USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Геть ворожий бізнес» – у Луцьку бойкотували російський банк

12 Лютого 2016 17:12
Бойкотувати банки, які належать країні-окупанту, закликають молоді активісти у Луцьку.

Акцію протесту поблизу будівлі банку «ВТБ», що на вулиці Шопена у Луцьку, організував Громадський рух «Іскра» 12 лютого.

Зі слів молодих активістів, капітал цього банку йде на поповнення російської казни, а відповідно – російської армії. Тиждень тому провели першу акцію – бойкот «Сбербанку Росії», тоді хвиля протестів пройшла містами України. Нині «Сбербанк Росії» оголошує, що продаватиме активи в Україні – це називають своєю перемогою активісти. Вони наголосили, що українці – сильна нація, яка здатна боротися проти окупації та відстоювати свою думку. Активісти зауважили, що українська влада, попри військову конфронтацію, співпрацює з Росією, підтримує російський бізнес в Україні. Молоді націоналісти називають це неподобством та неповагою до воїнів,які помирають, захищаючи наш суверенітет.

Активісти наголосили, що акцією не хочуть пошкодити майно, а прагнуть довести свою позицію інформативним шляхом.


Під час акції на будівлю банку наклеїли декілька листків з застереженням «Обережно! Банк окупанта!». На тротуарі біля входу у будівлю червоним спреєм зробили напис «Банк окупанта. ПТН-ПНХ ». Вигукували гасла «окупантам тричі – смерть, смерть, смерть!», «Україна – понад усе» тощо.

На місце акції прибули працівники приватної охоронної фірми, які, втім, ніяк не перешкоджали активістам, спостерігаючи за акцією зі сторони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 58
???? Показати IP 12 Лютого 2016 17:20
а як будемо скуповувати валюту в Украіні і переводити в москву!!?? уявляєте скільки таких банків і відділень? вони "допомагають" нам жити! а нацбанк і Турчинов продовжують" спати "
не пацик до ???? Показати IP 12 Лютого 2016 20:00
НЕ ПРОЙЛО І 25 РОКІВ
Дмитро Показати IP 12 Лютого 2016 17:21
да їм побарабану кого і що їм головне щоб стадо було
Анонім до Дмитро Показати IP 15 Лютого 2016 11:33
І це правда! За 30 серебреніків і мати рідну продадуть і Батькивщину!
не пацик Показати IP 12 Лютого 2016 17:29
Такі речі треба було робити ще з 1991 року-вигнати всі россійскі банки з Украіни де був і залишаеться агентурний апарат кгб-фсб- разом з резедентуро.- Але цю ракову пухлину влада невирізала бо сама являеться провідниками фсб .-а ще цікавіше ознайомтесь з повним штатом працівників і іх фінансові обурудки- закладене майно під заставу- і зрозуміете хто за цим стоіть і чому обесцінилась гривня.
Сергій Показати IP 12 Лютого 2016 17:34
Молодці хлопці, варто звільняти українську економіку від рублевої прив'язки. В Україні купа банків, бізнеса російського, рублик падає, і нашу гриеньку тяне за собою. Геть окупанта! Молодці!
Таня до Сергій Показати IP 12 Лютого 2016 18:55
Ці діти ще букв всіх не знають, але по вікнах скачуть вправно. Для цього ж в школі вчитись не треба.
бла-бла до Таня Показати IP 12 Лютого 2016 19:43
Типовий ватнік, мега коментатор і диванний воїн, заявляю тобі, що якщо хтось з твоїх рідних загинув на війні проти Росії, він загинув ЧЕРЕЗ ТЕБЕ І РОБОТУ РОСІЙСЬКИХ БАНКІВ В УКРАЇНІ!!!! А ховають "мордочки", тому, що не зважаючи на правильність акції вони йдуть на адміністративне правопорушення!!! Вони РОБЛЯТЬ ХОРОШІ РЕЧІ, які мала б робити верхівка влади!!!
