USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Даішників, які відмовилися їхати в АТО, поновили на роботі

26 Листопада 2014 21:59
Cуд поновив на роботі волинських даішників, які зрадили присязі і відмовилися їхати в АТО. Про це інформує Вісник і К.

У травні цього року міністр МВС Арсен Аваков звільнив 13 працівників ДАІ на Волині. Усі вони несли службу у взводі супроводу при обласному управлінні і відмовилися виконувати наказ, щодо відрядження у зону АТО. Частина з них, через деякий час, звернулися до суду, аби наказ про звільнення з ОВС визнали незаконним. «Оперативний супровід» від громадськості за розглядом цих справ забезпечувала «Самооборона Майдану Волині». Її активісти та представника «Автомайдану» відвідували усі судові засідання. Долучилися до процесу громадського контролю і самооборонівці Львівщини. Адже один з фігурантів скандалу - син заступника начальника УДАІ у Волинській області Михайла Ділая - Тарас вирішив подати позов саме у суд Львова. Усі без виключення звільненні з ганьбою працівники ДАІ свої справи у судах першої інстанції програли.

Проте вчора, 25 листопада, як повідомляє «Самооборона Майдану Волині», відбувся розгляд апеляційних скарг Петрукова Богдана Олександровича та Панасюка Михайла Васильовича.

«І вони обоє виграли суди. Тобто, люди, які зрадили присягу державі будуть поновлені на роботі в ДАІ», - обурюються у волинській «Самообороні».

