка з України який під час революції написав рапорт на звільнення????Тернопільські почали писати 19.02 і то тільки ті що були в місті.Чого ви не запитаєте Терещука скільки йому заплатили за відправку Беркуту на Київ???
Юрій Показати IP 24 Лютого 2014 14:04
Скажіть чим вони відрізняються від того беркута, який роздягав і знущався над козаком...??? Гляньте хто там в лідерах майдану: 1.) ГУЗЬ - який за все життя ніде не працював тільки бігав із однієї партії в другу, він зараз на крові робить собі кар'єру, вже заступник голови обласної ради, далі ще буде... 2) Бондар - колишній губернатор, який прийшов після помаранчевої револолюції і нічого в області не зробив. крім дерибану земель, особливо в Шацьку і разом з Ющенко і Юлею зрадили людей і майдан, а зараз знову з'явився; 3) КОЗЮРА - хай розкаже яким чинов він разом із сином мера Романюка отримав землю колишнього кафе Буратіно, та за які кошти збудували там торговий центр БУРАТІНО; 4) мер РОМАНЮК колишній (а не офіційно і теперішній) керівник Волинського ПРИВАТ БАНКУ, який теж був губернатором і нічого не зробив; 5) ПІРОЖИК - бездар, який так само як і Гузь майже ніде не працював а бігав із однієї партії в іншу, алкоголік, якого покинула жінка через те що він п'є. ЧОМУ ЦИХ ЛЮДЕЙ НІХТО НЕ СТАВИТЬ НА КОЛІНА І НЕ ПРОСИТЬ ВИБАЧИТИСЬ ПЕРЕД ВОЛИНЯНАМИ...???!!! ГАНЬБА...!!! ГАНЬБА...!!! ГАНЬБА...!!!
гена Показати IP 24 Лютого 2014 16:55
всі винни без розбору!а особливо беркут та влада!""""""""!!!!!!!!!!простих майданівців не погтрібно чіпати!вони ищли на смерть"за свою краіну та за народ,дитей "и кожен відчував що це його обовязок!з 5000 герої 2 тис!!!!!!А МИ С*ИКУНИИИИИИИИИИИИИИ!ПО НОРАХ НИКАЛИСЬ!БИДЛО!!МЕНІ ЖАЛЬ ,ЩО ДУЖЕ БАГАТО БАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ!!!!
Микола Показати IP 24 Лютого 2014 23:30
Для тих, хто ще може думати http://www.youtube.com/watch?v=YfJHAz3Lcyw
ПРАВДА Показати IP 25 Лютого 2014 01:57
Как ******* с майдана убивали крымчан 20 февраля восемь автобусов с крымчанами, участвовавшими в акциях «антимайдана», возвращались домой. Под Корсунем, Черкасской области, автоколонна попала в засаду, устроенную вооружёнными экстремистами. Крымчан ждали. В одном из автобусов ехала Екатерина Солодилова из Симферополя. Она с содроганием вспоминает те нескончаемые часы страха, которые пришлось пережить. - В прошлый понедельник мы выехали примерно в пять часов вечера, а приехали в Киев во вторник в семь часов утра. Остановились в Мариинском парке на мирную акцию. Среди нас были люди разного возраста. До 11 часов дня в парке было спокойно, мы стояли с флагами. Неожиданно приблизилась огромная толпа с флагами Украины, Евросоюза, черно-красными и татарскими. Они начали петь свои песни и кричать, что мы стоим не там и не за тех. А потом из толпы в нас полетели «коктейли Молотова». - В вас бросали «коктейли Молотова»? - Да, в нас. А ещё, свето-шумовые гранаты, всякую пиротехнику и распыляли слезоточивый газ. Нас разделяли ребята из «Беркута». Они, в первую очередь, и начали гореть от бутылок с бензином. Мы стали вызывали «скорые», но эти машины толпа не пропускала. Разъярённые молодчики орали, что «вас, таких уродов, лечить не надо». Между нами и толпой стояли пять рядов «Беркута». У нас кроме сучьев, которые мы отламывали от деревьев, ничего не было. А у разъярённой толпы было оружие. Наши митингующие и бойцы «Беркута» пострадали от слезоточивого газа. Многих увезла скорая помощь с тяжелыми ранениями головы. Потом в нас со стороны толпы стали стрелять. Я видела, как подстрелили пять человек. От разрыва гранат от глаза до глаза разрывало кожу на лице. Экстремисты ножами отрезали уши. О Боже, что там было не передать словами! - А как себя вёл «Беркут»? - «Беркут» защищал народ. У агрессивной толпы в руках было оружие, а у бойцов «Беркута» лишь помповое оружие. И причём, одно на сто человек. Что они могут сделать? Экстремисты кидали «коктейли Молотова», слава богу, что они сразу тушили. Я нашла погасший фейерверк, который был обмотан пакетом, а внутри мелкие башмачные гвозди. Украинские телеканалы показывали, что якобы мы крымчане напали на тех, с чёрно-красными флагами. Это не правда! Как мы могли на них напасть, если у нас не было оружия. Мы