Таня до бла-бла Показати IP 12 Лютого 2016 22:08
Із всього бла-бла-бла "адміністративне правопорушення" і "мала б робити верхівка влади"
Корінний лучанин до Сергій Показати IP 12 Лютого 2016 20:21
А яким українським банкам ти надаєш перевагу? До твого відому: Ряд українських БАНКІВ викупили власники російських банків і живуть вони (співвласники) не обовязково в Росії ! Наскільки я знаю, готовляться до продажі ще деякі українські банки . Я оце сприймаю лише як ШОУ ДІТВОРИ, якими хтось керує. А дітвора без мізків, аби лише їм платили за "КОНЦЕРТ"! Їм ТРЕБА ЙТИ ДО ОДА, до ВЛАДИ і ТАМ СТАВИТИ ВИМОГИ, яка КРИШУЄ БАНКІВСЬКИЙ БІЗНЕС! Але й це є МАЛОДІЄВИМ ЗАХОДОМ, бо тут йде ГРА ПО - КРУПНОМУ з участю ВЛАДИ! А економіку України треба піднімати з участю ІНВЕСТОРІВ! МИ В БОРГАХ ЯК В ШОВКАХ і залежні від ПОЗИЧОК МВФ. Я би правильніше сказав : ГЕТЬ БОРГИ! А гривенька впала , БО СТАНОК ДЛЯ ЇЇ ДРУКУ ВМИКНУВ НБУ.
питання Показати IP 12 Лютого 2016 19:45
Ну добре - банки геть, торгівля геть... у Європі наше майже нічого не беруть... з ким торгувати, поповнювати бюджети, ви розумієте до чого це все призведе і ми вже відчувємо наслідки, мало?!
любопитний фінансист Показати IP 12 Лютого 2016 20:01
Чому та дітвора закриває обличчя що вони знають із історії чи економіки, Для них це розвага можливо ще гроші і не більше,
я так думаю Показати IP 12 Лютого 2016 20:03
Все це піар політсил(які проплатили акцію).Пошуміли,розійшлись,а банку як солов'ю.Заборонити діяльність росбанків повинен уряд,а він не поспішає.«СОВПАДЕНИЕ»-не думаю.
Олексій до я так думаю Показати IP 12 Лютого 2016 22:48
Цікаво, про які політсили йдеться? В статті сказано, що організатори Іскра і все.
я так думаю до Олексій Показати IP 13 Лютого 2016 18:36
«Іскрун є кращим представником суспільства, його провідником, прикладом, яким повинен бути свідомий представник Нації.» (статут організації)-тобто всім одягти маски і робити розпис по бруківці??? Результат де???Брати приклад?
Чемний Показати IP 12 Лютого 2016 20:18
Де взявся Громадських рух "Іскра"? Всьо по Лєніну, він тоже з Іскри починав. Чи ці бовдури історію не читають?
Ніна Показати IP 12 Лютого 2016 20:23
Молодці, хлопці!
Активіст до Ніна Показати IP 12 Лютого 2016 21:49
Дякуємо за підтримку!
Людина до Активіст Показати IP 13 Лютого 2016 10:09
Не забудь завтра в мамки гроші взяти на сігареткі. Бо поки явно ще не зрозуміли суть того як зароблять гроші. Скількі щас за акцію? Від 300 до 700 грн???
Таня до Ніна Показати IP 12 Лютого 2016 22:11
Молодці дівчата, які не закривалися і не ховалися, а не хлопці. Тому, що вони вірять в те, що роблять.
Антикацап Показати IP 12 Лютого 2016 21:30
Сів один москалик тут і шльопає одне повідомлення за одним! під різними поганялами, давно треба зробити додавання повідомлень під одним зареєстрованим ніком!
Лучанин Показати IP 12 Лютого 2016 22:16
Одне не ясно..чого там сама дітвора??? Стадний інстинкт багато в кого є...але в декого навітьі мізки..щоб поки йдеш не почати гадити собі у штанці
Людина до Лучанин Показати IP 13 Лютого 2016 10:12
Отака дітвора ногами до присмерті закопати може, бо в голові не клепки, а лиша блатавство і пацанятво.
