USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

Депутати Луцької міськради отримують повістки

18 Квітня 2015 13:39
Сьогодні повістки отримують і депутати Луцької міськради. Зокрема, до військкоматів покликали уже трьох обранців громади міста – членів депутатської групи «Новий Луцьк».

Так, учора, отримав повістку до війська Андрій Осіпов, який нещодавно очолив депутатську групу «Новий Луцьк» у Луцькій міській раді. Сьогодні він проходить медкомісію. Про це він розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини.

«Якщо державі потрібно, то звісно, буду воювати», - каже депутат.



Зауважимо, мобілізація депутатів має здійснюватися розумно, аби рада продовжувала працювати в нормальному режимі і дбати про місто. В особливо невдалих випадках мобілізація депутатів може призвести до блокування роботи ради.

Очевидно, що армія потребує артилеристів, танкістів, десантників, зв’язківців – здорових, з відповідною підготовкою. На жаль, іноді простежується тенденція, коли повістки вручають за іншими критеріями, першою чергою - «неугодним». Зокрема, після масових протестів нововолинських шахтарів військові комісари навідали шахти міста, у результаті чого шахтарям вручили 800 «запрошень» до служби в Збройних силах України. А хто ж тоді працюватиме у копальнях? Як зауважують, зокрема, користувачі соцмереж, те саме може стосуватися й інших структур, де повістки вручають насамперед тим, хто в опозиції до влади чи керівництва.

Зі слів Андрія Осіпова, депутат міськради, член депутатської групи «Новий Луцьк» Тарас Бас уже служить в рядах армії.

Ще один член депутатської групи «Новий Луцьк», який отримав повістку – Петро Савчук, який, до слова, є професором ЛНТУ.

Також стало відомо з соцмереж, що повістки до військкоматів отримали депутати міськради Роман Бондарук та Олександр Пиза, який теж уже проходить медобстеження.

Отримав повістку!

