USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Графік аварійних вимкнень світла у Луцьку

18 Грудня 2014 16:16
Луцька філія ПАТ «Волиньобленерго» надає графік аварійних вимкнень в електричних мережах Луцька.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

У лівій колонці таблиці - адреси фізичних осіб, у правій - юридичних.







Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Вася Показати IP 18 Грудня 2014 17:11
Редакція - респект. Фото - супер!Я поржав!
Nemo Показати IP 18 Грудня 2014 18:39
Д*билы! Как отключать котельную в мороз???
ВОНО до Nemo Показати IP 19 Грудня 2014 12:48
партия сказала надо ! Комсосмол ответил ЕСТЬ !!!
Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 19:04
*****, а якого милого виключають світло по вул. Травневій? Каструвати слід кервництво філій обленерго. Не хай ще паро побутової техніки згорить, то побачуть як за рішеннями суду будуть з них стягувати збитки та моральну шкоду.
Анонім до Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 19:05
ДІйсно цієї вулиці в списку не має.
11 до Анонім Показати IP 19 Грудня 2014 10:57
А чим Травнева краща за інших?
Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 19:09
******** онкодиспанцер, дитсадкі, ви що головою об стіку гепнулись чи кантузило?
Анонім до Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 20:10
А що їм? Головне,щоб Ахметов процвітав і далі, хіба їх онкодиспансер чи дит.садочки цікавлять??? З 9 до 11-це ще норм.,багато хто спить або на роботі,а ось з 3 до 5??? !Є розум?!
Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 20:55
коментар було видалено
Зима Показати IP 18 Грудня 2014 21:21
Націоналізувати Волиньобленерго, Волиньгаз та всі стратегічні підприємства , або прнаймі 49/51 % тоді буде порядок та контроль за тарифами. Але краще націоналізувати бо всерівно вони вкрадені в народу та збагачують таких як фірташ та ахметов і т. д.
Хто ти Показати IP 18 Грудня 2014 21:29
хоч моя вулиця і є в списку, але в мене світло завжди є)))))) а пів ЛЬВІВСЬКОЇ І ВСЕ ПОТЕБНІ БЕЗ СВІТЛА)))))))
Людмила Показати IP 18 Грудня 2014 22:32
Ну, ще з 11:00 до 13:00 я з трудом можу зрозуміти відключення в дитсадках, але з 17:00 до 19:00 - перепрошую, ніяк не розумію. І як дітям додому збиратися, якщо батьки на роботі і раніше забрати не можуть? А як їм в темряві сидіти, не страшно? Перепрошую, "шановні" планувальники, - ви *******?
оля Показати IP 18 Грудня 2014 23:15
А нічого. що у нас електроплити? І світло з 17.00 до 19.00 відключають. Прийшов з роботи в темноті навіть їсти не нагрієш. Інше питання, як наша техніка ці відключення має витримати, хто буде платити за зіпсовані прилади?
Анонім Показати IP 19 Грудня 2014 00:25
Шоб ви скапали з вашими відключеннями.
Анонім Показати IP 19 Грудня 2014 08:45
коментар було видалено
_)))) Показати IP 19 Грудня 2014 09:24
коментар було видалено
Економія Показати IP 19 Грудня 2014 10:59
Шановні економщики електроенергії, ви людям вимикаєте світло, а краще б просто виключали ліхтарі в день і тоді б не потрібно було економити на людях. P.S. Сьогодні станом на 10.30 по нашій і сусідній вулиці всі ліхтарі були включені, от вам і економія
Анонім Показати IP 19 Грудня 2014 11:55
коментар було видалено
DataCopy Показати IP 19 Грудня 2014 19:32
Основні показники роботи Рівненської АЕС станом на 19.12.2014 Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) за поточний місяць, % - 99.1 .... http://www.rnpp.rv.ua/tep.html треба пережити... (((
Лучанин08 Показати IP 22 Грудня 2014 11:03
А в чому різниця між парними і непарними числами, якщо одні й ті ж самі будинки і там і там??????????
Лучанин Показати IP 22 Грудня 2014 12:43
А Чому не відключають карбишева 1 і т.д.
Анонім Показати IP 22 Грудня 2014 19:16
Ох, і посміялися всі дружно... Шановні планувальники, перевірте ПРАВИЛЬНІСТЬ НАЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ ТА РЕАЛНІ ВІДКЛЮЧЕННЯ.-. У Луцьку вул. ЗІНЬковецької НЕ ІСНУВАЛО НАВІТЬ! В тому ж таки районі є лише вулиця ЗАНЬковецька. І до того ж таки, вимикате ті вулиці, яких в списку немає. Наприклад, як тут написано, вул. ЗІНЬковецьку, вимикають. Насправді ж там проблем із світлом немає. Натоміст вимикаєте вулицю Вахтангова, яку навіть не вписали до списку. БРАВО!
Лучанка Показати IP 22 Грудня 2014 21:39
Кравчука 32 також не має в списку, а світло виключають систематично по парних днях. Планувальники....!