USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

Графік відключення гарячої води в Луцьку

22 Квітня 2014 16:05
Затверджено графік припинення подачі гарячої води у зв’язку з ремонтом теплових мереж.

Відповідне розпорядження підписав Луцький міський голова Микола Романюк. Тож у зв’язку з необхідністю проведення у 2014 році профілактичного ремонту теплових мереж затверджено графік припинення подачі гарячої води від котелень, центральних теплових пунктів державного комунального підприємства «Луцьктепло» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Західна теплоенергетична група»:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Лучанка Показати IP 22 Квітня 2014 17:32
а на проспекті Волі не вимикатимуть ?
луцький до Лучанка Показати IP 22 Квітня 2014 17:46
А там на цілий рік вимкнуть, не захотіли багато паперу на оповіщення витрачати!:)))
я Показати IP 22 Квітня 2014 21:17
а на молоді. всього на два тижні відключать? зазвичай на два місяці
Роман Показати IP 23 Квітня 2014 10:24
Не підскажите, яка котельня стосується вулиці коновальця 1 "б"?
вода Показати IP 23 Квітня 2014 18:40
ага, як того року відключили на місяць, а потім почали ремонтувати знов і ще на два тижні, бо ж свята були
луцьктепло Показати IP 24 Квітня 2014 10:46
Гарячої води не буде в місті все літо. Це вже вирішено. Тепер завдання Киричука, як позвільняти працівників за власним бажанням, щоб не платити зарплати.
К.В.Н. Показати IP 29 Квітня 2014 08:44
Це все таки правда, що ціле літо не буде гарячої води?