Posted by Роман Бондарук on 18 Апрель 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 57
дідо Показати IP 18 Квітня 2015 13:44
Пустовіт є кадровий воєнний, а повістки відправляють цивільним.
фф до дідо Показати IP 18 Квітня 2015 13:48
він тільки хоробрий воювати з цивільними, а на війну- ...........пі
Анонім до фф Показати IP 13 Травня 2015 09:46
Не пі... а 4П )))
ff Показати IP 18 Квітня 2015 13:45
повістку то він отримав, а чи піде служити????
103 до ff Показати IP 18 Квітня 2015 16:43
Медкомісія "дасть" заключення: інвалід ІІ групи (гіпертонічна хвороба ІІІ ст) Цей діагноз НАЙПРОДАЖНІШИЙ.
виборці Показати IP 18 Квітня 2015 13:48
Побачим чи дійсно піде, якщо так- лучани лише зрадіють, бо за свої дії треба нести відповідальність. За рейдерство промбуд 6, за неповернуті кредити західінкомбанку.... якщо суд не зумів, то може в АТО осознає свої вчинки. Хай йдуть, без них рада з орбіти Землі не злетить, депутатчики хрен..і
Анонім Показати IP 18 Квітня 2015 13:49
Ось так розправляються із "неугодними". Нічого не змінилось в країні в кращу сторону.
дідо до Анонім Показати IP 18 Квітня 2015 13:55
старий кагебешний стукач Гриб підняв свої старі звязки ?
Анатоль_ до дідо Показати IP 18 Квітня 2015 14:23
Дідо давай ми тебе з Наталкою Семенівною познайомимо. Ти їй потайки усе і скажеш як на сповіді, усю гірку правду-матку!
Андрій до Анонім Показати IP 18 Квітня 2015 14:00
З якого це часу ,почесний обов'язок захисту Вітчизни став рахуватися розправою?Може не будеш танцювати на кістках наших героїв,що покояться на Алеї почесних поховань?Вони себе не рахували жертвами розправи.Вічна їм пам'ять і Слава!!!А такій як ти погані, ганьба і презирство.
Dodo до Андрій Показати IP 18 Квітня 2015 14:58
йди і виконуй "почесний обов'язок", а то гребуть хлопців з сіл через таких протирачів штанців як ти
А ндрій до Dodo Показати IP 18 Квітня 2015 21:41
Бажано, з розкриттям рота, синхронно включати мозги,тобто думати головою,а не тим місцем де спина міняє свою благородну назву.Почитай коментар на який я дав відповідь.А свій почесний обов'язок,без лапок,я виконав в повному об'ємі.
Dodo до А ндрій Показати IP 19 Квітня 2015 01:43
Можеш ще раз сходити, за мене. Хоча це скоріше всього брехня, найбільше про патріотизм, обов'язок і продовження війни репетують ті які на ній воювати не будуть.
дідо Показати IP 18 Квітня 2015 13:51
В області було багато воєнних частин, то ж достатньо кадрових воєнних, щоб виконати мобілізаційний план, і це не рахуючи бувших прикордонників та міліціонерів.
Анатоль_ до дідо Показати IP 18 Квітня 2015 14:27
Не показуй що ти самий розумний Дідо! Запом"ятай що мовчання то золото! З Наталею Семенівною ви швидко затаварищуете, аджеж ти і вона -БЮТівці!
Серж до Анатоль_ Показати IP 19 Квітня 2015 00:20
дідо стоїть на обліку в психлікарні, треба було прикритись щоб не посадили, коли служачи в міліції наробив біди. Він Наталію Семенівну добре знає.
888 Показати IP 18 Квітня 2015 14:14
Вперед вмирайте за цю погань!!! А чому ніхто не каже про працівників волинсьгого УСБУ для яких Запоріжжя виявляється зона АТО. Сидять там бумажки перекладають і мабуть уже мають посвідчення учасника. А на алеї в нас скоро все непотрібство буде ЧОМУ НІХТО НЕСЛІДКУЄ? Пів міста хороводи водило коли сбушника хоронили який контробас віз на донецьк То це теж захисник вітчизни? Найшовся 1 нормал ьний мужик показава мразі їхнє місце тепер буде сидіти все життя якщо незавалять? А ви далі дітям форму купляйте і відправляйте на убой !!! Як життя показує вам легше дитину свою віддати мусару який її в полі положить незрозуміло за що чим цього мусара положити і ви хочете перемогти? Ну ну...
Анонім до 888 Показати IP 18 Квітня 2015 17:33
Пиши правду, бо "Найшовся (пардон, знайшовся) 1 нормал ьний мужик (пардон, чоловік, бо мужик - це російский селянин)", якому не сподобалося, що в нього відібрали один із струмків власного прибутку.
Марш словянки Показати IP 18 Квітня 2015 14:20
Отам і будете воювати,а не у міській раді з жінками. Повірте, на роботу міської ради ваша відсутність не вплине.
Карпо Трикаш Показати IP 18 Квітня 2015 14:32
А усім вручили чи тільки вибірково?
дідо Показати IP 18 Квітня 2015 14:36
