USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Біля входу в центральний парк у Луцьку хочуть звести 14-поверхівки

27 Жовтня 2016 16:42
Навпроти входу в центральний парк міста хочуть збудувати дві 14-поверхівки. Лучани уже зареєстрували петицію проти цього будівництва.

Так, лучанин Віктор Чухрай у мережі Фейсбук повідомив, що біля входу в парк запланували чергову багатоквартирну житлову забудову.

«Журавлине болото (зелена зона біля входу у парк). Чергова афера нашої влади "втулити" ряд 15-ти поверхівок, знищити ключеві домінанти; (собор, площу перед університетом, зелену зону, життєвий простір) і фактично знищити ядро міста! Тут взагалі нічого будувати не можна !!!», - написав він на своїй сторінці.
Водночас краєзнавець Ігор Левчук переконує, що причетними до будівництва є представники релігійної громади.

«Два 14 поверхові церковні монстри на 182 квартири, а це майже на пів тисячі людей, мають постати на схилах. Як заявив на містобудівній раді представник церкви: «Нам треба розраховуватись з благодійниками, що допомагають нам будувати церкву», - повідомив він.
А нещодавно лучанин Геннадій Хомутинкин зареєстрував петицію з проханням заборонити на території Журавлиного болота будівництво.

«Наше місто завжди славилось чистотою та затишком. Але це було раніше. В теперішній час, з приходом сучасних чиновників місто Луцьк перетворилося в загальний будівельний майданчик. Всім лучанам відоме місце Журавлиного болота, яке знаходиться біля центрального входу в парк імені Лесі Українки справа. Згідно з Генеральним планом Луцька, прийнятим у 2015 році, на цьому місці розташовується зона зелених насаджень загального користування. Стало відомо, що цю ділянку збираються забудувати, завдяки певним махінаціям з боку чиновників Луцької міської ради, декількома багатоповерхівками, які знищать сучасний ансамбль архітектури і, можливо, центральний парк перестане існувати в тому форматі, в якому ми його бачимо сьогодні. І треба сказати, що центральний парк - це одне з небагатьох місць, де лучани можуть відпочити в зеленій зоні. Підтримайте цю петицію в знак протесту забудови зеленої зони Луцька в ділянці Журавлиного болота», - йдеться в петиції.

