USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Бійці добровольчих батальйонів готові вирушати на Київ

20 Серпня 2014 22:25
Через незрозумілу державну політику щодо АТО та безглузді накази учасники антитерористичної операції налаштовані радикально та готові вирушати у столицю.

Про це під час спілкування з представниками ЗМІ 20 серпня розповів боєць батальйону «Азов», який тимчасово повернувся у Луцьк, лідер «Правого сектора» Волині Павло Данильчук.

З його слів, 90% військових та практично усі бійці добровольчих формувань готові після завершення АТО йти на Київ. Пояснюючи причини цього, він зауважив, що держава повинна зрозуміти ситуацію на Сході, адже дехто із генералів нехтує життям хлопців та вважає нормальним покласти 20 бійців під час розвідки боєм. До того ж, відчувається, що командири віддають «дурні накази». Як приклад, він навів трагедію 72-ї бригади, у розташуванні якої були бійці «Азову» – військових неодноразово щодня обстрілювали із «Градів», гаубиць та мінометів з території Російської Федерації і не тільки, а наказів стріляти у відповідь практично не було. Здавати свої позиції військові теж не мали права.



«Я був свідком розмови полковника одного з батальйонів із командиром однієї з бригад. Той командир бригади казав «я не розумію, чому твої хлопці під час обстрілів з «Градів» залишають позиції і ховаються у бліндажах? У тебе ще нема жодного 200-го, що це таке?», - повідомив Павло Данильчук.

Він зазначив, що ті ж самі люди, які працювали на розвідку сусідньої держави, надалі керують армією, спецопераціями та роздають накази. Так, командувач Оперативним командуванням «Північ» Ігор Колесник призначений на посаду за часів правління Януковича та є колишнім громадянином РФ, а керівник сектору «Д» - відзначений за каденції Януковича.

Втім, у зоні АТО, з його слів, є і чимало героїв, які, незалежно від національності, воюють за Українську державу, розуміють, що ворог – москаль. Бійці не можуть зрозуміти державної політики – «гуманітарні вантажі», перемовини, здачі маршрутів тощо. Владі потрібно, мовляв, з розумінням підходити до того, що йде війна, тоді усе буде гаразд і ми переможемо.

До слова, раніше хлопці 51-ї бригади, які «взяли» Савур-Могилу, повідомили, що їхнього командира допитують і можуть відправиити на лаву підсудних, мовляв, надто мало втрат і вціліла техніка.

Нагадаємо, Правий сектор заявив про вимогу до президента Петра Порошенка звільнити посадовців МВС, які підігрують сепаратистам під час проведення АТО.

Так, 17 серпня Правий сектор висунув владі ультиматум і анонсував збройний похід на Київ.