БЮТоголова секта розчистила дорогу до влади Януковічу, підмахнула кабальний газовий пакт з Путлєром, тобто сторила умови для атаки фашистського Кремля на Україну. Кожен бютоголовий повинен з автоматом в руках змивати гріхи перед всіма українцями.
Анатоль_ до дідо Показати IP 18 Квітня 2015 14:58
За таки висловлювання пані Наталя Семенівна може на тебе зуба наточити. думай що пишеш!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 18 Квітня 2015 16:03
А хто така наталія семенівна? Що за фантом?
Анатоль_ до Анонім Показати IP 18 Квітня 2015 16:38
Який фантом! Усьо реально! Вона була у нововолинського мера радником, зараз має притулок для собачок за містом. Возить туди собачкам відрами їдло. Возить на маршрутці. Люди пасажири обурюються, конєчно, а що поробиш?
123 Показати IP 18 Квітня 2015 14:47
Да расслабьтесь , кто нибудь здесь верит, что эти два бойца дальше военкомата уедут?
Анонім до 123 Показати IP 18 Квітня 2015 15:06
Звичайно,що не підуть!! Виявиться маса страшних хвороб, з якими можна тільки в депутатах сидіти......
до лучан Показати IP 18 Квітня 2015 14:51
Люди зрозумійте-цеж великий фейк.бо ці два клоуна обі...лись по саме не горюй.
АНОНИМ Показати IP 18 Квітня 2015 14:52
острая фаза АТО прошла.есть возможность не попасть под атртобстрел,Но вернутся героями,образцами для уважения и,естественно,получат легонько статус участника АТО и землицу в придачу ,все матпомощи,пособия,выплаты,которые должны выплатить при демобилизации,но не каждый получает
дідо Показати IP 18 Квітня 2015 15:03
Гриб служив, а призвали Осіпова,який не служив.
Анатоль_ до дідо Показати IP 18 Квітня 2015 15:12
А ти служив? Бо пані Наталі Семенівні не подобаються хлоці які не служили. Признайся відверто!
лучанин до Анатоль_ Показати IP 18 Квітня 2015 21:04
мабуть наташка була ппж
777 до Анатоль_ Показати IP 18 Квітня 2015 23:15
ти **біл з своєю Наталією семенівною? Нудить від твоіх коментарів, придурку
Анатоль_ до 777 Показати IP 18 Квітня 2015 23:28
Ти сама **білка! Скажи прямо шо ти заздриш пані Наталі Семенівні!
Віктор Ющенко до дідо Показати IP 19 Квітня 2015 00:25
Дідо, а чому ти не служиш? Гриб вже давно на пенсії, а тобі ще служити і служити.
Марія Показати IP 18 Квітня 2015 15:11
Це, мабуть, створюють батальйон Новий Луцьк. От і готовий комбат. І ціла фракція запишеться у добровольці.
ВОНО до Марія Показати IP 18 Квітня 2015 15:43
чому лише одна фракція? решта зрадники чи як??? всіх кагалом на передову, а ті що виживуть будуть дійсно народними обранцями
друг Показати IP 18 Квітня 2015 15:57
По великому секрету на днях маэ відбутися розширення штату воэнкомату , я думаю там і буде проходити важка служба наших чиновників .
Анонім Показати IP 18 Квітня 2015 16:30
Якщо Осіпова і компані візьмуть до війська , піду в добровольці , складу їм компанію.. Ото сміху буде!
та задовбав вже Показати IP 18 Квітня 2015 18:05
той осіпов.піариться на всьому.ну отримав повістку-і шо?? розправу він вбачає бачте-но!!!!! а він шо-нєпрікосновєнний чи шо?
вася до та задовбав вже Показати IP 19 Квітня 2015 02:07
В тому й діло що піариться. Ніхто йому б ту повістку й не слав. І бондаруку теж. Пару рублів - маєш повістку. А незабаром вибори.........
Луцьк Показати IP 18 Квітня 2015 19:23
" В особливо невдалих випадках мобілізація депутатів може призвести до блокування роботи ради", але це - не той випадок щоби переживати за роботу нашої міської ради. Все буде добре і спокійно.
служивий Показати IP 18 Квітня 2015 19:51
То навіщо лізти - виставляти повістку на загальний огляд? Що це - подвиг? Це вже в осіпова в крові. Якомога швидше треба йти захищати Вітчизну. Досить дурня валяти.
Патріот Показати IP 18 Квітня 2015 21:53
Звісно,що піде!!!Немайте сумніві.Повторюється історія Лапні-2. Але це плагіат передвиборчої піар-програми Лапіна.Адвокат вкрав у адвоката,а точніше злодій у злодія.Надяген форму поїде на фрот і будуть всі ЗМІ репостити його пости. Попредня піар компанія провалилась,вот і вирішили змінити на фронтову.Однак згідно ЗУ про 4 мобілізацію,в АТО і дуть ті хто служив в армії))))))А хотів на цьому попіаритись,то треба було в Дебальцево,Іловайськ,Щастя іти.А зараз хіба що на екскурсію,по місцях боївої слави патріотів.Але думаю,що Осіпову Данильчук дав адрес того пансіонату на якому був біля Маріуполя,хоча сезон це не відкрився)))Той московський засланець піде на фронт і буде здавати наших бійців.
