USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Електротермометрія» відключає гуртожиток від тепла

24 Лютого 2016 12:20
Відомчий гуртожиток на вулиці Шевченка, 88 ПАТ «Електротермометрія» відключає від теплопостачання. Мешканці просять міську раду до початку наступного опалювального сезону вирішили питання з опаленням, аби вони не мерзли наступної зими.

Про це стало відомо під час засідання 4 сесії міської ради сьогодні, 24 лютого.

Депутат міськради, член фракції «УКРОП» Микита Рабан розповів, що до нього звернулися мешканці гуртожитку, що на вулиці Шевченка, 88. Це - гуртожиток ПАТ «Електротермометрія».

Підприємство вже повідомило, що будинок воно вже відключає від опалення. Відтак, лучани просять Луцького міського голову вивчити питання про встановлення індивідуального опалення в будинку.

Депутат нагадав, що подібна ситуація була в будинку, що на вулиці Шевченка, 37. Там теж лучани просили допомогти фінансово неспроможним мешканцям оплатити встановлення індивідуального опалення. Натомість, перевірок платоспроможності мешканців не було. А основна причина відмови встановити індивідуальне опалення за кошти міського бюджету – те, що це збурить людей, які встановили індивідуальне опалення за власний рахунок.

Однак в гуртожитку на Шевченка, 88 мешкає ще більше соціально вразливих мешканців. Зрозуміло, що до кінця опалювального сезону вирішити питання не вдасться. Тому лучани просять вирішити міську раду питання до початку наступного опалювального сезону.

Луцький міський голова Микола Романюк у відповідь зауважив, що питання в розробці. Однак головна проблема те, що це - відомчий гуртожиток. А з ПАТ «Електротермометрія» міська рада воює постійно.

Зрештою, депутати підтримали запит Микити Рабана з проханням владнати ситуацію з опаленням гуртожитку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Тарас Чурило Показати IP 24 Лютого 2016 13:12
Поки людей відключають від тепла в Романюка все в розробці...
Лучанин до Тарас Чурило Показати IP 24 Лютого 2016 22:05
Та що там один будинок без тепла! Ось пан Денисюк (директор котельні карбишева погрожуе 29 лютого зупинити котельню і залишити весь сороковий і трицять третій без тепла. Шо тоді романюк заспіває.
Юля до Лучанин Показати IP 25 Лютого 2016 15:20
Як це "та що там один будинок?" Ви так говорите,бо не живете у тому будинку.Чим гірші люди у будинку по вул.Шевченка від людей на сороковому чи 33?
Ірина Таран Показати IP 24 Лютого 2016 13:14
Це його стиль роботи "в розробці", "будем вирішувати"
Мешканець Показати IP 24 Лютого 2016 13:18
Хто знае як вирішили таку проблему на вулиці Шевченка, 37. Яке там зараз опалення, Централізоване чи індивідуальне?
ввк Показати IP 24 Лютого 2016 14:50
Чому не написали скільки часу будинок без опалення?
Мешканець Показати IP 24 Лютого 2016 16:44
Відключили опалення у будинку по вул. Шеченка 88, 08 лютого 2016 р
Наталя Показати IP 24 Лютого 2016 16:56
Будинок вже на даний час як два тижні без опалення. Міська Рада думає як допомогти соціально не захищеним , а хто допоможе тим, хто поніс втрати по ремонту (так як все "цвіте" з жахливими темпами, + втрати по здоров'ю - алергія, кашель і т.д.). Так весь будинок є соціально не захищеним, хоча би тим, що державою в лиці міської ради, не можна знайти важелів впливу на керівника ВАТ "Електротермометрія". В нашій державі, можна просто взяти і відключити 80 квартир від опалення. Я розумію що є заборгованість у багатьох квартир, але потрібно працювати з боржниками, чому відключати весь будинок, як тепер бути тим хто платив за опалення своєчасно, тобто можна було не платити і так і буде. Де та спрведливість, хоча про що я кажу...
555 до Наталя Показати IP 24 Лютого 2016 17:12
А на селі красота: нарубав лози, запалив грубку і грієшся... І не треба платити за комунспослуги, ну хіба-що за світло до 5 грн в місяць....
123 до Наталя Показати IP 24 Лютого 2016 17:47
Все на чужом банане хотите в рай вьехать. Привыкли все на халяву. жилье бесплатно.тепло бесплатно. все.шара кончилась.
ввк до 123 Показати IP 24 Лютого 2016 20:44
Ти чьо вата обкурилась? Яка шара? За все сплачено про що свідчать чеки які зберігають мешканці будинку!
123 до ввк Показати IP 24 Лютого 2016 21:30
Вот чеками и грейся.
Юля до 123 Показати IP 25 Лютого 2016 14:35
Це Ви до чого мелете?
Мешканець Показати IP 24 Лютого 2016 18:29
123 ТИ "Ч * О"