USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Екс-голова «Ягодина» знову працює митником, - ЗМІ

26 Січня 2015 12:30
Колишній керівник Волинської (Ягодинської) митниці Роман Микитюк, якого звільнили з посади разом з двома заступниками через вагомі порушення законодавства, знову працює митником. Про це повідомляє Kowel.com.ua з посиланням на власні достовірні джерела.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОРУПЦІЯ НА ВОЛИНСЬКІЙ МИТНИЦІ: КЕРІВНИКУ ЗАГРОЖУЄ ЗВІЛЬНЕННЯ

Колишній високопосадовець у генеральських погонах вирішив «почати все знову» з низів. Як стало відомо, зараз він працює у Львівській області на переході Краківець… рядовим інспекторм?!

Отож, Микитюк, повернувся до посади, з якої колись стартував у митній кар'єрі. У лютому 1993 року він розпочав свою трудову діяльність у митних органах на посаді інспектора Волинської митниці, і зовсім скоро його призначили заступником начальника.

Довідково:

Микитюк Роман Володимирович народився 15 червня 1970 року в Турійську.

Після закінчення школи навчався у Далекосхідному вищому загальновійськовому командному училищі, яке закінчив у 1991 році, здобувши дві спеціальності: «Командна тактика мотострілкових військ» та «Інженер–механік з експлуатації колісної та бронетанкової техніки» з кваліфікацією «офіцер».

У 1999 році закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю «правознавство» з кваліфікацією «юрист», у 2007 році – Національний лісотехнічний університет за спеціальністю «лісове господарство», у 2008 році – Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Хімічна технологія палива і вуглецевих матеріалів».

З серпня 1987-го по січень 1993-го проходив військову службу.

У лютому 1993 року розпочав свою трудову діяльність у митних органах на посаді інспектора Волинської митниці, відтак призначений заступником начальника. У 1999 році виконував обов’язки начальника Ягодинської митниці. Протягом 1999-2001 років працював на посадах заступника начальника – начальника митного поста «Овруч» Житомирської митниці. З січня 2001 року знову працював на Волинській митниці, з 2003-го по 2005-й був її очільником. У 2005-му обіймав посади першого заступника та виконувача обов’язків начальника Тернопільської митниці.

У грудні 2005 року призначений першим заступником генерального директора АТ «НПК-Галичина». З травня 2006 року – директор із комерційних питань СП «Західна нафтова група». З липня 2007 року – виконавчий директор ЗАТ «Херсонський нафтопереробний завод», до квітня 2010-го – голова правління заводу.

У 2010 році працював в апараті Верховної Ради України помічником-консультантом народного депутата України.

З квітня 2010 року – знову в Державній митній службі України. Державний радник митної служби 3-го рангу, генерал. Очолював Волинську, Львівську, Вінницьку, Рівненську митниці.

З 2002 по 2006 роки – депутат Волинської обласної ради. З 2010 по 2011 роки – депутат Львівської обласної ради від Партії регіонів.

Щодо виконувача обов'язків директора Волинської митниці, Андрія Андрейківа, то, зі слів нардепа Борислава Берези, йому загрожує звільнення. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, антикорупційний комітет перевіряє митницю на Волині.

Нагадаємо, в області зріє конфлікт між посадовцями митниці та імпортерами. Невдоволення роботою висловили представники ГО «Всеукраїнська асоціація імпортерів автомототехніки», які вимагали відставки виконувача обов’язків начальника тоді ще Ягодинської митниці Міндоходів (нині – Волинської митниці Державної фіскальної служби) Андрія Андрейківа.

Згодом керівництво Волинської митниці встигло поконфліктувати з підприємством «АвтоВестГруп», яке облаштувало на Волині митний склад і прагне влаштувати й місце доставки із зоною митного оформлення, але на це не отримує дозволу митниці.

