USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Дії волинського священика, який називав український прапор ганчіркою, розслідують

2 Лютого 2017 18:35
Кримінальне провадження щодо священика, який під час громадської панахиди зневажив національний прапор України, досі відкрите.

Про це стало відомо під час засідання 10 чергової сесії обласної ради 2 лютого.

Начальник ГУ Нацполіції в області Петро Шпига відзвітувався перед депутатами про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в області.

Депутат Сергій Сівак запитав у головного поліцейського області про долю провадження щодо Піддубцівського священика.

Нагадаємо, скандал довкола українського прапора, який піднімали під час встановлення пам’ятної стели людям, які загинули від рук енкаведистів у червні 1941 року, розгорівся в селі Піддубці Луцького району влітку минулого року. Зі слів місцевих мешканців, настоятель церкви Московського патріархату в Піддубцях назвав синьо-жовтий прапор ганчіркою.

Петро Шпига відповів, в діях цієї особи є склад кримінального правопорушення. Кримінальне провадження відкрите, але по ньому досі не прийняте процесуальне рішення.

«Я сам був прихильником, щоб притягнути цю особу до кримінальної відповідальності. Але ці дії варто розглядати глибше. Там є нюанси, які я можу пояснити приватно», - відповів очільник управління Нацполіції Волині депутату.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
11 Показати IP 2 Лютого 2017 18:40
Ну да русских за сраку взяти не можуть дай на патріотам жизні дамо . А свобода думки ? Ви що я такого не чув . Бий своїх хай чужі бояться .
11 Показати IP 2 Лютого 2017 18:42
Наркотики хай гуляє ми з нього має м пару копієк а священику тільки давай краще посадити
Лучанин Показати IP 2 Лютого 2017 19:09
скільки можна за віру популізмом займатися, дайте людям спокій- Московський, Київський Патріархат в кожного своя віра,а священнослужителі є різні неадекватів і в одному і в іншому вистачає., прийде час і кожен отримає своє
321 до Лучанин Показати IP 2 Лютого 2017 23:30
А Ви це розкажіть в Росії... Я з великим задоволенням на це подивлюсь...
наркотія Показати IP 2 Лютого 2017 19:11
а гроші в церкві він які бере ?. в росію вперед там місця хватить
123 Показати IP 2 Лютого 2017 19:16
ПРИМУСОВО ВИСЕЛИТИ В РАСЕЮ
Дрон Показати IP 2 Лютого 2017 22:30
Цей ,, священик" мабудь перебухав у місцевому барі.Це вже не вперше ...Його мізки розчинила горілка та споглядання молодиць добавили йому тупості..
Тая Показати IP 3 Лютого 2017 04:37
Дивно і прикро, читаєтся пояснення робітника поліції, який присягав служити Україні. На мою думку його разом з тим попом треба судити. А коментаторі то вершина невіглавства, правда не всі, все ж таки....
Posipaka Показати IP 3 Лютого 2017 10:15
Досить дивно,скільки наклепів можна читати!? Нехай оті два братик -пострибайчики свої фантазії притримують для себе ,адже як жінка захворіла на рак і дитину машина збила,то відразу до того ж батюшки побігли і все слава Богу,і жінка вилікувалася,одним словом відмолив. А як батюшка не дозволив ікону з церкви забрати,то вже він поганий і що тільки хоч тут прочитаєш...це все діло Горбатюків...Вам дійсно немає куди гроші викинути ,тільки на такі далі ні статті?!)
321 до Posipaka Показати IP 3 Лютого 2017 12:18
А Ви не думали що це лікарі спасли, а не батюшка відмолив???
Анонім до 321 Показати IP 3 Лютого 2017 14:50
Там просто нема чим думати.
Є всі Показати IP 3 Лютого 2017 20:11
Докази присутні про те, що священник на прапор нічого не казав. Це дипутат Сівак і брати- Толік і Борік Горбатюки вигадали- самі називають... А попа звинувачують. Допилися.