ломали скамейки, делали из дверей биотуалетов щиты, чтобы защищаться. - Что случилось по дороге домой? - 20 февраля мы поехали домой по дороге Киев-Одесса. Там и оказалась засада, устроенная вооружёнными экстремистами. Они жгли костры, вероятно, это были шины. Наша колонна несколько раз меняла путь, чтобы избежать кордона. А при подъезде к Корсуню всё началось. - Что началось? - Экстремистов было около полутора тысяч. Они были в масках, с битами, «коктейлями Молотова». - Как им удалось остановить автобусы? - Наш первый автобус забросали «коктейлями Молотова», так у них получилось остановить колонну. Потом этот автобус сгорел. Вообще из восьми остались целыми всего два. В первом ехали ветераны афганцы и представители казачеств. Они вышли и попытались нас защитить, но пострадали. Атаку экстремистов не смогли отбить, пять человек тут же полегло от выстрелов. - Вы это видели? - Я не видела, видели люди из других автобусов. Я видела другие смерти. Потом начали выгонять людей из автобусов. Заламывали руки за голову, заставляли становиться на колени и петь гимн Украины. Кто тихо пел, били по головам битами. Некоторых на морозе заставили раздеться догола. А потом сказали бегать по полю голыми. Если кто-то медленно бежал, били. - Раздевали и женщин тоже? - Нет, женщин не трогали. Женщины стояли на коленях и просили о пощаде. Мы умоляли их. Они нас материли, оскорбляли и угрожали разными пытками. Я видела, как водителю нашего автобуса выстрелили в голову из дробовика, другому мужчине руку прострелили. Одного мужчину пристрелили на моих глазах из охотничьего ружья. - Что они говорили? - Они кричали: «Вы - бандеры, фашисты, предатели нации, да за кого вы пошли, за президента этого?! А мы народ!». Среди них были женщины, которые били наших ребят. Они орали: «Вы, крымчане, – позор нации!». Потом обыскали автобусы, перерыли все наши личные вещи, выкидывали из окон и сжигали. У меня забрали мелочь – гривен пять, духи и зарядку для телефона. На некоторых наших ребят озверевшие бандиты мочились, били касками, битами, арматурой. Всё время угрожали, что «не приезжайте больше на Украину! Мы сами к вам в Крым скоро приедем - ждите нас!». - Сколько времени это продолжалось? - С четырёх дня до 11 вечера. Мы милицию вызывали, они приехали и сказали, что «мы их, крымчан, не знаем». И уехали. - А куда дели тела убитых? - Бандиты сказали, что закопали на свалке, которая находится недалеко. Потом это подтвердили местные жители, которые нам принесли воду. - Как вам всё-таки удалось вернуться домой? - Нас спасло то, что по этой же дороге крымский «Беркут» возвращался домой. Их тоже остановили. Милиционеры обменяли нас на свою амуницию. Вот так мы спаслись. Я задаю себе вопрос: за что они нас так ненавидят? Кто их накажет за деяния? Эти люди обезумели и чувствуют безнаказанность… Что творите сегодня на Украине?..
Руслан Показати IP 25 Лютого 2014 06:25
Дуже переживаю за народ України.В чому вина Беркута.що вони виконували наказ.Наказувати потрібно чиновників які такий наказ віддають.Невже зараз банди сопляків забезпечать порядок в місті. Та це абсурд.
Маргарита Показати IP 25 Лютого 2014 11:10
Люди,неужели вы совсем слепые.снемите розовые очки,или вас там накачали непонятно чем как на майдане.включайте мозг хоть иногда,для чего он вам дан.Вы вините беркутовцев,а ничего что ребята сначало стояли без оружия против хорошо организованных отрядов Правого сектора,когда летели коктейли молотова ,или это не считается.Они такие же люди как и вы,у которых есть семьи и они чьи то дети.И снайперы стреляли как в мирное население так и в беркутовцев,чтобы столкнуть народ лбами.Назовите хоть одного бойца "Правого сектора" который пострадал.Людей использовали...А теперь посмотрите,что твориться,бандите у власти,фашизм.,беспредел беззаконие.Произошёл социальный раскол украины:запад против востока.Хотели демократии-получайте,страна на грани банкротства
Олександр Показати IP 25 Лютого 2014 16:22
Завтра прийде нова група людей їх буде 1000 і вони почнуть знову громити (можливо навіть корумповані лікарні з пацієнтами які дають хабара лікарю), а Беркут скаже ми не підемо проти "Народу". Не буде кому нас захищати. Солдат має виконувати накази.!!!!!!! "."