Завтра, о 9:30 відбудеться розгляд апеляції ще одного ДАІшника, що дискредитував свою роботу - Гнатюка Сергія Володимировича. Розглядатиме справу суддя Большакова О.О. Номер справи - 803/1217/14. Волинські самооборонівці закликають активістів Львова прийти на засідання суду на 9:00. АДРЕСА: Львів, вулиця Саксаганського, 13.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Света Показати IP 26 Листопада 2014 22:35
Ха, этож ДАИшники, а не сельские хлопцы ,знают свои права .А тех погнали и не спросили.
Кабан до Света Показати IP 27 Листопада 2014 10:11
Як на трасі хабарі брати, то все нормально, а як в АТО їхати - зразу в суд. Ну не д*біли??? Начорта ми платячи податки утримуємо цю армію невдах і дармоїдів???
Даішник Показати IP 26 Листопада 2014 22:40
Чхати я хотів на присягу і на країну. Завтра вийду з палкою на дорогу і за один день відроблю своє "поновлення".
Анонім до Даішник Показати IP 27 Листопада 2014 09:37
Дивися непотріб ти скоро начхаєш, на всіх,як ми повернемося ми тебе люструємо без суддів самі-це народний суд буде разом із цими суддями продажними,казнокрадами і корупціонерами
Лучанин Показати IP 26 Листопада 2014 23:35
Ця судівська ухвала лишній раз свідчить про продажність луцьких суддів
Львів'янин до Лучанин Показати IP 26 Листопада 2014 23:41
Взагалі то цих зрадників поновлювали львівські судді. Всі луцькі відмовили даішнікам.
читач до Львів'янин Показати IP 27 Листопада 2014 01:04
яка різниця які судді. головне яка їх свідромість і який закон. в даному випадку - це злочин.!!!!!!! думаю. що відносно падлюк, які герої в кущах із палочкою, всві згідні їх порвати. і нехай їхні жінки не пишуть про тяжку долю даішника. нехай напишуть як можна за 1-3 роки збудувати будинок при зарплаті в 2-3 тис. і відпочинках на морях.
вперед до читач Показати IP 27 Листопада 2014 01:52
Замість писати тут бздуру, візьми і піди в даішники:-) Подивимось потім на твої будинки, відпочинки на морях... Вперед, друже.
Кандагар до вперед Показати IP 27 Листопада 2014 07:34
Даремно ти тут лякаэш людей "каторжною" роботою в ДАI. Не треба лукавити, ДАI - це далеко не шахта. Там ще нiхто грижи або iншоi хвороби не нажив, та й iнтелекту особливого не потрiбно, а от безробiтних, шукаючих i бажаючих знайти роботу в нас достатньо. Знайдеться швидко надiйна змiна цим "воiнам" - захисникам своэi ментовськоi задницi.
вік до Кандагар Показати IP 27 Листопада 2014 09:12
Ну і нічого доброго в ДАІ немає.Просто люди які прослужили 10-15 і більше років служать щоб не втратити пенсію.
Олег до вперед Показати IP 27 Листопада 2014 08:15
На заводі зварювальники зранку до вечора пашуть за 2-3 тисячі. Пропоную даішникам попробувати себе зварювальниками, можливо сподобається.
Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 02:07
за.бісь, непідписуєш повістку, штраф, неявився в воєнкомат 2 рази, тюрма, 5 років на голому місці і не кого не ї.бе діти в тебе, батьки хворі, чи стан здоровя не позволяє. а тут нормальок, всіх на одмому місці повертіли, на присягу насрали і ще й на роботу вернулись і ще й неустойку нахер тепер будуть вимагати за всі місяці. ох.єнна держава, вже слів нема
Анонім до Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 09:40
А хлопця судять,що відмовився йти в АТО,бо в нього баько без ноги і мати лежача.І цих ворюг поновлють-це просто жах.Матері робіть висовкит, і не пускайте своїх дітей, ментам можна косити,а нам ні.Вони,що не жителі своєї країни Господи,що твориться
ВОНО Показати IP 27 Листопада 2014 05:19
коментар було видалено
віра до ВОНО Показати IP 27 Листопада 2014 06:23
Воно г..но вилізло і гавкае. Не про революцію гідності, чмо пишеться, а про суди украінські, про суддів, яких, в основному, треба гнати з посад. Але судді ще досудяться!!!
Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 07:24
Сором
Лучанин Показати IP 27 Листопада 2014 07:36
Даішники знають, що львівські судді найбільш корумповані, тому звернулися і до них.
цементовоз Показати IP 27 Листопада 2014 07:51
от і вийдуть вони в 40 літ на пенсію, а діти тих хто гниє в донецьких полях будуть на них батрачити за булку хліба та шклянку самогону, тов. Сталін цю дилему вирішив би за 10 секунд (гнид розстріляти, все майно конфіскувати, дітей в інтернати, жінок в тюрму на перевиховання) і більше таких не було б ( про відмову навіть думати боялись би)
Ковель Показати IP 27 Листопада 2014 08:15
Всім іудам люстрацію!!!
111 Показати IP 27 Листопада 2014 08:23
...молодці даішники що відстояли свої права...............шкода що тисячі хлопців загинуло яких позабирали як якихось рабів...не забезпечивши абсолютно нічим...якби не родичі та волонтери..то було б ще більше загиблих................а та "свита" що зараз у руля держави цим не переймалась...їм основне захистити свій бізнес...а людські життя для них нічого не варті........побільше б грамотних гаїшників і не тільки....
Анонім до 111 Показати IP 27 Листопада 2014 09:44
Гаїшники-це бидло неотесане,яке не хотіло вчитися маленким, а великим робити.Це дармоїди і корупціонери, беззсовсіні і наглі.
Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 08:45
ось вам результати демократії
+++ Показати IP 27 Листопада 2014 08:45
молодці. Всі мають виконувати законодаство України, в тому числі і трудове. Якщо в нас такі "гарні" закони, то гріх ними не скористатись. А зараз буде виплата заробітної плати за вимушений прогул та позов за моральні збитки, заподіяні незаконним звільненням.
))) до +++ Показати IP 27 Листопада 2014 13:45
закон есть закон.
Сolonel до ))) Показати IP 10 Березня 2015 22:59
Особливо у сіддів Зваричів
пенсіонер даі Показати IP 27 Листопада 2014 09:15
Правильно.ще раз доказали інспектори що мають голову,знаю цих хлопців -про якісь великі гроші у їх сім"ях і мови нема не те щоб якісь тисячі доларів платити суддям.У нас нема ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ!!!!!! і всьогго того що зним пов"язано то як можуть примушувати їхати в те АЛО???
Ваня до пенсіонер даі Показати IP 27 Листопада 2014 09:42
І це ви називаєте геройством. Це підлість-це зрада. А наших діток забрали молоденьких по 18 років і повбивали. Тепер нам,що зробити піти і вас прибити чи як скажете зробити? Ви розумні, а наші діти були дурні.Тепер ми зробимо свої висновки. Ні одна мати не пустить своєї дитини,краще в тюрму.
111 до Ваня Показати IP 27 Листопада 2014 09:47
...я не даішник і родичів в даі не маю........але чому ви маєте діло до даішників.....не вони забирали молодих хлопців в ато..а наші "керовнікі".........ще майдан довгенько буде даватись взнаки....
оля ковельська до Ваня Показати IP 27 Листопада 2014 11:41
Отак і треба було робити не пускати дітей і чоловіків,бо то бійня.Дуже добре що прозріли.
3333 Показати IP 27 Листопада 2014 11:12
Справа не в суддях які поновили а в дибілах Шпизі і Кравчені які не вміють законно звільнити...І так буде тепер завжди.....А для "самооборони" порада провести "оперативний супровід" призначення Кравченею та Шпигою на посади в МРЕВ області одіозних персон. Кравченя навіть для того щоб призначити свого кума на посаду начальника - пробив через міністерство реорганізацію Ковельського МРЕВ, а щоб збільшити собі карманний дохід - попризначав на одну посаду по 2-3 чоловіки (і не тільки в Ковелі), навіть і тих кого раніше самже звільняв по негативу....Що це ????? Це бардак міліцейської системи і вседозволеність місцевих бояр-міліціянтів....А де контролюючі органи? Чи це не корупція?...Куди ми йдемо? Назад в СРСР чи у правову державу?
123 Показати IP 27 Листопада 2014 11:25
Підтримую 111 не гаїшники забирали в армію, просто вони знають закони, і вони праві, у нас війна не оголошена. Хто прийшов до влади нехай іде і воює. Цей майдан ще довго людям аукнеться. Якби захотіли то війну вже давно б виграли - видно вона їм вигідна.
Usu Показати IP 28 Листопада 2014 18:37
СУДДЯ СІВЧУК !!!!!!!!!!
Ромчик Показати IP 28 Листопада 2014 21:07
Чому пан Аваков ніяк не реагує на те, що львівський суд поновлює на роботу екс-даїшників! Це ж він своїм указом звільнив їх... Шкода тих хлопців, які полягли за країну, в якій так і нічого не міняється і судять командирів які врятували життя хлопцям, а тим часом суди поновлюють даїшників які палець об палець не вдарили, щоб захистити Батьківщину...