USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Директора ДКП «Луцьктепло» звільнять

25 Грудня 2014 20:20
Третє зібрання працівників ДКП «Луцьктепло» за тиждень завершилося бажаним результатом для трудового колективу. З 2015-ого року Луцький міський голова пообіцяв розірвати контракт з директором підприємства Олександром Киричуком.

Збори трудового колективу відбулися сьогодні, 25-го рудня, в актовій залі ДКП «Луцьктепло».

Нагадаємо, перші збори колективу на цьому тижні розпочалися зі скандалу: директор втікав від працівників.

По тому, люди прийшли з протестом на сесійне засідання Луцької міської ради. Колектив вимагав кадрових рішень. Тоді домовилися про зустріч трудового колективу з градоначальником.

Так, чергове зібрання розпочалося без керівника підприємства Олександра Киричука. З цього приводу люди почали обурюватися, втім, мер Микола Романюк усе пояснив.

«Я сказав керівнику, аби він не приходив. Вчора ви казали, що хотіли поговорити зі мною. А Олександр на телефонному зв’язку, якщо треба – я йому передзвоню», - відповів Луцький міський голова Микола Романюк.
Микола Романюк
Микола Романюк
У залі почали лунати слова невдоволення: «Він боїться своїх людей!?», «Ми хочемо, щоб він був тут, хочемо, аби ви чули, як нам брешуть в очі».

Романюк таки зателефонував Киричуку, однак керівник комунального підприємства не відповів. Тоді Луцький міський голова звернувся до присутніх.

«Щодо зарплати, ви знаєте, що в країні - важка ситуація. І з першого листопада запроваджена несправедлива формула: 80% коштів з рахунків ДКП «Луцьктепло» йде на рахунки Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України». Окрім того, не менше 34 мільйонів гривень – це заборгованість мешканців перед «Луцьктепло». Ви говорите за Казачек, ми її лишили, бо це найдосвідченіший спеціаліст на підприємстві, тому прийняли рішення щодо її поновлення на посаді. Я думаю про все місто, щоб воно було забезпечене теплом», - сказав Романюк.

У цей час працівники між собою говорили, що в їхню сторону лунають погрози від керівників відділів за те, що ті ходять на протести. А про дії директора підприємства, коли він під час сесії говорив депутату Луцької міської ради «ідемо вийдемо і поговоримо», кажуть, що це бандитські «замашки», мовляв, у 90-ті роки він мав кличку «Кірик» й силовими методами вирішував проблеми.

«Коли виходить керівник і каже «мудак», ідемо вийдемо й поговоримо, а від вас, Микола Романюк, немає жодної реакції. Тут причетна група «Континіум» і взагалі, хай він їде в зону АТО зі своїми манікюрами, побачить, як люди гинуть й тоді говорить, хто «мудак», а хто ні», - зауважив депутат Луцької міської ради Павло Данильчук, до якого й звертався привселюдно Киричук.

Також люди почали говорити, що вже два-три місяці їм боргують заробітню плату, втім, зауважили, що керівництво має надбавки.

«Зарплата у Киричука 6,5 тисячі гривень. Йому надбавки, а іншим - нічого», - розповів голова ініціативної групи колективу Володимир Федотов.
«Ви (до мера - ред.) підписали керівнику юридичної служби доплату за ненормований робочий день цього місяця, але журналісти зафіксували на попередніх зборах, що він казав «зараз 17.00¸й у мене закінчився робочий день» і пішов з установи. Я Вам скажу, що ми судилися з континівською компанією за котельню на Карбишева, яку приватизували і справу програли, а знаєте чого?! Бо представники «Луцьктепла» не з’явилися на процес», - нагадала активіст ініціативної групи колективу Неоніла Слюсар.
Неоніла Слюсар
Неоніла Слюсар
Люди почали із залу вигукувати, що не випустять Романюка, якщо він не звільнить керівника комунального підприємства.

Мер поцікавився у трудового колективу, кого вони бачать новим директором й ті назвали Мельника Віктора Федоровича.

