USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Генпрокуратура розслідує незаконне розмитнення на Ягодині 700 автомобілів

27 Серпня 2014 12:26
На Ягодині незаконно розмитнили 700 автомобілів. За фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Ягодинської митниці (Волинська область), внаслідок якого держава втратила понад 44 мільйони гривень, відкрили кримінальне провадження.

Про це повідомили в управлінні зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Зокрема, відомо, що провадження ведеться за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

"Згідно з результатами перевірки встановили, що службові особи митниці без сплати акцизного збору та інших обов’язкових митних платежів здійснили митне оформлення понад 700 автомобілів марки "Мерседес Віто". Внаслідок зазначених незаконних дій до державного бюджету не надійшло більше 44 мільйони гривень", - підкреслили у ГПУ.

На даний момент перевірки додержання законодавства при здійсненні митного оформлення вантажів тривають.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
123 Показати IP 27 Серпня 2014 12:51
Ту всю прокуратуру, сбу, обоз та інші структури і чиновників відправити на схід, хай там вислуговуються а не на людей простих кидаються! Понаприймали законів, що скоро дихати будемо за оплату. Самі ж їздять на автомобілях супур-пупер класів, а прості люди мають платити шалені податки за б.в. автомобіль!!!
гонщик Показати IP 27 Серпня 2014 12:52
Типу 63 тисячі з кожного буса мало потрапити в бюджет?
Vaso до гонщик Показати IP 27 Серпня 2014 13:27
а ти собі скільки думав?
До 123 Показати IP 27 Серпня 2014 14:05
Гунчик недавно казав що 90% особового складу сбу на сході....
Та ну до До 123 Показати IP 27 Серпня 2014 16:23
брехня, ходять знайомі на роботу щодня бачу і по вечорах сидять у кафе з тьолками або жінками................
прєдатєль Показати IP 27 Серпня 2014 14:43
А куратором цієї "тєми" часом не був вірний ригіАНАЛ-дупутат Тімейчук?
Анонім Показати IP 27 Серпня 2014 15:40
коли прокуратура розкаже про дерибан найдою землі в шацьку чи прокурори в своє хапонули і мовчать аголяденці і найда мякі і пухнасті і нахрен була ваша революція коли така безнаказанність
чесний мент до Анонім Показати IP 27 Серпня 2014 16:27
скоро всі за все будуть відповідати, просто нехватає часу, рук та і треба спочатку вирішити питання з путляром , днр і лнр..........................а там всі будь на нарах, буде ой яке маштабне розслідування , інформації просто ВАГОН на всіх уродів є !!!!!!!!!!!!!
Пульмен до Анонім Показати IP 27 Серпня 2014 17:15
наскилики я знаю, абсолютно у всіх прокурорчиків є дачі на Ілічовці та в самому селі світязь, і всі нічого не бачать бо ж собственна земля очі позасипала - отих всіх п...к на схід воювати, а дороша з його поросятами на початку Шацька в першу чергу!!!!!!!!!!!!!!