USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Більше десяти тисяч гривень - «заробіток» доцента з Волині

22 Грудня 2014 13:59
Доцента волинського вишу затримали на хабарі. Про це інформують у прес-службі волинської міліції.

Викладач вимагав та отримав неправомірну вигоду за сприяння в успішній здачі іспитів із предметів, які викладав, та захисті курсових робіт.

У ході проведення негласних слідчих (розшукових) дій працівники сектору ДСБЕЗ Луцького МВ спільно із колегами з обласного управління міліції задокументували злочинну діяльність доцента одного з волинських вузів.

– Викладач вимагав та отримав неправомірну вигоду за сприяння в успішній здачі іспитів та захисті курсових робіт, – повідомив начальник УДСБЕЗ УМВС України у Волинській області Владислав Кривенда. – Затримали зловмисника «на гарячому» при отриманні близько 3000 гривень. Всього у ході здійснення документування злочинної діяльності вказаної особи задокументовано 15 фактів вимагання та отримання неправомірної вигоди на загальну суму більше десяти тисяч гривень.

Досудове розслідування здійснює слідчий відділ Луцького МВ УМВС України у Волинській області. Вирішується питання про повідомлення викладачу підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Правоохоронці проводять заходи щодо встановлення інших фактів злочинної діяльності викладача.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Анонім Показати IP 22 Грудня 2014 14:06
Викрутиться і нікого не посадять.
долар до Анонім Показати IP 22 Грудня 2014 19:31
Уже викрутився...
ми Показати IP 22 Грудня 2014 14:09
а це часом не копетюк з юридичного факультету СНУ?
долар до ми Показати IP 22 Грудня 2014 14:12
Копетюк уже давно не працює у вузі, а Ви ще наклепи.
я Показати IP 22 Грудня 2014 14:11
Нє, це Наливайко В. - гєрой нашего врємени!
свидомий до я Показати IP 22 Грудня 2014 15:46
це один з героив що виводив "дитей" на майдан бо совисть його тоди прокинулась и спати не давала а тепер мабуть знову заснула
Україна до я Показати IP 23 Грудня 2014 15:12
Наливайки....і батько і дочка хабарники...то батько хоч можливо щось розуміє, а вона навіть лекцію не може з аркуша прочитати, не говорю за те, щоб пояснити своїми словами! працює в СНУ декілька років, а вже машину за хабарі купила.
1111 Показати IP 22 Грудня 2014 14:12
Це Наливайко з юридичного факультету СНУ
працівник Показати IP 22 Грудня 2014 14:13
Чому не перевіряють ВИЩЕ (членів адміністрацій), наприклад, коледж технологій, бізнесу та права? Адміністрація (директор) - "святий і божий", відкупився від усіх перевірок, а працівникам (в тому числі технічним) влаштував концтабір - термінал стоїть на вахті, вхід на роботу та вихід з роботи по зарплатних карточках через термінал! Це що?! Як сміють такі корумповані верхи так знущатися з простих працівників?! ПАЛКИ В СВОЇХ ОЧАХ бачать?
Не до працівник Показати IP 22 Грудня 2014 14:52
Контроль відробки робочого часу це концтабір? Нормальний працівник вчасно приходить на роботу і вчасно йде з неї, в такому разі жоден термінал на вході його не лякає. Це є проблемою лише для тих, хто працювати не хоче, а зарплату на картку хоче регулярно отримувати.
Анонім до Не Показати IP 22 Грудня 2014 15:04
А як же "свята і божа, безневинна" адміністрація? Люди не для того гинули і гинуть, щоб найбільші корупціонери і хабарники гнобили простий народ. Тільки ЧЕСНА влада може щось вимагати в чесних працівників. По-моєму, вже пройшли ті часи, коли ВЕРХИ гнобили НИЗИ. Зараз прийшов час навести СПРАВЕДЛИІСТЬ. Такий директор не має МОРАЛЬНОГО ПРАВА душити інших.
Соціолог до Не Показати IP 22 Грудня 2014 15:29
Правильно Не(доумок). Так їм! НЕ ЗАВДИЛО Б ЩЕ Й КРІМ КОНТРОЛЬНО-ПРОПУСКНОЇ декілька автоматників на вишці! Запізнився на дві хвилини - дві зарплати штрафу. На другий раз розстріл! У нас же не для людей система освіти а людці для неї!
Colonel до Соціолог Показати IP 22 Грудня 2014 19:51
Завжди косоголові керівники свое невіластво і професійну некомпетентність маскують формальним дотриманням трудової дисципліни. Чим більший баран біля керма - тим більше "креативу" . Для "рукоВОЛИТЕЛЕЙ" даю підказку: всіх заставити ходити в ногу, строєм, однаковий дрескод (бажано сірого кольору),під час перерв хором вивчати біографії керівників установи, палити тільки з дозволу "вишестоящіх", одружуватись і заводити дітей теж. До якості освіти це звичайно ніякого відношення немає тай не тільки освіти, будь якої дорученої справи. Зате ; наш то суворий, у нього НЕ забалуєш. І буцімто уже і не видно профнепридатності і не зовсім баран і в справі розбирається