12345 Показати IP 12 Лютого 2016 22:20
в АТО хай йдуть кацапів виганяють,Порошенка хай заводи розмалюють,а то кормить руских.....
Задовбало Показати IP 12 Лютого 2016 22:30
В цих банках роблять наші люди, отримують зп, платять податки в нашу державу. Вже довиганялись, що жоден інвестор сюди не прийде і ні доллара не вкладе в нашу економіку. Спочатку треба навчитись щось створювати своє, а потім ламати чуже. Тоді давайте не будем купувати російський газ і бензин, там міллярди баксів даємо Росії.
Валерія Показати IP 12 Лютого 2016 22:36
Цікаво, а чим це закінчиться для самого банку? Його діяльність на ринку а трохи призупиниться.
Лучанин до Валерія Показати IP 13 Лютого 2016 16:41
Я Вам приблизно змоделюю ситуацію, не конкретно до цього банку, а взагалі до всіх банків з російським капіталом. Навіть якщо припустити що держава піде на відзив ліцензій у ціх банків на фонд гарантування ляже сума кратна приблизно 23 млрд. Грн, що при цьому буде я думаю курс просяде ще більше ціни відповідно верх показник інфляції до небес, банкрутство ще 20 Українських банків. А саме головне кредитні портфелі цих банків- що з ними робити ?? тут є два варіанти або продаж іншій фінансовій установі або факторинговій компанії, думаю в цій ситуації продаж фактору - а далі великі проблеми у громадян які мають кредити від скорочення терміну повернення заборгованості до відбору заставного майна.. Десь так
Лучанка Показати IP 12 Лютого 2016 23:32
Хлопці молодці. Російського не має бути в нас нічого в місті. В магазинах також
Анонім до Лучанка Показати IP 13 Лютого 2016 00:10
Не забудь вимкнути в себе газ. Назавжди.
Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 23:41
ЦИРК. КЛОУНИ. Куди дивиться Палиця? Що за деградація нації, хлопці за гроші щей не таке співалиб. Дистабілізація обстановки в державі
Те до Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 00:22
Ти "обстановка" наша, а Палиця тут яким боком?
Анонім до Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 00:26
Та що ви всі вчепилися до Палиці? бардак відбувається в Луцьку. А за Луцьк відповідає наш хвалений мер Романюк!!! Побачите велику роботу Романюка через 5 років!!! Вибрали на свою голову((((
люстратор до Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 07:23
Та хто це г..но вибирав,це ж Порох його на ціпку тримае..
хлопець в масці Показати IP 13 Лютого 2016 02:47
найсмішніша тут фраза в коментах,про те що "за гроші"))
Слава правовій держа Показати IP 13 Лютого 2016 05:05
А де новостворена поліція? Чому не працює? За що їм зарплату піднімають?!
Лучанин до Слава правовій держа Показати IP 13 Лютого 2016 13:54
Наша славна поліція боїться замарнитися в політичному лайні... Інакше якщо б вони були присутні треба було б цих хероїв пикою вниз класти... А так краще зробити вигляд що ми цього не помічаємо. У нашому суспільстві, особливо в останні роки, зневільоване відчуття відповідальності за свої дії. І поки не відбудеться той момент коли поліція стане захист своїх громадян навіть в такій дуже важкій політичній ситуації -- такі акції будуть продовжуватись.. Дай розуму цим активістам проводити все в мирний шлях без псування майна, і не приведи господи до посягання на безпеку тих громадян які працюють в цих установах - в іншому може бути більш небезпечний конфлікт в якому жодні маски не допоможуть. А наша поліція своєю бездіяльністю може загострити ці дії дуже швидко. Десь так
студент Показати IP 13 Лютого 2016 07:08
Це ще раз показує прості українці і волонтери будують і рухають Україну вперед, а не політики та слуги олігархів Яценюк та Порошенко. Враховуючи кількість тролів, українські хлопці на правильному шляху - блокуйте дороги фурам і банки країни агресора. МОЛОДЦІ!!!!!
