USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Кіборг «Маршал» пропонує змінити гімн України з «вмираючого» на переможний

30 Серпня 2015 15:38
Український боєць, який боронив донецький аеропорт, на прізвисько "Позивний Маршал", пропонує змінити гімн України з "вмираючого" на переможний.

Про це пише Обозреватель.

"Чесно, наш Гімн, хороший і музика, і слова, але, задумайтеся, в словах доноситься тільки те, що ми будемо вільні, ще не померли, життя покладемо і так далі! Виходить, в словах сенс про те, що ми, українці, хочемо, будемо і зробимо нашу свободу, але залишаємося залежними від когось, ну або просто, "під кимось", — наголосив "кіборг".

"Маршал" додав, що новий варіант гімну не його творіння, він написаний користувачем під ніком "Yan Lerman".

Повний текст нового гімну

Процвітає Україна, в ній слава і воля —

Це нам, браття українці, всміхається доля.

Гинуть наші вороженьки, як роса на сонці —

Це пануємо ми, браття, у своїй сторонці!

Душу й тіло величаєм нашого народу,

Пам’ятаєм, що ми, браття, божого всі роду.

Станем, браття, панувати від Сяну до Дону,

Рідний край наш прославляти будуть всі навколо.

Синє море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє —

Це у нашій Україні доленька наспіє.

Душу й тіло величаєм нашого народу,

Пам’ятаєм, що ми, браття, божого всі роду.

А завзяття, праця щира свого ще докаже,

Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже,

За Карпати відоб'ється, згомонить степами,

України слава стане поміж ворогами.

Душу й тіло величаєм нашого народу

Пам’ятаєм, що ми, браття, божого всі роду!"
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
123 Показати IP 30 Серпня 2015 15:46
Згідний на 100%. Скільки вже можна ті соплі розпускати
Ау Показати IP 30 Серпня 2015 15:48
Гарні слова! Хватить стогнати від Сяну до Дону
патріот Показати IP 30 Серпня 2015 15:58
Все вірно! Цілком підтримую. Залишилося цю думку донести до наших законодавців. Слова звичайно можна і підкоригувати.
8768 Показати IP 30 Серпня 2015 16:06
Згідний на всі 100%. Давно це потрібно було робити... Дай Боже вам сил завершити цю справу.
наталя Показати IP 30 Серпня 2015 16:18
Краще вже тоді повністю змінити текст, ніж такі переставляння.
kexfyrf Показати IP 30 Серпня 2015 16:30
оце гімн процвітаючої держави.Супер.
Українець Показати IP 30 Серпня 2015 17:05
Ліна Костенко вже давно цю ідею озвучила. Дійсно, настав час пишатися своєю державою, а не радіти що ще не вмерли. Слава УКРАЇНІ!
Анонім до Українець Показати IP 30 Серпня 2015 19:01
******** ****! Процвітає чи занепадає країна залежить не від її гімну, а від політики, яку вона впроваджує.
критик Показати IP 30 Серпня 2015 17:57
А покійного Павла Чубинського спитали, чи згоден він на таке перелицювання свого тексту. Якщо такий мудрий - напиши свій оригінальний, але правдивий, бо не бачу де та Україна процвітає. І чого це ми тільки божого роду, а не козацького. Кацапів теж Бог сотворив, але це була його найприкріша помилка.
Анонім до критик Показати IP 30 Серпня 2015 19:02
Подивись на власні купюри і назви хоч одного українця, який зображен на них.
критик до Анонім Показати IP 30 Серпня 2015 19:54
Долярів у мене нема, а на наших, дійсно - від Володимра до Лесі Українки й Григорія Сковороди - все "істінно грюзькіє чєлавєкі". А до чого тут славень?
Анонім до критик Показати IP 30 Серпня 2015 20:43
Мова йде пор гривні, а не про доляри.
Таня Показати IP 30 Серпня 2015 18:10
Підтримую!
Справедливий Показати IP 30 Серпня 2015 23:02
Обніміться брати мої, прошу вас благаю! Я вірю в те, що Україна стане могутньою і процвітаючою Державою. Ми з гордістю будем вимовляти :ми Українці!
543 Показати IP 31 Серпня 2015 06:08
Обов'язково прийняти
шеф Показати IP 31 Серпня 2015 09:09
умнічка
777 Показати IP 31 Серпня 2015 09:28
Змінити гімн потрібно давно.Відомо,що слова мають здатність матеріалізуватись-тобто,як ти човен назвеш,так він і попливе.Всі наші біди від інертності,боязні щось змінити.і ,насамперед,-мислення.
Артем Показати IP 31 Серпня 2015 09:53
Теж підтримую
Багата, щаслива Укра Показати IP 31 Серпня 2015 10:50
В мене приблизно місяць тому така думка виникала. Хватить нам душу і тіло ложити за нашу свободу ! Це наша земля і ми на ній господарі і геть всі з нашої землі, які не вміють жити по - законах українських в мирі і злагоді з українцями !!!
Оля Показати IP 25 Жовтня 2016 16:30
я також думаю, що потрібно змінити гімн: або поміняти слова у теперішньому гімні або узаконити іншу пісню, наприклад Тараса Петриненка "Україна"