USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Частину вулиці у Луцьку перетворили на смітник

12 Лютого 2016 15:39
Вулиця Шевченка у Луцьку завдовжки 1,6 кілометра, однак для пішоходів є тільки два смітники поблизу підприємства «Електротермометрія».

Про це повідомив Андрій Глушко на ресурсі «Відкрите місто».

«Найбільше сміття від «Нашого Краю» в обидва боки: до паспортного столу та до перехрестя з вулицею Франка», - зауважив лучанин.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
полішук Показати IP 12 Лютого 2016 15:43
це москалі.і донецькі і Романюк і хто-завгодно винен тільки не ми! а може хтось підкинув - поляки чи білоруси....
дьодік Показати IP 12 Лютого 2016 16:09
так весь Луцьк в такому стані.
123 до дьодік Показати IP 12 Лютого 2016 18:12
не правда!!!!!у нас в дворі ідеальна чистота-соборності14!!!!!!низький уклін двірникові!!!!!!
Лучани! Показати IP 12 Лютого 2016 16:38
самі смітимо - самі і жаліємось ! НЕ СМІТІТЬ !
Тарас Чурило Показати IP 12 Лютого 2016 16:56
На окраїнах Луцька всі вулиці в такому стані
Юлія Парій Показати IP 12 Лютого 2016 16:57
І в цьому винні тільки місцеві жителі
опа до Юлія Парій Показати IP 12 Лютого 2016 17:29
+ бики за кермом
дьодік до Юлія Парій Показати IP 12 Лютого 2016 17:48
Мешканці то винні, але ці ж мешканці платять якісь податки на які МИ утримуємо місцеву владу, яка зобов"язана наводити лад у місті. Скажіть, нхра ми ЗА СВОЇ ГРОШІ наймаємо таку владу, яка не виконує своєї роботи? Нхра нам така влада?
валік до дьодік Показати IP 13 Лютого 2016 20:12
це ти один з безлічі полішуків які гадять 365 днів в році серед міста? ти не в селі, де можеш ср"ти під ноги, і ждеш тепер тут що хтось підчищатиме за тобою
пішохід Показати IP 12 Лютого 2016 17:50
Завітайте ще до мосту на проспекті Перемоги, подивіться, що робиться під ним і довколо нього- це якась філія Брищенського полігону з усіма його атрибутами - горами сміття і бомжами.
Клоун Показати IP 12 Лютого 2016 17:51
Андони рекламщики, коли міняють свої д*більні вивіски на бігмордах усе старе зірване шмаття кидають прямо під своїми с***ими дошками.
Перехожий Показати IP 12 Лютого 2016 18:06
Таки правда- чисто там де не смітять, а не де прибирають- питання виховання людини. Але місцева влада, коли видавала землю під об'єкти торгівлі, могла б і зобов'язати ("запропонувати") облаштували територію навколо елементарними смітниками.
лучанка Показати IP 12 Лютого 2016 21:57
Чисто не там, де прибирають,а там -де не смітять!!!
Юзовский Показати IP 13 Лютого 2016 09:55
Нажаль це Україна. Від Луганська до Львова сміття однакове, і в однаковій кількості. Смішно все фарбувати в жовто блакитний по сміттю! А діти на все це дивляться!
ага Показати IP 13 Лютого 2016 11:32
і хто ж те сміття розкидає??? а діти тільки повторюють те що роблять дорослі і взагалі діти тут і влада ні до чого! поки бидло не стане громадянами-нічого не зміниться