111 Показати IP 13 Лютого 2016 08:50
У всіх банках проходять перевірки НБУ, як би регулятор знайшов якісь порушення діяльності фін.установи закрили б давно. Це потрібно вирішувати на рівні держави. А так прийшли покричали 10 хв і пішли.
Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 09:28
Молодці! Хоча б щось роблять!!! А то банки кацапські працюють, фури кацапські іздять, з церкви грошики в кацапію йдуть!!!!
Просто лучанин до Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 10:06
Для чого цей цирк? Що це дасть? Люди працюють на роботі,заробляють гроші в сім'ю,а тут така вистава. Патріоти пацанчики? - в АТО. Там героїв треба. Для вигнання російських банків має бути потужна мережа фінансвових елементів в Україні. За рік два в Україні лопнуло щонайменше 30 УКРАІНСЬКИХ банків де люди втратили свої заощадження понад 200тис грн. То про що говорити? Є контроль над банками, фін установи сплачуюють податки. З/п там явно вища ніж в Ощадбанку. А кошти надходять в Росію? Так ви висуньте 3-5 млн заробітчан,які там працюють, бо РІДНА НЕНЬКА крім війни і бідності більш нічого дати не може. Задумайтесь люди,що ви робите!! Чого органи безпеки громадян допускають таке варварство? Де часи що міліцію/поліцію поважали або хоча б боялись???? А про людей,що зараз воюють хай краще повернуться додому, до сімей. Оскільки це не війна, а відмивання грошей. Жалко лише тих людей, що гинуть, оскільки ні в чому не винні.
Ку Показати IP 13 Лютого 2016 14:14
одинадцять чи дванадцять дурней знайшлося. в банку всі окупанти працюють? потрібно розвиватися, життя, економіку покращувати. без банків цього не зробити. і ми ще самі собі гірше повинні зробити? життя тільки погіршується.
Лучанин Показати IP 13 Лютого 2016 14:49
В результаті акції маємо тільки обгажений тротуар.
Анонімус Показати IP 13 Лютого 2016 14:50
Просто бидло повиходило! Нема вам чим зайнятися, то вас носить на мітинги. Проплатили вам хоч все? Заробили собі на 14 лютого?
ВОВК Показати IP 13 Лютого 2016 17:23
Безграмотні полішуки за 3 копійки вимазали дорогу.Ідіть ДУРНІ попів московських виганяти. Шо обкакались бо хазяїн не велить. Херої хренові. Газ маскальский дома відключи в машину дров заправ бо нафта з Кацапєї. В село свині пасти.
Українець, патріот Показати IP 13 Лютого 2016 17:33
Це проплачені провокатори! В момент урядової та фінансової кризи в Україні вони намагаються внести додатковий деструктив і дестабілізацію в функціонвання банківської системи країни. Чим гірше - тим краще. Це кредо внутрішнього ворога! Не можна дозволяти, щоб купка недоумків в намордниках диктувала, як жити державі! За діяльністю банків наглядає НБУ, Міністерство фінансів, РНБО, - їм видніше, кому дозволити працювати на ринку фінансових послуг. Окремо щодо того "прапороносця", що на фото. Його слід притягти (негайно!) до кримінальної відповідальності за наругу над державними символами. Державний Прапор України - це не плащ-палатка, щоб від дощу накриватися або ганьбити в інший спосіб! До Прапора та Герба треба ставитися шанобливо і використовувати урочисто, не порушуючи етикет. Слава Українській правовій державі! Геть провокаторів і тих, хто за ними стоїть!