шанель до Colonel Показати IP 22 Грудня 2014 21:38
ось в нас таких підприємців тьма, всі "відьми" ненавидять нормальних дівчат і тільки бігають до керівництва пакості придумати, капають,капають, капають, а тих потім нормальних звільняють, бо "розуму" директора не мають свого,а вірять а-ля "геніям",які обкрадають,як липку,але створюють вигляд..., отака в нас країна...,в нас люди того вже давно,від заздрості лопнути можуть!А,особливо, баби "пухкенькі" люблять худеньких "підкалувати" чи ти щось їла чи їси?)) Треба каати:ТЕБЕ БУДУ ЇСТИ, Я Ж БЕНДЕРІВКА)))),може тоді матиму схильність поправитись=) Тут риба гниє з голови!!!Якби самі не давали-не брали б, а так ж самі суните ті кошти,А потім плачите...!А вчителів, це не викладачі,а вчителі,навіть,вихователі,бо вчити теж там більша половину СНУ не вміє,лише назви змінювати та свої комплекси заліковувати)))..., ось таке навчання там, в полішуцькому вузі... і в місті...сталіце Палісся...
voliynianka до шанель Показати IP 23 Грудня 2014 08:41
"Нормальні "дівчата - це ті телиці, які готові все робити(включаючи і секс-послуги) тільки б не вчити нічого. а залік-іспит отримати?! Ти б хоч граматику вивчило - пишеш безграмотно! Тебе вчити - це "Метать бисер перед свиньёй!
свидомий до працівник Показати IP 22 Грудня 2014 15:52
звильняйся и йди на европейське пидприемство кромберт шуберт то там и в туалет по дзвинку будеш ходити бо дисциплина й порядок запорука всього а то привчили философствувати з будь якого приводу замисть реальнои роботи
Анонім до свидомий Показати IP 22 Грудня 2014 18:47
А там хабарництво таке саме як і в навчальних закладах, особливо серед АДМІНІСТРАЦІЇ? Туди теж за ХАБАРІ (у.о.) набирають?!
Анонім до свидомий Показати IP 24 Грудня 2014 10:48
Прямо в точку!
ха Показати IP 22 Грудня 2014 15:08
самі даєте хабарі, а тепер возмущаєтесь) цікаво і смішно водночас..
Саме до ха Показати IP 22 Грудня 2014 16:08
так, бовдури які ніфіга не вчать, потім бігають і самі шукають, як би за гроші попідтягувати хвости, а тоді ще й репетують про хабарі. Ніколи не повірю, що дитині, яка все знає по питаннях в екзаменаційному білеті, не поставлять нормальної оцінки.
Анонім до Саме Показати IP 22 Грудня 2014 18:50
Це не привід брати хабар - ГНАТИ, ВИКЛЮЧАТИ таких студентів та й усе.........
маю питання Показати IP 22 Грудня 2014 15:54
А що викладав цей доцент?
Екс-студент до маю питання Показати IP 22 Грудня 2014 15:58
Кримінальне право, а ще він полковник міліції )))
обс до Екс-студент Показати IP 22 Грудня 2014 16:49
Це що міліція міліцію ловить, бий своіх щоб чужі боялись.
Лапушка до Екс-студент Показати IP 22 Грудня 2014 17:39
Ніякий він не полковник, в міліції вже років 10-15 як не працює. Звичайний викладач ВУЗу.
Екс-студент до Лапушка Показати IP 22 Грудня 2014 18:12
Як не знаєш, не говори. Звання полковника ніхто не позбавляв. Полковник міліції у відставці (тобі щось таке відомо?). І не працює 14 років, це вірно.
долар до Лапушка Показати IP 22 Грудня 2014 19:35
Не простий викладач, а кандидат юридичних наук, доцент. Взагалі, дядько не дурний.
Анонім до долар Показати IP 22 Грудня 2014 19:51
Як не дурний?! То нащо таке робив?!
долар до Анонім Показати IP 22 Грудня 2014 20:13
Біс попутав.
Хулахуп до Екс-студент Показати IP 24 Грудня 2014 12:03
кримінальне право викладав, а сам на взятці попався. І сміх і гріх
вундер Показати IP 22 Грудня 2014 20:44
наливайко це правильно але окрім старшого є малий який завідує волинською мінтовською академією і факт взятті на хабарі незговорчивого полковника говорить сам за себе
Україна Показати IP 23 Грудня 2014 08:26
Наливайки....і батько і дочка хабарники...то батько хоч можливо щось розуміє, а вона навіть лекцію не може з аркуша прочитати, не говорю за те, щоб пояснити своїми словами! працює в СНУ декілька років, а вже машину за хабарі купила.
2345 до Україна Показати IP 24 Грудня 2014 13:58
Такси на юридичному факультеті найбільші. І ніхто там не бідує