Після тривалих перемовин з керівниками ініціативної групи, Романюк озвучив своє рішення.

«Я відстороняю Киричука до вирішення цих питань. Він буде виконувачем обов’язків і працюватиме до 31-го грудня. Далі з ним я розриваю контракт», - пообіцяв Романюк.

Присутні таке рішення привітали оплесками.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
підтримую Показати IP 25 Грудня 2014 20:44
молодці Мужики - за сої права треба стояти .
молодці до підтримую Показати IP 26 Грудня 2014 06:47
Так треба робити всім колективам. Хто, як не колектив, краще знає про КОРУПЦІЮ свого керівництва?!
правильно! до підтримую Показати IP 29 Грудня 2014 10:12
правильно, тих уродів треба ставити на місце!!! Респект))
Бум-бум Показати IP 25 Грудня 2014 20:44
Да, здав Романюк сусіда. Тепер буде мати ворога через забор.
Банер до Бум-бум Показати IP 26 Грудня 2014 00:03
коментар було видалено
Інкогнітооооо Показати IP 25 Грудня 2014 21:08
коментар було видалено
Бум-бум до Інкогнітооооо Показати IP 25 Грудня 2014 21:15
Кірік, ти?
Луцьктепло Показати IP 25 Грудня 2014 21:32
Забув звільнити Казлячек, Стасючку-с.чку, Наумчука і охорону континіувську
мешканець Показати IP 25 Грудня 2014 21:35
неоніла слюсар і володя фєдотофф, як швондер і шаріков, один в один, фєдотов взагалі як брат-близнюк "всьо падєлить" . Прийде новий директор і відразу ви заживете як шейхи....
працівник до мешканець Показати IP 3 Січня 2015 11:33
хочуть обрати собі свого директора, а він звичайно віддячить зясується що нелю дарма звільнили, що вона незамінний спеціаліст повернуть на роботу дадуть профспілку будуть вони фуршети як і раніше гуляти за рахунок (членів) профспілки а ви платіть федотову якогось заступника мовляв тепло дасть роботою забезпечить зартлати підвищить бо ж знають за що боряться!
Волинь Показати IP 25 Грудня 2014 21:38
Ось так тігіпківський комсомолець прислуговує банді єремеєва-фірташа, що понад 5 років розкрадає Луцьктепло. Романюк, людські прокльони усіх достануть, ти не божий помазаник, на той світ жодного долара не забереш.
Рома до Волинь Показати IP 25 Грудня 2014 21:46
він їх тут використає, побудує за 10% накраденого церковку і ще й святим назначать
Хлоп до Рома Показати IP 25 Грудня 2014 22:34
I будуть тI працiвники ходити до церковки та свiчки ставити за упокiй Луцьктепла.
працівник до Хлоп Показати IP 3 Січня 2015 11:39
якщо так піде далі то завдяки цим революціонерам розлетиться тепло на куски потім не збереш будуть звинувачувати керівників що вони винні от і думайте кму потрібно роздеребанювати Луцьктепло
Оптиміст Показати IP 25 Грудня 2014 21:45
Трудяги змушені будуть працювати в Луцьктеплі до досягнення пенсійного віку - бо куда ж іще це сдадо баранів візьмуть. Кадровики будуть обходити десятою дорогою таких революціонерів, Світ то тісний. А Кірік буде попивати шампанське на Канарах.
Рома до Оптиміст Показати IP 25 Грудня 2014 21:48
не на Канарах, а на нарах. А без ізраїльских лікарів його гниле нутро довго там не протягне
Анонім до Рома Показати IP 25 Грудня 2014 23:30
Ромашка твої можливості - нари, Кіріка Канари
жкп Показати IP 25 Грудня 2014 22:08
Прийде новий директор, зажме яйця баранам у тиски, щоб х-ня в голову не лізла і тоді побачать. Не може бути хороших і добрих директорів. Видно їх ще життя не вчило. Вже пів луцька сидять без зарплат і під скороченням, може всім забунтувати і буде новий лугандон.
