USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Будинок мера Львова знову обстріляли

27 Грудня 2014 10:10
Будинок міського голови Львова Андрія Садового у Львові обстріляли із невстановленої поки зброї. Це трапилося у п’ятницю, 26 грудня, близько 20:45 у Львові, на вул. Стрілецькій, 1,- повідомляє zaxid.net.

Будинок зазнав серйозних пошкоджень. Постраждалих, згідно з попередньою інформацією, нема – Андрій Садовий з родиною у цей час перебували в Карпатах, на лижному курорті «Буковель».

Один з мешканців сусідньої вулиці розповів, що чув дуже гучний вибух. У будинку вибиті вікна і двері, частково пошкоджена одна стіна. За попередніми даними, будинок обстріляли з гранатомета.

Постріл, судячи з усього, був спрямований в стіну будинку. Вибуховою хвилею та осколками вибито всі вікна на першому поверсі, пошкоджено дах. Один осколок прошив стіну і завдав руйнувань всередині будинку.

На місці інциденту виявлено хвіст від снаряду РПГ-18 "Муха" 1991 року випуску.

Це вже другий за півроку напад на помешкання міського голови Львова. Нагадаємо, що наприкінці липня будинок родини Садових обстріляли з гранатомета. Той напад також стався в ніч з п’ятниці на суботу, коли Садових не було вдома.

Цей злочин досі не розкритий, хоча і президент Порошенко, і голова СБУ Наливайченко заявляли, що беруть під особистий контроль розслідування цього замаху.

«Це вже переходить межі здорового глузду!, – емоційно прокоментував ZAXID.NET новий напад на його будинок Андрій Садовий. – Але якщо не розкритий попередній замах, то цього варто було очікувати».

Після липневого обстрілу будинок родини Садових цілодобово охороняють представники Державної служби охорони (ДСО).



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Mik (галицька миша) Показати IP 27 Грудня 2014 10:41
Щодо тих, хто стрiляв, можна знайти лише одно слово: 3,14***аси! Галичина не любить терористiв i не може терпiти їх наявнiсть.
ВОНО до Mik (галицька миша) Показати IP 27 Грудня 2014 13:26
любив говорити Степан Бандера
власюк лена Показати IP 27 Грудня 2014 10:59
ужас
Лучанка Показати IP 27 Грудня 2014 11:19
А Садовий знову був не вдома. хм, везіння?..
Всезнайко до Лучанка Показати IP 27 Грудня 2014 11:48
То піар, а не везіння...
Лучанка до Всезнайко Показати IP 27 Грудня 2014 12:18
та і я про те
Анонім до Лучанка Показати IP 27 Грудня 2014 16:11
підтримую
екскурсовод до Всезнайко Показати IP 27 Грудня 2014 19:22
скоро місцеві вибори, потрібно піаритись, ще і не таке побачите ближче до виборів.
Анонім Показати IP 27 Грудня 2014 13:36
Ще пару таких "терактів", враховуючи вибухи в Одесі та Харкові, а також не зрозумілі самопідриви в Херсоні та знову ж в Одесі, і можуть запровадити військовий стан з усіма витікаючими з нього обставинами. А тоді вже точно більше трьох не збиратись і т.д. і т.п. І закони від 16 січня здадуться нам вершиною демократії. Тільки от кому вигідне запровадження військового стану ?
Муфлон Показати IP 27 Грудня 2014 13:37
І після попереднього обстрілу категорично відмовився від охорони, Або Рембо, або Брюс Уілліс, або...........
Туристка Показати IP 27 Грудня 2014 13:38
Ще вчора ввечері в "Світському житті" показували будинок Садового, його красу.... Не довго музика іграла....
аналітик Показати IP 27 Грудня 2014 14:38
Чергове попередження маститому львівському корупціонеру і хабарнику, який не боїться, щоб мільйонні хабарі носили прямо в кабінет. На теренах України від Чопа до Житомира багатшої людини від Садового немає. А пилюку в очі львівянам пустив шляхом закриття грального бізнесу, робить вигляд, що підтримує жебрацьку інтелігенцію чи залишки від неї - вчителів, медиків, вчених, працівників культури. Виходячи з того, що це найбільш затуркана і заангажована частина населення, Садовий на цій "підтримці" заробив бали. Слизький, брехливий, з потрійним життям, єхидний, зажерливий. Знає, на кого робити "ставку". На підприємців і бізнесменів не робить. Львівський цар Мідас.
Mik (галицька миша) до аналітик Показати IP 28 Грудня 2014 08:46
Всi мають якi-небудь ґанджi, в тому числi i A.Садовий. Але, якi ви маєте пiдстави називати його "корупцiонером" i "хабарником"? Якими документами можна обґрунтувати цi звинувачення? Вирок суду був? Принаймнi, зареєстроване кримiнальне провадження є? Нiчого немає, крiм бла-бла.
Анонім Показати IP 27 Грудня 2014 22:34
А будинок нехілий