ап Показати IP 18 Квітня 2015 22:28
никто из них никуда не пойдёт кроме кабака!
сусід Показати IP 19 Квітня 2015 02:01
Нарешті і син Романюка отримав повістку.
шмайстер Показати IP 19 Квітня 2015 08:54
Якщо осіпова не комісують (в нього надмірна вага і гостра запущена параноя), то воювати не буде, а десь в штабі прилаштується писарем, чи буде відмивати банки з тушкованою яловичиною від солідолу. Через тиждень-два приїде з статусом учасника АТО і тоді вже в раді буде розмахувати обрізом калаша, як рівненський Сашко Білий розмахував.
АТО Показати IP 19 Квітня 2015 10:51
Ці два пі...си навіть на цьому піаритись вирішили, людські прокльони вам так з рук не зійдуть!
Ату Показати IP 19 Квітня 2015 11:16
Таку п*дл*т*ну - що одного, що другого, навіть небезпечно пускати в АТО і давати в руки зброю. Десь поставити в тилу рити окопи, і тільки під строгим конвоєм.
читач Показати IP 19 Квітня 2015 18:49
З тисяч призваних волинян ще ніхто не демонстрував в ЗМІ повістки. Осіпов зайвий раз, показуючи клаптик паперу, який ще поки що ні до чого не зобовязує, підкреслив, наскільки може прогнити нутро людини.
До ОСІПОВА Показати IP 20 Квітня 2015 09:02
Позорисько !!! Як твій підлий язик таке тільки висловив : "Якщо державі потрібно, то звісно буду воювати...". А самому не потрібно державу захищати.??? А ті хлопці, що лишилися в Іловайську, Дебальцево та інших населених пунктах, невже за таку фразу склали голови? З огляду на те, що відбувається, державі (а точніше її керманичам) взагалі мало, що потрібно. Але народу України, пересіченим громадянам,ой, як потрібно. Але тобі ОСІПОВ, це ніколи не зрозуміти. Тільки з Романюком і можеш воювати, вояка ти хрєнов. А ось повістку демонструвати на камери.... Яка мета, ти ж - товстий і хворий, служити не будеш. ПІАРИСТ, ПСЕВДОПАТРІОТ та й просто НЕПОРЯДНА ЛЮДИНА.
З АТО Показати IP 20 Квітня 2015 10:42
А чому повістку не вивішують на загальний огляд Пиза, Савчук? Бо це розумні люди. Бас не розвішував, а призвався і мовчки виконує конституційний обовязок. А цей "вояка" розвісив на всю мережу, як брудні кальсони. Ганьба! Ганебна поведінка.
Висновок Показати IP 20 Квітня 2015 10:43
Нехай піарники вивають думку громади,перед тимс.як такі гроші в рекламу віддавати.А маєте багато грошей допоможіть сімям загиблих бійцям матерям.Вивчіть досвід Іванчука на виборах рекламна компанія близько мільйона доларів,а результат нижче плінтуса.Подивіться на відношення людей до Климчука Тимощука Данильчука.
голос Показати IP 20 Квітня 2015 11:34
Так не тільки депутати Луцької міск... а і остальні (депутати районні) НЕ БАЛАТУВАТИСЬ А ГОТОВИТИСЬ В АТО ____ Проробив по піарився в радниках 1 місяць і ДЕПУТАЛИ ЛІЗЕ ... в АТО і чим швидше тим КРАЩЕ....!!!!!!!!!
його кум Показати IP 20 Квітня 2015 11:57
вони відразу перейдуть на сторону днр і лнр
Бувший депутат Показати IP 20 Квітня 2015 13:24
Стидалися б позувати з повістками .Майя Москвич пішла добровільно і ніде не хвасталась.Брали б приклад з жінки злякані зайці.А то зразу розправа з опонентами.Стидно.
9 травня Показати IP 20 Квітня 2015 14:23
Мабуть Романюк постарався і "організував" через своїх "знайомих" повістки таким горе-бізнесменам , прохадімцам , депутатам і злодіям, як Бондарук Р. та Осіпов А. -----БРАВО ! ПРИЗ йому у кабінет ! Нехай підуть і послужать ці людішкі на благо Україні..............(і нехай наша медицина не бере від них гроші які були і є вкрадені у вкладників Західінкомбанку - через неповернуті Осьою і братами Бондаруками десятків мільйонів кредитів, які вони брали особисто і на свої фірмочки , такі як "Промбуд-6", "Пластіком", "ВОЛИНСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА ГРУПА" !!) як до війська то відразу 15 причин щоб не йти !!!)
1 Травня Показати IP 20 Квітня 2015 15:26
Біографії цих хлопят не дозволяють їм воювати. Хіба що в штрафному батальйоні. Такі у Велику Вітчизняну воювали тільки в штрафбатах і скупляли вину кровю. І Романюк не організовував, Романюк на підлість ніколи не піде, тут міг організувати будь-хто, навіть сам комісар. Але той, хто організував чи підказав, гріха ніколи не буде мати. Ці хлопці іржею вїлися людям в печінки, а тепер доскакались, як мандавошки на @ую.