USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Лучанка вкрала солодощі з супермаркету

17 Лютого 2017 14:24
У Луцьку жінка хотіла «повечеряти» за рахунок супермаркету «Наш край».

Про крадіжку повідомили у прес-службі громадського формування «Варта порядку», що здійснює цілодобове несення служби в місті Луцьку.

Днями на гарячу лінію «Варти порядку» 20-03-02 надійшов виклик про крадіжку в супермаркеті «Наш край», що на проспекті Перемоги.

Прибувши на місце події, вартівці швидко встановили особу злодія. Нею виявилась жителька Луцька.

Вкрадений товар вилучили, а правопорушницю передали працівникам національної поліції.

«Дрібні крадіжки та хуліганство явища майже повсякденні. Тому буває, що не повернувшись з одного виклику, ми відразу їдемо на інший. Та це наша робота», – прокоментував ситуацію старший групи швидкого реагування Павло Божко.

Громадське формування «Варта порядку» нагадує: якщо ви стали свідком порушення правопорядку, або ж вам самим загрожує небезпека – набирайте номер гарячої лінії «Варти порядку» 20-03-02.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
ну йомайо Показати IP 17 Лютого 2017 14:33
хто ж так краде? треба втіхаря їсти поміж рядами щоб виносити бажане вже у шлунку!
Іван Показати IP 17 Лютого 2017 14:36
така молода і сережки теж мабуть вкрала.
Сергій Показати IP 17 Лютого 2017 14:40
Мабуть заплатила за комуналку і тепер їсти немає за що...
таки да до Сергій Показати IP 17 Лютого 2017 15:02
довела ця банда людей до такої бідності що не вистачає на їжу! жити по новому, мля...
вфівфі до Сергій Показати IP 17 Лютого 2017 15:25
останнє в маршрутці віддала. починаєм ср*ч
Петя Показати IP 17 Лютого 2017 15:38
І Все брала фірми РОШЕН
Марс Показати IP 17 Лютого 2017 15:46
"Днями на гарячу лінію «Варти порядку» 20-03-02 надійшов виклик про крадіжку в супермаркеті «Наш край», що на проспекті Перемоги", а що то за орган такий - варта порядку, хто її засновник?
anonyme Показати IP 17 Лютого 2017 16:41
bâton rassemblé son armée
Юра Показати IP 17 Лютого 2017 16:46
В варти порядку немає важливішої роботи!!! І тим більше в поліції як розслідувати крадіжку рулета!!! Тоже мені новость блін!!!!!
Андрій Показати IP 17 Лютого 2017 16:49
Розписали так, ніби банк пограбували...а варта порядку як завжди пeрша розкрила злочин і здала поліціі.)
Анонім Показати IP 17 Лютого 2017 22:09
Нема більше про що писати? Вкрала рулет.....крадіжка десятиліття. Варта порядку скоро котів з дерев знімати і піарити себе цим.
Яна Показати IP 18 Лютого 2017 10:06
Довели людей, що весь заробіток на комунальні йде, а їсти що?