USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Хто ж насправді очолює волинську міліцію?

1 Квітня 2014 14:40
Очільник волинської міліції Віктор Швидкий сьогодні, 1 квітня, повернувся до виконання власних обов’язків. Перед цим він був на «лікарняному», - стверджують у прес-службі УМВС у Волинскій області.

Тим часом, обурюватися з цього приводу на власній сторінці у соцмережах почав лідер волинського осередку Правого сектору Павло Данильчук :

«Сабаков, незважаючи на думку громадських слухань, акцій спротиву, сьогодні знову приставив до виконання своїх обов"язків начальника обласної міліції Швидкого. І це не першоквітневий жарт. Я мовчу про моральні принципи головного «мєнта» області, який після написання рапорту - обіцяв, що на цю посаду більш не повернеться, бо для нього це гірше втрати честі. З ночі в обласному управлінні УМВС колишні беркутівці, бійці Соколу в повній екіпіровці, працює група і з Києва», - каже головний «правий» області.

Він стверджує, що не виключає сьогодні силових дій щодо нього та активістів Правого сектору Волині.

З проханням прокоментувати ситуацію Інформаційне агентство Волинські Новини звернулось до керівника прес-служби УМВС у Волинській області Оксани Блищик.

«Віктор Швидкий уже давно наш головний міліціонер. Офіційно. Не зважаючи на написаний 12 березня рапорт на звільнення. Відповіді із Києва ще не було. Що стосується Михайла Руденка, то він тимчасово виконував обов’язки очільника міліції, поки Швидкий був на лікарняному» , - зауважила Оксана Блищик.
До слова, після того, як головний міліціонер області Віктор Швидкий повернувся до своїх обов’язків, Михайло Руденко знову зайняв посаду першого заступника начальника міліції.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков згідно з законом повинен протягом місця розглянути рапорт на звільнення правоохоронця. Остаточне рішення планується оприлюднити до 12 квітня цього року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 61
лучанин Показати IP 1 Квітня 2014 14:48
піпец тобі пашко і твоїй банді
Микола до лучанин Показати IP 1 Квітня 2014 15:05
Піпець тобі скоро прийде, троль проплачений, і швидкому, якого в тюрму треба садити за все, що він наробив
лучанин до Микола Показати IP 1 Квітня 2014 15:11
ти б свого дзьоба прикрив би. із за таких як ти той сектор і робить свій "безпредел"
Микола до лучанин Показати IP 1 Квітня 2014 15:21
Дзьоб у тепе, троль безкультурний, ти цим самим визнав, що ти є брехун!!
Олег до лучанин Показати IP 1 Квітня 2014 15:23
Якщо всі прихильники швидкого такі безкультурні, то гнати його треба зі служби, а таких от як ти екземплярів вчити культури
Павло до Микола Показати IP 1 Квітня 2014 15:16
Читай аналітичні матеріали про походження ПС і хто його кукловоди і чухай побистріше від них
Микола до Павло Показати IP 1 Квітня 2014 15:20
Таких матеріалів немає(які б дискредитували), все що є виправдовує цих героїв. Які доречі, жодну посаду не займають
лучанин до Микола Показати IP 1 Квітня 2014 15:23
в тебе всі хто з тобою незгідний тролі, брехуни і так далі а те що озброена банда дітей і бандитів робить в країні побі по*ер
Микола до лучанин Показати IP 1 Квітня 2014 15:27
Перестань брехати і вказуй на факти!! тоді й докажеш, що щось людське в тобі є!
Анонім до Микола Показати IP 1 Квітня 2014 16:17
фАКТАМИ ПЕРЕПОВНЕНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ, ЗМІ, кожен адекватний громадянин бачить яке ви бидло! Дискредитовані своїми діями повністю.
cоромно дивитись до Микола Показати IP 1 Квітня 2014 18:33
"все що є виправдовує цих героїв"???? Микола, пробудіться зі сну чи Вас лихоманить??? Немає матеріалів, які б показували, що Правий сектор може бути альтернативною громадською організацією, яка б захищала права людей. Це- банда недолугих людисьок, які прикриваються світлими речами, до яких відношення не мають!!! А посади такі люди апріорі і займати не можуть!!! Патріоти кажете??? То чому ще досі не записані в Національну гвардію, чому не у віськоматах зі слізоньками на очах????