Наразі зібрано 50 голосів з 300 необхідних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Дописувач Показати IP 27 Жовтня 2016 16:49
А що вже попи "рулять"будівництвом.Секти набудували монстрів,тепер і ці не відстають.
Аркадій Показати IP 27 Жовтня 2016 16:59
Так це ж для АТОшників, хлопці отримають квартири! Що в цьому поганого?
Лучанка до Аркадій Показати IP 27 Жовтня 2016 17:10
Аркадію, ви ще досі вірите нашій владі? Вони лише обіцяють квартири атошникам, а побудуть і одразу здадуть своїм. Вид з вікон буде чудовим і думаю швиденько розпродадуть всі квартири,забуваючи про чоловіків,що воюють за їхній спокій(
Щось не те до Аркадій Показати IP 27 Жовтня 2016 17:47
«Нам треба розраховуватись з благодійниками, що допомагають нам будувати церкву» - цитата з тексту. Ви щось бачите тут про АТОшників??? Чи ними вже і типо-попи прикриваються?
олег до Аркадій Показати IP 27 Жовтня 2016 18:46
для яких АТОошників ? то для поповшників !
Лучанин до Аркадій Показати IP 27 Жовтня 2016 20:26
А. якщо для АТОшників, то треба все руйнувати?! Іншої площі для забудови нема?! Серед АТОшників є такі. які і "пороху не нюхали! Знаю таких. які весь строк були дуууже далеко від передової, але вони - "атошники" і землю отримали. і пільги їм совість дозволяє використовувати...
Клоун Показати IP 27 Жовтня 2016 17:20
Можете накласти цей генплан на гугл-карту, щоб було зрозуміло де буде будова? Нє? -
шо не видно? до Клоун Показати IP 27 Жовтня 2016 17:48
це за сніжинкою біля громадського туалету
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2016 17:22
Ну', с.....ки, не наідяться,!!!!!!!
Вііра - це не завжди Показати IP 27 Жовтня 2016 17:49
Покажіть-но того попика.
Надія до Вііра - це не завжди Показати IP 12 Листопада 2016 02:51
Чернецький його прізвище
Житель Показати IP 27 Жовтня 2016 17:56
То хай свічками розраховуються!!! Яке відношення має громада міста до їх "інвесторів"? Чому з їх кредиторами ми маємо розраховуватися землею?!!Ах*єлі вкрай, "ч"удакі!!!
я Показати IP 27 Жовтня 2016 18:16
капец, застройте уже и сам парк, чего уж там...
ще не зовсім свідоми Показати IP 27 Жовтня 2016 18:28
Що в тому поганого, що місто розбудовується? Це-перше. Чухраї та хомутинкіни помилково вважають, що журавлине БОЛОТО є Ніццою. Це - друге. Люди, які мають намір проживати у цих будинках, мають таке саме право на проживання в Луцьку, як і вказані вище особи. Це - третє.
Активіст Показати IP 27 Жовтня 2016 18:37
Слава Україні!!!!
Торі до Активіст Показати IP 9 Листопада 2016 14:56
шо небудь...
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2016 18:43
Ото і правда що болото хай будують а то там кожної весни ставок не пройти не проїхати
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2016 19:44
Та це вже повний 3,14здець... Кусок парку під стоянку, будинки під самий фонтан. Далі куди? Страх зовсім втратили
Луцький паца Показати IP 27 Жовтня 2016 20:37
Боюсь може бути бійня представників міськради, дуже шкода, що вони доводять до війни.
віра Показати IP 27 Жовтня 2016 20:44
Владці все нам * новини* підкидають, але чомусь в основному негативні...... А терпіння людське не безмежне......
лучанка Показати IP 27 Жовтня 2016 20:54
підписати петицію проти забудови і винищення парку можна тут: https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/613
Олександр Показати IP 27 Жовтня 2016 21:15
Хороші такі "благодійники", що багодіють за вирішення своїх проблем. Ну й у нас як завше - як МП, то у повне горло, а як КП - то релігійна громада.
Аркадію Показати IP 27 Жовтня 2016 21:16
А як атошникам то що, можна місто паплюжити?
Dm Показати IP 27 Жовтня 2016 22:12
Там у Чернецького у власності десь 20 арів...
Я123 Показати IP 27 Жовтня 2016 23:44
32 сотки Чернецкого та 23 сотки киричука бувший директор Луцьктепла. Купили у 2005 р.Власна земля, яки попи не курить план.Причому Ваше ато. Центр коммерциях , а не раздача
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2016 10:53
Там земля вже перепродана п'ять раз, останні власники як казав я 123 петиція нічого не вирішує,верішують ті хто при владі і нічого люди не зроблять , побудують сто відсотків питання часу і бажання власника, я думаю що вже є дозвіл на будівництво .
Аркадій Показати IP 28 Жовтня 2016 11:38
правильно, побудувати будинок в сто пятдесят поверхів та заселити його всіма АТОшниками Луцька...ото буде класссссс
Аркадій Показати IP 28 Жовтня 2016 11:41
Давайт АТОшников в снежинке поселим
Лучани Показати IP 28 Жовтня 2016 11:42
Ти АТОшников не трогай, где хотят пусть там и строятся...
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2016 10:22
попи вирішили розрахуватись за свої борги землями громади. КЛАС !!!!!!!!!!
Лисий з Brazzers Показати IP 30 Серпня 2018 14:39
То що за хр*нь в країні відбувається?Ми релігійна чи правова держава?чому попи вирішують і якому це і за що землю загальнолюдську громада винна?може школи і садочки з лікарнями пора будувати замість богаділень?)