USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Історичне рішення у Луцьку: затвердили план студмістечка

20 Листопада 2014 11:34
Історичною назвали подію затвердження детального плану території земельної ділянки на вулиці Володимирській, 1 під Науково-технічний парк Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Це відбулося під час засідання виконкому Луцької міської ради сьогодні, 20-го листопада.

Як повідомили під час засідання, студмістечко буде розміщене на 8 гектарах, де мають бути гуртожитки, наукові центри, спортмайданчики, їдальня, актова зала, басейн та інше.

«Ми приймаємо історичне рішення, бо ця земельна ділянка була поділена на дві частини і її хотіли продати, але нам вдалося повернути ї і передати університету. Вже розроблена документація, тепер треба знайти інвесторів. Вартість проекту - до 50 мільйонів євро. Зокрема, дякую Ігорю Петровичу Палиці за допомогу в реалізації цього проекту», - розповів Луцький міський голова Микола Романюк.

Нагадаємо, що розробка проекту студмістечка відбувалася за підтримки Голови наглядової ради СНУ Ігоря Палиці.

За затвердження детального плану студмістечка проголосували одноголосно.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 11:40
То й головний корпус заберіть туди, і з існуючого нова Ганд Волинь получиться неплоха!
Аналітик до Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 13:02
Ринок праці сьогодні не потребує такої кількості спеціалістів які випускає СНУ, це марнотрацтво. Краще підтримали б технічний університет. Хоча там і там дипломи купляються за все платиться починаючи від простого заліка. це біда для держави і нажива для Коцанів і божидарників. Хочаби раз організували б якусь виставку потрібних країні і реалізованих наукових розробок. Нажаль одна філософія.
викладач до Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 13:05
Хто хто , а Коцан поторгується і свій бюджет поповнить.
Семен Показати IP 20 Листопада 2014 11:41
И большой вино-водочный магазин рядом открыть не забудьте.
999 Показати IP 20 Листопада 2014 11:44
Палиця красава - задрали бариги пиловину миста торговими центрами и базарами забудували! ЩЕ старий ринок нахер перенести на ГПЗ !!!
лучани Показати IP 20 Листопада 2014 12:06
От тепер Коцан торгане приміщеннями під кафе та магазини. ВДУ випускають потенційне безробіття, випускники неможуть знайти роботу і торгують на Варшавці. Для чого держава платить за це?Кому це вигідно?
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 12:19
коментар було видалено
111 Показати IP 20 Листопада 2014 12:50
Це ж зараз дуже престижно з дипломом СНУ торгувати на ринках. А Коцан дійсно готує робітників у свої Голівуди, кількість яких неодмінно буде збільшуватись.
лучанка Показати IP 20 Листопада 2014 18:14
скільки вже можна про те містечко говорити? років 10 останніх лише розмови
та все ж до лучанка Показати IP 21 Листопада 2014 05:33
Про історичне рішення повідомили вперше.
знаючий Показати IP 20 Листопада 2014 19:07
От піде Божидарнік на пенсію, і з двох вузів буде ОДИН... Єдиний на волині ВНЗ державної форми власності.