Згодом керівник Правого сектора Дмитро Ярош заявив, що ПС "готовий до будь-яких кроків, щоб захистити своїх бійців від міліцейського і будь-якого іншого свавілля", але враховуючи ситуацію на фронті, відмовляється від ідеї "йти на Київ" і залишається на Сході України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 54
н Показати IP 20 Серпня 2014 22:33
відвоювались!!!
запитання Показати IP 20 Серпня 2014 22:33
А чого видалили фотки Павліка в гламурних "фронтових" кросівочках з блакитною підошвою та вгодованих пик "фронтовиків", які "не воюють в окопах"?)))))))))))))))))
Лучанин Показати IP 20 Серпня 2014 22:35
Не має толку... От і міністр економіки йде у відставку... і Чорновіл сказала - що не має в країні політичної волі (читай - волі Порошенка) боротися з корупцією і також пішла у відставку...
009 Показати IP 20 Серпня 2014 22:36
Де той Данильчук був?:) Його шеф Ярош вже все відмінив, а той навіть і не знає!:) Але піар це у першу чергу! Нехай до матерів 51-ї підійде, поговорить, попіариться... порвуть на шматки того хероя!!! Ганьба Данильчуку!!! Буде тепер по Луцьку хороводи водити...
001 до 009 Показати IP 21 Серпня 2014 00:09
коментар було видалено
001 до 009 Показати IP 21 Серпня 2014 00:11
Ага, пiди до них про ворогiв-москалiв розповiси...
данильчучці Показати IP 20 Серпня 2014 23:10
Наскільки відомо, ніде в боях ти, смаркачу, не був. Так що не роби собі реклами - погана реклама у тебе **
Лучанин Показати IP 21 Серпня 2014 00:01
а чому данильчук ненадасть якісь докази свого перебування на території АТО, зокрема фото чи відео? Чи у нього фото лише з пляжів та барів?
ФигВам до Лучанин Показати IP 21 Серпня 2014 13:06
Ляшко тоже все свои "боевые подвиги" снимает в канавах под Киевом, так что ж Вы от какого-то Данильчука требуете неких особых доказив?
Яся Показати IP 21 Серпня 2014 00:15
У мене однієї таке враження, що АТО триває тільки за рахунок добровольців і патріотичних мобілізованих? У мене таке враження, що тільки "західнякам" потрібна цілісність України. А схід що робить? Втікає і вимагає "особліво комфортних условій"?
Анонім до Яся Показати IP 21 Серпня 2014 00:22
коментар було видалено
Троль до Анонім Показати IP 21 Серпня 2014 00:33
Новоросiя тiльки за! Де ви ранiше були????
гість до Анонім Показати IP 21 Серпня 2014 00:52
ну... в складі останніх подій прийшов час Незалежної Московії в Патронаті Церковної Незалежної МаЦЦЦЦЦковськай Респпппулікапукіньє. Без образ віруюючих. Слава Україні! Віруємо в єдиного Христа Спасителя! Амінь
Яся до Анонім Показати IP 21 Серпня 2014 00:52
У повноцінній країні не потрібно республік. Як на мене то співзвучне із публічним...самі знаєте чим. А наша країна повноцінна. Тому діло за малим - відбити охоту путлєру лізти сюди. І далі налагодити нормальне життя. От по менше булоб таких "негативів"...
Дончанин до Яся Показати IP 21 Серпня 2014 06:45
коментар було видалено
гість Показати IP 21 Серпня 2014 00:59
До аноніму:) знов понос:) співчуваю... Одесу навіть від тебе гидить. Бо від тебе ШТИНИТЬ! Піди, зригни і вис**ся на унітазі. Тобі полегшає:))))))))) А прикольний цей троль - його видаляють, а він знов тут. ПНТПНХ, ми вас зведемо звідси, троляки:)
Анонім Показати IP 21 Серпня 2014 01:05
коментар було видалено
Анонім Показати IP 21 Серпня 2014 01:13
коментар було видалено
Яся до модератора Показати IP 21 Серпня 2014 01:23
коментар було видалено
Вася до Яся до модератора Показати IP 21 Серпня 2014 02:42
коментар було видалено
увч до Яся до модератора Показати IP 21 Серпня 2014 05:40
Хм.. А я становлюсь популярным. Прикольно. Скоро по всей Волыни детишек будут пугать великим и ужасным увч.
ВОНО до увч Показати IP 21 Серпня 2014 06:03
мания вяличия отягощенная руССкой избранностью и помноженная на желание *спасти* весь мир от нормальной жизни ни к чему хорошему тебя не приведет. Покайся и иди в монатырь замаливать свои грехи. Ибо грешен ты злобностью и распостранением рашистской гнили среди добрых людей
увч до ВОНО Показати IP 21 Серпня 2014 06:04
аминь...
увч Показати IP 21 Серпня 2014 05:59
коментар було видалено
ВОНО до увч Показати IP 21 Серпня 2014 06:05
к имеющимся диагнозам еще добавим и словестный понос в отягощенной рвотными позывами форме
ВОНО до ВОНО Показати IP 21 Серпня 2014 06:15
если серьезно то вижу интелектуальный голод - если попроще невозможность найти в ближайшем окружении достойного соперника для споров и как результат троллинг в сети, тут вы не одиноки с таким диагнозом
ВОНО до ВОНО Показати IP 21 Серпня 2014 06:19
Чо, дурак совсем? Чо несешь-то?
ВОНО Показати IP 21 Серпня 2014 06:20
коментар було видалено
ВОНО (оригінал, а не до ВОНО Показати IP 21 Серпня 2014 06:29
