USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Чи будуть закривати луцькі школи та дитсадки на карантин

18 Січня 2016 20:45
Загальний відсоток відсутності дітей в освітніх закладах не досягає 20% карантинного порогу, тому луцькі школи та дитсадки не закриватимуть на карантин.

Про це повідомив начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк, - повідомляє Район.Луцьк.

Головний освітянин міста зазначив, що нині лише 7% школярів не відвідують заклади у зв’язку з хворобою. У дитсадках цифра досягає 11%.

«Сьогодні ми збирали інформацію по відсутності дітей у школах. До карантинного порогу ще далеко. Заклади закривають, якщо відсутність перевищує 20%. Лише у школі №2 відсоток відсутності досягнув 15, в інших – цифра удвічі менша», – зауважив Олег Гребенюк.

Якщо рівень захворюваності буде збільшуватися, будуть ставити питання про введення карантинного режиму. Проте зараз, за словами начальника управління, наразі такої необхідності немає.

Як відомо, після новорічних свят в Україні загострилась ситуація із захворюванням на грип. За офіційними даними, жертвами вже стали щонайменше 25 осіб з них - один волинянин. Найбільша кількість летальних випадків спостерігається у Донецькій області. Ситуація особливо загострилась наприкінці минулого тижня, коли місцева влада почала вводити карантин, закриваючи школи, дитячі садочки. Йдеться про Київ, Київську область, Одесу, Ізмаїл, Кіровоград, Рівне, Херсон, Суми.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Мирон Показати IP 18 Січня 2016 21:01
То давайте будем всіх зарахувати,,,!
Мама Показати IP 18 Січня 2016 21:24
Вони хочуть дочекатися поки оголосять епідемію, а робити якісь заходи, щоб її не було ніхто не збирається! А нащо— діти ж безсмертні!
мама 2 Показати IP 18 Січня 2016 23:04
А в інфекційній переповненій з якими хворобами лежать?
Анонім до мама 2 Показати IP 19 Січня 2016 09:57
Ходят слухи, что с холерой.
Тато Показати IP 18 Січня 2016 23:50
Сьогодні лише перший день... Хоча в школі 5 в п'ятницю не опалювалось, і діти мерзли. Цікаво що вчительських дітей того дня не було, а їх у нас в класі аж четверо. ..
Олег до Тато Показати IP 19 Січня 2016 08:16
Школа тут безпорадна, вони не вмикають і не вимикають опалення самі, воно - централізоване.
Ірина до Тато Показати IP 20 Січня 2016 12:16
а що тут цікавого? Їм хватило розуму не відправляти дітей в холодну школу, а вам - ні...
Настя Показати IP 19 Січня 2016 09:52
В 23 школі не топлять моя сестра і весь її клас сиділи в куртках та чобітках і що це ще не привіт закривати школи хворіють 7% але ж хворіють на дворі мороз в школах холодно то звичайно скоро буде 20%
Тато Показати IP 19 Січня 2016 09:54
А те що 90% школярів кашляють безперервно, то це нормально? Як в таких умовах можна вчитися чи показник лише температура?
Ну да,сволочі! Показати IP 19 Січня 2016 17:51
Відсоток їм малий, бо половина дітей, які зараз в школі теж хворі, тільки батьки їх вдома не хочуть лишати, а послухали б Палицю, ввели у школах нормальних медиків, то б давно мали б реальну картину, хворих в Луцьку більше ніж говорять. Всі біди в городі черес С*акоРоманяка
бабуся Показати IP 19 Січня 2016 22:37
Діти хворіють ,вчителі також влада мовчить. Нічого коли буде хворих 20 відсотків школи закриють В поліклініках черги, невідкладки та швидкі з ніг валяться, дочекатися сімейного лікаря практично неможливо. в лікарні інфекційній міст немає. І лежать більшість діти. а карантин зроблять коли цеу прийде з Київа .Хто там за наших дітей думає.
Бодя Показати IP 20 Січня 2016 17:12
Я хочу карантин
не Бодя до Бодя Показати IP 20 Січня 2016 22:40
Я теж хочу
оля Показати IP 23 Січня 2016 14:29
просто Гребенюк хоче показати що він зірка
Вчитель Української Показати IP 23 Січня 2016 20:37
В школах дуже є холодно. Не отоплюється!Багато дітей зараз є хворі !!!!Я проводила уроки пів класу не було!!!! В зв'язку з такими захворюваннями як ГРВІ! Грип!та іншими......Дітям дуже потрібен карантин! І я хочу звернутися до всіх хто може цьому допомогти!!! З повагою вч.
оля Показати IP 29 Січня 2016 08:57
Я учиниця класу зараз пішли слухи що карантин будуть продовжувати для чого? Ми так само ходим всі в супермаркети і як знаєте велика кількість дітей ходить на ті самі катки горки. Про опалення це правда в нас тепло тільки в їдальні і на 4 поверсі ще знаходитись можна а в кабінеті трудового , математики задубніти можна і звісно при цьому нам не можна ні курток ні кофт теплих вдівати тоненький гольф і піджак. Якщо так переживаєте за дітей то краще включіть нормальне опалення і зробіть карантин там де це потрібно а не в школі де на свинячий грип ніхто з учнів не хворів ми тільки протираєм штани в на дворі , я вчитися хочу!!!!
Я Показати IP 6 Лютого 2016 16:39
Я хочу карантин!Щоб я не ходив до школи!