атом до жкп Показати IP 25 Грудня 2014 22:28
Гірше ніж є ситуація на даний момент і годі уявити.Радує лише те що кірика і козлячек надіюсь після нового року не побачемо, а новий директор буде памятати завдяки кому він керівник!
Дебілам до атом Показати IP 26 Грудня 2014 00:07
Точно! Тому й позбудеться в першу чергу. Ха ха ха. За що боролися, на те й напоролися!
жкп до атом Показати IP 3 Січня 2015 11:43
перші підуть під ніж оті всі горлопани кому потрібні безмозглі пси
лісаПЄДІСТ до жкп Показати IP 25 Грудня 2014 22:30
100% -десь так виглядають реалії життя. А ще 50% п"яних снєсарєй викине на.уй.
Лучанин 1 Показати IP 25 Грудня 2014 22:21
Тупе рейдерство, за участю хероя данильчука. Вже всім інтересно, хто йому за це платить, рекетіру конченому. У свій час пів луцька на касу посадив, х-ло!!!
атом до Лучанин 1 Показати IP 25 Грудня 2014 22:31
ти не лучанин ,а валянок!
Лучанин 1 до атома Показати IP 25 Грудня 2014 23:37
Може і валянок, але не лапоть!!
Ірина Показати IP 26 Грудня 2014 00:11
Як можна було сподіватися, що хронічні алкоголіки і ледарі пробачать керівництву те, що від почали вимагати: 1) не бухати, 2) не прогулювати роботу, 3) в принципі на роботі робити роботу, а не шабашку? Це ж не директор, а звір просто.
12345 Показати IP 26 Грудня 2014 01:07
сто пудов-ви Ірина праві а деректор- бувший-в 90роках а ні бандитом-рекетиром ніколи не був Шо за БАКЛАН таку х..ню пише
Андрій Показати IP 26 Грудня 2014 08:10
Я думаю,що навязування колективу керівників людьми від влади і олігархів,це загальнодержавна біда.Подивіться,що робиться в"Миколаївоблтеплоенерго" куда призначили людей,для отримування так званих відкатів.Киричука можна рахувати маріонеткою в руках Казачек-представник Єремеєва,і про це прекрасно знає Романюк.Так,що на випадок відсторонення від виконання обов'язків директора він нічого не втрачає.Основний фігурант тіньових схем по відкатах залишається недоторканим...
Анонім Показати IP 26 Грудня 2014 10:12
Звертаюсь до Неоніли - Я працюю на німецькому заводі, мене заставляють працювати , цим самим порушують мої права. СПАСИ МЕНЕ.
Українець Показати IP 26 Грудня 2014 10:19
А федотов то москаль.......
Українець до Українець Показати IP 3 Січня 2015 11:16
може в ньго теке завдання смуту наводити
іноплан Показати IP 26 Грудня 2014 10:26
Молодець Романюк -не побоявся Кірика, Давно пора було це зробити. На всякое ядие есть противоядие.
3333333 Показати IP 26 Грудня 2014 10:51
Киричук в минулому бандит. це знають люди але чомусь мовчать .як дослужився до посади директора? бандит єремеєв!!!!!!! пропихнув свого. коли це закінчиться?
Українцю Показати IP 26 Грудня 2014 11:27
Федотов не москаль а шаріков
колектив Показати IP 26 Грудня 2014 12:12
ми за то щоб вернути Мельника Віктора Федоровича на посаду
Іван до колектив Показати IP 26 Грудня 2014 12:49
З Віктора Федоровича може бути головний інженер, але ніяк не директор!!!!!
Вітя до Іван Показати IP 26 Грудня 2014 15:33
з хафна не буде пулі,як не старайся
небайдужий Показати IP 28 Грудня 2014 18:42
все підтримую, тільки морди цих псевдореволюціонерів, Дибільчука та Бздимощука вже дістали- ЛУЗАРІ!!!
лучанин до небайдужий Показати IP 28 Грудня 2014 18:46
Лузарі це Данильчук і Тимощук - Данильчук це пасинок Гузя, а Тимощук СВОБОДІВСЬКИЙ ЩУР.