Потому виник конфлікт між митниками та ТзОВ «Трансгруп ФК». А у ДФС заявили про розкриття схеми незаконного розмитнення автомобілів на Волинській митниці. Мовляв, за окрему плату деякі митники допомагали подешевше розмитнити б/в автомобілі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
воєнком Показати IP 26 Січня 2015 12:46
Нехай Микитюк їде в АТО . Покаже там який він фахівець
люстратор до воєнком Показати IP 26 Січня 2015 13:11
Всі митники повинні пройти крізь даунбасс і лугандонію, через чистилище совісті. Микитюк шикуйся!
оце-то ДА до воєнком Показати IP 26 Січня 2015 14:56
Він же РЕГІОНАЛ і дууууууууужеееееее великий хабарник! Що ж це робиться?
Народ Показати IP 26 Січня 2015 12:47
вкрай необхыдны на фронты професыъ!! Такий талант пропадає!
Гарик Показати IP 26 Січня 2015 12:56
Оце так так хлопці з сіл або ті що безробітні з біржі хай воюють а чиновники -паріоти і далі будуть займатись -боротись з корупцією. Страх в нашій державі. Систему ніхто не поміняв молоді фахівці не можуть влаштуватись на будь-яку роботу а самі "рижі "їдуть в ато а ці що вже набрались" і далі будуть брати і обманювати. Влада просніться схаменіться!
Дмитро Показати IP 26 Січня 2015 13:09
Морди регіональні знову попіднімалися.Де люстрація? На нарах його місце , а не на митниці!
гунс ку Показати IP 26 Січня 2015 13:25
то фінал !!!
злий Показати IP 26 Січня 2015 13:36
З такими потрібними війсковими спеціальностями(командна тактика мотострілкових війск і інженер-механік з експлуатації колісної і бронетанкової техніки!!!) і не в АТО? Пригрілась гнида на тепленькій митниці і далі косить лавандос? Ау , люстратори ви де? Роботи не початий край.
Віктор Показати IP 26 Січня 2015 13:40
ЯК ЇХ ДЮСТРУЮТЬ. СОБОЛЕВ сюди ! Тут вже не знаєш кому вірити тут війна а тут корупція і не думає хтось знищувати а навпаки ще більше туди влазять і схеми свої роблять. А з простих людей останню копійку тянуть
Вова Показати IP 26 Січня 2015 14:43
В АТО його
Вова Показати IP 26 Січня 2015 14:43
В АТО його
для пороха Показати IP 26 Січня 2015 15:00
коментар було видалено
Толя Показати IP 26 Січня 2015 15:03
Там в Турійську їхній клан живе ше й сусідів свого батька залучає до чорного бізнесу. Що це за фірма Веста-М? Керує Гінічук Ольга, це його очі і вуха в селі.Керують нею сусіди, щоб не викликати підозри. А хто генеральний? МИКИТЮК. Бідні турійчани, захоплює землі, ніби хоче кінний туризм зробити. От і будете дивитись як він та його дружки охотяться на вашій землі, яку обробляли ваші діди і прадіди. Його не в АТО а на довічне увязнення потрібно за такі злочини проти своїх односельчан. Для нього люди - це сміття. 20-ти річних хлопців на війну відправляють а такий бицюра 45 років і військовою освітою на джипах розкатує. Чому його не призивають? Він в першу чергу повинен туди йти. Як пагони з зірками то швидко нап"ялює, от нехай покаже який він генерал. Здеріть з нього ті пагони і проведіть по Турійську з позором, татечка його преславутого і прямо в військомат. Окупував весь Турійськ. Де він на це все грошей набрав? А в селі Радовичі? Там теж саме робить.
знаючий до Толя Показати IP 26 Січня 2015 15:33
ПРАВДА.
Вацак Показати IP 26 Січня 2015 16:26
тут також купа кандидатів на службу в ато, одні полковники роботящі http://www.volynnews.com/news/society/na-volyni-zdyrnytstvo-pid-chas-vydachi-biometrychnykh-pasportiv/