коментар було видалено
ВОНО (укр) Показати IP 21 Серпня 2014 06:31
Я видел пьяниц с мудрыми глазами. И падших женщин с ликом чистоты. Я знаю сильных, что взахлёб рыдали. И слабых, что несут кресты. Не осуждай за то, в чём не уверен. Не обещай, если решил солгать. Не проверяй, когда уже доверил! И не дари, планируя отнять
Дончанин Показати IP 21 Серпня 2014 06:51
коментар було видалено
Міхельсон Показати IP 21 Серпня 2014 07:39
Данильчуку медаль - "За відпочинок на морі І ступеня"
Дончанин Показати IP 21 Серпня 2014 07:45
коментар було видалено
Федя до Дончанин Показати IP 21 Серпня 2014 07:50
ну польський ополиз Котис то не вся Украъна
Вася до Федя Показати IP 21 Серпня 2014 08:01
коментар було видалено
Дончанин до Федя Показати IP 21 Серпня 2014 08:03
Так где ваша борьба с подобными ополизами? Ведь вы боретесь с нашей приверженностью к нашим братьям - русским.
Федя до Дончанин Показати IP 21 Серпня 2014 08:56
коментар було видалено
до ВН Показати IP 21 Серпня 2014 07:56
Їй-богу, неможливо зрозуміти вашу логіку з видалення коментів. Навіть коли вас хвалиш - теж видаляєте. Тож повторю і прошу залишити: " Паша, що ти куриш? Завязуй, а то будеш свідком розмов не тільки полковників, а й архангелів. ВН , я в захопленні від вас. Накінець -то у вас хватило мужності не тільки видаляти коменти, які вам не подобаються, а й публікувати інтерв"ю дезертира Данильчука з явною критикою керівництва країни".
Федя до до ВН Показати IP 21 Серпня 2014 08:37
взвод *Азовський загар* в якому він проходив службу розформовано у звязку з похолоданням, так що дезертирства тут нема
свг Показати IP 21 Серпня 2014 08:48
знову це ЧМО вилізло та щось там гавкає.
555 Показати IP 21 Серпня 2014 09:00
Дивлячись на фото так званих фронтовиків (Данильчук та компанія) у жодному разі не можна подумати, що останні приймали участь у бойових діях!!! Для прикладу можна порівняти фото Волинських військових, які поверталися із зони АТО та у жодному разі не позували для преси.
ФигВам до 555 Показати IP 21 Серпня 2014 12:58
"Данильчук та компанія" регулярно три раза в день захватывали батальонную столовую! Какие еще доказательства их мужества Вам нужны?
55 Показати IP 21 Серпня 2014 09:45
щось загарчик у нього ніякий... ті що паляться під сонцем чорні до чорноти.. певне у погребі комбаску ів херой
Оля Показати IP 21 Серпня 2014 10:27
Данильчуку вірити - себе не поважати!
ФигВам до Оля Показати IP 21 Серпня 2014 12:56
Данильчуку пофиг Ваше мнение.
Анонім до ФигВам Показати IP 21 Серпня 2014 17:18
Будуть вибори, буде не по....
Петро Показати IP 21 Серпня 2014 11:57
Скільки часу цей ідіот буде саморекламуватись. На цей раз взяли у бабок що торгують поряд квіти на прокат та розставили двох прапороносців. І знову несе свій словесний понос що він щось від когось буде визволяти. Як вони втомили від своєі присутності.
ФигВам Показати IP 21 Серпня 2014 12:55
коментар було видалено
ФигВам Показати IP 21 Серпня 2014 13:01
"...90% військових та практично усі бійці добровольчих формувань готові після завершення АТО йти на Київ..." - а можно дату поконкретней?
ДЕРЕҐА ЯРОСЛАВ Показати IP 21 Серпня 2014 13:11
ПУТІН+ОБАМА+ПОРОШЕНКО=СОЛОДКА ТРІЙЦЯ! кому вони служать??? адже ВСІ ВІЙНИ І РЕВОЛЮЦІЇ ЦЕ БОРОТЬБА ЗА ГРОШІ отож варто конче вияснити: 1 чому центробанк УКРАЇНИ підпорядкований центробанку США? ТАК САМО ЯК І ЦЕНТРОБАНК РОСІЇ підпорядкований центробанку США... (єдині в світі 2 центробанки=під америкою) тим більше=що він не належить державі=а є приватною установою=як і в РОСІЇ ТИМ ПАЧЕ ЩО =УКРАЇНА НАВІТЬ НЕ МАЄ ПРАВА ДРУКУВАТИ "свої" ГРОШІ=БЕЗ ДОЗВОЛУ центробанку США=так само як і РОСІЯ=не має права друкувати "свої" рублі=без дозволу центробанку США головний чинник=це те що наш нац.банк КУПУЄ ГРОШІ в америках! і лише тоді перепродує ці куплені гроші всім банкам УКРАЇНИ!!! тому наші банкові ресурси ТАКІ ДОРОГІ=15-17 % тоді як у нормальних країнах=це 1-2% 2 чому зарплатня в УКРАЇНІ 5% від виробленого продукту? (ТАК САМО ЯК І В РОСІЇ) тоді як у світі це 30% і так було ЗАВЖДИ=і 50 і 100 років назад адже головним інвестором в економіку є сам народ відтак висока зарплата головна умова розвитку економіки АДЖЕ ВСІ ВІЙНИ І РЕВОЛЮЦІЇ ЦЕ БОРОТЬБА ЗА ГРОШІ отож чи ж дійсно ХИТРОСРАНА америка буде воювати з ЗАТУРКАНОЮ РОСІЄЮ до останнього ЗАТУРКАНОГО УКРАЇНЦЯ?
Володимир Показати IP 21 Серпня 2014 13:55
Данильчук, як і його начальник Д.Ярош, кращі помічники Путіна в Україні. Без них Путін не анексував би Крим, і не розв’язав війну на Донбасі
Олександр до Володимир Показати IP 21 Серпня 2014 14:43
100%! Невже свiдомiсть почала просинатися?
ольга Показати IP 21 Серпня 2014 18:44