Лучанин Показати IP 13 Лютого 2016 17:53
Саме цікаве що пошкоджена дорога належить місту а не банку. Я б на місці банку звернувся б до комунальників чи до міської ради прибрати цей бруд, звісно ж за кошти міста ну і наших з Вами. А з іншого боку, це вже до нашої ПОЛІЦІЇ, є всі докази порушення громадського порядку за статтями 10 185/1 ну і 173 кодексу про адміністративні правопорушення, покарання за які штраф від 10-15 не оподаткованих мінімумів та громадські роботи на 30 годин якщо не помиляюсь-- чим теж можна скористатись та привести вулицю у належний стан. Десь так
Корінний лучанин до Лучанин Показати IP 13 Лютого 2016 20:23
100% ПОГОДЖУЮСЬ!!! Пацанва нагадила, а ви лучани прибирайте за свій рахунок, тобто із міського бюджету. Оце боротьба з ворогом? Замість того , щоб кошти спрямувати бійцям мусимо прибирати лайно після цього ШОУ пацанви. Нехай вони прибируть після себе, я це хочу побачити!
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 15 Лютого 2016 11:47
А батьки хай сплатять за ремонт
1 Показати IP 13 Лютого 2016 20:47
Ці діти навіть писати не вміють, на відео видно, що починають писати фарбою "банк окп...." пропустивши літеру "у", це ще раз доводить, що акція проплачена, але кому це необхідно? Там працюють українські люди, які сплачують податки, утримують свої сім'ї.
Анонім до 1 Показати IP 14 Лютого 2016 01:23
Або "підгузники" або "залапані".
дівчина Показати IP 14 Лютого 2016 10:01
Ви що геть всі здуріли?.Хлопці роблять хОть щось,а ви сидите тільки за своїми моніторами і пишете всяку ф*гню,"Іскра" це як і "Азов" а якщо вам не відомо що це за 2 оргінізації і скільки ці підлітки зробили вже для нашого міста то краще закрийте свої роти,і взагалі до чого тут гроші хто скзав що їм платили?
свідомий до дівчина Показати IP 14 Лютого 2016 11:37
бездія інколи краща за дію
Кроха до дівчина Показати IP 15 Лютого 2016 09:19
Платили рублями?
Анонім Показати IP 15 Лютого 2016 09:27
А АЛЬФА- БАНК ЧАСОМ НЕ РУСКИЙ
Оса Показати IP 15 Лютого 2016 12:21
Тексту багато, толку мало. Довідка, для роздумів "Внешторгбанк россии" викупив приватний банк "Мрія" у власника Порошенко, дозвіл на покупку дав особисто путин, бо він є основний акціонер банку це раз. По друге "Промінвестбанк " також являється власністю путіна на ряду з "Ощад банком россии", По трете, є так структура "Укрпромінвес" власник порошенко, головою правління був Олег Свинарчук який змінив своє прізвище на Гладковський який в даний час заступник голови Ради безпеки України, а Гунчік був директором ЛуАзУ, а нині "Богдан", на якому збирались, це дуже голосно сказано, прикручували колеса виключно на авто з россии, і на цей бізнес дозвіл отримав порошенко виключно від путіта тому що у "ваз" головний акціонер дружина медведєва.... Хлопці може не те ви блокуєте... ??? А?
Корінний лучанин до Оса Показати IP 15 Лютого 2016 14:34
ІНФА ВІРНА!!!! А хто ХЛОПЦЯМ , ЦИМ НЕДОРОСЛЯМ , ЦЕ ПОЯСНЮВАВ? Вони отримали команду і вперед робити ШОУ та гадити територію .Те , що ви сказали добре знають Луазівці (нинішні і колишні) і я думаю , що ви є колишній його працівник, а інші сторонні люди цього не знають . Гунчик почав свій бізнес з Порошенком у співпраці з російським бізнесом , тобто з майбутнім "ворогом". На цьому вони заробили статки. Ах ЯК ВОНИ БАШЛЯЛИ ОБОЄ в БОГДАНІ, "ЖИЗНЬ" була МАЛИНА!!! До речі, ВТБ БАНК теж обслуговував ЛУАЗ!
справедливий Показати IP 15 Лютого 2016 12:41
Страхова компанія Провідна - засновник Росгосстрах. Хто клієнт - мийте руки від крові