USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Куди водії громадського транспорту у Луцьку ходять «до вітру»?

12 Лютого 2016 14:34
Умови праці водіїв луцьких тролейбусів та маршруток – на межі людських можливостей.

Працюючи по 8 годин на день, вони не мають змоги навіть сходити до вбиральні. І винен у цьому не брак часу, а відсутність на кінцевих зупинках туалетів. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Аверс».

Водії вже не один рік вимагають, аби туалети облаштували, проте їх ніхто не чує. Варто віддати належне цим людям, адже вони в таких умовах все ж виконують свою роботу.

Провладні структури не збираються брати на себе відповідальність за проблему.

Виходить замкнуте коло: в управлінні транспорту за вирішенням проблеми відправляють до комунальників, ті – до перевізників, а вони – знову до профільного управління.

Як працюється водіям, куди вони ходять «до вітру» і хто повинен встановлювати вбиральні - далі у сюжеті.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
дьодік Показати IP 12 Лютого 2016 14:50
Де є Вітер - туда й ходять.
Кому НУЖНєє? Показати IP 12 Лютого 2016 15:02
Вихід є - пісяти в небо. Бо ж в нас Луцьк весь "всіяний" громадськими вбиральнями.
Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 15:06
нехай ходять в міську раду: проїжджає поряд - зупинився - пішов в туалет - може Романюка ще там побачать.
11 Показати IP 12 Лютого 2016 15:20
а кого в Луцьку більше ?? пасажирів чи водіів і де громадські вбиральні позташовані по місту????
А Показати IP 12 Лютого 2016 15:47
А питання про облік перевезень слабо підняти? Буде обілечування пасажирів з відповідними відрахуваннями та платежами, то половина тих сц...нів з роботи повтікають. Невигідно їм буде.
Юрист до А Показати IP 12 Лютого 2016 16:37
Вам шашечки (квиток) чи їхати? Ну не розуміють, що видача квитка особливо не впливає на сплату податків. Питання може вирішити лише повне усунення готівки з розрахунків. А водіїв не варто було ображати. Сядьте самі і спробуйте поїздити. Прибутки йдуть у кишеню власників маршруток, а водії на зарплаті.
до а Показати IP 12 Лютого 2016 16:43
саме цікаво що ця проблема не тільки в Луцьку! в Києві проізд в маршрутці коштує 4-5 гривень і пасажиропотік сам розумієш .а питання з обліком 0 з мінусом!!!
тарас Чурило Показати IP 12 Лютого 2016 16:59
В місцеві парки...
ага до чурило Показати IP 12 Лютого 2016 17:34
а там селюки шашлички смажать ще й чарочку наллють і баби п"яненьк і
до юриста Показати IP 13 Лютого 2016 11:24
та невже? а роботу кондуктора знаєш:? і білетики з номерами і під звіт і виручені кошти ідуть на зар плату і на все інше в тч і на податки!! юрист ср...й!!
житель Показати IP 16 Лютого 2016 16:01
У с. Забороль водії маршруту № 25 на кінцевій зупинці ходять прямо на шкільній зупинці діткам під носа !!!!