Лучанин до Микола Показати IP 1 Квітня 2014 22:57
миколо, пора знати, що IP-адресу тебе дійсно скоро знайдуть. Ай-я, і що такого він зробив. От Данильчука, Гузя та членів ПС дійсно садити треба, в МАневичах в санаторій, так на років 8-м мінімум. І скоро це буде. Чекаємо продовження.
вік 1 до лучанин Показати IP 1 Квітня 2014 15:48
ДовиЯЯЯ...
Повнолітній до вік 1 Показати IP 1 Квітня 2014 15:52
Дивно ви висловлюєтеся, що швидкий ХАБАРНИК!!!
О\У Показати IP 1 Квітня 2014 14:49
Може не буде загравати як всі інші кандтдати з правим сектором, а наведе в області порядок, цього вимагає час.
Анонім до О\У Показати IP 1 Квітня 2014 15:07
Встановлюючи на посади хабарників?!? дуже сумніваюся.. З ПС хоч безпечно стало на вулиці виходити, коли менти поховалися...
О\У до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 15:09
Будь конкретніший , бандитам з ПС стало превольніше немає кому садити
Закон до О\У Показати IP 1 Квітня 2014 15:12
Що вони зробили протизаконного?!? кажи конкретно та із фактами в прокуратуру і суди! А так не бреши!! І не оббріхуй чесних
аналітик до Закон Показати IP 1 Квітня 2014 15:27
Факти катування на Театральній площі, знищення державного майна, розбійний напад з заволодінням зброєю на пост ДАІ, побиття Колісника , незаконе носіння зброї, втягування неповнолітніх в злочину діяльність демонструючи незаконе носіння зброї, захват без будь якої оренди Будинку культури який перетворили в ср-к. узурпація перемоги на Майдані , злочиний зговір з Янеком про можливе розблокування вул Грушевського за 10 міл дол( дивись согоднішні публікації), ухилення від служби в українській армії і т. д. це, що мало
лучанин до Закон Показати IP 1 Квітня 2014 15:27
ти що пяний? вчора стрільбу в киеві влаштували, в готелі де вони собі вирішили бескоштовно мешкати знайшли зброю і навіть саморобну бомбу, залякують людей що тобі ще потрібно ?
Бімба до лучанин Показати IP 1 Квітня 2014 15:45
Не бреши!! мене там не було!! менше дивись зомбоТВ рашистське!
Анонім до Бімба Показати IP 1 Квітня 2014 18:37
Все неадекватне "зомбо" знаходиться в Правому секторі. І таких "бімбів" треба карати по закону!!!!
Спостережна комісія до О\У Показати IP 1 Квітня 2014 15:15
Знову з призначенням швидких міліція буде працювати не як правоохоронній орган а як кривобандоохоронний! Чи не ті швидкі створили цю систему. Чи може генерали тут ні причому? Це сержанти й лейтенанти займалися поборами, грабежами, передавали долю наверх, платили полковникам по 3 тис. зелених за призначення на дрібну посаду чи чергову зірочку. А швидкі про це ні сном ні духом. Чистенькі, білі і пухнасті. Але ж накуй нам такі генерали, якщо знову почнеться теж саме! Демонтаж і повна заміна гнилої "правоохоронної" системи (небезпечної в першу чергу для законослухняних громадян) зводиться до заміни облич в цій системі. Причому обличчя ці не нові, висунуті з того ж нафталінно-гнилого корупційного загашника і хтось думає що за рік - два вони встигли призабутись волинянами! З такими призначеннями і новим -старим клеркам наверху пора уже спаковувати валізи.
