USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Легендарний батальйон «Айдар» сьогодні. ФОТО

2 Липня 2014 14:30
Поблизу міста Щастя та на під’їздах до Луганська перебуває легендарний 24-й батальйон територіальної оборони “Айдар”, сформований із бійців самооборони Майдану, які активно беруть участь в антитерористичній операції.

Після заяв про спроби розформування батальйону, Президент Петро Порошенко узяв під контроль цю ситуацію, призупинивши будь-які дії і накази стосовно батальйону. Водночас у Міністерстві оборони заявили, що “Айдар” існуватиме й надалі, і запропонували підпорядкувати його керівництву АТО, - повідомляє "Укрінформ".

ЧИТАТИ ЩЕ: ВОЛИНЯНИ З «АЙДАРУ» ЗВІЛЬНЯЛИ ЩАСТЯ ВІД ТЕРОРИСТІВ

У складі батальйону «Айдар» служить чимало волинян. Як повідомлялося, нещодавно Луцьк прощався з одним бійцем, Рустамом Хамраєвим, який загинув у боях під Луганськом 17 червня. Тоді загинуло четверо бійців цього батальйону.



Фото: Укрінформ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Боголюбы Показати IP 2 Липня 2014 14:36
на під’їздах до Луганська перебуває легендарний 24-й батальйон територіальної оборони “Айдар” Вопрос: Кто-то объяснит почему он Легендарный?
Фактор до Боголюбы Показати IP 2 Липня 2014 14:41
По васі не скажеш, що ви Боголюби, а от на Ліпіни, так дуже схожі!
Дончанин до Фактор Показати IP 2 Липня 2014 15:38
Так єто ж я дончанин, не узнали, тролль путинский.
Фактор до Дончанин Показати IP 2 Липня 2014 16:11
Не транди, що значить, "з чим їдять" і які асоціації Боголюби і Ліпіни, знають тільки "наші", а дончанам не дано.
Дончанин до Фактор Показати IP 2 Липня 2014 18:42
Знаете Фактор, этот ушлепок меня уже действительно заколебал своими "маскированием" под меня. А вот то, что ваша светлость просто взяла, и повесила на "Боголюбы" ярлык, даже не попытавшись ответить по сути на его вопрос - это бесспорный факт. PS. Как считаешь, Почему тип, "маскирующийся" под меня, так меня ненавидит? Ведь я ему уже объяснял ту очевидную истину, что любой здравомыслящий человек элементарно различит, где писал я, а где он.
змея до Боголюбы Показати IP 22 Січня 2016 01:21
Это - семья и очень крепкая,и очень смелая, мужественная,справедливая
Штефан, Луцьк Показати IP 2 Липня 2014 16:12
Дякую, "ВН". За чудові світлини безстрашних волинян і не. Хай їх збереже Господь! Молюся за них щодня.
Дончанин до Штефан, Луцьк Показати IP 2 Липня 2014 19:15
Молись и дальше. Только не забывай того факта, что командир этого батальона подан в международный розыск (Интерпол принял к действию официальный запрос, поданный Россией), как военный преступник.
Петро Показати IP 2 Липня 2014 17:09
Хай Бог береже!
Анонім Показати IP 2 Липня 2014 17:10
А шо клава робить в батальйони на роздачи
Дончанин до Анонім Показати IP 2 Липня 2014 18:44
А что не в курсе? Айдар сформировал роту женщин - снайперов, в количестве аж четыре человека.
ФигВам Показати IP 2 Липня 2014 17:26
коментар було видалено
Victory Показати IP 2 Липня 2014 18:51
Боголюбы, Певно тому до Боголюбы, Фактор до Боголюбы, Дмитро! Ви - дебіли? Диванна сотня, сміття хоч з хати винесіть, тільки й вмієте, що гидити в штати і в інеті!
Юрко Показати IP 2 Липня 2014 19:03
Чим більше читаю Новини на цьому сайті, тим більше переконуюсь, що модерам варто прибрати можливість коментів, бо всілякі "кацапсько-москальсько-фашистсько-русскоязично-їбануті" коменти просто достали!!! ДОЛБ**ОБИ ДИВАННІ!!! Вам нема більше що писати?????
Дончанин до Юрко Показати IP 2 Липня 2014 19:12
коментар було видалено
ми до Юрко Показати IP 2 Липня 2014 19:47
Юрко, пора вже зрозуміти що є інша точка зору. Не всі підтримують дії майдану та ті жахливі наслідки які він приніс. І не обов"язково бути "кацапсько-москальсько-фашистсько-русскоязично" щоб мати право на іншу думку. І тих хто "проснувся" вже багато. Вони біля вас стоять в черзі, їздять в маршрутці та гуляють в парку ім.Лесі Українки. Звикайте
Анонім Показати IP 2 Липня 2014 19:30
коментар було видалено
Дончанин до Анонім Показати IP 2 Липня 2014 19:54
Спасибо, у меня не было ссылочки на их страничку (правда я ее и не искал). А вот теперь абсолютно серьезно ибо это может коснуться всех, у кого имеются карточки Приват Банка. Ребята из приведенной выше ссылочки грозились заблокировать работу Приват Банка 4 июня. Однако уже сегодня у моего начальства была "маленькая" паника. Эти ребята уже взломали как минимум один сервер транзакций Приват Банка, вследствие чего все платежи, проходящие через этот сервер, идут на счет поддержки Юго-Востока. Мне плевать о вашей политической ориентации. Однако у многих из вас, живущих на зарплату, зарплата перечисляется на карточки Приват Банка. PS. Сегодня к вечеру даже в нашем отделении банка, хотя с сотрудниками этого отделения у нас отличные отношения, нельзя было снять деньги с карточки.
Сальєрі до Дончанин Показати IP 2 Липня 2014 21:30
Те, що ти живеш не на одну зарплату, а на тролівськи гроші, які тобі перераховують у сбербанкрасії або рюцкійстандарт і так ясно.
Дончанин до Сальєрі Показати IP 2 Липня 2014 21:39
Ну если не веришь написанному мною о проблемах Приват Банка, то это твое дело. В дополнение по Приват Банку - Сегодня в одном из его отделений в Донецке было реквизировано 15 лямов грн. налички. Заявления в милицию о грабеже не последовало. Почему? А вот по поводу я - троль либо не троль, объясни, почему тебе мягко говоря не нравится даже наличие точки зрения, отличной от твоей?
Антон до Дончанин Показати IP 3 Липня 2014 14:36
Мабуть тому, що це волинський сайт. А ти здалеку вливаєш всіляку дезу та підтримуєш сепаратистів і терористів. Тому ти і троль, бо наврядчи хтось звідси шастає по ваших обласних сайтах із своїми постами.
Дончанин до Сальєрі Показати IP 2 Липня 2014 21:42
коментар було видалено
що Показати IP 2 Липня 2014 19:48
хто на останньому фото?
гiсть Показати IP 3 Липня 2014 04:07
Господи,пошли мир!
Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 22:53
Putler neset ugrozu MIRU sssmmm........