1111 Показати IP 25 Лютого 2014 19:01
http://novosti-n.mk.ua/news/read/65429.html ждите смотрящего по Волыни
письмо от украинской Показати IP 27 Лютого 2014 02:00
МОЛОДЕЦ!!ПРАВИЛЬНО ГОВОРИТ! Открытое письмо Госпоже Кэтрин ЭштонУважаемая Госпожа Эштон, я простая украинская женщина, из небольшого поселка на востоке Украины обвиняю Вас и Европейский парламент в давлении на государство Украина, агрессивной политике, приведшей к происходящим событиям с ноября 2013 года и по настоящий момент.Мне 50 лет и чтобы убедить меня в выборе вектора для Украины нужны доказательства.Вас может удивить, но я не поленилась ознакомиться с 906 страницами договора об ассоциации, который Ваше Европейское правительство навязывает государству Украина – ЭТО СЛИВ СТРАНЫ!Я не голосовала за президента Януковича, но в данном случае, думаю, что он войдет в историю, как политик,который осмелился сказать НЕТ БЕЗОГОВОРОЧНОЙ КАПИТУЛЯЦИИ!Вы не сможете отрицать того, что условия договора игнорируют тесные экономические связи Украины и России.Тем самым провоцируя возмущение граждан промышленных районов Украины. Я приглашаю Вас в Луганск, Донецк, Запорожье, Харьков – посмотрите в глаза шахтерам, рабочим предприятий у которых есть работа, благодаря заказам из России. Они отстаивают свое право на работу, жизнь своих детей.Вы хотите нам помочь? Помогите создать рабочие места на Западной Украине. И тогда вернуться те, кто выносит горшки за вашими престарелыми европейцами. Помогите детям вернуть их родителей.Нам не нужны ваши «дешевые» продукты –они лживы, как и вся ваша политика Европейского сотрудничества.Вы играете на чувствах украинской молодежи, которая видит красивые картинки европейских городов. Расскажите им правду.О росте безработицы, экономическом и демографическом кризисе.Европа вымирает! Своими реформами Вы изменилиобщественное сознание людей. Гомосексуализм, который до 1973 года считался болезнью Всемирной организацией здоровья, у Вас считается нормой.10 странах узаконили однополые браки, в 3-х странах разрешили этим «семьям» усыновлять детей.Я была в шоке от норм вашего образования: ребенку до 4 лет необходимо предоставить информацию о наслаждении от физической близости.В возрасте от 4 до 6 лет – о сексуальных наслаждениях и разных концепциях семьи, а в 9 лет – экзамен на понимание оргазма. Матери Украины – услышьте меня!!! На Украине уже выпущены детские книги о гомосексуалистах. Растление наших детей идет полным ходом, а его главной целью является уничтожение традиционной семьи и воспитание извращенцев!И в этом есть Ваша заслуга, Госпожа Эштон.Я ознакомилась с Вашей биографией – Вы работали в сфере образования и соцполитики.Французский журнал «Causeur» пишет : «Международная политика Европы доверена самой некомпетентной женщине. Когда Европе нечего сказать, она посылает Кэтрин Эштон.Но в Европейском парламенте есть и порядочные депутаты, которые признают двойную мораль и подлость Евросоюза. Депутат от Австрии – Эвальд Штадлер признается, что политика Европарламента направлена на изоляцию России.Приведу пример Эстонии, которая в 2007 году приняла закон « бронзовых ночей» в ответ на противостояние оппозиции. А Турция, Франция, Египет? Так почему же Ваша политика так однобока? А Ваш упрощенный шенген действует только на бумаге. Скольким украинцам было отказано в визе? ВАМ НУЖНЫ ТОЛЬКО РЕСУРСЫ УКРАИНЫ И РЫНОК СБЫТА! Хотите сделать Украину банановой республикой – не получится!ГРАЖДАНЕ УКРАИНЫ! Хотите Европу в Украине?Не плюй в лифте, не гадь в подъезде, не бросай мусор на улице, езди по правилам, не бери и не давай взяток, уважай свою историю и культуру. Думай и не будь овощем.Прошу юристов-международников и депутатов Верховной Рады Украины оказать помощь в составлении иска о материальном и моральном возмещении ущерба государству Украина, а также украинским гражданам в восстановлении здоровья, к Европейскому парламенту.Я призываю женские организации Украины восстать против нашествия чужеродной идеологии!Обвиняю Европейский парламент в подстрекательстве и попытке развала Украины.Это Вы ввергли мою страну в бои без правил.На Вашей совести кровь и смерть украинцев!Украинец скажи себе: «Моя страна – мои правила»Галина Евсюкова, Село Макарово, Луганская область.