О/У +++ до Спостережна комісія Показати IP 2 Квітня 2014 08:16
Мабуть автор цього комента у свій час сильно відгріб (по заслугам) від своїх керівників, коли сам був на посаді опера на Грибоєдова. Чи це не ти Тарасику??? Продавай свій цемент і не лізь до дорослих дядь, бо затопчуть
Спостережна комісія до О/У +++ Показати IP 2 Квітня 2014 10:34
Мусорком ніколи не був. Та й жополизом,який чомусь себе уявив дорослим дядьком, теж.
Соболєв Показати IP 1 Квітня 2014 14:57
Разом з іншими кандидатами, пройшов конкурсний відбір, обговіорення в люстраційному комітеті і згідно рішення кадрової комісії МВС приступив до виконання своїх обовязків. Жорстка розмова з Данильчуком , яка стала підставою для насильницького відсторонення Швидкого від виконання покладених на нього МВС функціональних обовязків, люстраційним комітетом була розцінена як така , що суперечить інтересам держави.
Люстраційний комітет до Соболєв Показати IP 1 Квітня 2014 15:03
Ви брешете, прикриваючись таким поважним ім'ям. Жоден люстраційний комітет цього прихвостня нікуди б не пропустив!
Соболєв до Люстраційний комітет Показати IP 1 Квітня 2014 15:08
Тиб раніше поцікавився
Справжній Соболєв до Соболєв Показати IP 1 Квітня 2014 15:24
Ти б дав факти, а то такі вигадки є брехнею!!
Влад Показати IP 1 Квітня 2014 14:58
"Віктор Швидкий уже давно наш головний міліціонер. Офіційно. Не зважаючи на написаний 12 березня рапорт на звільнення". В советские времена такую хитрость с больничным листом называли "Лег на сохранение". Тоесть - обзавелся больничным дабы сохранить долность. Так и Швыдкой - надеется, что волыняне уже забыли о его "подвигах"...
Честь офіцера до Влад Показати IP 1 Квітня 2014 15:18
Він збрехав, що йде з посади, такі люди точно не потрібні, з поганою репутацією та й що продовжують брехати
Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 15:01
Швидкий не просто хабарник, а бандит, як він посмів туди пертися?!? Абсолютно всі, хто його знає по службі чи по інших стосунках кажуть, що він негідник та підла людина!! Чому не дочекалися рішення люстраційного комітету?!?! Якась фігня нехороша робиться у вищому керівництві
шустр до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 15:06
Всі бувші сьогоднішні керівники , більше нічого робити невміють!!! паразити!!! рєшалкі. Від них всіх тхне тіною і сморідом з ротів.
Тарас до шустр Показати IP 1 Квітня 2014 15:13
Поки будемо об- ти один одного про- мо Україну
Нестор до Тарас Показати IP 1 Квітня 2014 15:19
З такими пизначеннями то точно, у відставку негайно і авакова туди ж!
Іван до Нестор Показати IP 1 Квітня 2014 15:25
Ага, точно треба нормальних керівників, тоді і діло почнеться!!!
Петро до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 15:07
Якщо ти маєш факти його злочиної діяльності то озвуч її а не прикриваєшся анонімом,
лучанка до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 15:16
негідники це правий сектор і скоро кожна розумна людина це зрозуміє ХЛОПЦІ ідіть працювати тільки так ви допоможете Україні
Лучанин Показати IP 1 Квітня 2014 15:03
Вікторе Васильовичу виконуйте свої обовязки, забезпечте порядок в області, скоріше виявляйте провокаторів які завербовані спрецслужбами Россії, і люди Вас оцінять і захистять.
яник!! до Лучанин Показати IP 1 Квітня 2014 15:25
Вітя, зроби по совісті, йди у відставку!!
Галина до Лучанин Показати IP 2 Квітня 2014 10:40
Тобто Швидкий уже не хабарник, а під виглядом хабарника займається контррозвідкою і виловлює російських шпигунів, які несуть йому гроші. Остапович ..АУ!
лучани Показати IP 1 Квітня 2014 15:05
Чому міліціанти так тримаються за посади ? Невже мізерна зарплатня та ненормований графік ?
Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 15:11
А чого Данильчук це не скаже в лице а пише в личук ? злякався соколят! Колянця затряслись? Так про яку честь і гідність воно розказує?
Богдан Показати IP 1 Квітня 2014 15:17
Пан Швідкий В.В. ті злодюги заступники Руденки, теж залишаться на посадах?
Дмитро до Богдан Показати IP 1 Квітня 2014 18:00
Гусь, це знову ти??
Совість Показати IP 1 Квітня 2014 15:22
Швидкий - ХАБАРНИК!!
Ігор до Совість Показати IP 1 Квітня 2014 15:26
Це ж на волині всі знають!!
Андрій до Совість Показати IP 1 Квітня 2014 15:39
Може і хабарник, але не така наволоч як той Данильчушка
Анонім до Андрій Показати IP 1 Квітня 2014 15:46
Не така, бо Данильчук хороший і чесний, а швидкий дійсно наволоч, як ви і підмітили!
я до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 15:52
ти що прегрівся "данильчук хороший і чесний" він головний бандит в тій банді
Віктор до Анонім Показати IP 1 Квітня 2014 15:59
Певно Данильчук твій хазяїн. Давай, відробляй собачу кістку
Соціолог до Віктор Показати IP 1 Квітня 2014 19:23
Віктор, кожен пес чи с.ка така як ти, думає що всі повинні мати господаря, перед яким треба виляти хвостом за кістку. Починай уже ходити на двох ногах, і світ здастся іншим.
Лучани до Андрій Показати IP 1 Квітня 2014 15:57
Дійсно, Швидкий в порівнянні з тою бандою просто відпочиває!
Гуманіст до Лучани Показати IP 1 Квітня 2014 16:40
Живіть тоді як жили раніше!Нічого не змінилось.!
Агов Показати IP 1 Квітня 2014 15:34
Люди, сьогодні ж 1 квітня! Опамятайтеся!!!
я теж Показати IP 1 Квітня 2014 17:14
вважаю, що міліцейські генерали старої формаціїї просто не вміють працювати по-іншому: не продавати посади, не брати відкатів, не згрібати під себе землю та майно. Людина, що заплатила за посаду, ніколи про роботу думати не буде, лише про те, як відбити гроші та заробити на купівлю більш "рибного" місця".. До того ж, Швидкий - не місцевий, хоч і працював на Волині. Думаю, у нас є гідні кандидати на цю посаду, але всі вони зараз мають роботу. Хто ж залишить свою роботу напередодні виборів президента, після чого дуже ймовірні кадрові зміни, можна втратити цю посаду і попередне місце буде зайняте? Може, варто дати попрацювати до виборів заплямованому, нехай доведе, на що здатен? Про плями. Тут жодного факту, одні голослівні звинувачення: бандит, хабарник. Влаштуйте пресконференцію Швидкому, задайте незручні питання і послухайте відповіді. Тоді буде видно.
Володимир Показати IP 1 Квітня 2014 17:38
Керувати волинською міліцією хоче і надалі Данильчук.
Лучанка Показати IP 1 Квітня 2014 18:37
Краще вже поверніть Терещука,в нього є хоч трохи,честі і совісті,навідмінну від Швидкого!
Мвс Показати IP 1 Квітня 2014 18:45
Генерал Швидкий порядний офіцер.Вибачте але люстрація на Волині це просто слова.Герої з ПС ви не громада.Вибори дадуть Вам оцінку.
Анонім до Мвс Показати IP 1 Квітня 2014 19:03
крім старого пердуна немае на волині молодих і порядних офіцерів. це народ боровся щоб швидкий третій раз очолив мвс. бардак і корупція продовжуеться.!!!!
Василь Показати IP 1 Квітня 2014 21:48
Якщо не помиляюся бруківку біля Цуму ще не поклали.. Думаю не варто її вкладати. Для чого виконувати два рази одну і туж роботи в наш кризовий час. Та й з утеплювача фасаду ще не дістали.