USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Героєм миколаївської бійки з мажорами виявився зять нардепа від БПП? ОНОВЛЕНО

31 Серпня 2016 09:34
Позаштатний радник голови Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко оприлюднив імена "мажорів", яких в ніч на 30 серпня у центрі Миколаєва не могли втихомирити чотири патрульних екіпажі.

Про це повідомляють "Вести".

Зі слів Антона Геращенка, бешкетниками виявилися Артем Слободяник та Геннадій Симів. Як повідомляють ЗМІ, Геннадій Симів є зятем парламентарія від "Блоку Петра Порошенка" Сергія Хланя.

Як відомо, 30 серпня п'ять екіпажів поліції не змогли втихомирити водіїв на дорогих автомобілях, які нецензурно висловлювалися і били руками автомобіль таксі. Відзначається, що співробітники поліції почали вживати заходів тільки після того, як бешкетники кинулися на присутніх свідків.

У виданні розповіли, що на одного з хлопців, якого називали "Темою", наділи наручники і посадили в патрульний автомобіль, а другий в цей час, "Гена", поїхав в невідомому напрямку на автомобілі марки "Mercedes". Згідно з інформацією журналістів, за кермом цього автомобіля була дочка депутата Мілана.

Очевидці також запевняють, що хлопці використовували зброю. Крім того, їх здивувало, що другого дебошира не затримали, а дали спокійно виїхати.

У виданні підкреслили, що судячи з фотографій в соцмережах зять нардепа від "БПП" любить відпочивати в Москві, а також їздити з георгіївською стрічкою.
Натомість, народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Хлань прокоментував чутки про те, що один з миколаївських мажорів-бешкетників є його зятем.

Нардеп назвав цю інформацію фейком, - інформує канал 24.

"Виявляється один з миколаївських мажорів-бешкетників – мій зять. На підставі ось цього коментаря в соцмережі, журналісти зробили висновок, що це моя дочка", – обурився нардеп.

Як доказ Хлань опублікував фото зі своїми дочками, наголосивши, що одній з них сім років, а другій виповнилося лише півтора року.

"На цьому фото є і та, і інша – вибирайте яка з них має такого чоловіка", – заявив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
людина Показати IP 31 Серпня 2016 09:46
це повна перемога,чи тільки початок? родина депутата бпп - господарі життя,просто нема емоцій і сліз ну скільки можна так цинічно знущатися,може вже досить ?
Тон до людина Показати IP 31 Серпня 2016 10:23
Не скигли
CeK до людина Показати IP 1 Вересня 2016 08:14
Так нічого, що в нього доньки обидві маленькі і 'зятю' не могло бути апріорі?
007 Показати IP 31 Серпня 2016 10:08
Отак то зажили панове
Азіров Показати IP 31 Серпня 2016 10:08
ну при Януковичу такого не було. Верніть Яника.
віто до Азіров Показати IP 31 Серпня 2016 10:19
Дапашліви, Мікола Янавіч!
Луцьк до віто Показати IP 31 Серпня 2016 11:00
Вони хоч старались говорити по українські!!! ЧОМУ ЗАРАЗ ВЖЕ ВСІ МОВЧАТЬ ЗА РОСІЙСЬКУ!!!! НАВЧІТЬ ХАТИЮ ДЕКАНОИДЗЕ ГОВОРИТИ УКРАЇНСЬКОЮ!!! І ВЕСЬ ПАРЛАМЕНТ!!!
Янукович до Азіров Показати IP 31 Серпня 2016 10:22
А я ж говорив "Астанавітесь"
006 Показати IP 31 Серпня 2016 10:19
ну що - тепер зрозуміли за що патрульних звільнили?як вони тільки посміли приїхати на такий виклик !
12 Показати IP 31 Серпня 2016 10:38
Героєм миколаївської бійки з мажорами виявився зять нардепа від БПП- а ви що хотіли,щоб він був героєм на фронті-так йому по статусу не положено,для нього уготовано солодке життя біля татка і за наш рахунок.
Луцьк Показати IP 31 Серпня 2016 11:03
Це СЄПАР!!! Георгіївська лєнта на зеркалі!!
Громадянин Показати IP 31 Серпня 2016 11:30
Такий як він на сході на любому блок посту попався з цією ленточкою то його б застрелили на місці і пофіг чий він зять
Танкіст Показати IP 31 Серпня 2016 11:31
воєнкоми заробили на такиз мажорах мільони,aбо по звінку відмазували.
Активіст Показати IP 31 Серпня 2016 12:20
Слава Україні! Героям слава!
100% до Активіст Показати IP 2 Вересня 2016 09:06
Слава одному Богу! Клоун..
Адекват Показати IP 31 Серпня 2016 12:40
Попався б він в мої руки мавпочка розкачана плакав би що татусь недопоміг
патрульним Показати IP 31 Серпня 2016 12:57
Ви є безпомічними "селфіками" і не більше.
як в анекдоті Показати IP 31 Серпня 2016 12:58
У депутата Хланя действительно есть две дочери. Их возраст 7,5 и 1,5 года, соответственно, ни одна из них не может быть замужем. Кроме того, на сайте Верховной Рады Украины есть полная информация о народном депутате Хлане. Она в открытом доступе, любой желающий может с ней ознакомиться", - говорится в сообщении БПП. Народный депутат надеется, что те средства массовой информации, которые распространили ложную информацию, опровергнут ее и в дальнейшем будут использовать достоверную информацию, а не тиражировать слухи
007 Показати IP 31 Серпня 2016 13:17
На відео шкода дитину що побили батька при ньому ( це стрес) і що внього такий батько ( видно що любить хильнути).