USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Гаряча вода у Луцьку з’явиться наступного тижня

3 Вересня 2015 17:58
Луцьк та міста обласного значення наступного тижня отримають гарячу воду. Про це розповіли 3 вересня під час засідання Антикризового енергетичного комітету, - інформує «Волинський інформаційний портал».

Як розповів голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, віце-прем’єр-міністр дав доручення НАК «Нафтогазу» до восьмого вересня ще раз «розібрати» ситуацію зі сплатою за спожиті енергоносії по «Луцьктепло» і вивчити поставлене питання.

«Весь об’єм газу, який ми будемо спалювати до 15 жовтня 2015 року по гарячій воді – це всього лиш чотириденний об’єм газу, який буде спалений на початку опалювального сезону», – наголосив очільник Волині.

Губернатор закликав міську владу та відповідні структури, які безпосередньо відповідають за вирішення цієї проблеми, продуктивно попрацювати кілька наступних днів, щоб остаточно закрити питання відсутності гарячої води в Луцьку та в містах обласного значення.

Нагадаємо, в травні цього року для лучан стала повною несподіванкою відсутність в кранах гарячої води. З’ясувалося, що НАК «Нафтогаз» припинив газопостачання ДКП «Луцьктепло» за шалені борги. Виявилося й те, що в міській раді про це чудово знали, але повідомили про відключення уже пост-фактум. А ось вину за припинення газопостачання поклали на самих лучан, мовляв, містяни боргують підприємству чималі суми, а гарячої води не з’явиться в місті, поки лучани не розрахуються.

Ціле літо лучани мусили або гріти воду в каструльках, або ж ставити бойлери й сплачувати додаткові рахунки за електроенергію. І ось, наприкінці літа міський голова Микола Романюк запевняв, що гаряча вода в Луцьку має з’явитися наприкінці серпня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
дідо Показати IP 3 Вересня 2015 18:23
Причиною проблеми в Луцьку став злочинний газовий пакт Тімашєнка -Путлєр в 2009, коли всю країну загнали у газову кабалу.
Анонім до дідо Показати IP 3 Вересня 2015 19:33
Цей контраут є злочинним для Тимошенко, бо вона цим контрактом купила для себе закриття карних справ. А з якого боку цей контракт є злочинним для Путіна? Тим, що він поставив в позу тих, хто безпрестанно волав: "Росія - це наш ворог!"?
маразм до дідо Показати IP 3 Вересня 2015 22:39
у вас,шановний "дідо" прямо якась тимошенкофобія
Я Показати IP 3 Вересня 2015 19:26
а це як без гарячої води? Я уже і не памятаю
)( до Я Показати IP 3 Вересня 2015 22:21
А що таке гаряча вода? Для чого вона?
Я Показати IP 3 Вересня 2015 19:27
коли вже люди навчаться надіятись тільки на себе а не на чиновників
Головка від до Я Показати IP 4 Вересня 2015 09:25
Чиновники - це найняті НАМИ люди для виконання певної роботи за НАШІ гроші. Тобто, або виконують роботу, або ідуть на...й разом з червононосим банкіром. А що значить "надіятись на себе"? - Це подібно до того, що я найняв би робітників для ремонту квартири, заплатив їм гроші, а вони відмовились виконувати роботу і я, плюнувши на них, став робити ремонт сам.
працівник Показати IP 3 Вересня 2015 20:43
"....Губернатор закликав продуктивно попрацювати кілька наступних днів, щоб остаточно закрити питання відсутності гарячої води"... А закликав як, безкоштовно попрацювати, чи може за літо працівникам дадуть зарплату, хоч 100 грн???
Коля Показати IP 3 Вересня 2015 22:51
щось таке робить в нашій Україні що аж страх хто що хоче те робить треба більше контролю порядку
луч Показати IP 3 Вересня 2015 23:23
Люди би*ло все зтерплять! Без води,без належного опаленння,а плату за /послуги/ плати! !! ур..ди У власти, вибори ! Як біля корита залишитись основна задача, а на все плевать.Презераю!!!!!!!
123 Показати IP 4 Вересня 2015 05:15
Казачек с...а розкрала все а люди страдають.
мешканець міста Показати IP 4 Вересня 2015 11:03
Зявиться гаряча вода наступного тижня а пропаде зразу після виборів)))))))
споживач Показати IP 4 Вересня 2015 12:08
Мер уже обіцяв гар.воду з 22 серпня, тепер губернатор обіцяє наступного тижня. Хто далі? Премєр-мінстр, Президент?
я Показати IP 4 Вересня 2015 12:25
то як то так- я платила чесно - боргів не маю, у добрій їжі відмовляю своїй сім\ї, в новому одязі, а хтось як не платив, то й не платитиме, а воду гарячу матиме! Так нам, лохам і треба, платимо за себе і за того дядю....
Козак Показати IP 7 Вересня 2015 09:24
А давайте вибори кожного місяця, тоді хай депутати тратять бабоси на благоустрій міста. Заживемо то як. Станом на 7.09.2015 9:00 гарчою водою і не пахне.
Я Показати IP 7 Вересня 2015 19:27
а бойлер поставте і забудьте про проблему я так і зробила
Vigilante Показати IP 9 Вересня 2015 00:16
Наступний тиждень вже настав. Де гаряча вода?