USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Через будівництво будинку Голєвої у Луцьку перекриють дорогу

3 Лютого 2014 16:15
У зв’язку з будівництвом індивідуального житлового будинку на вулиці Данила Галицького, 5 на рік зупинять рух по вулиці Кафедральній від вулиці Данила Галицького до банку «Хрещатик».

У відповідному розпорядженні міського голови Луцька Миколи Романюка, зокрема, йдеться:

1. Зупинити рух транспорту по вулиці Кафедральній від вул. Данила Галицького до банку „Хрещатик” на період з 05.02.2014 до 05.02.2015.
2. Виконавцю робіт - власнику приватного будинку Голєву М. К. - встановити необхідні попереджувальні знаки на проїжджій частині вулиці».

Зауважимо, дружиною Миколи Голєва є депутат Луцької міської ради Олена Голєва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Тарас Показати IP 3 Лютого 2014 16:33
Це пипець... Романюк продається ВСІМ!!! Ото вибрали мера...:(
Тарас Петрович Показати IP 3 Лютого 2014 16:41
Нормальний голова міської ради! У всіх містах мери допомагають своїм колегам! Це і не новина! Кожен з нас так би вчинив - це людська така риса буди вдячним.!
Михайло Показати IP 3 Лютого 2014 16:46
Варто нагадати, що це той М.Голєв, банк якого збанкрутував, значні збереження вкладників пропали, він став замміністра фанансів в Кабміні Тимошенко, дружина стала власницею автоколони автобусів і депутатом міськради, ця чудова родина споруджує сімейне гніздечко в престижному місці Луцька, так що вдячні виборці можуть рік потерпіти незручності. Слава Україні!
Віка до Михайло Показати IP 3 Лютого 2014 16:53
А от до таких справ діло у Майдана не доходить, бо Голеви спонсорнули майданникам і тепер все чікі-покі! От кого розводять як кошенят...!!!
хм до Віка Показати IP 3 Лютого 2014 17:23
майдан це проплачена зграя де*ілів
Igor до хм Показати IP 3 Лютого 2014 17:40
Сам ти проплачений троль!.
чікіпікі до хм Показати IP 3 Лютого 2014 19:54
А ти що ватажок ціэі зграі?
Банк "ХРЕЩАТИК" Показати IP 3 Лютого 2014 17:31
Ця дорога перекрита вже 4 роки.
пенсионер до Банк "ХРЕЩАТИК" Показати IP 3 Лютого 2014 18:48
Не про дорогу, а про Голева и его жену? Почему у народной влады- двойные стандарты? Этот мол ,сукин сын или дочка, но это наши ,народной влады- ДЕТИ, они нам оплачивают. народный майдан. Тьфу на вас, на таких борцов, шо вы мотаетесь на тех дорогущих машинах по области, чьи интересы защищаете- Бондаря, Шибы, семьи Голевых, Банады ????Хватит имитировать борьбу с коррупцией. Вам до одного места, народ Что -то ломбарды вы не трогаете, а туда народ снес все ,что у него было, а те за бесценок все себе прихватили, что-то вы не едете к тем, кто лучшие земли ,продал за взятки Вы майданутые едите туда куда вам прикажет банда бывших чиновников у власти. С какого вы переляку поперлись милицию штурмовать, спасибо скажите, что они не плюнули на все, а выполняют свою работу, не пустили все на самотек Благодоря милиции. вам еще не намылили рожы,-это они вас же идиотов и спасают от всяких нападений на вас. Вам не рты заклеивать нужно, а мозги лечить
підтримую до пенсионер Показати IP 3 Лютого 2014 19:15
+100500!!!
Корінний лучанин до пенсионер Показати IP 3 Лютого 2014 19:35
ПЕНСІОНЕР МОЛОДЕЦЬ!!! ПО СВОЄМУ ГАРНО СКАЗАВ! А ГОЛЄВА - ГОЛОВЕНЕЦЬ НА МАЙДАНІ У КИЄВІ ЗАСВІТИЛАСЬ! НАПЕВНО ДЛЯ МАЙБУТНЬОЇ ВІДМАЗКИ!
Археолог Показати IP 3 Лютого 2014 23:25
ця зона де будує гОлєва знаходиться в заповідній частині "Старий Луцьк" і будівництво Заборонено
Сонячна Показати IP 4 Лютого 2014 00:48
а бачили б ви передвиборчу кампанію Оленкт..ото вже на Палицю с***а....а друкувало все це агенство Brand Media
У-ух! Показати IP 4 Лютого 2014 09:47
...І до лампочки ,що площа будинку майже вдвіче більше заявленої в проекті ....і де борці за справедливість,чому не пікетують..
знаток Показати IP 4 Лютого 2014 12:42
да гнати їх треба з Луцька а не давати дозвіл на будівництво. Скільки ці брехуни будуть будуватися, це вже пяту хату будують за вкрадені гроші у таких як Іванішин із ЗБК.
Інкогніто Показати IP 4 Лютого 2014 18:48
Достали,від жиру бісяця незнають куди ті гроші наші дівати,а ми простий народ ледь виживаєм((((Я б їм всім ті віли попідривала а потім і всю владу в кучу зігнала і підірвала(((А пані захотіли і пані дорогу перекрили,тьфу гидко жити в державі де не влада а одні простітуткі....