ccc Показати IP 26 Січня 2015 16:44
микитюк- російське ху-ло, тобто Хабарник
Х люстраторам Показати IP 26 Січня 2015 18:08
Ви все люстратори диванні когось відправляєте в АТО а чи не думали ви своімі карячими мозгами що ті микитюки та інші полковники цю війну не заварювали а це зробили провокатори свободівці і інша наволоч вулична от хай вони разом з вами і воюють.
киця до Х люстраторам Показати IP 26 Січня 2015 21:06
А що ж ти так захищаєш його? долю маєш або працюєш в нього от і зацікавлений(а) І на всіх всіх турійчан тобі плювати. Побійся Бога!
Вікен Показати IP 26 Січня 2015 21:00
Його звичайні люди бояться, бо він зітре в порошок з його зв"язками і мільйонами. Тут потрібно всім селом викорчувати цю сволоту а бізнес передати до турійської сільради. Ми вже на озерах і відпочити не можемо бо за все треба платити. Хіба озеро це не природнє творіння?І чому це він його собі привласнив. Нехай викопає на городі в батька ставок і застроює будиночками. Скоро блокпост на в"їзді в Турійськ поставить і буде збирати гроші за перетин. Він підлаштує все так, наче дбає про екологію і т.п., що все виглядатиме законно. Це ще один яник в селі. За великим рахунком Турійсь - це приватна власність микитюків.
шейк Показати IP 26 Січня 2015 22:07
Він не бере в руки зброю, а тільки долари і євро. Примусити сволоту виконувати обов"язок перед країною. Він сам повинен проявити ініціативу а не дивитись як вбивають дітей. Чи з його освітою він не є військовозобов"язаним? А як же присяга НАРОДУ УКРАЇНИ?
Анонім Показати IP 26 Січня 2015 23:23
Детепе зробив в Ковелі Щек тікати на свому Лексусджи хотів але Лексус незміг бо такий як він п'яний був то міг і того Лекса на плечі загрузнути і втікти
Добродій Показати IP 27 Січня 2015 13:40
Фантастика!!! Хам, злодій, наглота, знов біля корита. З трьох митниць погнали за корупцію. Два три місяці максимум пів року і знов буде керувати грошовими потоками, а це так для лохів--рядовий інспектор" Як все гарно робиться і коли це все закінчиться????? Ну і вся команда вже працює на митниці рядовими інспекторами( Устилуг, Доманово) Нічого не змінилось, мають народ за бидло. Шкода наших хлопців в АТО :(
Хоан Карлос Родрігес Показати IP 27 Січня 2015 13:59
Ну все тепер зажевете Турійчани :) будете на конях верхи кататись, ну і в кареті теж, для привілейованих можна бігти за каретою:) На пасіці в Радовичах відпочивати будете, полювати на кабана і Оленя без проблем! А хочте і в Соловичах "Безвозмездно" поплавайте! А може в літаку політати??Чи може на реконструйованій площі поседіти ?? Все для вас :)
Хоан Карлос Родрігес Показати IP 27 Січня 2015 14:10
Чому не в АТО? Повістку вручали ж. Мабуть дуже хворий. Мабуть смертельна хвороба "ЗАЛЕЖНІСТЬ" до Грошиків
ХУАНІТО Показати IP 27 Січня 2015 16:18
Таких людей треба судити!!! а не тих хлопців які були в АТО а зараз роблять дезиртирами,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Вова Показати IP 27 Січня 2015 19:01
Бери приклад з Д. Яроша який був в АТО, сволото!!! Наїв пачку. Хабарник. Диявол турійський. Через тебе турійчани бідують, падло.
Турійчанин Показати IP 28 Січня 2015 15:53
Роман Володимиривич теж у боях був, його десь регіонали місили біля Радович (чи десь в тих районах) як непройшли колись до парламенту.
ник. Показати IP 14 Листопада 2015 18:36
турийчане чего плачете все в ваших руках. колысь сволоту гналы з громады